Stranica 5 od 6 PrvoPrvo 123456 ZadnjiZadnji
Results 81 to 100 of 106

Tema: Peticija

subotar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    317
    224 x hvala u 188 postova

Normalno Odgovor: Peticija

Ja sam protiv.
    protiv potpisivanja, razne sposobne, grbave i iskrivljene, kakvi su ovi šta traže potpiše ajj.

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,869
    2,093 x hvala u 1,380 postova

evo kod nas pop nosa po selu anketu
    (inače ima dečka((stalnog)),a curu svaki put je s drugom) ,al misli kad se on nemere ženit nećete ni vi..

3. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

Pčelicaa (28.05.13)

varazdin222's Avatar
    Član od
    Jan 2010
    Zahvala
    148
    172 x hvala u 107 postova

Quote Napisao/la: savakovacevic Pogledaj Post
    evo kod nas pop nosa po selu anketu
    (inače ima dečka((stalnog)),a curu svaki put je s drugom) ,al misli kad se on nemere ženit nećete ni vi..
    to se zove pop s karakterom !
    Bio sam na IQ testu!
    Fala bogu bio je negativan ...

Jedinstvena's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    420
    584 x hvala u 350 postova

ovako, vidim polemika je tu...
    dajte ljudi nemojte nikome suditi...

Kad govorimo o braku, mislim da treba reći da je to pravna definicija, ja mislim da treba dozvoliti brak gej osobama, jer time oni stiču svoja prava na nasljeđivanje i mnoga druga administrativna ograničenja su svedena na minimum. Treba gej zajednicu legalizirati - jer stvarno ne vidim razlog zbog kojega bi bilo tko bio time ugrožen. Dajmo ljudima da mogu svoj život pravno olakšati jer oni će ovako i onako zajedno živjeti, pa zašto to ne bi bilo zakonski regulirano. Iovako im nije niti samima lako, em su, uglavnom, protiv njih njihove obitelji, em je protiv njih crkva, patrijahalni ljudi....em im je bilo teško samima se s time nositi.

(U ovom slučaju gej osobe iliti homoseksualci nisu pederi, jer biti "peder" je više karakterna osobina...a takvih je mnogo više u grupi onih koji se kunu na ljubav, brak između muškarca i žene, na djecu, na Boga i crkvu..i skupljaju potpise mržnje....)
    …Naše obilje nije ono što imamo,već ono u čemu uživamo…..

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,869

Quote Napisao/la: Jedinstvena Pogledaj Post

Kad govorimo o braku, mislim da treba reći da je to pravna definicija, ja mislim da treba dozvoliti brak gej osobama, jer time oni stiču svoja prava na nasljeđivanje i mnoga druga administrativna ograničenja su svedena na minimum. Treba gej zajednicu legalizirati - jer stvarno ne vidim razlog zbog kojega bi bilo tko bio time ugrožen. Dajmo ljudima da mogu svoj život pravno olakšati jer oni će ovako i onako zajedno živjeti, pa zašto to ne bi bilo zakonski regulirano. Iovako im nije niti samima lako, em su, uglavnom, protiv njih njihove obitelji, em je protiv njih crkva, patrijahalni ljudi....em im je bilo teško samima se s time nositi.

(U ovom slučaju gej osobe iliti homoseksualci nisu pederi, jer biti "peder" je više karakterna osobina...a takvih je mnogo više u grupi onih koji se kunu na ljubav, brak između muškarca i žene, na djecu, na Boga i crkvu..i skupljaju potpise mržnje....)
    sve točno...dodao bih samo nešto---
    većina tih ljudi i nisu religiozni i da im se legalizira pravo na brak,oni ne bi to obavili u crkvi nego kod matičara i stoga baš i ne vidim neku poveznicu između crkve i sveg toga...zašto se jednstavno ne ograde od toga u smislu da neće obavljat vjenčanje u crkvi nego se petljaju u ustav i izmjene istog...zašto ne skupljaju glasove da se ukinu prava lopovima ?!??? zato što bi bilo malo potpisnika iste .

7. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

Jedinstvena (28.05.13)

ftw Klc Skunk's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    694
    1,154 x hvala u 797 postova

I ok legaliziramo pederluk, sta je sljedece; pedofilija, nekrofilija, bestijalnost.....??
    Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola.

Jedinstvena's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    420

Quote Napisao/la: Skunk Pogledaj Post
    I ok legaliziramo pederluk, sta je sljedece; pedofilija, nekrofilija, bestijalnost.....??
    Miješaš pojmove. To što si naveo nije isto.

Homoseksualna orijentacija je urođena, s njom se rodiš.

Pedofilija, Nekrofilija....su bolesna psihotična ponašanja pojedinaca. Znači - bolest.

To nikako nije isto.

Mada je ovdje više bila tema nesnošljivost jednih prema drugima, mržnja i netolerancija.

Mislim da naprosto treba biti čovjek.

Pogledati prvo sebe i ne suditi drugima, ako je netko drugačiji, nužno nije lošiji.

ftw Klc Skunk's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    694
    1,154 x hvala u 797 postova

Bolest je i jedno i drugo, samo sta je homoseksualnost drustveno prihvacena norma.
    Ja nikome ne sudim, ne tvrdim ni da je netko losiji. Samo se ne slazem sa nekim cinjenicama.

Svi smo mi rodjeni pod istim suncem, svi mi ( u principu ) imamo ista prava i zivimo pod istim zakonom. Svatko bira svoj zivotni put, tako su i oni izabrali znajuci kojim putem idu, onda neka ne cendraju za neke privilegije. Poslije jebanja nema kajanja.
    Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola.

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    922
    1,181 x hvala u 805 postova

Pedofilija, Nekrofilija....su bolesna psihotična ponašanja pojedinaca. Znači - bolest.

To nikako nije isto.

Mada je ovdje više bila tema nesnošljivost jednih prema drugima, mržnja i netolerancija.

Pogledati prvo sebe i ne suditi drugima, ako je netko drugačiji, nužno nije lošiji.
    Možda se i mješaju pojmovi... aliii da li mi se čini ili to gey populacija želi na mala vrata uvesti neku novu socijalnu grupu javnim istupima??

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286
    503 x hvala u 370 postova

To nikako nije isto.

zašto misliš da se i pedofil nije rodio sa tom "manom" a homo jeste ???

ovim naravno de pravdam pedofiliju,samo mi nije jasna tvoja definicija
    a onda svatih na prepad da te volim ko nekad........

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,869

!!!!

da podsjetim tema je peticija koju forsira crkva....čim sam temu vidio znao sam da će se pretvoriti u nadglasavanje tko je protiv gejeva ,a ko nije....meni je tu puno važnije pitanje koje je console postavio ovom temom nego tko što misli o gejevima...teško će se nekom tko ima negativno mišljenje o njima promijeniti stav osim ako doznaju da im je netko drag i blizak, baš takav i slično,ali što mislite o ulozi crkve u svemu tome???da li je to ok,da li bi potpisali peticiju ili oterali popa iz kuće da vam bane s takvim papirom ili nešto drugo???

14. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

console (28.05.13)

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286
    503 x hvala u 370 postova

!!!!

da podsjetim tema je peticija koju forsira crkva....čim sam temu vidio znao sam da će se pretvoriti u nadglasavanje tko je protiv gejeva ,a ko nije....meni je tu puno važnije pitanje koje je console postavio ovom temom nego tko što misli o gejevima...teško će se nekom tko ima negativno mišljenje o njima promijeniti stav osim ako doznaju da im je netko drag i blizak, baš takav i slično,ali što mislite o ulozi crkve u svemu tome???da li je to ok,da li bi potpisali peticiju ili oterali popa iz kuće da vam bane s takvim papirom ili nešto drugo???
    otjerao bi ga zbog bilo kojeg razloga,meni neće soliti pamet
    a onda svatih na prepad da te volim ko nekad........

subotar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    317
    224 x hvala u 188 postova

Ako neizaden glasat zbog straha od prikazivanja dokumenata,
    vrlo rijetka bolest,
    Oceli moj glas bit za ili ne??

Jedinstvena's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    420

Ima pravo Sava kad kaže da takve diskusije ne vode ničem. Onaj tko je protiv njih bit će to bez obzira koliko je argumenata izneseno.
    Ja stvarno nemam ništa protiv gej osoba. Mislim da nas kao ljude ne određuje koga volimo, više nas određuje to - da li uopće ikoga volimo.

A što se tiče svećenstva kao takvog, ne odobravam im ponašanje u puno više ozbiljnijih stvari od te peticije. Osobno mislim da se u previše "svjetovnih" stvari miješaju, da imaju previše nerazjašnjenih afera u svojim krugovima, a dižu glas sa propovjedaonice kao da su neprikosnoveno dobro. A nisu.

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    922

danas čitam u večernjem članak gdje se objašnjava kako je netko za a netko protiv, ali se na kraju sve svodi na to da se nešto treće iza brda valja a to je sama situacija u zemlji koja je itekako problematičnija od toga da li će se tko oženiti ili da li će tko kakav porez platiti..
    Dakle zamazivanje očiju prikriva nešto treće..

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,766 x hvala u 1,224 postova

Šta se ima legalizirat homosexualnost, pa nije to van zakona.
    Treba legalizirat travu

Glavni je problem nezaposlenost. Previše ljudi ništa ne radi pa im samo pizdarije padaju na pamet, ko i ova peticija...
    A dok je ljudi bit će i homoseksualaca i lopova i kurvi i svetica a i invalida, bolesnih, gladnih, dakle svakakvih da sad ne nabrajam
    Kad bi homoseksualci imali svoja normalna prava, ne bi morali ostali trpit parade.
    U nekim zemljama se još uvijek i žene bore za svoja prava, uz kontra arumente - šta ima žena tražit ptrava, nek rađa i nek se primi posla u kuhinji...
    Tu je crkva isto jako liberalna, moš mislit

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    922

takoooo je nek se trava legalizira i svi zajedno neka zapalimo i ništa nam neće smetati

21. fenix77, hvala na tvom postu od seljaka:

Anabela (29.05.13)

Jedinstvena's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    420

Evo našla sam ovaj novi Kruletov "Pravilnik o braku i zdravstvenom odgoju" pa dijelim:

"'Ko je za to da novi pravilnik o zdravstvenom odgoju izgleda ovako?
    Eto ukinuo se zdravstveni odgoj i to ni manje ni više nego na Ustavnom sudu. Sad nam još ostaje da dočekamo referendum o definiciji bračne zajednice pa i da odglasamo onako kako nam je po volji, a onda možemo pisati novi pravilnik ... zakon ... što li već.

S obzirom na vrijeme u kojem živimo, predlažem novi pravilnik koji, ako bi se donio, bio bi trajno nepromjenjiv:

1. Bračna zajednica je zajednica muškarca i žene. Muškarac mora obavezno biti visok preko190 cm, sa izrazitom mišićnom masom a žena proporcija 90-60-90 sa sisama 5-icama. Sve što bude odstupalo od ovih dimenzija bit će eutanazirano kiselinom iz akumulatora direktno ubrizganom u desnu pretklijetku.

2. Prilikom spolnog odnosa muškarca i žene, muškarac je dužan pjevati nacionalnu domoljubnu pjesmu "Zovi samo zovi, svi će sokolovi", a ženino je da šuti sve dok se u pjesmi ne dođe do stiha "Srijem, Banat i Bačka, tri srca junačka", tada nastupa i ona. Samo dijete začeto uz tu pjesmu smatrat će se zdravo začetim djetetom.

3. Potomak od ovo dvoje gore navedenih, obavezno mora biti muško dijete u skladu sa tardicionalističkom politikom ove zemlje. Ukoliko se rodi žensko čeljade, taj dan će u Republici Hrvatskoj biti dan žalosti. Muškarac, otac djeteta, dužan je rođenje sina proslaviti u nekom od narodnjačkih klubova gdje će se samoflaširati o glavu te tako krvav u jutarnjim satima napustiti objekt.

4. Muškarac je glava obitelji i njegovo je da kad dođe sa posla da samo sjedne za stol i čeka da mu se servira ručak. Po završetku objeda, žena je dužna da mu opere noge, skuha kavu, prinese pepeljaru te donese dnevne novine.

5. Ukoliko muškarac otvorenim dlanom udari ženu po obrazu, to nije nasilje nego se glava obitelji brine za cirkulaciju i prokrljevnost braza svoje supruge. Ukoliko je istjera iz kuće, to je radi adaptacije, renoviranja i ostalih građevinskih radova.

6. Ljubljene u obraz prilikom čestitanja rođendana, nove godine i slično ... dozvoljeno je samo suprotnom spolu, dakle ljube se i međusobno si čestitaju samo muškarac i žena dok se recimo 2 muškarca i 2 žene ne smiju nikako poljubiti, a ako bi se to i dogodilo, Ustavni sud će donijeti odluku kojem će se oba pripadnika istog spola kamenovati na trgu uz crkveni zbor koji će prilikom kamenovanja pjevati odabrane pjesme. Općina je dužna na kraju kamenovanja organizirati vatromet.

7. Muškarci su skloni analnom seksu sa svojim suprugama, no to se ovim pravilnikom strogo zabranjuje. Ova točka pravilnika je izazvala negodovanje kod muškog roda no Ustavni sud je odlučio da nema kundačenja u bulju i toga se strogo moraju pridržavati - SVI ! ! !

8. Pojam "bračna nevjera" se ukida jer to više ne postoji, jednostavno su svi vjerni.

9. Strogo se zabranjuje bilo kakav odgoj djece. Djeca odgajaju sama sebe pa je tako poželjno da dijete od 10 godina slučajnom prolazniku dobaci "Jebem ti mater !"

10. Vidi li se na svadbama da 2 žene plešu u paru, iste će se likvidirati u kuhinjskim prostorijama restorana u kom se svadba održava."

23. 3 Seljaka kaže: fala Jedinstvena za ovaj post

console (29.05.13),SavaKovačević (29.05.13),Skunk (30.05.13)

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,231
    3,334 x hvala u 2,162 postova

je, to me podsjeca na onaj stari

kad vlastitu zenu u cucu, to je i po zakonu i po propisu
    kad vlastitu zenu u guzu, to je po zakonu ali nije po propisu
    ako tudju zenu u cucu, nije po zakonu ali je po propisu
    ako tudju zenu u guzu, nije po zakonu ali ni po propisu

a nastavak bozjih zapovijedi veli ovak

kad se dignes, obavi prvo 'onu' duznost, bar znas da si prvi taj dan
    kad dodjes s posla opali zeni samar, ona ce znati zbog cega je
    i na ulici ne psuj dijete, nikad ne znas jel tvoje

volim kad nam smisla za humor ne nedostaje
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

25. 2 Seljaka kaže: fala console za ovaj post

Seljober (29.05.13),Skunk (30.05.13)

varazdin222's Avatar
    Član od
    Jan 2010
    Zahvala
    148
    172 x hvala u 107 postova

..da podsjetim tema je peticija koju forsira crkva.... meni je tu puno važnije pitanje koje je console postavio ovom temom nego tko što misli o gejevima... što mislite o ulozi crkve u svemu tome???da li je to ok,da li bi potpisali peticiju ili oterali popa iz kuće da vam bane s takvim papirom ili nešto drugo???
    vezano na samu temu peticije, smatram da bi se o tome moglo raspravljati.. da ima puno argumenata za obje strane..

ali ko što si reko, da mi pop dođe na vrata s papirom.. ako bi bio dobre volje otjero bi ga bez riječi..

a ako ne bi bio .. recimo da je moje cenzurirano osobno mišljenje da su popovi licemjerna pohlepna beskorisna gamad koja stoljećima žive na grbači svojih vjernika a prvenstveno misle samo na sebe.. čak ne aludiram na najgore slučajeve kao što su pedofilija..

čast izuzecima, ne tvrdim da su svi loši, ali prevelik ih je broj.. a nažalost, oni časni i požrtvovni uvijek ostanu negdje u sjeni..

uglavnom, da se pop svake svoje sekunde posveti svojim osnovnim božjim životnim ciljevima, ne bi imao vremena maltretirat druge ljude da potpisuju peticiju kojom se u stvari i dokazuje da oni koji bi trebali ljubiti svakog bližnjeg svog, među prvima prave razlike i potiču mržnju..

a što se tiče prava homoseksualaca, nekako ćemo se mi građani i seljaci izjasnit i bez njihove tzv. "pomoći"
    Bio sam na IQ testu!
    Fala bogu bio je negativan ...

Stranica 5 od 6 PrvoPrvo 123456 ZadnjiZadnji

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja