Stranica 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji
Results 1 to 20 of 63

Tema: ZA obitelj ili slobodu homoekipe

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    922
    1,181 x hvala u 805 postova

Horror ZA obitelj ili slobodu homoekipe

dobih na mail pa proslijeđujem da se vidi
    http://www.dnevno.hr/vjera/vjera-i-k...ro-svinje.html
    Sve dok se ne izgubimo, ne počinjemo razumijevati sebe.

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286
    503 x hvala u 370 postova

Normalno Odgovor: ZA obitelj ili slobodu homoekipe

bit će kako kaže ekipa iz Bruxelles‎-a
    a mi se svađamo (u čije ime,za čije interese) dnevnopolitičke,bljak
    a mi ćemo samo potrošiti (baciti) cca 40 miliona kuna na referendum
    osobno ne smatram prirodnim istospolnu ljubav,a pogotovo sam protiv
    toga da takvi parovi usvajaju djecu
    dijete mora imati majku i oca po svim prirodnim zakonima
    i da, neću ići na referendum,i tako to odlučuju gore navedeni
    a onda svatih na prepad da te volim ko nekad........

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    922

Eh vidiš po tom pitanju nisam tolerantan pa ću izaći na glasanje i glasati ZA
    kako se desilo da je večina Hrvata glasala ZA ulazak hrvatske u EU
    tako će i sad glasati večina hrvata PROTIV
    Naravno kao što je onaj bio namješten tako će biti i ovaj, a ovi koji glasaju PROTIV nek si nađu istospolne i neka si ga stave pa tako mogu i naći si koju životinjicu i to je isto normalno i nije bolesno..
    Uh što mene sve ne izjebe danas

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,766 x hvala u 1,224 postova

Kako niste svjesni da se radi o običnoj manipulaciji i borbi desnice sa crkvom pod ruku za vlast?
    Rasprave o gay pravima su samo skretanje pažnje sa pravih pizdarija koje su u planu.
    Sjetite se kako je sve počelo 91. Ukratko - zavadi pa vladaj

Referendum je o tome da li treba unjeti definiciju braka ili ne u Ustav, a ne o pravima Gayeva.
    Gay brakovi NISU mogući u RH!

5. 3 Seljaka kaže: fala Seljober za ovaj post

e-majlo (27.11.13),puknuti (30.11.13),SavaKovačević (27.11.13)

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    922

Svjestan sam ja toga, ali sam svjestani toga da neke stvari kao što je pisao majlo ne dolazi od naših govnara sa vrha nego iz vana.
    Crkva i crvene kapice bi trebalo duplo oporezovati kako traži linić, ali i tu se polako uviđa da bi najviše najebali i mali, jer koliko sam shvatio sve ostavine i stare kuće i zemlja koju smo naslijedili podliježu porezima tako da si ti Seljo i te kako u pravu da se zamata govno u celofan...i u svakom žitu se kukolja nađe..
    Sad se pitam kako će i nadalje se boriti u vukovaru jer tamo ni srbi ne žele dvojezičnost osim ortodoksnih sinova četnika ..
    Ma pun mi je

Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641

Vlada je trebala odmah na početku srezat stvar i reći da definicija braka ne može ući u Ustav, jer za to postoji Zakon o braku.
    Ovako su pokazali da su totalno nesposobni ili i oni nešto mute, pa im ovo došlo ko naručeno.
    A u Vukovaru su se isto sprosrali s tim tablama, na potpuno krivi način...
    I meni ih je pun kurac

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286
    503 x hvala u 370 postova

,
    Quote Napisao/la: Seljober Pogledaj Post
    Vlada je trebala odmah na početku srezat stvar i reći da definicija braka ne može ući u Ustav, jer za to postoji Zakon o braku.
    Ovako su pokazali da su totalno nesposobni ili i oni nešto mute, pa im ovo došlo ko naručeno.
    I meni ih je pun kurac

nemam ih namjeru braniti za ćirilicu,ali imam dojam
    da na lijep način pokušavaju reći
    da moraju poštovati zakon,samo nemaju kome uputiti takvu poruku
    a onda svatih na prepad da te volim ko nekad........

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    922

I meni ih je pun kurac
    Da mi je neko rekel da će mo se ti i ja u nečem složit bi ga lepo poslal tam negde...
    Sve se tak lepo moglo posložit samo da je bilo interesa, al izgledno je da nam nesposobni ped..ops ljudi vode državu, pa najlakše je zamotat drek u celofan i poklonit nek si raja zube trga da ne vidi našu nesposobnost, a mi bumo ispod žita uzimali sebi lovu i radili kaj mi hoćemo a raji dati igračku nek se svađaju oko nje...mislim da režija tak nekak ide

- - -malo kasnije:- - -

Sam da se nadovežem da onda raznorazni Vidoševići, Milanovići, Mesići, KAlmete i ostala lopovčija ne bi mogli toliko krasti!!
    Samo tražim da dođe neki kinez pošteni pa za svaki lopovluk rugu odsječe ili glavu...pa da vidiš koliko bi ih bilo u politici invalida ne samo u glavu..

The Animal bambikiller's Avatar
    Član od
    Dec 2007
    Zahvala
    935
    797 x hvala u 551 postova

kak se definira veza gdje je pop otac njegova kuharica mama djetetu koje nema oca?
    penis bonus pax in domo

11. bambikiller, hvala na tvom postu od seljaka:

SavaKovačević (27.11.13)

Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641

Quote Napisao/la: bambikiller Pogledaj Post
    kak se definira veza gdje je pop otac njegova kuharica mama djetetu koje nema oca?
    Koalicija

The Animal bambikiller's Avatar
    Član od
    Dec 2007
    Zahvala
    935
    797 x hvala u 551 postova

Koalicija
    ova ti je odlicna bas si me nasmijal
    moram pitati swabice bili mozda koalirale samnom
    penis bonus pax in domo

murphy's Avatar
    Član od
    Mar 2009
    Zahvala
    476
    284 x hvala u 240 postova

zaaaa
    NEZAVISNA REPUBLIKA DALMACIJA

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,869
    2,093 x hvala u 1,380 postova

kontam da nakon ovoga slijedi referendum o ukidanju umjetne oplodnje pa abortusa i td...sve mi ovo liči na povratak u 90.i galamu ekstrema sa svih strana ,a opet niko ništ ne radi ...samo popovi i lopovi na sve strane...nadam se da neće bit rata jer i bez njega odosmo mi u tri pičke materine...ljudi se lože za šta će glasat na spomenutom referendumu na kojem se ništa ne mijenja bez obzira na ishod,a nikom ne pada na pamet da traži referendum o ukidanju organiziranog kriminala ...uvjeren sam da se za 40 miliona novaca (naših novaca)mogla napravit neka dobra tvornica u kojoj bi radili neki ljudi i zaradili si za lebac,a ovako će te pare opet odnijet lopovi ne mrdnuvši pimpekom

16. 5 Seljaka kaže: fala SavaKovačević za ovaj post

bambikiller (27.11.13),e-majlo (27.11.13),fenix77 (28.11.13),Jedinstvena (28.11.13),puknuti (30.11.13)

Moderator mariobos's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    247
    949 x hvala u 518 postova

sve to oko referenduma je šiljenje zobi, što oko pedera što oko ćirilice. i pederi i pupavac su započeli provokacije i sad kad se odgovara na provokacije sad je to udar na manjine. referendumi su početak nečega što bi u budoćnosti trebalo pokazati vladajućima u kojem smjeru narod koji predstavljaju hoće ići. ukoliko vladajući ne poštuju volju naroda pokazanu na referendumu sljedeći korak koji se može očekivati su prosvjedi i gubitak izbora. mada kod nas vlada opća nezainteresiranost za stanje u kojem se nalazimo (ne izlazak na izbore, referendum), ipak se nadam da makar mladi shvatiti da su oni ti koji svojim glasom mogu nešto promijeniti. slušajući ljude u mojoj okolini, koji se boje nešto reći protiv jer bi mogli izgubiti posao ili će ih netko tužiti i oderati za neke pare, a ti ljudi jedva krpaju kraj s krajem, pretpostavljam da oni neće uopće izaći na birališta, da se ne bi nedajbože nekome zamjerili, nebitno šta će zaokružiti. takvo stanje mogu promijeniti samo oni koji nemaju šta izgubiti, nezaposleni i mladi.
    slušajući nekidan jednog uglednog profesora na predavanju o stresu i uzrocima istog, gdje je bilo govora o stanju u državi, vlasničkoj strukturi medija, banaka, fondova, zapošljavanju i odnosu države prema tim medijima, bankama, firmama i prema građanima, i kako taj stres utječe na zdravlje ljudi, nameće se zaključak ukoliko želimo preživjeti moramo stvari preuzeti u svoje ruke, jer vlasti uopće nisu zainteresirani za narod već samo za sebe. jedan od načina gdje narod može nešto postići je referundum. koliko god taj referendum bio glup ili ne ipak će pokazati volju građana a na neki način i usmjerati političke odluka
    Nikada se ne laže više nego li prije izbora, za vrijeme rata i nakon lova.

18. 3 Seljaka kaže: fala mariobos za ovaj post

console (27.11.13),fenix77 (28.11.13),murphy (01.12.13)

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,869
    2,093 x hvala u 1,380 postova

ja uopće ne vjerujem da je to tako....dakle uvjeren sam da u ovoj zemlji ni jedan od ovih referenduma neće promijeniti ništa (osobito ne na bolje),a izlaskom na izbore građani neće isto tako ništa promijeniti osim eventualno garnituru na vlasti (sdp-hdz i obratno) najbolje za sebe i svoju budućnost što mogu učiniti mladi ljudi je pobjeći odavde što dalje i ne okretati se za sobom...22 godine gotovo da nitko ništa nije uradio dobro za stanovnike ove zemlje po pitanju njihovih života i teško da će me netko uvjeriti da to netko kani napraviti u idućih 22
    referendum jest smijernica vladajućima i onima koji će to biti u normalnim i civiliziranim zemljama,a ovdje ...teško....isto kao što je natječaj za posao stvarno šansa da se taj posao dobije,a kod nas je reda radi jer mora bit da bi neko digo pare,a majstor već radi mjesec dana ,a nije se ni javio na natječaj za razliku od onih 28 koji nisu primljeni(doživio),netko tko je branio zemlju nije upisan u registar,a susjed bio tjedan dana mobiliziran i eno i nakon smrti žena i dan danas pare dobija u bosni i dolazi na glasanje skupa sa 7 braće koji nikad nisu živjeli ovdje ,al su prijavljeni zbog raznih pogodnosti(30 godina stariji od mene ,a imo manje staža od mene i u miru pokoj mu duši)(((doživio))),prva firma mi ostala dužna 20 milja kuna i od nje nema više ni zgrade(doživio),druga mi ostala dužna 50 milja i sudim se i danas s istom(doživio),radim kod vlasnika iste firme (u novoj firmi)jer nemam gdje dalje(doživio) i da ne nabrajam...dokle se god takve stvari događaju ,teško da ćemo mi o bilo čemu odlučivat referendumom ili prosvjedom osim učvršćivati tuđe bulje u fotelje....volio bih da nisam u pravu,ali naučio sam vjerovat sebijer nemam kome drugom...
    ko zna možda jednom postanem političar...
    nego nešto mi drugo palo na pamet...što bi bilo kad bi recimo ukinuli brak kao zajednicu...što bi izgubili???ja osobno ništa !!!dalje bih volio svoju ženu ko i sad i živio isto ko i saduopće mi taj papir nije potreban,burmu ionako ne nosim da ne zapnem kad radim nešto ili da mi ne opiči masa preko nje kad varim...dakle sve to samo po sebi ne koristi meni nego državi,popovima i ostalima koji uzimaju pare na razne načine u ime toga...kakva je razlika onda kak će se to zvat i dali će uopće postojat ?!

20. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

peace.off.cake (28.11.13)

subotar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    317
    224 x hvala u 188 postova

Iako je glupo da ovi sta su protiv da ga dobiju u guzu govore za, a ovi za-protiv.

Članak 14.
    Svatko u Republici Hrvatskoj ima prava i slobode, neovisno o njegovoj rasi, boji kože, spolu, jeziku, vjeri, političkom ili drugom uvjerenju, nacionalnom ili socijalnom podrijetlu, imovini, rođenju, naobrazbi, društvenom položaju ili drugim osobinama.
    Svi su pred zakonom jednaki.
    Sta ce se uopce ode minjat, ?

Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641

Slažem se u većini sa Savom

Sve je vrlo pomno razrađeno:
    - prvo se traži dopuna Ustava sa definicijom braka.
    - kad se traži razlog, tema se skrene na raspravu o obitelji i lgbtima a razlog se nikad nije naveo, zakon o braku ionako postoji!

Brak je administrativna forma zajedničkog života i nema nikakve veze sa obitelji (ne moraju svi u obitelji biti u braku)
    A i LGBT populacija je isto dio nečije obitelji.

Imaju pravo oni koji sve ovo uspoređuju sa dolaskom Hitlera na vlast. Isto je bila kriza a manipulacija je vrlo lako dovela do progona svih koji nisu Arijevci.
    Ista metoda manipulacije se provodi i sada - pa i sam naslov ove teme je plod takve manipulacije, jer nema veze sa stvarnom temom referenduma. A Hrvati su ionako glup narod, možeš s njima radit što god hočeš. Najbolje se to vidi po rerzultatima izbora, bilo kojih...

Nadam se samo da neće i ostale zemlje bivše Jugoslavije krenut istim metodama.

23. 2 Seljaka kaže: fala Seljober za ovaj post

Jedinstvena (28.11.13),SavaKovačević (28.11.13)

Jedinstvena's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    420
    584 x hvala u 350 postova

Ovo je samo početak, uopće nije stvar homoseksualaca i njihovih prava..ovo crkva ulazi na mala vrata. Iduće je zabrana pobačaja, pa umjetne oplodnje, pa onda da se smiju samo vjenčati muškarac i žena iste boje kože, pa da su iste vjere....i polako ode sve u tri P.M. i mi prestajemo biti sekularna država. Prvo uvesti rubce na glave žena, a poslije možda i burke....Bože, kakvu to zemlju djeci ostavljamo....i kakve vezu sve to ima s vjerom.....
    …Naše obilje nije ono što imamo,već ono u čemu uživamo…..

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    922

Da li crkva ulazi ili izlazi na mala vrata nije problem, problem je u tome kako nas manjine gaze malo po malo...
    Nikad se hetero nije kurčilo po ulicaam i tražilo neka prava...zašto?? pa zato što su normalni zdravi ljudi, a bolesni uvijek nezadovoljni i fali im nešto u guzi ali vjerujem da im zakonski prepišu svakodnevno uzimanje ricinusa da znaju zašto im guza služi..bilo bi bolje..
    Što se tiče Srba u hrvatskoj ni jedan nije ugrožen i čak im se ide niz dlaku da ne bi bilo sranja i nezadovoljstva, a sve se moglo vidjeti od ljigavca pupovca koji čim se negdje zašuška da je netko samoreć srbin bio ugrožen odmah ide na sva zvona a kad je ugrožen hrvat od tog istog srbina eh onda ga nigdje nema..
    Kome nije jasno o čemu pričam nek ode u Vukovar ili još bolje u srce hrvatske u liku da vidite kako žive hrvati koji su u manajini u svojoj domovini...
    I nadalje mislim da se u ustav RH treba uvesti da je hrvatska zemlja Hrvata i da se govori hrvatskim jezikom i pismom, a kome smeta nek se ide učiti kod putina u rusiju pa tako i što se tiče homo populacije.

imjura's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    143
    57 x hvala u 8 postova

Ja glasam ZA jer dosta je bilo pederske tiranije

Stranica 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja