Stranica 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Results 1 to 20 of 32

Tema: Flert na poslu

Član od
    Apr 2012
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Normalno Flert na poslu

Evo da se ubacim. Tek sam se registrirala. Evo moj šef već godinu dana sve na finjaka oko mene.
    Kaže mi tipa: Seks je dobar za brak, bio on u njemu ili izvan njega , šta vi kažete na to?
    Onda: neki mogu par puta dnevno, samo treba biti raspoloženja za to, jer tako?

Šta vi zaključujete iz ovih rečenica? S druge strane i drugim ženskama kaže da su zgodne,a onda meni dobaci da nisu zgodnijeod mene.
    Sviđa mi se. Šta zaključujete, šta mu je? Šta damu kažem?

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,943
    2,134 x hvala u 1,402 postova

Normalno Odgovor: Flert na poslu

ovako...
    -sve oko mene su muškarci i par žemskinja koje su bezveze što se mene tiče....tako da nula bodova...
    -šefu je dobro da te kresne to se ne sekiraj i reći će ti šta god samo da dođe do toga...
    -to što neko može ne znači da i mora(o čemu god se radilo)...
    -iz tvojih rečenica zaključujem da i ti želiš njega poderat...
    -otkud znaš da te druge (od kojih si ti zgodnija)već nije kresniopa im ne mora više tepat...
    -šta mu je....???!!!ako je lik slobodnjak isto ko i ti(ako si)navali,ako nije ili nisi...radi šta oš...kaži mu šta ti volja...no meni to malo u kurcu ...
    uopće to sranje na poslu s kolegama koji kod kuće imaju obitelji ne razumijem to ,niti ću pokušat razumjeti te ljude...meni je tu ključno pitanje,bez obzira na sve:
    kakav je čovjek/žena koji se dvoumi što da kaže nekom ko ga želi povalit na očigled...s druge strane ...da li se bubate sa svakim tko vam kaže da ste zgodni???ako stvarno jesi ko što kažeš...teško da bi izdržala dan kad se prošetaš kroz grad i kad se svi zasline itd...jebi ga,nemoj me krivo shvatiti,ne želim utjecati na tvoje odluke,niti bilo što slično,nemam ništa protiv ako ti tako voliš,nisam neki moralista(skužit ćeš to i sama )....ne ljuti se ,ako sam što pogrešno rekao,ali pitali si za mišljenje,a ja mislim tako da ne treba dirati tuđe bračne i slične drugove i drugarice,a kao što rekoh ,ak ste free i sviđa ti se ...nema se tu šta tražit mišljenje nekog trećeg..ili udri smilju...il ga odkantaj.

3. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

NERMANA (17.04.12)

✿ ℒℴѵℯ ❤ NIKITA_ST's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    3,335
    3,723 x hvala u 2,807 postova

Zaključujem da je napaljen...šta drugo zaključit
    Šta da mu kažeš? Pa kaži: " Dragi šefe,pređimo sa riječi na dijela" ili "Sram vas bilo šefe,tužit ću vas za mobing"
    sve ovisi šta želiš

Uglavnom,tip je očito ženskaroš,pa ako voliš izvoli
    Adio selo.Živi i zdravi bili.

5. 2 Seljaka kaže: fala NIKITA_ST za ovaj post

NERMANA (17.04.12),SavaKovačević (07.04.12)

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858
    723 x hvala u 549 postova

Quote Napisao/la: savakovacevic Pogledaj Post
    ovako...
    -sve oko mene su muškarci i par žemskinja koje su bezveze što se mene tiče....tako da nula bodova...
    -šefu je dobro da te kresne to se ne sekiraj i reći će ti šta god samo da dođe do toga...
    -to što neko može ne znači da i mora(o čemu god se radilo)...
    -iz tvojih rečenica zaključujem da i ti želiš njega poderat...
    -otkud znaš da te druge (od kojih si ti zgodnija)već nije kresniopa im ne mora više tepat...
    -šta mu je....???!!!ako je lik slobodnjak isto ko i ti(ako si)navali,ako nije ili nisi...radi šta oš...kaži mu šta ti volja...no meni to malo u kurcu ...
    uopće to sranje na poslu s kolegama koji kod kuće imaju obitelji ne razumijem to ,niti ću pokušat razumjeti te ljude...meni je tu ključno pitanje,bez obzira na sve:
    kakav je čovjek/žena koji se dvoumi što da kaže nekom ko ga želi povalit na očigled...s druge strane ...da li se bubate sa svakim tko vam kaže da ste zgodni???ako stvarno jesi ko što kažeš...teško da bi izdržala dan kad se prošetaš kroz grad i kad se svi zasline itd...jebi ga,nemoj me krivo shvatiti,ne želim utjecati na tvoje odluke,niti bilo što slično,nemam ništa protiv ako ti tako voliš,nisam neki moralista(skužit ćeš to i sama )....ne ljuti se ,ako sam što pogrešno rekao,ali pitali si za mišljenje,a ja mislim tako da ne treba dirati tuđe bračne i slične drugove i drugarice,a kao što rekoh ,ak ste free i sviđa ti se ...nema se tu šta tražit mišljenje nekog trećeg..ili udri smilju...il ga odkantaj.
    ti si moj idol!Ajde sad budi dobar pa mi poguraj auto-to je iz "mi nismo anđeli"..al svaka čast...moje mišljenje...odmah ti dajem recept protiv krtica:psečje dlake ugurat u rupe

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,943

Quote Napisao/la: NIKITA_ST Pogledaj Post
    Zaključujem da je napaljen...šta drugo zaključit
    Šta da mu kažeš? Pa kaži: " Dragi šefe,pređimo sa riječi na dijela" ili "Sram vas bilo šefe,tužit ću vas za mobing"
    sve ovisi šta želiš

Uglavnom,tip je očito ženskaroš,pa ako voliš izvoli
    ovo da će ga tužit ,ako to stvarno misli nemoj govorit nego ga tuži i nemoj mu reć šefe ovo ono nego-sram te bilo džukelo jedna ,al tužiće ga božju mater čim se njoj omililo što joj tepa...joj samo da uhvatim vremena ispričat ću vam jednu istinitu,novu,o radničkim pravima i mobingu ..od neki dan sam da uhvatim vremena i nađem temu...
    -anabela,ajd na temu o krticama

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    288
    508 x hvala u 374 postova

šef ti ima pravo,jedno od najboljih iskustava je
    bila veza na poslu i trajalo je oko dvije godine
    a onda svatih na prepad da te volim ko nekad........

✿ ℒℴѵℯ ❤ NIKITA_ST's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    3,335
    3,723 x hvala u 2,807 postova

Quote Napisao/la: savakovacevic Pogledaj Post
    ovo da će ga tužit ,ako to stvarno misli nemoj govorit nego ga tuži i nemoj mu reć šefe ovo ono nego-sram te bilo džukelo jedna ,al tužiće ga božju mater čim se njoj omililo što joj tepa...joj samo da uhvatim vremena ispričat ću vam jednu istinitu,novu,o radničkim pravima i mobingu ..od neki dan sam da uhvatim vremena i nađem temu...
    -anabela,ajd na temu o krticama
    Omililo joj se...to je bit.
    Sviđa joj se,a mi bi bili razlog ako krene po zlu i bude jadna.
    E ne može

Mala...ako si punoljetna,a jesi vjerovatno....sama si krojač svoje sudbine,bez obzira šta ti drugi predlažu.
    Napravit ćeš ti što želiš ionako.
    Adio selo.Živi i zdravi bili.

murphy's Avatar
    Član od
    Mar 2009
    Zahvala
    476
    284 x hvala u 240 postova

ebate il mu daj il nedaj nisam baš iz ovog zaključija da ti smeta
    NEZAVISNA REPUBLIKA DALMACIJA

flesheater Luigi's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,220
    651 x hvala u 542 postova

- mislim da je flert na poslu samo način da se nešto dobije....ovisi o poslu...
    My favourite type of sorccery? Lesbomancy!

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,943

ako nisi punoljetna,slučajno...de reci ime šefa da ga tužimo (ma ne za flert)zato što iskorištava maloljetnike kao radnu snagu...đubre kapitalističko!!!

13. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

zvjerki (11.04.12)

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,290
    3,362 x hvala u 2,183 postova

na poslu samo zajebancija i nista dalje od toga. zdravija je klima a i glava ne boli

Tresnja's Avatar
    Član od
    Mar 2012
    Zahvala
    104
    114 x hvala u 68 postova

Quote Napisao/la: bebaci2 Pogledaj Post
    Evo da se ubacim. Tek sam se registrirala. Evo moj šef već godinu dana sve na finjaka oko mene.
    Kaže mi tipa: Seks je dobar za brak, bio on u njemu ili izvan njega , šta vi kažete na to?
    Onda: neki mogu par puta dnevno, samo treba biti raspoloženja za to, jer tako?

Šta vi zaključujete iz ovih rečenica? S druge strane i drugim ženskama kaže da su zgodne,a onda meni dobaci da nisu zgodnijeod mene.
    Sviđa mi se. Šta zaključujete, šta mu je? Šta damu kažem?
    Ti samo ovde pises,sta ti on kaze, a nikako u ovom,nema tvog misljenja, i tvoje reakcije na sve ovo njegovo!

Na tvom mjestu da sam, mjenjala bih radno mjesto!

Mozda isto se ponasa i sa drugim kolegicama tako ,kao sto i sa tobom,koliko je iskren prema tebi i da li je samo sa tobom takav, tesko je saznati, jer slicni tipovi su ne sigurni prije svega u sebe,pa tek onda i u druge!"Lete od cvijeta do cvijeta"..( slicni mi se gade)..

On posao vidi kao zabavu profesionalizam zacini sexom i eto,zadovoljan,samo sto poslije nastaje veci problem,jer sex u profesionalnom domenu,malo kad na duze staze zadovoljio oba partnera!

Ne proporucujem ti da na slicno pristajes jer, kako god pogledas, ne promjenis li posao, "noga ti ne gine"...

16. Tresnja, hvala na tvom postu od seljaka:

NERMANA (17.04.12)

Član od
    Apr 2012
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Ok,hvala na odgovorima. Samo sam htjela čuti vaše mišljenje oko toga šta on hoće ili neće. Ali to mi ne govori svaki dan. Na poslu strogo profesionalno, sve super atmosfera, podržava me , hvali,samo kada uhvati priliku, tu i tamo. Tako da ja uopće nisam sigurna da li on nešto hoće ili ne, pogotovo zato jer to već traje više od godinu dana, a meni polako ide na živce, zato i pišem tu. Svakakvih upadica je tu bilo. Obadvoje smo u braku. Tako da ne znam da li se on ohladio ili ne i može li se uopće ohladiti, od čega...?Uglavnom, ja bi to nazvala flertovanjem, u rukavicama, na finjaka..samo kaj mi ruku ne poljubi...Kako skužiti da je odgovor da kod njega, što sesex partije tiče, da ne ispadne da sam ja sve krivo shvatila???
    Znate da kada vam netko baca komplimente skoro svaki dan, osjećate se bolje, ljepše, podigne vas to, godi vam..ne možete odbiti kompliment...da li je granica samo tu - komplimenti, pa on traži moj smješak da se ja kao raspametim..pa eto njegovog zadovoljstva i koristi u svemu tome, ili traži nešto više, tj. ne bi imao ništa protiv da ga se direktno pita, da znam na čemu sam ili bi se zblamirala ko zadnja glupača da sam sve krivos hvatila...i onda ajde radi dalje...

lejla's Avatar
    Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    4,778
    4,598 x hvala u 4,222 postova

Oho, sad mi sve to izgleda malo drugačije nego kad si napisala prvi post....Vidi!
    Prije svega da ti kažem, mislim da si, po meni, previše zabrinuta je li se on ohladio, ako je imao uopće od čega i da se ohladi, obzirom da je on, sve su prilike ženskaroš svoje vrste koji, sigurna sam nije bacio udicu samo na tebe već i na ostale žene u uredu. Brine tebe više od toga što se on po tom pitanju konačno ne izjasni pa da se već jednom upustiš u vezu s njim, što ti, sve mi se čini i čekaš.
    Ti si se, očigledno dobro navukla na njegove komplimente i, kako kažeš upadice pa ti sve to i previše godi jer te, kako opet sama kažeš, svo to njegovo flertovanje u rukavicama, na finjaka, podiže.

Ne bih ti savjetovala da ga o tome bilo šta pitaš, kako bi znala na čemu si, moje mišljenje je da je on samo veliki ženoljubac i šarlatan. Sama kažeš da to traje više od godinu dana ...da je imao bilo kakve namjere s tobom, valjda bi pronašao način da ih realizira do sad i ne bi sve ostalo na svakodnevnim komplimentima i kojekakvim upucavanjima.

Meni ti ovdje nisi jasna ...svjesna si da se i drugim ženama u uredu upucava i opet si se primila na sve to, mogu slobodno zaključiti toliko da bi, da te otvoreno pita stupila s njim u vezu, bez obzira što si u braku i što je i on, također, a uz sve to još ti je i šef.

Nego, ti se fino malo povuci, ne koketiraj i ne zavodi ga, budi hladna k'o svekrvin pogled, nemaš ništa od toga, tip je očigledno samo malo jači ženskaroš, ali ženskaroš koji, sve su prilike ipak drži do svoje obitelji i ne želi da je na taj način povrijedi ili mu nisi baš toliko fatalna koliko se tebi samo čini...Trebala bi i ti, isto tako cijeniti svoju obitelj, kad je već imaš, sve su to samo obične, da prostiš pizdarije koje nisu vrijedne toga da zbog njih izgubiš muža (ako ti je do njega stalo) ili posao. Man' se ćorava posla, malo ozbiljnije sagledaj situVaciju, ne primaj se na sve i svašta što ti taj šarlatan od šefa govori, sigurno dosta toga i ne misli što kaže, nego vidi da se primaš na to pa na taj način hrani svoj ego.
    Gdje raste nada procvjetaju čuda!

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,943

haaaaa....dobro zbori Lejla,nego sad sam skužio ti ne samo da se upucavaš šefu(alo šefu)...svaki normalan čovjek bježi od šefa,a oni koji mu se upucavaju i maze s istim su ujedno i cinkeri ili su to spremni biti tako da štete kolektivu,a to je loše....druga stvar...deder se ti rastani,odjebi muža,ženu ,djecu ,psa,kuću,stan,auto i sve što imaš il nemaš ,daj otkaz i onda uvati šefa mirne savjesti i stani pred njega i reci mu-alo mali .....

20. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

Tresnja (17.04.12)

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    770
    972 x hvala u 718 postova

E ... sad imamo više materijala ... tema dobra, ima se šta reći, tvoja situacija klasična, a opet se ima šta reći ... šefovo ponašanje klasično, da se ne ponavljam ... Šef ti je dobar, stvara srdačnu atmosferu u svom odjelu, ljubazno se ophodi ... ali nije neki jebač. Za godinu dana ja bih potr'o cijelu službu i prešao na drugu. Halooo ... godinu dana dobacuje komplimente i opaske "neki mogu dvaput' ako su motivirani" ... Svaki zdrav muškarac može pet-šest puta ako je motiviran. A sa Carmen Electra i leš bi oživio. Šef ti je šupak, izvini na izrazu ... pizda zna da si udata, ne misli na tvoju djecu ... a i ti bi trebala o tome misliti jer kad jednom odeš u stranu, otići ćeš i drugi puta, i izgubiti ljubav prema porodici. I otići ćeš dovraga ... izgubiti sebe i sve vrijedno.
    Ne švalera se na poslu i u komšiluku. To je pravilo.

Ako hoćeš da sačuvaš šefa, prihvati njegove komplimente sa osmijehom, uz dobronamjerne opaske, i ne idi dalje. Više će te cijeniti. Svaki šef na kraju cijeni dobru radnicu više od loše koju je povalio.
    Ko procita otpala mu kita!

22. Ramzes, hvala na tvom postu od seljaka:

NERMANA (17.04.12)

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    770
    972 x hvala u 718 postova

I da ... na poslu se sve otkrije, ne možeš to sakriti. A zatim sazna i ljubomorni muž sa sačmaricom u ruci.
    Ko procita otpala mu kita!

NERMANA's Avatar
    Član od
    Dec 2011
    Zahvala
    1,501
    705 x hvala u 520 postova

slažem se sa ramzesom...mislim da ti šef samo želi imati ljubavnicu a koristi to što ti je šef...moj ti je savjet da ne rizikuješ brak zbog avanturice pogotovo ako imaš djecu...a druga je priča ako nemaš dobar brak....onda nemaš šta izgubiti ...osim možda poštovanja djece kad jednog dana saznaju zašto su im se rositelji razveli...ipak to je tvoja odluka i tvoj život pa radi s njim šta hoćeš...

Član od
    Jul 2008
    Zahvala
    466
    562 x hvala u 417 postova

ma njezin šef "nema muda" da sebi nađe ljubavnicu

Tresnja's Avatar
    Član od
    Mar 2012
    Zahvala
    104
    114 x hvala u 68 postova

Quote Napisao/la: emica Pogledaj Post
    ma njezin šef "nema muda" da sebi nađe ljubavnicu

Ma vidis da ne treba on da trazi, pojave se same!

Stranica 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja