Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
gubitak psa
Results 1 to 11 of 11

Tema: gubitak psa

Član od
    Feb 2011
    Zahvala
    4
    Primljena 1 zahvala u 1 postu

Normalno gubitak psa

Jako sam tužna jer nam je prije par dana uginuo naš dragi Basco... ne znam do kada će ovako boliti...grozno!

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    643
    1,767 x hvala u 1,225 postova

Normalno Odgovor: gubitak psa

Suosjećam...

Tuga će proć, ostat će ti drage uspomene

Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    886
    699 x hvala u 505 postova

Ako te treba tješiti samo javi , dolazim na adresu
    Daj Bog da sva djeca ovoga svijeta imaju miran san .
    Ljudi ... donacije su sad važnije no ikad.

provincijalka Juditha's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300
    312 x hvala u 230 postova

nabavi drugog psa.

(dodatak: oprosti, malo je grubo, ali ja nisam nešto tip koji voli puno objašnjavati, ali, eto, iznimno, da se ne bi pomislilo da zanemarujem činjenicu da patiš. Moja je logika ovakva: ti patiš, to je razumljivo, to je situacija koja je bolna i nepopravljiva. Umro je netko tebi drag, ne umanjuje bol činjenica da je to životinja. To je gotova situacija, prošla, boli i boljet će dok život svojim neumoljivim tokom ne izbriše tugu i ostavi sjetom obojeno sjećanje. S druge strane, imamo tisuće ostavljenih i nesretnih životinja koje jednako pate kao i mi. Zašto onda ne uzeti drugog psa? Neće on zamijeniti prošloga, to je nemoguće, ali tebi će donijeti zadovoljstvo i njemu. )

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    765
    972 x hvala u 718 postova

Ameri bi ga ogulili i nafilovali da im stoji za ukras. Joj kako je to debilno ...
    Ja bih uzeo jedno maleno kuče iste rase i uz njega bi tuga prošla.
    Ko procita otpala mu kita!

Član od
    Sep 2011
    Zahvala
    10
    0 x hvala u 0 postova

Prije dvije godine, u 10-toj godini života mi je uginula kuja Donna. Krasan pas, divlji i neobuzdan. Vodio sam je veterinarima ali nije bilo pomoći - tumor, navodno. Ujutro u 5 sati sam ustao i otišao vidjeti kako je - bila je, nažalost, mrtva! Odnio sam je u vrt, iskopao rupu i pokopao je, tad sam zaključio da sam odrastao.
    Danas imam drugog psa, dolutao je nakon nekih 15-tak dana, kao da je znao da ima slobodno mjesto za njega. Imam i tri mačketine.

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,931
    2,130 x hvala u 1,399 postova

da,tuga će proći,a ostati lijepa sjećanja ...imao sam 16 godišnjaka koji je uginuo prije nešto više od godinu dana i znam kako je to gadan osjećaj...no jebi ga nema povratka...kao što je netko rekao,otiđi u azil ili pokupi nekog jadnika na ulici i vidjet ćeš kakav je divan osjećaj kad znaš da si nekog spasilla...zavoljet ćete se i bit ćeš opet sretna,a život je jedan i moš ga jebat,nema pomoći...igrom slučaja nabavio sam psića koji jako liči onom starom i često mi zastane knedla u grlu jer me podsjeti na svog prethodnika,ali opet budem sretan kad vidim da je on vesel i zadovoljan isto kao i što je onaj bio.

Član od
    Feb 2011
    Zahvala
    4

Član od
    Feb 2011
    Zahvala
    4

Razumijem i podrzavam. Hvala ti

Član od
    Feb 2011
    Zahvala
    4

Hvala Vam svima

Član od
    Feb 2012
    Zahvala
    6

Pretprošle zime nestao je naš prvi pas. Strašno. Još i sad ga se sjećam. Odlučio sam više ne imati psa, a onda smo nabavili Garu.
    Garo je jedan ludi mali pas koji nas bezgranično voli. Pitam se hoće li me itko voljeti kao on.

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja