Stranica 4 od 6 PrvoPrvo 123456 ZadnjiZadnji
Results 61 to 80 of 106

Tema: Peticija

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286
    503 x hvala u 370 postova

Normalno Odgovor: Peticija

"navikavam" se već godinama,ali ne....
    a onda svatih na prepad da te volim ko nekad........

flesheater Luigi's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,220
    651 x hvala u 542 postova

Quote Napisao/la: Tenaa Pogledaj Post
    Ja mislim da se samo treba naviknuti na to! Meni je to već normalno za vidjeti. Dvije cure mi je lakše vidjeti, a dva dečka mi je onako, čudno. To nisam često viđala pa se nisam navikla! Al moramo biti u koraku sa zapadom!
    alo sestro, kakvo navikavanje?!
    ma ja sam onako malo jača konzerva općenito...pa jebote jel bi Vama smetalo da ja dovedem KKK turizam na jadran?
    My favourite type of sorccery? Lesbomancy!

3. Luigi, hvala na tvom postu od seljaka:

Anabela (24.05.13)

Pčelicaa's Avatar
    Član od
    Dec 2011
    Zahvala
    194
    314 x hvala u 261 postova

Quote Napisao/la: LouisCyphere Pogledaj Post
    takav "blood money" nam fakat ne treba, ako ne znamo zaradit na normalan način onda je i bolje da smo siromašni al smo barem pošteni!
    a za zaradu treba istražiti svaki kutak. dok pogledaš kako je u svijetu, kak bi se reklo, na svakom uglu ima gay bar. a oni su spremni platiti i za svoj mir i da se zabave! (tako mene uče na faksu)

a gledajte, nama - mlađoj generaciji je to nekako normalnije prožvakati i gledati.

Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,220

a za zaradu treba istražiti svaki kutak. dok pogledaš kako je u svijetu, kak bi se reklo, na svakom uglu ima gay bar. a oni su spremni platiti i za svoj mir i da se zabave! (tako mene uče na faksu)

a gledajte, nama - mlađoj generaciji je to nekako normalnije prožvakati i gledati.
    jebote taj faks...
    ok, tolerancija, da budem iskren, ok ok, tolerancija, ok
    SAMO, to stalno bombardiranje sa gay sranjima tipa: useru mi Game of thrones, ok, nema veze, ionako je serija ošla ukurac, krenem Da Vincija gleat, naravno, serija super, očara me, al neee
    neće moći ove noći da ja gledam nešto normalno, neee, mora bit gay....
    kako ne kuzis, pedera je bilo i bit će uvijek..,,nažalost al ok, ja sam tolerantan, samo ono brate, nemojte više nas bombarbirat s gayeštinom više...oćete gay turizam ? imajte si ga! samo nemojte to javno...
    oćete šumu za masovnu gay jebačinu!? nema beda, plati imat ćete....

oćete da ste isto po zakonu kao i muškarac i žena u braku....alo, polako, nema tih para bajo...
    samim tim bombardiranjem šaljete suprotnu poruku, ubiti radite kontra efekt....
    ...mislim da malo fali, da obrijem glavu i tetoviram svastiku na prsa...

6. Luigi, hvala na tvom postu od seljaka:

Anabela (24.05.13)

Pčelicaa's Avatar
    Član od
    Dec 2011
    Zahvala
    194
    314 x hvala u 261 postova

slažem se sa tobom, i kako sam već rekla ja za sebe želim jednog dana obitelj muž-žena-djeca.
    radije prihvatim to i mir. zamisli sve te nadobudne protivnike gayeva, da jednog dana saznaju da im je sin/kćer gay. ili će ga se odreći ili prihvatiti to jer je sila da sad prihvate.

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286
    503 x hvala u 370 postova

jebote taj faks...
    ok, tolerancija, da budem iskren, ok ok, tolerancija, ok
    SAMO, to stalno bombardiranje sa gay sranjima tipa: useru mi Game of thrones, ok, nema veze, ionako je serija ošla ukurac, krenem Da Vincija gleat, naravno, serija super, očara me, al neee
    neće moći ove noći da ja gledam nešto normalno, neee, mora bit gay....
    kako ne kuzis, pedera je bilo i bit će uvijek..,,nažalost al ok, ja sam tolerantan, samo ono brate, nemojte više nas bombarbirat s gayeštinom više...oćete gay turizam ? imajte si ga! samo nemojte to javno...
    oćete šumu za masovnu gay jebačinu!? nema beda, plati imat ćete....

oćete da ste isto po zakonu kao i muškarac i žena u braku....alo, polako, nema tih para bajo...
    samim tim bombardiranjem šaljete suprotnu poruku, ubiti radite kontra efekt....
    ...mislim da malo fali, da obrijem glavu i tetoviram svastiku na prsa...
    potpisujem
    a onda svatih na prepad da te volim ko nekad........

Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,220

slažem se sa tobom, i kako sam već rekla ja za sebe želim jednog dana obitelj muž-žena-djeca.
    radije prihvatim to i mir. zamisli sve te nadobudne protivnike gayeva, da jednog dana saznaju da im je sin/kćer gay. ili će ga se odreći ili prihvatiti to jer je sila da sad prihvate.
    nitko ne zna što nam budućnost nosi, ni meni ni tebi...zašto bi se odrekao svog djeteta?!
    možda bi mi teže bilo to prihvatit, ali to je MOJE djete bez obzira na što...

10. Luigi, hvala na tvom postu od seljaka:

Anabela (24.05.13)

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,238
    3,335 x hvala u 2,163 postova

samo da podsjetim, tema su referendum ( za koji sad znamo da ga ne bu ) i popi ko organizatori. samo da vas podsjetim, u ovoj zemlji pusaci su problem jer truju okolinu, to sto su mirni, pristojni, nikog ne diraju nema veze. pijanci i nova armija istih koji vec u gimnaziji imaju bogato iskustvo ne smetaju nikog, ni kad maltretiraju okolinu ni kad mlate svoje bliznje. to kaj na poslu mogu pijani izazvat stetu i jos nekaj sirih razmjera ne dira nikog, to kaj su mjesecima na bolovanju ( odvikavanju ) ne dira nikog. meni su na javnom mjestu zabranili dimit bez referenduma. samo tak. i nije mi na pamet doslo da dizem revoluciju. zdravstvena kultura - pravi mamac za siroke narodne mase podijeljene po svemu kaj se mogu sjetit. rece moj kompa danas, i popi su na internetu, vjerojatno u potrazi za isusom, sto je pozitivno, kad put ne bi vodio preko xxx bespuca.
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    932
    1,182 x hvala u 806 postova

Ovako, u Inssbrucku imam prijatelje..Dva gey čovjeka od preko 65god. koji imaju svoj elitni restoran i zajedno su preko 40 god. Nikad, ali nikad nisu pokazali što su iako svi znamo i uvijek se snjima možeš ispričati kao s najnormalnijim ljudima i kako kažu nikad nisu isticali tu svoju sklonost kao neki danas što to rade, ali su uvijek i dan danas pokazuju na jedan prekrasan način ljubav jedan prema drugom samo pogledom u javnosti i pred gostima... nadalje jedan zagrebački bioenergetičar i dobar analitičar poznat i na javnoj HTV...nikad nije pokazao što je a živi sa svojim ljubavnikom više od 30 god... dakle pametni ljudi
    Nemam ništa protiv gey populacije al zatvorite to u 4 zida jer to je samo vaša intima i drugi za nju ne treba znati...
    A kaj se tiče referenduma i razmišljanja jesu li popovi to organizirali....sad će mo vidjeti da li će proći referendum i peticija da se i njima počinje naplaćivati porez na imovinu kao i na sve što običan puk plaća

13. fenix77, hvala na tvom postu od seljaka:

Pčelicaa (24.05.13)

provincijalka Juditha's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300
    312 x hvala u 230 postova

gluposti.
    sve su ovo gluposti.
    ili budite jebeni ili pošteni nema lapo-lapo.
    prihvatit ćemo ako je zatvoreno u 4 zida?
    što da neko vama kaže da ne smijete taknuti ženu/muža u javnosti, pokazati svoje dijete ako je gay.
    Ili se prihvaća ili ne. Ono što ne prihvaćate i ne možete razumjeti, ostavite po strani i ne ulazite u to.
    Nitko se uopće od svih tih negativnih stavova odmaknuo od pederluka-a to nije bilo pitanje za referendum.
    Uopće ne gledate dalje od činjenice da netko nekoga tu guzi.
    Lezbe su vam ok ak su zgodne.
    Mi smo prekrasan narod.
    Joj kak će nam uskoro biti lijepo...

15. Juditha, hvala na tvom postu od seljaka:

Pčelicaa (24.05.13)

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    932

Quote Napisao/la: Juditha Pogledaj Post
    gluposti.
    sve su ovo gluposti.
    ili budite jebeni ili pošteni nema lapo-lapo.
    prihvatit ćemo ako je zatvoreno u 4 zida?
    što da neko vama kaže da ne smijete taknuti ženu/muža u javnosti, pokazati svoje dijete ako je gay.
    Ili se prihvaća ili ne. Ono što ne prihvaćate i ne možete razumjeti, ostavite po strani i ne ulazite u to.
    Nitko se uopće od svih tih negativnih stavova odmaknuo od pederluka-a to nije bilo pitanje za referendum.
    Uopće ne gledate dalje od činjenice da netko nekoga tu guzi.
    Lezbe su vam ok ak su zgodne.
    Mi smo prekrasan narod.
    Joj kak će nam uskoro biti lijepo...
    Gle judit jebe mi se kaj delaš u svojoj sobi i ak mene to po džepu lupa radi kaj hoćeš, al ak iz mog džepa (porezi, zaštite i sl.)izlazi a od toga nemate ni vi ni mi nikakve koristi već samo prejebavanja odjeb u troskocima..(mislim na razne parade)..
    Eto o tome samo pričam..
    A kako će nam bit... putovao sam stvarno puno i nitko ne brani dvojici ili dvijema da se šeću i drže za ruke nigdje po evropi i okolici...pa mislim da će i ovdje to zaživjeti bez sranja i krvi..

Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300

Quote Napisao/la: fenix7 Pogledaj Post
    Gle judit jebe mi se kaj delaš u svojoj sobi i ak mene to po džepu lupa radi kaj hoćeš, al ak iz mog džepa (porezi, zaštite i sl.)izlazi a od toga nemate ni vi ni mi nikakve koristi već samo prejebavanja odjeb u troskocima..(mislim na razne parade)..
    Eto o tome samo pričam..
    A kako će nam bit... putovao sam stvarno puno i nitko ne brani dvojici ili dvijema da se šeću i drže za ruke nigdje po evropi i okolici...pa mislim da će i ovdje to zaživjeti bez sranja i krvi..
    da to ovdje živi bez sranja i krvi , ne bi bilo parada.
    (iako osobno smatram da su loš način)
    I oni plaćaju porez. I oni su nečija djeca. I oni su isti ljudi kao i mi. To treba shvaćati. Oni ne biraju nama s kim se možemo ženiti. itd...

18. Juditha, hvala na tvom postu od seljaka:

Pčelicaa (24.05.13)

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    932

da to ovdje živi bez sranja i krvi , ne bi bilo parada.
    (iako osobno smatram da su loš način)
    I oni plaćaju porez. I oni su nečija djeca. I oni su isti ljudi kao i mi. To treba shvaćati. Oni ne biraju nama s kim se možemo ženiti. itd...
    Sve stoji što si napisala i za sve postoji drugi neki način, ali parade se dešavaju i tamo gdje imaju to što ovdje traže tako da se netko hoće samo pokazivati i tražiti ŠTO???
    Da se javno pokazuju da nisu isti kao mi ostali??
    Da taj porez potroše da ih se štiti kad rade defilee??
    Možda se boje da će sad doći porez za neudate i neoženjene pa da to preduhitre??
    Jesu nečija djeca kao i mi i uvijek je bilo od davnina osoba koje su "drugačije" a možda i nisu jer i neki hetero vole guze pa kakva je razlika između ženske i muške...
    Uh odoh u bolje pozicije...što je meni ovo trebalo

Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,220

ajmo se potuć pa ko pobjedi nek kroji kako ćemo dalje ok?

Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300

Quote Napisao/la: fenix7 Pogledaj Post
    Sve stoji što si napisala i za sve postoji drugi neki način, ali parade se dešavaju i tamo gdje imaju to što ovdje traže tako da se netko hoće samo pokazivati i tražiti ŠTO???
    Da se javno pokazuju da nisu isti kao mi ostali??
    Da taj porez potroše da ih se štiti kad rade defilee??
    Možda se boje da će sad doći porez za neudate i neoženjene pa da to preduhitre??
    Jesu nečija djeca kao i mi i uvijek je bilo od davnina osoba koje su "drugačije" a možda i nisu jer i neki hetero vole guze pa kakva je razlika između ženske i muške...
    Uh odoh u bolje pozicije...što je meni ovo trebalo
    Parada u njemačkoj je vjerujem daleko korisnija nego što šteti. Tisuće ljudi, a policajaca manje nego što su čuvali naših deset u paradi. I svi imaju koristi. I država, i oni, i svi posrednici. Meni je ta parada super. Party na otvorenom s puno golotinje-zrče. samo malo veće

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,238
    3,335 x hvala u 2,163 postova

danas ujutro opet popizdil. nist koristi me za rukav povlekal da potpisem. malo falilo da mu doktor treba. skupljaju dvojica, jedan mlati zenu i djecu doma iz cistog zadovoljstva, drugom bivsi prijatelji vracaju kredite. obadva u kravatama, u ime obitelji. pfuj, nis koristi, nisu zasluzili da zemlju gaze
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

23. 2 Seljaka kaže: fala console za ovaj post

Ivano (28.05.13),SavaKovačević (25.05.13)

vezda's Avatar
    Član od
    Jan 2013
    Zahvala
    222
    348 x hvala u 209 postova

Prije svega da se ogradim, ne mrzim nikoga i ak im paše takav način nek se vole(men nek ne diraju)

Ali sam debelo protiv toga da dva muškarca ili dvije žene koji su usvojili dijete imaju status bračne zajednice koja je oduvijek bila veza muškarca i žene.
    Po meni se tradicionalna i prirodna veza žene i muškarca obezvrijeđuje i nije mi mila pomisao da smo ja moja žena i naša djeca jednako tretirani.
    Neka nešto drugo izmisle ali definicija braka im sigurno ne pristaje. Nisam čak ni protiv da usvajaju i odgajaju djecu..jednostavno sam protiv da mogu službeno osnovat bračnu zajednicu i uvijek ću biti.

to je moje mišljenje
    "Pametan je onaj koji ne tuguje zbog onoga što nema, nego se veseli zbog onoga što ima."

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,767 x hvala u 1,225 postova

Što bi reko moj deda - bolje lezba u ruci nego peder na kari

varazdin222's Avatar
    Član od
    Jan 2010
    Zahvala
    148
    172 x hvala u 107 postova

Živio Deda ! !
    Bio sam na IQ testu!
    Fala bogu bio je negativan ...

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    932

ajmo se potuć pa ko pobjedi nek kroji kako ćemo dalje ok?
    E jebiga ti bi se tuko samo a ne kužiš da judith nekaj drugo hoće
    mislil sam na pijaču ak ti ni jasno

- - - Updated - - -

Parada u njemačkoj je vjerujem daleko korisnija nego što šteti. Tisuće ljudi, a policajaca manje nego što su čuvali naših deset u paradi. I svi imaju koristi. I država, i oni, i svi posrednici. Meni je ta parada super. Party na otvorenom s puno golotinje-zrče. samo malo veće
    eto sad vidimo da si ti prava partijanerica

Stranica 4 od 6 PrvoPrvo 123456 ZadnjiZadnji

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja