Results 1 to 3 of 3

Tema: Domaći singlovi - pjesme, Top lista, želje

varazdin222's Avatar
    Član od
    Jan 2010
    Zahvala
    148
    172 x hvala u 107 postova

icon30.gif Domaći singlovi - pjesme, Top lista, želje

Sve želje i zahtjeve postavite u temu Potražnja / Tražim pjesmu - domaći singl, hit, želja radi izbjegavanja gomilanja postova

http://www.seljacionline-forum.com/s...94#post1419294

Neke pjesme i zahtjevi budu vjerojatno nepronađeni i neispunjeni pa neka traženje ostane tamo gdje ima više smisla da stoje..

Zamislio sam ovu temu kao mjesto gdje bi se nalazile razne pojedinačne pjesme koje nam trebaju, a trenutno nemaju album, ili nam treba samo jedna pjesma s nekog albuma i slično

Ovo je post samo za domaće (ex-yu) stvari jer nabaviti bilo kakav strani hit nije nikakav problem. Ima stotine web stranica gdje upišete bilo koju stranu pjesmu i birate, čak i između desetak raznih verzija. Osobno baš nikada nisam imao problema sa pronalaženjem bilo kakve strane poznate grupe ili pjesme i nadam se da se u tome slažemo (naravno, u slučaju da tražite mongolske narodne pjesme iz '85 i slično, siguran sam da je to problem), ali čim je u pitanju neka nova pjesma od olivera, nine badrić, halida, divljih jagoda, neke dalmatinske klape i slično.. vrlo brzo se uvjerimo da je to poprilično komplicirano i često uzaludno traženje.

Kao pravilo bih naveo i da kod svakog traženja prvo provjerite da li postoji pjesma koju trebate u sklopu nekog albuma koji se nalazi na ovom forumu. Skinite cijeli album, ionako je u pitanju par minuta vremena, a ako su vam ostale pjesme nebitne, možete ih bez problema obrisati.

...npr trebate pjesmu "Prijatelju" od Gorana Karana i Tomislava Bralića - već je dostupna, nalazi se u postu "Goran Karan"

Ako post sa pjesmom postoji ali su mrtvi linkovi.. sve je jasno.. kao da ga i nema.. ovdje,tj u potražnji, tražite pjesmu a ako netko u međuvremenu obnovi linkove - ok

Bio sam na IQ testu!
    Fala bogu bio je negativan ...

varazdin222's Avatar
    Član od
    Jan 2010
    Zahvala
    148
    172 x hvala u 107 postova

Normalno Odgovor: Domaći singlovi - pjesme, Top lista, želje

Tonči Huljić i Madre Badessa Band - Ja san rojen da mi bude lipo

Code:
    https://mega.co.nz/#!p5dQFTrK!C7eR4UJvF233uhLzr7sBOn03Ka17vAJogVOiSZnLt3g