Stranica 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji
Results 1 to 20 of 106

Tema: Peticija

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,231
    3,334 x hvala u 2,162 postova

Normalno Peticija

Ne mogu a da ne reagiram na bezobrazluk crkve koja na danasnji dan ( barem pred mojom crkvom ) koristi izlazak ljudi na izbore za potpisivanje peticije protiv gay-brakova. ne obozavam gay zajednicu. kaj je prevec ni s kruhom nije dobro.
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286
    503 x hvala u 370 postova

Normalno Odgovor: Peticija

Quote Napisao/la: console Pogledaj Post
    Ne mogu a da ne reagiram na bezobrazluk crkve koja na danasnji dan ( barem pred mojom crkvom ) koristi izlazak ljudi na izbore za potpisivanje peticije protiv gay-brakova. ne obozavam gay zajednicu. kaj je prevec ni s kruhom nije dobro.
    apsolutno se slažem sa tobom
    žive od države a podjebavaju,treba im sve uskratiti
    pa neka žive od svog (ne)rada i neka izdaju račune i plate PDV na sve što naplate
    još nešto,nisam pobornik gay zajednice niti ih
    podržavam,pogotovo ne usvajanje djece,ali sebi crkva previše dozvoljava
    a onda svatih na prepad da te volim ko nekad........

CruellaDeVil Cicimici's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    600
    1,478 x hvala u 1,003 postova

kod nas je bilo za krizmu i pričest i čak se s oltara govorilo ovažnosti potpisivanja peticije

fat old fart hoggar's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    252
    137 x hvala u 76 postova

pardon my French, but nabijem ih.

iako sam (bar kaj se braka tiče) tradicionalist i ne prihvaćam nazivanje zajedničkog života/registriranog partnerstva dvije osobe istog spola brakom i izrazito mi se gadi način na koji "Kontra" i "Iskorak" koriste djecu kao monetu za potkusurivanje trabunjajući o svojem pravu na djecu kao da su djeca stvari koje možeš posjedovati,

mislim da Crkva kao institucija prvo mora pomesti pred vlastitim vratima.

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,869
    2,093 x hvala u 1,380 postova

nisam htio ,al moram....
    nije li glupo da netko tko nikad neće imati obitelj priča o vrijednostima obitelji jer ako je netko u celibatu onda to podrazumijeva neimanje bračnog i bilo kakvog sličnog druga/drugarice (ako sam dobro shvatio)...osim toga ako se upražnjava seks znači da je opet zlodjelo u pitanju bez obzira jel se buba s tuđom ženom ili mužem ili pak ima dečka ,curu,nebitno ...u svakom mslučaju mislim da j elicemjerno da takav netko govori o braku....s druge strane uskršnju misu koristi za propagandu protiv nekog predmeta u školi koji možda jeste upitne kakvoće,ali ni slučajno nije ono o čemu oni trkeljaju i navlače ljude....zaboravimo sve to ,ali ovo što koriste svaki trenutak za neku prljavu rabotu i huškanje protiv svega što nije hdz je više nego jadno,ali eto...jadno već godinama ,a mi to gledamo i trpimo...neki dan me zaustavio da potpišem neku tu peticiju ,pitam zašto bih ?! zato što to nije normalno...ok ,ali šta to meni smeta???ti ljudi nisu pisali peticiju kad sam ja stupao u brak...da su se oni bunili dobili bi po pilčki i mir)...zašto bih ja nekom nešto zabranjivao ...svašta....a isto tako i bilo tko,ak nekom nemoš pomoć ostavi ga na miru ...i tako me ispratiše pogledom i vjerojatno su konstatirali da sam derpe mada sam bio s ženom i kćerkom ili mason il neki junak iz tompsonove pjesme....mila majko gdje mi živimo,srednji vijek je kamilica...u jesen kreću s lomačama

fat old fart hoggar's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    252
    137 x hvala u 76 postova

sad si gotov, prijavil sam te ordinariju i rekli su da buju ti poslali organe reda

Pčelicaa's Avatar
    Član od
    Dec 2011
    Zahvala
    194
    314 x hvala u 261 postova

na sve strane se vode razgovori o ovoj temi zadnje dane.
    dakle, osobno za sebe jednog dana želim obitelj - muž i žena. ali, oko sebe imam neke bi i gay osobe koje su sasvim normalne.
    i to je njihov izbor. tko sam ja da im sudim. ako se oni vole, mene ne diraju, sve pet.
    s druge strane, koliko djece ima u sirotištu bez da im itko pruži ljubav, da neka ih gay osobe posvoje, neka im pruže materijalno i duhovno što im treba. bolesna zajednica? nestabilna? možda. ali koliko je normalnih obitelji, pa su disfunkcionalne i djeca pate.

kažu ljudi kako će gay osobe odgojit normalnu osobu? e pa ako žele mogu. ne mora značiti da će to dijete biti gay jednog dana.
    to je isto tako kako su hetero osobe odgojile gay dijete. ja mislim da gay ne postaješ, takav se rodiš.

8. Pčelicaa, hvala na tvom postu od seljaka:

Kukuruz (23.05.13)

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286

Tenaa jednim djelom se slažem sa tobom
    ali mislim da dijete treba (mora) imati
    oca i majku,dakle hetero par i to je prirodno
    već sam puno puta na sličnim
    temama ovo napisao
    pokažite mi u životinjskom svijetu
    ne u ZOO,u prirodi dva mužjaka kako se seksaju
    danas u dokimentarcima mogu pratiti i snimati
    ama baš sve,ali još nisam vidio takav snimak......

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,766 x hvala u 1,224 postova

To su sve skupa idiotarije sa debelom političkom pozadinom...
    Referendum bi (po tekstu koji nude) trebao bit za očuvanje "prirodnog braka".
    Što je to "prirodni brak"? Brak je administrativna forma i nemre bit prirodan, isto kao što ni putovnica nemre bit prirodna.
    Da li je obitelj ugrožena zbog gay brakova? Kako i čime? Ne valja hrana na svadbi?
    Osim toga, gay populacija nisu vanzemaljci, niti neka nova rasa. To su ljudi koji su začeti i rođeni u "prirodnom braku"...
    A danas skoro svaki drugi "prirodni brak" završava "prirodnim razvodom". Jesu li djeca iz takvih brakova sretnija od djece gay posvojitelja?

itd, itd

11. 2 Seljaka kaže: fala Seljober za ovaj post

Jedinstvena (28.05.13),SavaKovačević (20.05.13)

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,231
    3,334 x hvala u 2,162 postova

razgovaram jucer u setnji sa starim ljudima koji su to potpisivali. prestrasno je kako se njima manipulira jer bokci pojma nemaju sto se dogadja i zasto sve to. to me podsjeca na zaradjivanje telefonskih operatera na penzicima koji uvijek nesto potpisu a ne znaju sto. primjer je moja susjeda koja je potpisala ugovor sa t-comom na sve zivo i jos dodatne programe. penziju ima 1200,00 kn a vec prvi mjesec su joj 500 uzeli. i bormes da nismo urgirali u agenciji odnela bi gace na stapu. ja sam mislil da bu crkva odijeljena od drzave kao sto je red a sad ne znam jel mi gazda predsednik ili papa. nemam ja nista protiv njih ali nemaju ekskluzivno pravo na pederstvo, pederi ( karakterno ). nek stisnu supak i izadju na paradu
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286

žena+muškarac
    ili ženka+mužjak=dijete (mladunče) a to znači opstanak vrste
    i tu što se tiče gay populacije,za mene prestaje sva rasprava

neka oni uživaju međusobno,ali dati im dijete na usvajanje...
    ovaj svijet definitivno ide u MP3

14. e-majlo, hvala na tvom postu od seljaka:

Anabela (20.05.13)

Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641

Da, ljudska vrsta baš zaslužuje opstat na planeti koju su sjebali uzduž i poprjeko...
    A za djecu je bolje da ostanu u sirotištima ili još bolje na ulici, nema većeg zla od gay posvajatelja... buuuuuuu

16. 2 Seljaka kaže: fala Seljober za ovaj post

console (20.05.13),SavaKovačević (20.05.13)

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286

Quote Napisao/la: Seljober Pogledaj Post
    Da, ljudska vrsta baš zaslužuje opstat na planeti koju su sjebali uzduž i poprjeko...
    A za djecu je bolje da ostanu u sirotištima ili još bolje na ulici, nema većeg zla od gay posvajatelja... buuuuuuu
    i dalje stojim kod toga da dijete treba imati majku
    ili osobu koja će reći da je majka,znači žensko i muško,hetero par

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    922
    1,181 x hvala u 805 postova

U potpunosti se slažem sa milom, jer prvenstveno i ono što su izbrisali svjetski moćnici iz dokumenata je da je pederstvo-lezbijstvo.. bolest, a dati da dijete usvajaju bolesnici koji su deklarirani (ne govorim da nema bolesnika i u hetero) mislim da je to epilog bolesnog društva..
    Dakle nemam ništa protiv gey populacije, ali neka se drže u svoja 4 zida, a ne da se slikaju sa stisnutim šupcima kako conzi kaže
    Nisam baš naivac ni mladac i sumnjam da se baš previše manipuliraju samnom, jer to samo znači da imam svoje ja

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286

ipak to nebi nazvao bolest
    ali svakako nije normalno

Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641

Baš me zanima što bi pisali da vam se dogodi ta "bolest"

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286

jbga,da imam sina i da je homo
    pomirio bi se sa time,ali mi nebi bilo svejedno
    da mi dođe i kaže tata ovoj je moj dečko

ftw Klc Skunk's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    694
    1,154 x hvala u 797 postova

Neznam cemu tolika frka. Cinjenica da svaka gej osoba ima ista prava kao i svi mi. Kako se svi pridrzavaju tih prava tako neka se i oni pridrzavaju. Izabrali su svoj put sada neka ga zive, a ne da placu da se za njih donose neki novi povlasteni zakoni.
    Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola.

Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641

Quote Napisao/la: Skunk Pogledaj Post
    Neznam cemu tolika frka. Cinjenica da svaka gej osoba ima ista prava kao i svi mi. Kako se svi pridrzavaju tih prava tako neka se i oni pridrzavaju. Izabrali su svoj put sada neka ga zive, a ne da placu da se za njih donose neki novi povlasteni zakoni.
    Pa nije frka. Ja sam samo protiv ove debilne i homofobne inicijative za raspisivanjem referenduma. I stalno miješaju dva različita pojma brak i obitelj. To nisu iste stvari.

Ciljevi referenduma:

- Osigurati da Ustav i zakoni Republike Hrvatske definiraju brak jedino kao životnu zajednicu žene i muškarca.
    - Jamčiti zakonsku zaštitu djece, braka i obitelji te spriječiti izjednačavanje istospolne zajednice i braka.
    - Zaštititi djecu od usvajanja od strane istospolnih parova.
    - Učvrstiti pouzdanje svima koji cijene općeljudske vrijednosti da zajednički možemo donositi pozitivne promjene u hrvatskom društvu.

Evo, sad ti meni objasni što to znači: Jamčiti zakonsku zaštitu djece, braka i obitelji te spriječiti izjednačavanje istospolne zajednice i braka.

Ma uostalom...

ftw Klc Skunk's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    694
    1,154 x hvala u 797 postova

Quote Napisao/la: Seljober Pogledaj Post
    Pa nije frka. Ja sam samo protiv ove debilne i homofobne inicijative za raspisivanjem referenduma. I stalno miješaju dva različita pojma brak i obitelj. To nisu iste stvari.

Ciljevi referenduma:

- Osigurati da Ustav i zakoni Republike Hrvatske definiraju brak jedino kao životnu zajednicu žene i muškarca.
    - Jamčiti zakonsku zaštitu djece, braka i obitelji te spriječiti izjednačavanje istospolne zajednice i braka.
    - Zaštititi djecu od usvajanja od strane istospolnih parova.
    - Učvrstiti pouzdanje svima koji cijene općeljudske vrijednosti da zajednički možemo donositi pozitivne promjene u hrvatskom društvu.

Evo, sad ti meni objasni što to znači: Jamčiti zakonsku zaštitu djece, braka i obitelji te spriječiti izjednačavanje istospolne zajednice i braka.

Ma uostalom...
    Iskreno nemam pojma.
    Imamo mi i vecih problema.
    Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola.

Stranica 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja