Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjiZadnji
Results 21 to 40 of 42

Tema: Da li je neko od vas seljacina imao posla sa vradzbinama i egzorcizmom ili slicno

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,243
    3,337 x hvala u 2,165 postova

Normalno Odgovor: Da li je neko od vas seljacina imao posla sa vradzbinama i egzorcizmom ili slicno

ja sam na primjer religiozni ateista
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

Jedinstvena's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    420
    584 x hvala u 350 postova

Normalno Odgovor: Da li je neko od vas seljacina imao posla sa vradzbinama i egzorcizmom ili slicno

...sve izgleda da si se na krivi forum si se namjerio...
    sami zajebanti...

http://www.youtube.com/watch?v=kR13y...layer_embedded
    …Naše obilje nije ono što imamo,već ono u čemu uživamo…..

fat old fart hoggar's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    252
    137 x hvala u 76 postova

Quote Napisao/la: razaracyu Pogledaj Post
    Pa dobro seljaci.Jel neko od vas vjeruje u Boga ili kako ga vec zovete, jeste li religiozni ili ste svi ateisti?
    a kakve točno veze imaju vradžbine s vjerovanjem u Boga?
    egzorcizam još i prolazi, muški ovdje jako vole istjerivati zlo iz žena - na obostrano zadovoljstvo.

4. 2 Seljaka kaže: fala hoggar za ovaj post

fenix77 (29.03.13),NIKITA_ST (23.03.13)

Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    2
    2 x hvala u 2 postova

Quote Napisao/la: hoggar Pogledaj Post
    a kakve točno veze imaju vradžbine s vjerovanjem u Boga?
    egzorcizam još i prolazi, muški ovdje jako vole istjerivati zlo iz žena - na obostrano zadovoljstvo.
    Pa evo kakve veze.Ako vjerujes u Boga samim tim vjerujes da postoji i djavo.Pa ako postoji i Bog i djavo onda postoje eto tako te neke moci carolije vradzbine i drugo.Kao po vjerovanju kad radis nekome o glavi ili mu bacas tamo neke vradzbine carolije ti surujes sa djavolom.Znaci Vjerujes u Boga=vjerujes u djavla=vjerujes i u magiju i druga sranja.Logicno zar ne?Ne mogu da shvatim da neko kaze da vjeruje samo u Boga a ne vjeruje u ostalo.Onda fino lijepo ne vjerujemo u djavla i vradzbine=ne vjerujemo u Boga.Nemoj da me pogresno shvatis ja sam ti isto neka vrsta ateiste.Eto razlika je sto samo vjerujem da smo stvoreni od neke energije a energija je neprolazna i neunistiva samo prelazi iz oblika u oblik pa tako ostavljam moguconst za zivot poslije smrti.Pa neki tu energiju nazivaju Bogom itd.Jedan od razloga sto sam otvorio post je taj sto ELITA ljudi koji vladaju svijetom vjeruje i praktikuje te stvari.Isto sto sam se sretao sa mnostvom ljudi koji bi zivot dali da ti dokazu da su imali posla sa natprirodnim (magijama).Isto i prizivanje duhova vecina njih koji su mi pricali o tome opisivali su manje vise slicna iskustva.Iskreno poznajem vise osoba ali evo jedna.Za jednu osobu za koju su mi pricali da je prizivala duhove(ljudi koji su to radili sa njom) i da je u jednom trenutku kad je raskinula krug bila zaposjednuta.sad tu ima jos sranja medjutim odma je nad njom bio izvrsen egzorcizam.Ali je imala problema i poslije toga.Govorili su mi da su joj se iscrtale neke stvari ispod koze kao u filmu egzorcista.Naravno ko svaki ateista nisam vjerovo medjutim stupim u blizi kontakt sa tom osobom i ona se povjeri isprica mi istu pricu koju sam vec cuo i pokaze mi oziljke koji su joj se iscrtali ispod koze.Pa to je u tom momentu poljuljalo moje ateisticko stajaliste.Medjutim ja i dalje ne vjerujem u te stvari.Poznato mi je iz istorije na koji krvav nacin su nastajale razne religije.Isto tako i hriscanska &kriscanska religija je nekad praktikovala magiju isto kao i islamska.Ok nemoj da se neko nadje uvrijedjen ako sam izabro pogresne rijeci.Pa je to izbaceno iz upotrebe.Jebote nekad se moglo kupiti mjesto u RAJU .Dovoljno da ostavis popovima svestenicima ili sta vec sve svoje sto imas i ti imas obezbjedjeno mjesto bez obzira i da si najgresniji na svijetu.Najjaci su mi vjernici oni tvrdoglavi sto to sve poricu a nikad nisu malo prostudirali istoriju.A da to je grijeh!!!Sumnjati u rijec Boziju.Pa dragi moji drznite se da sumnjate u rijec COVJECIJU na kraju je covjek pisao te svete knjige.Pa se informisite malo.Jedina stvar koja me golica zaista je ta sto ELITA ljudi koji vladaju svijetom zaista vjeruje u te stvari,praktikuje ih i ima jako puno paganizma jos uvijek.Mislim onako govoreci pametniji su od nas,napredniji,imaju vise znanja itd.Dokaz za sve te stvari je taj sto nas i dan danas jebu u zdrav mozak i rade sa nama sta hoce.Ko misli drugacije nek se okrene oko sebe i pogleda malo.Oni uzivaju dok se mi patimo da bi njima bilo bolje.Ja ne mogu da povjerujem da su svi na forumu ateisti.Ako je tako onda svega par osoba ima na ovom forumu!Dajte ljudi naprijed podijelite iskustva pa niko vas ovde ne zna i nece se saznati ko ste!

subotar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    317
    224 x hvala u 188 postova

Jednom mi je prijatelj u striptiz garaži u Solinu reka da jedno čovjeku na glavi vidi rogove.
    - najjači su mi oni nevjernici , šta pričaju o vjerni s gnusanjem dok ne kucne zadnja vura,
    onda in matere trce po popa.

Član od
    Mar 2013
    Zahvala
    1
    4 x hvala u 2 postova

Ne nisam imao posla sa egzorcizmom a ni vradzbinama,ali da imao sam posla da dobrim i losim stvarima u životu.
    Kad nebi bilo loših,neznam kako bi razlikovali dobro od lošeg.
    Naravno da vjerujem u boga Oca svemogućega, stvoritelja neba i zemlje,svega vidljivoga i nevidljivoga.
    I u jednoga Gospodina Isusa Krista,jedinorođenoga Sina Božjega.
    @ razaracyu život nije jednostavan nit je toliko važna tvoja vjera,koliko to da živiš pošteno i ne radiš drugom zlo.
    Vjeruj u razlicitost a to je da nismo svi isti u svojim razmisljanjima ali ako smo pošteni i ne ćinimo drugom zlo na dobrom smo putu bili vjernici ili ne.

8. 3 Seljaka kaže: fala Kukuruz za ovaj post

fenix77 (03.04.13),kutije (09.05.13),SavaKovačević (02.04.13)

Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    2
    2 x hvala u 2 postova

Ma slazem se s'tobom kukuruz da treba zivjeti ok.Meni nije problem tudja ni moja vjera ili nesto drugo.Ja sam istrazivac i nasao sam svoj put i uvijek trazim jos znanja.Malo je ljudi koji bi ga shvatili ali ima ih.Samo mogu da kazem da OD VATIKANA DO IRANA MAJMUNU JE DOVOLJNA BANANA

Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    252
    137 x hvala u 76 postova

razaraču, lupaš gluposti.
    izjava Vjerujes u Boga=vjerujes u djavla=vjerujes i u magiju i druga sranja.Logicno zar ne? je na toliko načina pogrešna da je jednostavno teško odlučiti otkud početi.
    no samo usput ću nabaciti da iako postoje poveznice Tore i Biblije, Kabala nema veze ni s jednom ni s drugom vjernicima svetom knjigom.
    e sad, to što bi ti iz dosade pomiješao kruške i jabuke zbog nesnalaženja pri guljenju banane druga je priča.
    ono o čemu ti želiš pričati je Kabala i sve njene varijacije - scientologija prošlih vremena, propagiranje neke vrste elitizma ako hoćeš.
    počneš li je jednom čitati i IQ ti je bar malo iznad sobne temperature, kazaljka bullshit detektora omotat će ti se oko graničnika.
    vradžbine i magija my ass, manipuliranje ljudskim strahovima i podsviješću... e, tu smo već malo bliže pričamo li o mumbo-jumbo bullshitu koji spominješ.
    uprkos tome, samo nastavi - tko sam ja da ti branim ono što te veseli.

Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    2
    2 x hvala u 2 postova

Quote Napisao/la: hoggar Pogledaj Post
    razaraču, lupaš gluposti.
    izjava Vjerujes u Boga=vjerujes u djavla=vjerujes i u magiju i druga sranja.Logicno zar ne? je na toliko načina pogrešna da je jednostavno teško odlučiti otkud početi.
    no samo usput ću nabaciti da iako postoje poveznice Tore i Biblije, Kabala nema veze ni s jednom ni s drugom vjernicima svetom knjigom.
    e sad, to što bi ti iz dosade pomiješao kruške i jabuke zbog nesnalaženja pri guljenju banane druga je priča.
    ono o čemu ti želiš pričati je Kabala i sve njene varijacije - scientologija prošlih vremena, propagiranje neke vrste elitizma ako hoćeš.
    počneš li je jednom čitati i IQ ti je bar malo iznad sobne temperature, kazaljka bullshit detektora omotat će ti se oko graničnika.
    vradžbine i magija my ass, manipuliranje ljudskim strahovima i podsviješću... e, tu smo već malo bliže pričamo li o mumbo-jumbo bullshitu koji spominješ.
    uprkos tome, samo nastavi - tko sam ja da ti branim ono što te veseli.

Ma dajjjj.... Kao prvo opet ta banana hahahahaha....... preboli to!Kazes kabala???Ko je spomenuo kabalu???Kabala je samo mali dio okultnog ucenja!!!Ja sam samo fasciniran cinjenicom da elita cvrsto vjeruje u te stvari i praktikuje a mi igramo kako oni sviraju pa ti vidiMoj IQ??Ok fali mi 2 boda do MENSE mislis da je dovoljno da skontam mumbo-jumbo bullshit koji ti spominjes?A ovo sto kazes manipuliranje ljudskim strahovima i podsvijescu... o da tu se veoma slazem sa tobom.
    A za ovo "Vjerujes u Boga=vjerujes u djavla=vjerujes i u magiju i druga sranja.Logicno zar ne? je na toliko načina pogrešna da je jednostavno teško odlučiti otkud početi."
    Razmisli ponovo!!Sem ako nisi jedan od vjernika koji vjeruje samo u ono sto mu odgovara.I KAD MU ODGOVARA.Nazalost takvi su vecina.Pa i ATEISTI kad im je najgore okrenu se vjeri u boga pa poslije opet po starom.Ja sam samo spomenuo da bez tame nema ni svijetla i obratno.Kako za ateiste tako i za vjernike.I ako vjerujes u nesto onda trreba da vjerujes u sve sto dolazi u paketu sa tim ili da ne vjerujes uopsteVjerujes li u Darvinovu teoriju?.Drugo svima je poznato koliko je rasprostranjeno vjerovanje u natprirodne sile u nasim zemljama.O sujevjerju da ne pricamIzmedju ostalog mene je interesovalo misljenje ljudi koji vjeruju u te stvari.Posto kazes da imas corbe onda ne bi ti trebalo biti tesko da shvatis zastoMedjutim ovde se javilo svega par osoba koii se javljaju na sve teme i postove na forumu.Sto dovodi do zakljucka da na ovom saitu ima svega par ljudi koji su aktivni ostali samo prelete da skinu nesto sa neta.Uzalud je otvarati bilo kakve teme i raspravljati o bilo cemu jer su uvijek jedne te iste osobe u pitanju.
    STO SE MENE TICE TEMA JE ZATVORENA
    Savjet za sve :RADITE SAMO ONO STO VAS VESELI

Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    252
    137 x hvala u 76 postova

idi i ne griješi više

P I Z D O H A N Kokuz's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    145
    233 x hvala u 182 postova

Ja sam istrazivac i nasao sam svoj put i uvijek trazim jos znanja.Malo je ljudi koji bi ga shvatili ali ima ih.Samo mogu da kazem da OD VATIKANA DO IRANA MAJMUNU JE DOVOLJNA BANANA
    Pogledaj, ako vec nisi, ovaj film, tu imas dosta stvari koje su jos uvijek aktuelne i praktikuju se u nekim zaostalim sredinama diljem Balkana

http://youtu.be/YXJZhijWxWs

neva.nevicica's Avatar
    Član od
    Jan 2014
    Zahvala
    0
    4 x hvala u 3 postova

Ajd sad zastvarno jeli neko imao problema sa tim sranjem
    Najozbiljnije, ne.
    Strahovi nastaju iz neznanja.
    Osobno, vjerovala samo u Djed Božićnjaka, jer sam ga vidjela, sjela mu u krilo.

I drugi dan nisam dobila sve CK parfeme koje postoje.
    Znači, ni on nema moć.

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    934
    1,189 x hvala u 810 postova

Sve dok se ne izgubimo, ne počinjemo razumijevati sebe.

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286
    503 x hvala u 370 postova

Quote Napisao/la: neva.nevicica Pogledaj Post
    Najozbiljnije, ne.
    Strahovi nastaju iz neznanja.
    Osobno, vjerovala samo u Djed Božićnjaka, jer sam ga vidjela, sjela mu u krilo.

I drugi dan nisam dobila sve CK parfeme koje postoje.
    Znači, ni on nema moć.

možda mu nisi dobro sjela u krilo
    a onda svatih na prepad da te volim ko nekad........

NERMANA's Avatar
    Član od
    Dec 2011
    Zahvala
    1,501
    705 x hvala u 520 postova

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    934
    1,189 x hvala u 810 postova

Quote Napisao/la: e-majlo Pogledaj Post
    Sve dok se ne izgubimo, ne počinjemo razumijevati sebe.

neva.nevicica's Avatar
    Član od
    Jan 2014
    Zahvala
    0
    4 x hvala u 3 postova

A izgleda.
    Valjda nisam naciljala dobro.

Ma kako god mi je teško to priznati - uvjerena sam, da sam mlađa, sve želje bi mi bile ispunjene. Možda ne bih trebala ni sjest u krilo.

To se zove - devalvacija.

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286

A izgleda.
    Valjda nisam naciljala dobro.

Ma kako god mi je teško to priznati - uvjerena sam, da sam mlađa, sve želje bi mi bile ispunjene. Možda ne bih trebala ni sjest u krilo.

To se zove - devalvacija.
    slijedeći puta bolje ciljaj ,bit će puno CK parfema

neva.nevicica's Avatar
    Član od
    Jan 2014
    Zahvala
    0
    4 x hvala u 3 postova

slijedeći puta bolje ciljaj ,bit će puno CK parfema

Slijedeći puta je za godinu dana. Ne misliš da ću do tada devalvirati još više??

Ak budem dobila čokoladu, bit će to vrh vrhova.

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    286

Slijedeći puta je za godinu dana. Ne misliš da ću do tada devalvirati još više??

Ak budem dobila čokoladu, bit će to vrh vrhova.
    a da ja budem tvoj deda mraz

Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjiZadnji

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja