Stranica 3 od 4 PrvoPrvo 1234 ZadnjiZadnji
Results 41 to 60 of 63

Tema: ZA obitelj ili slobodu homoekipe

Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    884
    699 x hvala u 505 postova

Normalno Odgovor: ZA obitelj ili slobodu homoekipe

muljaš , tamo su dvije riječi
    Daj Bog da sva djeca ovoga svijeta imaju miran san .
    Ljudi ... donacije su sad važnije no ikad.

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,246
    3,338 x hvala u 2,166 postova

Quote Napisao/la: puknuti Pogledaj Post
    muljaš , tamo su dvije riječi
    glasam protiv
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,767 x hvala u 1,225 postova

Trebalo je u kampanji pisat - Da li ste za "nema sexa prije braka"
    i referendum ne bi prošao garant!

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    934
    1,190 x hvala u 811 postova

Čitam danas i kako mi je premijer reko da sam homofob i balkanac ( i svima koji mislimo protivno njegovim stavovima) i kako su sve one tzv udruge i zadruge za slobodu životinja i zaštitu bolesnih i životinja kako smo svi koji smo glasali ZA krivo napravili, i svi oni novinari i novinarčići a najposlije podmukli napisi u jutarnjem koji bi trebali biti neovisni reklamirali u nedjelju prije izbora kako da se glasa...i onda će netko reći da pederski lobi nije jak?
    Ma jak je i svi oni ljigavi lopovi iz vlade koji su se deklarirali kao lažljivci poput Vesne Pusić koja je javno rekla da se u EU kad uđemo ništa neće mjenjati za seljake i male ljude, a od EU jedinu korist koju imaju to su političari i njihove sluge, i kad takve slušam da mi govore za što da glasam, a to lažljivici poput nje nije prvi puta kao ni Josipoviću koji svaki mjesec uzima lovu iz džepova ovog ispačenog naroda kroz neku izmišljenu udrugu za pomoć pjevačima...
    Ti isti se izruguju popovima i svećenicima, a gori su od njih, jer ako hoću ići u crkvu i slušat za koga da glasam to je moja volja, a ovi lopovi na vlasti se smiju i bahate, a direktno nam novac izvlače iz džepova..
    Sad se samo pitam da li mogu ja i moji istomišljenici izaći i sakupljati potpise za referendum da izglasamo nepovjerenje ovima na vlasti i u ustav staviti da svakom političaru koji se bahati na račun naroda odsječe se ruka ili kao što nas je opljačkao vidošević i sanader isto tako i oduzme im se kompletna imovina i njima i kompletnoj rodbini te se protjera iz ove države..
    Koja je razlika između prava i pravde kad ni pravda za sve jednaka nije..
    Sve dok se ne izgubimo, ne počinjemo razumijevati sebe.

5. fenix77, hvala na tvom postu od seljaka:

Anabela (02.12.13)

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    691
    1,128 x hvala u 437 postova

Quote Napisao/la: fenix7 Pogledaj Post
    .... Sad se samo pitam da li mogu ja i moji istomišljenici izaći i sakupljati potpise za referendum da izglasamo nepovjerenje ovima na vlasti i u ustav staviti da svakom političaru koji se bahati na račun naroda odsječe se ruka ili kao što nas je opljačkao vidošević i sanader isto tako i oduzme im se kompletna imovina i njima i kompletnoj rodbini te se protjera iz ove države..
    Mozes.
    Potrazi sto su pahulje i sto pise Hamed Bangoura.
    Poštujte bakterije ! To je jedina kultura koju večina ljudi ima u sebi.

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    934

Quote Napisao/la: peace.off.cake Pogledaj Post
    Mozes.
    Potrazi sto su pahulje i sto pise Hamed Bangoura.
    Dobih puno toga na mail i private, a vjeruj da o tome se na nekoliko strana piše, a čisto sumnjam da će mo tako nešto uspjeti, jer ovih kvazi političara je sve više i sve bolesniji jedan od drugoga kao da je prelazno...a nama ostaje samo da želimo bolje našoj normalnoj djeci!
    Kako su ovi se počeli kotiti i normalne ljude zamagljivati bojim se da će mo uskoro biti u manjini i da će mo mi trebati se boriti za opstanak...
    Evo gdje su sad ti veliki ljubitelji životinja... zašto ne dižu svoj glas kad vide da su iste te drage životinje napale i svoj rod i čovjeka...
    DAkle sve te "manjine" imaju i te kako putra na glavi i kad oni zaseru i zakažu onda ih nigdje nema, ali kad netko drugi zakaže ili krivo napravi onda su u svim novinama kao i žabe i čovječje ribice iz vodstva ove banane!

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    691
    1,128 x hvala u 437 postova

Sva su djeca normalna.
    Poštujte bakterije ! To je jedina kultura koju večina ljudi ima u sebi.

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858
    722 x hvala u 548 postova

veliki je problem,barem u mojoj županiji,što su najgalsniji oko svega ovoga ZA bili ljudi bez morala i onda kad dodjes glasat vidis opet djecu hadezeovaca kako tamo lako zarađuju par stotina kuna a ti na burzi jedeš govna i jest ćeš i dalje jer nisi ničiji i nitko.ja se nisam dala smesti al mnogi koje znam koji nisu za istospolne brakove su baš naprotiv tako glasali .
    ma mene najviše boli što svi ti borci za svoja prava kao i prava životinja nekako preagresivno iznose problem a onda da bi umanjili svoj agresivni nastup stanu pljuvat po crkvi i katolicima.

ne znam tko je dao prijedlog al bih ga ja baš usvojila(ako nije čak Bangoura)da se ne smiju iznova kandidirati isti političari..tako nekako

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    934

Quote Napisao/la: peace.off.cake Pogledaj Post
    Sva su djeca normalna.
    Normalna možda i jesu, ali na žalost ne sva, jer bolest ih zeza..
    Volio bih da se neke od tih dušebrižničkih udruga javi koje su voljne pomoći i djeci i narodu..
    Previše sam tijekom godine u pomoći toj dijeci gdje se puno toga vidi i raznorazni biseri od gongovaca i političkih ped.. i lopina mogli bi malo ruku zavući u svoj privatni džep pa izvaditi i pomoći toj djeci koja su maltene zaboravljena!
    Treba otići malo u Bistru i raspitati se naokolo pa ne trabunjati poput druga milanovića ((((u mojim očima je mali rasprdko) čast gđi Sanji i njenom ocu Ivanu)))... i onog trena kad zavuće ruku u svoj džep poput Jace i barem jednom pomogne djeci s potrebnim potrebama po raznim ustanovama onda se možemo razgovarati i može reći da je čovjek, a to ide i predsjednika kao i njegovog predhodnika i svih iz raznoraznih zajednica koji traže kruha bez motike i koje financiramo mi iz svojih džepova...

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    934

Quote Napisao/la: Anabela Pogledaj Post
    veliki je problem,barem u mojoj županiji,što su najgalsniji oko svega ovoga ZA bili ljudi bez morala i onda kad dodjes glasat vidis opet djecu hadezeovaca kako tamo lako zarađuju par stotina kuna a ti na burzi jedeš govna i jest ćeš i dalje jer nisi ničiji i nitko.ja se nisam dala smesti al mnogi koje znam koji nisu za istospolne brakove su baš naprotiv tako glasali .
    ma mene najviše boli što svi ti borci za svoja prava kao i prava životinja nekako preagresivno iznose problem a onda da bi umanjili svoj agresivni nastup stanu pljuvat po crkvi i katolicima.

ne znam tko je dao prijedlog al bih ga ja baš usvojila(ako nije čak Bangoura)da se ne smiju iznova kandidirati isti političari..tako nekako
    Gledam koliko su jadno se pravdali a da su oni pobjedili bile bi ih pune ulice!
    A sad svi iz vlade koji su radili spot PROTIV da imaju imalo dostojanstva dali bi svoju ostavku, jer kako oni glasaju nikog ne zanima jer su to trabali napraviti kao i svi ljudi, a oni ne predstavljaju bolesnike već narod!!
    Bangourino pismo je išlo javno a napisano na njegovom twiteru ili facebook stranici

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

dosta dobro napisano

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,246

bila jednom jedna zemlja na tom brdovitom balkanu sa zlatnom dolinom i bio jednom neki covjek zvan ante koji postade premijer. i otvori zemlju dialoski i trgovacki. i potece med i mlijeko, ducana na svakom koraku u kojem mozes marke, dolare i silinge potrosit bez bojazni od svercanja na carini. i kultura dialoga napredova, pa ljudi mnogo pricase i raznolikosti razmijenise za casicom i kavom na terasi i drugi dan isto tako, bez zuci, bez ljutnje, bez pjene i bez batine. i zivo im se jebase za sve oko sebe, zivjelo se dobro. imalo se i za pice i za dobro jelo i za kino a bogami i na susedu si mogal nekaj potrosit. svaki je sijao sto je htio, hranio svinja kolko je htio. kokosi nisi mogao izbrojit a da ti osigurac na kalkulatoru ne izgori. i snase bijase, na salasu. i ne brinusmo o djecjim pravima nego o njihovim obavezama, zene imasmo da ih ljubimo i postujemo a one nam finom kuhnjom i toplim krevetom uzvratise. a bili smo i poduzetni, uz placu jos jednu kod susjeda zaradili. ako ne bas koju marku al koku ili odojka svakako, pa sira i vrhnja i pokoji cvarak. bilo je to dobro vrijeme a onda doslo visestranacje. i politika kao zanimanje. majstori su, nema sto, mora se priznat, svaka garnirura radi bolje od druge. za sebe i svoje. u svemu tome pitanje je samo- ciji sam ja. otac je krao od pocetka, majka se skurvala sa svima, rasprodala cijelu djedovinu a ja ostah siroce. ni jebat vise nemrem od brige sto cu sutra djeci dati, kako ih u skolu poslati, ko ce ih zbog sirotinje zafrkavati, izivljavati se, gdje posla naci, banku rijesiti. a mene uz cetnike i ustase sada jos jebu pederi, lezbe i dobri katolici, ko da mi i onak nije tesko.

14. 4 Seljaka kaže: fala console za ovaj post

e-majlo (03.12.13),fenix77 (03.12.13),puknuti (03.12.13),SavaKovačević (02.12.13)

Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    884
    699 x hvala u 505 postova

Dobro da si na vrijeme završio , kaj bu tek snama koji smo počeli svoju priču kod prvog smajleka ?
    Da nisu ukinuli samoborček pragovi bi jutros bili krvavi .
    Odi u pizdu materinu console
    Daj Bog da sva djeca ovoga svijeta imaju miran san .
    Ljudi ... donacije su sad važnije no ikad.

16. puknuti, hvala na tvom postu od seljaka:

console (03.12.13)

Prigorec's Avatar
    Član od
    Mar 2007
    Zahvala
    4
    0 x hvala u 0 postova

Niam baš uvjerenja da je itko pobijedio. Ostali smo bez 50-tak miliona, a nije se promijenilo ništa.
    Uglavnom Hrvati su pokazali svoje pravo lice, urođenu težnju da se nekog mrzi, ako nema vanjskog neprijatelja, uvijek se nađe netko ili iz druge županije, drugog nogometnog kluba, grada, pa kad i to ponestane tu su uvijek susjedi kojem treba krepat krava....
    Probajte si zamislit da sve ovo što se događa, da se događa u nekoj drugoj zemlji, što biste pomislili, bi voljeli živjet s takvim ljudima?

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

šta hoćeš reći da je u Srbiji bolje?ili njemačkoj?Švedskoj?Portugalu?UK?Kanada?reci gdje nije gotovo jednako samo na drugom jeziku?

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,246

zivotna najveca blagodat koju covjek moze imat je rame za plakanje, rame koje ce te saslusati i nece po selu tvoje jade trubiti, rame koje nema boju, pripadnost ili opredijeljenost. rame koje ti nece pomoci ali ce s tobom nesto podijeliti. tih ramena za plakanje je sve manje i nekako imam osjecaj da ga ljudi traze na krivom mjestu. i vjecno pitanje, zasto me tjeraju da uvijek budem za ili protiv. a meni se zivo jebe za sve.

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,767 x hvala u 1,225 postova

21. Seljober, hvala na tvom postu od seljaka:

Anabela (03.12.13)

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    934

Eh bio bi najzadovoljniji kad bi svugdje bilo ovako kao na filmu lijepa zelena i ako ga netko ima cijelog da se skine neka ga negdje stavi da se skine..

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

e ja te ne razumih ništa!

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,889
    2,099 x hvala u 1,383 postova

Vevelika je razlika izmedju svedske i hr ili neke iole normalne zemlje...kao sto je consi rekao...ovdje uvijek moras bit za il protiv ,nema da ti se jebe za nesto kad su nnneke podjjele u pitanju ...nikad se mnece nista promijeniti.

Stranica 3 od 4 PrvoPrvo 1234 ZadnjiZadnji

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja