Stranica 16 od 18 PrvoPrvo ... 612131415161718 ZadnjiZadnji
Results 301 to 320 of 347

Tema: Tući ili kazniti?

Član od
    Oct 2010
    Zahvala
    1
    Primljena 1 zahvala u 1 postu

Normalno Odgovor: Tući ili kazniti?

Quote Napisao/la: Cicimici Pogledaj Post
    koliko tvoja djeca imaju godina?
    znam slučajeve da djeca koja idu osmi razred dođu kući pjani da jedva stoje na nogama
    misliš da im ne treba zabraniti izlaske?
    znam, znam ako hoće napit će se kad opet izađu ali...
    ia sam osmi razred i ne izlazim van subotom al kad čujemd afrendica iz razreda završila na policij ilise napisal da nie mogla staja an nogma mrak mi padne na oči

Član od
    Oct 2010
    Zahvala
    1
    Primljena 1 zahvala u 1 postu

Meni kad mam kaze da nema kompjutera meni to nikaj ne znači,šta nema kompa i kaj sada,ili kad mi uzme mob,to nije nikaj
    ali kad nesmijem van na igralište e onda je to muka
    ili akd mi za kaznu da da učim,zar misli da ču ja stvarno nekaj naučiti tako

--StarChaser-- Aki's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    574
    130 x hvala u 94 postova

evo i ja sam osmi razred drugo polugodiste xD
    izlazim subotama i poneki put se napijem, ali sve u granicama normale i u tome nema nista loše, bar ja tako mislim...
    ugl. nemos bit neki baja ovo ono ako ne izlazis, kak ces upoznat cure? steci nove drugare? i tako te stvari?
    znaci ako ne izlazis il si streber il si prethonih ranijih dana u svome zivotu naparvio veliko sranje, recimo napravio stetu od 75.519.48 hrk pa ti roditelji nedaju van...
    ot: ni tuć ni kaznit....sve se da diplomatski rešit xD
    Kad bi kisa bila kisa...

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759
    1,004 x hvala u 762 postova

Quote Napisao/la: Aki Pogledaj Post
    izlazim subotama i poneki put se napijem, ali sve u granicama normale i u tome nema nista loše, bar ja tako mislim...
    ugl. nemos bit neki baja ovo ono ako ne izlazis, kak ces upoznat cure? steci nove drugare? i tako te stvari?
    znaci ako ne izlazis il si streber il si prethonih ranijih dana u svome zivotu naparvio veliko sranje, recimo napravio stetu od 75.519.48 hrk pa ti roditelji nedaju van...
    ma meni to nekako prerano, sa 14 godina pijuckat i glumit velikog frajera. A ni brčići nisu počeli nicat, a cigareta u jednoj, a piva u drugoj
    Mene najčešće pukne smijeh kad vidim takve "frajere", a onda si mislim, baš volim da se onaj moj štreberko još uvijek "igra" sa dečkima iz ulice, nogomet, košarka i slične radosti primjerene tinejđeru

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    770
    972 x hvala u 718 postova

Prerano ti udaraš forcu, prerano. Alkohol je zlo za mozak, cigare posebno. Imaš vremena i za cure i za društvo, doći će to. Najbitnije je u životu steći preduslove za onaj život koji slijedi. Ako ne izvršiš kvalitetne pripreme, ode do vraga. Pametnije je bubati školu dok traje škola, poslije ti se sve posloži, dobiješ dobar posao, dobru lovu, pa sve samo dolazi, auta, cure, motori. Ne posvetiš se učenju, čeka te buaštel, gradilište, ode zdravlje dovraga, popispadaju ti zubi, voziš golfa dvicu ...
    Ko procita otpala mu kita!

6. 3 Seljaka kaže: fala Ramzes za ovaj post

Aki (28.03.11),First Lady (02.04.11),Zabludjela (29.03.11)

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759

Quote Napisao/la: tonkica051 Pogledaj Post
    ma meni to nekako prerano, sa 14 godina pijuckat i glumit velikog frajera. A ni brčići nisu počeli nicat, a cigareta u jednoj, a piva u drugoj
    Mene najčešće pukne smijeh kad vidim takve "frajere", a onda si mislim, baš volim da se onaj moj štreberko još uvijek "igra" sa dečkima iz ulice, nogomet, košarka i slične radosti primjerene tinejđeru
    Quote Napisao/la: Ramzes Pogledaj Post
    Prerano ti udaraš forcu, prerano. Alkohol je zlo za mozak, cigare posebno. Imaš vremena i za cure i za društvo, doći će to. Najbitnije je u životu steći preduslove za onaj život koji slijedi. Ako ne izvršiš kvalitetne pripreme, ode do vraga. Pametnije je bubati školu dok traje škola, poslije ti se sve posloži, dobiješ dobar posao, dobru lovu, pa sve samo dolazi, auta, cure, motori. Ne posvetiš se učenju, čeka te buaštel, gradilište, ode zdravlje dovraga, popispadaju ti zubi, voziš golfa dvicu ...
    jbt ramzo, koji smo mi strogi roditelji

Super Moderator Kotacic's Avatar
    Član od
    May 2007
    Zahvala
    691
    838 x hvala u 676 postova

Quote Napisao/la: guns n rose Pogledaj Post
    Meni kad mam kaze da nema kompjutera meni to nikaj ne znači,šta nema kompa i kaj sada,ili kad mi uzme mob,to nije nikaj
    ali kad nesmijem van na igralište e onda je to muka
    ili akd mi za kaznu da da učim,zar misli da ču ja stvarno nekaj naučiti tako
    joj kak mi to poznato

zato mi ovom nasem samo izlaske branimo jer kao sto i ovaj decec rece nema smisla sve ostalo

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    574
    130 x hvala u 94 postova

Quote Napisao/la: Ramzes Pogledaj Post
    izlzim, pijem, pusim, ali i dalje prolazim sa 5 ;)
    Kad bi kisa bila kisa...

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    574
    130 x hvala u 94 postova

Quote Napisao/la: tonkica051 Pogledaj Post
    šta jel ne smem?
    Kad bi kisa bila kisa...

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759

šta jel ne smem?
    ako ti mama to ne brani....lec go

12. tonkica051, hvala na tvom postu od seljaka:

Aki (30.03.11)

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    770

Super, baš si mrak frajer. Ciroza jetre i multiplex skleroza do 35-te. Arterioskleroza do 22-ge i vjerovatna amputacija nogu. Jeboga, čitaš li ti išta? Googlaj na zadane pojmove. Prerano pušenje kod maloljetnika uzrokuje zapušenje krvnih sudova - ako ti se jave trnci u nogama već je vrijeme da razmisliš o njihovoj amputaciji. Pitaj doktore pametnjakoviću pa nastavi pušiti i piti.
    Ako misliš mene ili bilo koga drugog impresionirati bavi se sportom i bubaj 5-tice.
    Jebemti seljakluk i turbofolk, eto kako djeluju na djecu ... rakija i cigare ... Loši su ti uzori, loši.

Ugledaj se na Chuck Norisa.

14. 6 Seljaka kaže: fala Ramzes za ovaj post

Aki (30.03.11),dunya (07.04.11),First Lady (02.04.11),SisA (04.04.11),Zabludjela (30.03.11),zvjerki (30.03.11)

Aldous's Avatar
    Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    242
    134 x hvala u 92 postova

i ti si svojim starcima, u 8. razredu, dosao pijan kuci?

nisam puno stariji od tebe, ali sa svojih 19 godina, nikada si to ne bih priustio.
    ne kazem da necu, ali ce mi se definitivno drugacije racunat.

pusit sam poceo prije 2 godine.
    ne smatram to ni kod sebe nicim pohvalnim, ali kad cujem o pusacima u osnovnoj skoli ->

a sad idem, kao veliki decko i propovjednik, smotat jednu i dovrsit kafu

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    574
    130 x hvala u 94 postova

Quote Napisao/la: Aldous Pogledaj Post
    i ti si svojim starcima, u 8. razredu, dosao pijan kuci?

nisam puno stariji od tebe, ali sa svojih 19 godina, nikada si to ne bih priustio.
    ne kazem da necu, ali ce mi se definitivno drugacije racunat.

pusit sam poceo prije 2 godine.
    ne smatram to ni kod sebe nicim pohvalnim, ali kad cujem o pusacima u osnovnoj skoli ->

a sad idem, kao veliki decko i propovjednik, smotat jednu i dovrsit kafu
    pa kazem ti ne napijam se ja u onim kolicinama da nemogu stajat, popijem jedno-dva piva za celu vece i to je to...
    Kad bi kisa bila kisa...

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    770

pa kazem ti ne napijam se ja u onim kolicinama da nemogu stajat, popijem jedno-dva piva za celu vece i to je to...
    Za tvoj mladi organizam bilo kakav alkohol je štetan. Evo ja se k'o stari opaki bajker želim riješiti alkohola i cigareta i žena, osjećam da mi opasno smetaju. Alkohol, cigarete i moja žena, mislim ... ne druge žene, one mi nemaju kad smetati jer mi žena smeta konstantno pa ne mogu doći na red.
    Uzeću onu elektronsku cigaretu da se riješim te jebene navike, pala im cijena na 40 KM.
    A alkohol ... jebena je to droga, alkoholizam uništava više ljudi brojčano nego heroin, ali su mu svi nakloni. Meni je odvratno vidjeti čovjeka kad se valja po ulici.
    Prestaću i piti.
    A e ... smanjiću.

18. Ramzes, hvala na tvom postu od seljaka:

Aki (04.04.11)

✿◕‿◕✿ SisA's Avatar
    Član od
    Aug 2008
    Zahvala
    957
    4,600 x hvala u 1,868 postova

moje misljenje je da je prerano za duvan i pivicu u osmom osnovne, ok je kad se ode na ekskurzijun ali svaki vikend brate to je jos rano,

mozda je sad fora pusit ali za 5-6 godina bit ce ti krivo, jos nisi poceo pravo ni da zivis, a vec se trujes naveliko, bit ce vremena i za to polako

ps. imam 27 i pusim vec 7god, i nisam nista veci frajer

20. SisA, hvala na tvom postu od seljaka:

Ramzes (04.04.11)

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    574
    130 x hvala u 94 postova

pzusim zbog sebe, a ne zbog drustva ili nekog drugog...tako da...nisam frajer jer drzim cigaru i cugu...
    Kad bi kisa bila kisa...

Aldous's Avatar
    Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    242
    134 x hvala u 92 postova

pzusim zbog sebe, a ne zbog drustva ili nekog drugog...tako da...nisam frajer jer drzim cigaru i cugu...
    wow

dovoljno odrastao da uziva u nepredvidivim okusima i mirisima duhana i neotkrivenim tajnama alkohola

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,289
    3,358 x hvala u 2,180 postova

manite se i jednog i drugog. jos dok mozete. posljedice dolaze kasnije kh, kh, kh ...

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    574
    130 x hvala u 94 postova

Quote Napisao/la: Aldous Pogledaj Post
    wow

dovoljno odrastao da uziva u nepredvidivim okusima i mirisima duhana i neotkrivenim tajnama alkohola
    ne bez zajebancije nije me niko nagovorio da probam ni jendo ni drugo, otisao sam kupit kutiju i probao, svidelo mi se...a pice, to samo malo subotama... :P
    Kad bi kisa bila kisa...

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,941
    2,133 x hvala u 1,401 postova

hehehe,ne bih htio pametovat jer znam da su razlicita gledista s pozicije roditelja i tinejdzera(i ja sam nekad bio 14 i nikog nisam slusao,ali sad mi cesto zao zbog toga)
    ...probao svasta ,ali ostao umjeren ili odustao(ovisi o ... ),ali moram primjetiti da mnogi koje znam nisu tako prosli ,neki su zavrsili u corci,neki spavaju po ulici,neki tuku zene (ili one njih)....neki su i pod zemljom zahvaljujuci drigi ili alkoholi,a jebi ga zivot je to,ali opet -samo je jedan i ne treba ga sam sjebat...cuga je potencijalno zlo,ali duhan brate ...duhan je sigurno zlo i znam da je dan kad sam zapalio prvu ozbiljnu cigaretu (pocelo mi se vrtit u glavi pa sam mislio da ce uvijek tako)definitivno najgluplja stvar koju sam uradio u zivotu,a dan kad sam tek otvorenu kutiju i upaljac bacio u kantu za smece i reko -dosta...jedna od najboljih odluka koje sam ikad donio...baci duhan sto prije jer nije vrijedno posljedica koje su sigurne i usput...ne poznajem covjeka ,pusaca koji ne zeli prestat.

26. 4 Seljaka kaže: fala SavaKovačević za ovaj post

Aki (05.04.11),dunya (07.04.11),Ramzes (05.04.11),Zabludjela (05.04.11)

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja