Stranica 3 od 6 PrvoPrvo 123456 ZadnjiZadnji
Results 41 to 60 of 106

Tema: Peticija

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858
    722 x hvala u 548 postova

Normalno Odgovor: Peticija

e ako postoji dlakava ko moj muž javi

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,879
    2,099 x hvala u 1,383 postova

...da i imaju pms najmanje jednom mjesečno

provincijalka Juditha's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300
    312 x hvala u 230 postova

anabela, no frks, sa mnom je u srednju išla ženska ono brkata, dlakava, nemreš prepoznat boju kože.

savo, ali ja sam žensko, ja znadem sa pmsom

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,879
    2,099 x hvala u 1,383 postova

vjerujem da znaš sa svojim pmsom,al sa tuđim??!! to je malo drugačije

Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300

Quote Napisao/la: savakovacevic Pogledaj Post
    vjerujem da znaš sa svojim pmsom,al sa tuđim??!! to je malo drugačije
    jok, sve ti je to isto. Prvo, treba ju zaposliti. Onda, na sve, al ne pretjerano govoriti-da draga. I naći sebi puno posla. Onda joj ispuniti neku želju. Uvijek imaju želja. I trpiti. I trpiti. Zbog onih osalih 20 dana
    Ja sam od rijetkih žena koja a) može zatrudniti kad nijedna druga ne može. Imam dokaz za to
    i b) koja ima pms nakon menstruacije.
    S obzirom da je nakon, lako je rješiv, pa moji partneri i nisu baš zamjerali na tome

E da, o peticiji: Dajmo im da guze!!! Zakonito!

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,238
    3,335 x hvala u 2,163 postova

Quote Napisao/la: Juditha Pogledaj Post
    jok, sve ti je to isto. Prvo, treba ju zaposliti. Onda, na sve, al ne pretjerano govoriti-da draga. I naći sebi puno posla. Onda joj ispuniti neku želju. Uvijek imaju želja. I trpiti. I trpiti. Zbog onih osalih 20 dana
    Ja sam od rijetkih žena koja a) može zatrudniti kad nijedna druga ne može. Imam dokaz za to
    i b) koja ima pms nakon menstruacije.
    S obzirom da je nakon, lako je rješiv, pa moji partneri i nisu baš zamjerali na tome

E da, o peticiji: Dajmo im da guze!!! Zakonito!
    tak je a ak neko ima hemeroide bit ce i ms i pms
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

pogotovo danas kad kiša pada pa ne kopamo po vrtovima što susjedov što svoj

Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300

to su sve kontradikcije same sebi. Mislim, tko štiti djecu hetero parova, napuštenu, emotivno, duševno i fizički osakaćenu od strane svojih "ispravnih" roditelja u "ispravnoj" zajednici.
    Mislim, mi ulazimo u europu za mjesec dana i mogu se jebavati svi sa tim referendumima kad su njihovi zakoni već oblikovani i vrijediti će i za nas.
    Osim toga, defnicije muškarca i žene su pobijene. Muškarac može biti i osoba koja ima ženski spolni organ i obrnuto, dakle, po tome, definicija brak=muškarac i žena ide na ruku transexualnim osobama, dakle, oni se kod nas mogu ženiti i u crkvi i izjednačiti.

CruellaDeVil Cicimici's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    600
    1,478 x hvala u 1,003 postova

Quote Napisao/la: Juditha Pogledaj Post
    to su sve kontradikcije same sebi. Mislim, tko štiti djecu hetero parova, napuštenu, emotivno, duševno i fizički osakaćenu od strane svojih "ispravnih" roditelja u "ispravnoj" zajednici.
    Mislim, mi ulazimo u europu za mjesec dana i mogu se jebavati svi sa tim referendumima kad su njihovi zakoni već oblikovani i vrijediti će i za nas.
    Osim toga, defnicije muškarca i žene su pobijene. Muškarac može biti i osoba koja ima ženski spolni organ i obrnuto, dakle, po tome, definicija brak=muškarac i žena ide na ruku transexualnim osobama, dakle, oni se kod nas mogu ženiti i u crkvi i izjednačiti.
    kaže danas mama svom trogodišnjaku
    "jebem ti mater , pusti me da pogledam ovo!"

gledala je slike s pričesti svog starijeg djeteta
    a ovom malom se samo pišalo pa je vukao da se ne upiša u gaće

Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300

Quote Napisao/la: Cicimici Pogledaj Post

većina vas zna tko sam. da sam rođena u ispravnom braku, na ispravan način, pa ipak, nit poznam ćaću nit mamu, nit sestre, braću, pola sam mladosti provela na ulici, drugu polovicu po nekim ustanovama,jedan dio u obitelji, ne dovoljno. A ja sam prošla dobro prema tisućama i tisućama onih zanemarenih, ostavljanih, izrabljivanih. Gdje je jebena crkva i jebeni referendum onda? Gdje su onda zakoni. Pa mi smo jebeni narod koji okreće glavu kad vidi čovjeka u nevolji i onda piše na nekom blogu ili nekim novinama ili nekom referendumu rečenicu-kako je moguće da se to događa u našem društvu!
    De jebate, i ja se dam navući. Odo ja po pivu, pa idemo dalje.
    O temi:
    Dajmo im da guze!! Zakonito! Zakonite!

11. Juditha, hvala na tvom postu od seljaka:

fenix77 (23.05.13)

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

Quote Napisao/la: Cicimici Pogledaj Post

džabe joj što je dala dijete na pričest kad se tako ponaša I još dok gleda te slike.

Član od
    Mar 2013
    Zahvala
    1
    4 x hvala u 2 postova

Quote Napisao/la: Anabela Pogledaj Post
    To je moje mišljenje a svako ima pravo na svoje zato...
    Anabela to i jeste pravo svakog pojedinca pa ida bira koga želi da ženi.

Brak je zajednica muškarca i žene! je peticija a ne dali ste da takvi brakovi imaju prava na usvajanje djece.Za ovakav odgovor su kompetentni psiholozi koji bi trebali reći koliko takav brak može utjecati na psihu te djece,po mom laičkom mišljenju ta djeca bi bila šikanirana u društvu i takvu bih peticiju podržao a ovu koja se provodi nebi a i djelim mišljenje da nije u skladu sa mnogim zakonima.

Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300

Quote Napisao/la: Kukuruz Pogledaj Post
    Anabela to i jeste pravo svakog pojedinca pa ida bira koga želi da ženi.

Brak je zajednica muškarca i žene! je peticija a ne dali ste da takvi brakovi imaju prava na usvajanje djece.Za ovakav odgovor su kompetentni psiholozi koji bi trebali reći koliko takav brak može utjecati na psihu te djece,po mom laičkom mišljenju ta djeca bi bila šikanirana u društvu i takvu bih peticiju podržao a ovu koja se provodi nebi a i djelim mišljenje da nije u skladu sa mnogim zakonima.
    ima puno djece koju su odgojili gay parovi, ali se nisu javno deklarirali pa ljudi ni ne znaju da su što jesu.
    Ponavljam, definicija muškarac/žena je relativna, ne bi se trebalo držati toga ko pijan plota jer više šteti nego koristi.

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,767 x hvala u 1,225 postova

evo jedan copy/paste sa grupe "U ime svake obitelji" na ovu temu:

Drustvo pozdrav! Evo citam razne price vasih simpatizera, pa da i ja podjelim svoju.
    Zovem se Matija i dolazim iz naseg grada heroja, Vukovara. Od vrtica sam vise volio biti u zenskom drustvu i igrati se kuhinje, mame i tate, nego igrati nogomet i ''tuci'' se s deckima. Jedina ''muska'' stvar koju sam volio bili su auti, koje volim i danas! Kao jako mlad sam shvatio da nisam kao drugi, a da mi se svidjaju cecki sam primjetio listajuci mamine Mile i Vite. Pogled su mi privlacili decki bez majice, a ne zene u kupacim kostimima. Tih godina se i ne sjecam, ali mama kaze da sam imao oko 11. U teenagerskim godinama sam znao ''na cemu sam''. Prvo sam rekao mami da sam gay, a ona meni da to zna vec godinama. Najvise me plasilo priznati najboljem prijatelju u kojeg sam bio potajno zaljubljen godinama. Upoznali samo se na izvidjacima (koje li ironije, organizacija koja je zabranila pristup gay osobama u SAD-u) i znali od 4. osnovne. Napokon sam skupio hrabrosti na pocetku srednje i Vanji sam sto osjecam, a umjesto soka i nevjerice dobio poljubac. I tu je zapocelo nase zajednicko putovanje. Imali smo podrugivanja, zadirkivanja i dovikivanja, ali nikad nista fizickog tipa. Ja sam trenirao kosarku, on rukomet i bili smo fizicki dosta jaki, pa vjerujem da je to bio razlog zasto nas nitko nije dirao. Problem je dosao 1999 godine. Iako samo nas dvojica u tom trenutku zajedno bili 4 godine, od toga vise od 2 zivjeli zajedno, nakon njegove teske prometne nesrece njegovi roditelji me nisu pustali njemu u posjet u jedinicu intenzivnog lijecenja. Osjecaj da se ljubav tvog zivota bori za zivot, a ti bespomocno sjedis ispred bolnice ne znajuci nista, nesto je sto nikom ne zelim. Danima sam sjedio ispred ulaza u bolnicu, suza vise nije bilo za plakati. Nadamnom se sazalio jedan lijecnik, koji mi je potajno govorio kakvo je stanje. Potajno, jer je Vanjina obitelj izricito rekla da ce tuziti svakoga tko bude meni sta rekao. Nakon oporavka Vanja i ja smo skuzili da ovako vise ne ide, spakirali smo svoje krpice i otisli u Kanadu. Kako smo obojica visokoobrazovani kadar nismo imali nikakvih problema. Da skratim pricu, danas smo ponosni roditelji dvoje prekrasne djece. Posvojili smo ih kad su imali skoro 5 godina. Koliko se o djeci brinulo govori podatak da nisu imala prava imena, zvali su se Jane i Joe (po Jane i Joe Doe, engleskoj oznaci na N.N.). Dali smo im imena Katie i Phillip, engleskoj verziji imena mojih roditelja, koji su nam bili velika podrska. Sada su na pragu teenagerskih godina, zdravi, sretni i odlicni ucenici i nismo imali problema objasniti Katie sto je mjesecnica, e da i heteroseksualci. I mi ovdje nismo nista posebno, cak niti u njihovoj skoli nismo jedini gay roditelji. Zivimo u lijepom kvartu i nemamo nikakvih problema. Kad su klinci bili manji smo ih ostavljali kod drugih na cuvanje, oni su ostavljali svoju djecu kod nas, pa da mi roditelji jednom tjedno mozemo na veceru sami. U 13 godina u Kanadi nismo osjetili diskriminaciju na osnovu svoje seksualne orjentacije. Mozda samo mogli ostati u Hrvatskoj i boriti se za nasa prava, ali nakon incidenta u bolnici nisam nikad vise htio prozivjeti taj osjecaj! Lijepo je vidjeti podrsku LGBT zajednici i cijela obitelj Lopar-Maragowski vam salje samo pozitivu iz daleke Kanade!!

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,767 x hvala u 1,225 postova

Quote Napisao/la: zbozic Pogledaj Post
    To znači da meterijelna prava iz bračna (hetero) zajednice ostaju kakva i jesu, ali za gay zajednicu to ne vrijedi. Nema prava nasljeđivanja, skrbništva i sl.
    Jasno je meni što to verbalno znači, al je kontekst u kurcu. Što ako u obitelji ima i gay djece, treba takvu obitelj poništiti pred zakonom i izopčiti iz društva?
    Velika je razlika između braka i obitelji. A zakon je dobar kad se može primjeniti na sve moguće situacije u životu. Sve ostalo kao i ova peticija su baljezganja poluobrazovanih likova koji samo seru di stignu, ko i jehovini svjedoci...

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,238
    3,335 x hvala u 2,163 postova

ima jos jedna prica ...

cuo sam za njega da je gay. inace ugodan sugovornik, obrazovan, umjetnik u dusi, aktivan u gradjanskim udrugama, narocito gdje treba drugima pomoc. jedan dan zamolio me da mu komp sredim. uuuuh. tisucu misli prodje kroz glavu. moze, dodjem popodne. sjednemo, skuhal je kavu, ja radim, razgovaramo o svemu i svacemu. meni vrag ne da mira, kaj na umu to na jeziku. cuj, pitam, prica se da si peder i nemoj se ljutit sto pitam. volim znat a ne rekla kazala. nisam, rece. nisam peder. peder je karakterna osobina. ja sam gay. prirodni poremecaj ili greska prirode, ko bi ga znal i objasnio mi neke stvari. lijepo, srpljivo i nenametljivo. mozda nije promijenio moja uvjerenja ali kao kulturnom covjeku dao mi je misliti. od tog naseg razgovora proslo je dosta godina i kad danas pricamo o aktualnim dogadjajima sam kaze da je to pretjerivanje i dnevno politicka igra. i da, popovi su pederi, samo neki su gay.
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

Pčelicaa's Avatar
    Član od
    Dec 2011
    Zahvala
    194
    314 x hvala u 261 postova

Baš sam htjela kopirati priču koju je ispod stavio Seljober.
    Takve stvari su vani totalno normalne!
    Svi bi u EU, modernizirali se prema njima i sl., a ne znaju da EU donosi i gay turiste i sl. Btw. ima dosta osoba u nas koje istražuju i planiraju razviti gay turizam i kod nas. Jer je takva vrsta turizma i te kako profitna. I još nešto, čitam sve te priče i sl. i koliko shvaćam, sve te gay osobe su većinom visoko obrazovane osobe!

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286
    503 x hvala u 370 postova

ma koliko god pokušavao sve to "prožvakati"
    meni to nikad neće biti normalno
    a onda svatih na prepad da te volim ko nekad........

flesheater Luigi's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,220
    651 x hvala u 542 postova

Quote Napisao/la: Tenaa Pogledaj Post
    Baš sam htjela kopirati priču koju je ispod stavio Seljober.
    Takve stvari su vani totalno normalne!
    Svi bi u EU, modernizirali se prema njima i sl., a ne znaju da EU donosi i gay turiste i sl. Btw. ima dosta osoba u nas koje istražuju i planiraju razviti gay turizam i kod nas. Jer je takva vrsta turizma i te kako profitna. I još nešto, čitam sve te priče i sl. i koliko shvaćam, sve te gay osobe su većinom visoko obrazovane osobe!
    takav "blood money" nam fakat ne treba, ako ne znamo zaradit na normalan način onda je i bolje da smo siromašni al smo barem pošteni!
    My favourite type of sorccery? Lesbomancy!

Pčelicaa's Avatar
    Član od
    Dec 2011
    Zahvala
    194
    314 x hvala u 261 postova

Ja mislim da se samo treba naviknuti na to! Meni je to već normalno za vidjeti. Dvije cure mi je lakše vidjeti, a dva dečka mi je onako, čudno. To nisam često viđala pa se nisam navikla! Al moramo biti u koraku sa zapadom!

Stranica 3 od 6 PrvoPrvo 123456 ZadnjiZadnji

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja