Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Results 21 to 24 of 24

Tema: Dvije -tri o sprovodima ( na Katolički )

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,853
    2,092 x hvala u 1,380 postova

Normalno Odgovor: Dvije -tri o sprovodima ( na Katolički )

vjerojatno jest tako ..tj kad malo bolje razmislim sigurno je tako,al opet ne kužim ,jebo te,pa zašto su onda tamo??
    ...da vjerojatno iz istog razloga ko i oni novopečeni vjernici što su vazad u crkvi....da budu viđenias ti mjesta za prezentaciju-sprovod....no istina je ,na žalost

Član od
    Jul 2008
    Zahvala
    465
    559 x hvala u 416 postova

ne znam..ja na sprovode rijetko idem (možete reć da sam u k****) ... neidem da budem viđena, pa možda mi je to smišno kad kažeš Juditha da se šepure

na sprovode prijatelja, mladih ljudi ,osoba meni bliskih mi je teško ić
    rođaku koji je mlad umro - nisam išla, preteško mi je bilo, dok baki koja je umrla u 82 godini išla sam ...žena je proživila svoj život , dočekala da joj se praunučad žene i nisam bila tužna (žao mi je bilo, al nisam bila tužna)

Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    882
    699 x hvala u 505 postova

Quote Napisao/la: Juditha Pogledaj Post
    aha..., jer sam ja naglasila razliku između narikača, sad ste se dohvatili šepurenja...
    A na kraju, možda ste u pravu, možda vi zaista niste nikada vidjeli, ili obratili pažnju na to da polovica ljudi koja je na sprovodu, uopće nije tamo zbog pokojnika, pa ne možete ni razumjeti, pa vam se tako to ni ne može uzeti kao nešto loše. Naprotiv, to je prednost.
    Priča mi sestra ...pokapa se mladič u srednjim tridesetima ...razlog, bolest koju neču ni spominjati ..ali nije prometna ili negi blaži oblik brzog i neplaniranog kraja .
    Uglavnom ona je tamo jer je prva susjeda , jer toga klinca poznaje od pelena ...
    Da ga se moglo spasiti spasilo bi ga se jer je novaca ko šalate ...samim tim je i sprovod interesantan neinteresantnim skupinama
    I tak stoji ona , dubi u rupu ..čuje šapat iz zadnjih redova " kaj se niš ne plačeju " .
    Pomisli ona smrt je sigurno odjeknula brzo kak i to obično biva ..svi su znali ..pokopan je nakon 4-tog dana ..ako se do tada nisu naplakali onda najbolje da legnu s njim u rupu kako bi dokazali selu da ima je stalo .
    Oduvjek dozvoljavam da svtko žaljenje ili veselje doživi na svoj individualni naćin pa makar to bilo izvan dosega selskog trača .

Ajoj ..očakivao sam razne odgovore ali feminizam ... očekivao sam ga nakon desete strane .
    Uglavnom ja sam reko ženi da se ne odvajam od nje , makar me otjerali ...(tjerala me kmužima)
    Daj Bog da sva djeca ovoga svijeta imaju miran san .
    Ljudi ... donacije su sad važnije no ikad.

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,210
    3,324 x hvala u 2,155 postova

Quote Napisao/la: puknuti Pogledaj Post
    ..........
    Ajoj ..očakivao sam razne odgovore ali feminizam ... očekivao sam ga nakon desete strane .
    Uglavnom ja sam reko ženi da se ne odvajam od nje , makar me otjerali ...(tjerala me kmužima)
    tjesi se, to bu jos malo trajalo pa bus i ti s muzima imal 5 minuta mira. ato kaj se gledanja kak i kolko ko place je normalna stvar. pa kaj bi babe uz kavu pripovedale. jos je to dobro dok je pokop, ali kasnije gledaju i kolko je ko puta dosal u obilazak i kolko je sveca zapalil

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja