Stranica 4 od 17 PrvoPrvo 1234567814 ... ZadnjiZadnji
Results 61 to 80 of 332

Tema: Treba li crkva dozvoliti vjenčavanje istospolnih zajednica

strasilo's Avatar
    Član od
    May 2008
    Zahvala
    531
    732 x hvala u 459 postova

Normalno Odgovor: Treba li crkva dozvoliti vjenčavanje istospolnih zajednica

mislim da gey populacija ipak "malo" pretjeruje u svojim načinima izražavanja....

znate li vi koliko je nepravde u državi na poljima NORMALNIH odnosa .... koliko god se priča o tome da su recimo žene "ugrožene", svi mogući i nemogući zakoni su 100% na strani žene u odnosu na muškarca, čak do te mjere da su muškarci zakonom diskriminirani u odnosu na žene... Čak cijeli jedan dio zakona (obiteljskog) nosi naziv "prava MAJKE i djeteta" ..... a gdje su prava Oca i djeteta ?

Govorim sve ovo jer pravim usporedbu sa pravima koja traže pripadnici gey populacije ....

Gdje ste vidjeli MAN parade protiv države gdje se prosvjeduje prema diskriminaciji muškaraca naspram žena.... ITD ITD ...

do prije dvije godine sam bio samohrani otac dva malodobna školska djeteta i moja djeca nisu imali pravo čak ni na besplatnu užinu u školi, dok su sva ostala djeca iz sličnih situacija imala na to pravo, ali gle čuda, ta djeca su živjela sa majkama i bez oca.... Meni je objašnjeno u centru za socijalnu skrb da ja nisam samohrani otac sve dok je majka moje djece živa ..... a sa druge strane, sve majke koje žive same sa djecom imaju status samohranih majki iako cu očevi te djece živi .... ustvari, zakon je po tom pitanju malo nedefiniran, jer ni te majke ustvari nisu samohrane majke pred zakonom, ali pred svim mogućim institucijama jesu ... i ostvaruju sva prava kao samohrane majke, dok kod očeva to nije slučaj ...

ajmo OĆEVI .... idemo praviti parde ...
    Nisam kršten, ali sam zato cijepljen

2. 2 Seljaka kaže: fala strasilo za ovaj post

Skunk (15.06.11),Zabludjela (15.06.11)

Super Moderator Kotacic's Avatar
    Član od
    May 2007
    Zahvala
    691
    838 x hvala u 676 postova

Quote Napisao/la: LouisCyphere Pogledaj Post
    kuiš, ja ne organiziram jedno 500 parova još da paradira ulicama nekog pederskog grada gdje znam da će me zalit duginim bojama :D

ček, a kakva to prava pederi nemaju? za djecu? pa nek si naprave!
    njihovu setnju znajuci da ce dobiti kamenom ili bojom ja smatram hrabroscu (a znam da ces sada reci da je to glupost ali nema veze)
    Kakva prava nemaju?
    Hm, to me podsjeca na pitanje bijelaca kakva prava crnci nemaju a ovi su smjeli sjediti iskljucivo u zadnjem redu autobusa.
    Nema veze, svatko ima pravo na svoje misljenje ali nitko nema pravo ukidati drugima pravo da to isto misljenje i javno iskaze.

flesheater Luigi's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,220
    651 x hvala u 542 postova

Quote Napisao/la: Kotacic Pogledaj Post
    njihovu setnju znajuci da ce dobiti kamenom ili bojom ja smatram hrabroscu (a znam da ces sada reci da je to glupost ali nema veze)
    Kakva prava nemaju?
    Hm, to me podsjeca na pitanje bijelaca kakva prava crnci nemaju a ovi su smjeli sjediti iskljucivo u zadnjem redu autobusa.
    Nema veze, svatko ima pravo na svoje misljenje ali nitko nema pravo ukidati drugima pravo da to isto misljenje i javno iskaze.
    ja sam jučer vidio pedera u autobusu bio je na prvom sjedalu, i nitko se nije bunio :D
    My favourite type of sorccery? Lesbomancy!

Član od
    May 2007
    Zahvala
    691

Quote Napisao/la: strasilo Pogledaj Post
    mislim da gey populacija ipak "malo" pretjeruje u svojim načinima izražavanja....

znate li vi koliko je nepravde u državi na poljima NORMALNIH odnosa .... koliko god se priča o tome da su recimo žene "ugrožene", svi mogući i nemogući zakoni su 100% na strani žene u odnosu na muškarca, čak do te mjere da su muškarci zakonom diskriminirani u odnosu na žene... Čak cijeli jedan dio zakona (obiteljskog) nosi naziv "prava MAJKE i djeteta" ..... a gdje su prava Oca i djeteta ?

Govorim sve ovo jer pravim usporedbu sa pravima koja traže pripadnici gey populacije ....

Gdje ste vidjeli MAN parade protiv države gdje se prosvjeduje prema diskriminaciji muškaraca naspram žena.... ITD ITD ...

do prije dvije godine sam bio samohrani otac dva malodobna školska djeteta i moja djeca nisu imali pravo čak ni na besplatnu užinu u školi, dok su sva ostala djeca iz sličnih situacija imala na to pravo, ali gle čuda, ta djeca su živjela sa majkama i bez oca.... Meni je objašnjeno u centru za socijalnu skrb da ja nisam samohrani otac sve dok je majka moje djece živa ..... a sa druge strane, sve majke koje žive same sa djecom imaju status samohranih majki iako cu očevi te djece živi .... ustvari, zakon je po tom pitanju malo nedefiniran, jer ni te majke ustvari nisu samohrane majke pred zakonom, ali pred svim mogućim institucijama jesu ... i ostvaruju sva prava kao samohrane majke, dok kod očeva to nije slučaj ...

ajmo OĆEVI .... idemo praviti parde ...
    Strasilo, svaka cast, skidam ti kapu, malo tko je danas samohrani otac. I cvrsto vjerujem da je takvim ocevima nanesena velika nepravda. Ali, da bi se u zakonu pojavio pojam Samohrani otac treba nesto i napraviti, za pocetak dignuti glas a vjerujem da se skupilo 100 oceva i izaslo na ulice da bi se ta prava i ostvarila. Jer biti samohrani otac ili samohrana majka je jedno te isto...jedan roditelj odgaja sam svoju djecu. Ne mogu reci da znam kako je to jer nisam u takvoj situaciji, mogu se samo solidarizirati i dati podrsku.

Član od
    May 2007
    Zahvala
    691

ja sam jučer vidio pedera u autobusu bio je na prvom sjedalu, i nitko se nije bunio :D
    ja vidim da cemo mi svi dobiti po piksi od moderatora jer smo otisli u krive vode

strasilo's Avatar
    Član od
    May 2008
    Zahvala
    531

Quote Napisao/la: Kotacic Pogledaj Post
    Strasilo, svaka cast, skidam ti kapu, malo tko je danas samohrani otac. I cvrsto vjerujem da je takvim ocevima nanesena velika nepravda. Ali, da bi se u zakonu pojavio pojam Samohrani otac treba nesto i napraviti, za pocetak dignuti glas a vjerujem da se skupilo 100 oceva i izaslo na ulice da bi se ta prava i ostvarila. Jer biti samohrani otac ili samohrana majka je jedno te isto...jedan roditelj odgaja sam svoju djecu. Ne mogu reci da znam kako je to jer nisam u takvoj situaciji, mogu se samo solidarizirati i dati podrsku.
    apsolutno nije lako biti "samohrani" roditelj .... ali nije to baš ni takav bauk i nemoguća misija kakvom ju žele predstaviti samohrane majke....

8. strasilo, hvala na tvom postu od seljaka:

Kotacic (15.06.11)

provincijalka Juditha's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300
    312 x hvala u 230 postova

Quote Napisao/la: strasilo Pogledaj Post
    apsolutno nije lako biti "samohrani" roditelj .... ali nije to baš ni takav bauk i nemoguća misija kakvom ju žele predstaviti samohrane majke....
    to ovisi o količini novaca i količini uže i voljne obitelji.
    I da, oće li djeca samohranih očeva, ako su dječaci, bit pederi?
    Ili kćeri samohranih majki?
    Osvrt o usvajanju u istospolne zajednice.

strasilo's Avatar
    Član od
    May 2008
    Zahvala
    531

Quote Napisao/la: Juditha Pogledaj Post
    to ovisi o količini novaca i količini uže i voljne obitelji.
    I da, oće li djeca samohranih očeva, ako su dječaci, bit pederi?
    Ili kćeri samohranih majki?
    Osvrt o usvajanju u istospolne zajednice.
    Živjeli smo od plaće kod privatnika (ispod hrvatskog prosjeka) i nešto malo fuša što odradim, i živimo kao podstanari .... baka servis je na cca 200 kilometara udaljenosti u drugoj državi ... a vjerovala ili ne, nisam zapostavio niti svoj osobni društveni život ... samo sam se prilagodio situaciji ...

Pa još uvijek ne razmišljam o pravljanju parade .....

sa druge strane, moja sadašnja supruga i ja imamo daleko većih administrativnih problema vezano za moju djecu iz prvog braka nego što bi to imala jedna istospolna zajednica (ne pričam napamet, jer sam trenutno u raznim "sporovima" oko toga) .... tako da je i po tom pitanju gey populacija u prednosti nad NORMALNIMA ....

Pored toga, kućni prijatelji imaju problema sa trudnoćom, odnosno morat će ići na umjetnu oplodnju (ako uspiju izmoći sve potrebne papire za života) .... a od papirologije za usvajanje djeteta su odustali, jer je to za hetero zajednicu nemoguća misija..... tako da i po tom pitanju gey populacija nema šta puno paradirati jer su i tu u povoljnijoj situaciji ....

Kao što rekoh, parade su im potpuno besmislene iako to možda u očima ljudi koji nepoznaju "materiju" izgleda malo drugačije... jer po tim nekim pitanjima (koje oni navode kao razloge) nisu ni najmanje diskriminiraniji od bilo koga drugog ...

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858
    722 x hvala u 548 postova

Kad se kreće? :D

i jel smijemo pit? XD
    a jebote kad moj ne pije?

Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,220

Quote Napisao/la: Anabela Pogledaj Post
    a jebote kad moj ne pije?
    pa ja fino pitam!

uloga crkve u gay zajednici.....lol

Jedinstvena's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    420
    584 x hvala u 350 postova

Tema je zapravo pitanje" Treba li crkva dozvoliti vjenčavanje istospolnih zajednica", nije na nama da odgovaramo...zato je tema vjerojatno i otišla na gay parade, a i aktualno je sad.
    Crkva kao jedna rigidna institucija neće dozvoliti istospolne brakove, barem ne za naših života ili života naše djece.
    Nažalost, neće dozvoliti niti brakove svojih zaposlenika - svećenika i časnih sestara, što bi, po meni, bilo hitnije i važnije, jer se upravo i njihove sexsualne devijacije kao npr. pedofilija - događaju zbog celibata.
    Dobro da su polako, na mala vrata, ipak počeli zagovarati pozitivnu tezu o kondomima, možda je time ipak nešto života spašeno.
    …Naše obilje nije ono što imamo,već ono u čemu uživamo…..

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    749
    971 x hvala u 717 postova

Quote Napisao/la: Jedinstvena Pogledaj Post
    Tema je zapravo pitanje" Treba li crkva dozvoliti vjenčavanje istospolnih zajednica", nije na nama da odgovaramo...zato je tema vjerojatno i otišla na gay parade, a i aktualno je sad.
    Crkva kao jedna rigidna institucija neće dozvoliti istospolne brakove, barem ne za naših života ili života naše djece.
    Nažalost, neće dozvoliti niti brakove svojih zaposlenika - svećenika i časnih sestara, što bi, po meni, bilo hitnije i važnije, jer se upravo i njihove sexsualne devijacije kao npr. pedofilija - događaju zbog celibata.
    Dobro da su polako, na mala vrata, ipak počeli zagovarati pozitivnu tezu o kondomima, možda je time ipak nešto života spašeno.
    Mislim da ne treba. Ni crkva niti džamija, niti sinagoga. U suprotnom gube na svojim pisanim načelima, ako ne iskopaju negdje u tekstovima "rupu u zakonu".
    Kome se ne sviđa ne moraju da budu u toj ekipi, neka promijene dres, i to je pošteno.
    Ja ne nosim ni jedan od tih dresova, zaboli me za njih, ne vjerujem u bajke jevrejskih čobana i neću da mi se nameće da mi djeca moraju ići na vjeronauk. Neće ići dok god tata može da prebije svakoga ko im pokuča nametnuti mišljenje koje nije izvorno njihovo. Ako nekada požele naći olakšanje kroz neku religiju, tad se neću buniti.
    I da, vjerujem u nešto, ali to definitivno nema veze sa ovim religijama. Moja se zove Nauka.
    Ko procita otpala mu kita!

zbrčk Kaiax's Avatar
    Član od
    Mar 2009
    Zahvala
    361
    255 x hvala u 168 postova

Šta ako i ne dozvoli ?

Takva atrofirana institucija kao što je Crkva može još samo prežvakavat ideologiju (ne vjeru) i i biti mjerodavna čistom snagom financijske moći - onome tko to dopusti.

Za parove istospolnih zajednica možda je bitnije da im država dozvoli bračnu zajednicu, zakonom. Prošlo u Ameirici, za par stoljeća doći će i do nas. ;)

Heywood UBlowme
    Član od
    Jul 2009
    Zahvala
    20
    11 x hvala u 8 postova

Koja crkva? Osobno, ne želim da mi crkva priča što ja 'trebam' (niti mislim kako na to crkva ima pravo), pa ni ja ne mislim crkvama pričati što one 'trebaju' (niti na to imam pravo). Ali, zanimljivo mi je pročitati kako je država za osiguranje povorke u zagrebu, potrošila 1 000 000 j kuna!!! Doista je ovo pederska država. Je li bilo više pedera u uniformi, ili u civilu?? Nisu taj novac mogli potrošiti na nezbrinutu djecu bez roditelja, oporavak privrede, neku - možda sam pristran - pametniju i korisniju stvar?? Ili su pederčine - u saboru i izvan - ipak najvažnija stvar u zemlji - bar prema vlastitom mišljenju???

17. 3 Seljaka kaže: fala Heywood UBlowme za ovaj post

Skunk (18.06.11),strasilo (26.06.11),tonkica051 (19.06.11)

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759
    1,004 x hvala u 762 postova

Quote Napisao/la: Heywood UBlowme Pogledaj Post
    Koja crkva? Osobno, ne želim da mi crkva priča što ja 'trebam' (niti mislim kako na to crkva ima pravo), pa ni ja ne mislim crkvama pričati što one 'trebaju' (niti na to imam pravo). Ali, zanimljivo mi je pročitati kako je država za osiguranje povorke u zagrebu, potrošila 1 000 000 j kuna!!! Doista je ovo pederska država. Je li bilo više pedera u uniformi, ili u civilu?? Nisu taj novac mogli potrošiti na nezbrinutu djecu bez roditelja, oporavak privrede, neku - možda sam pristran - pametniju i korisniju stvar?? Ili su pederčine - u saboru i izvan - ipak najvažnija stvar u zemlji - bar prema vlastitom mišljenju???
    iako si dosta oštro napisao ovaj post, ne mogu a da se ne složim sa njim

ali, treba se dodvorit EU, sačuvat svoja radna mjesta, dobre "plaćice", da ne govorim o sakrivenim koristima koje donose pojedine funkcije
    Ima li išta važnije od vlastitog boljitka Jebeš nezbrinutu dječicu, osiromašene penziće, pokradene građane i zemlju, važni su samo ONI
    Shupci

ŽIVADINKA's Avatar
    Član od
    Jun 2008
    Zahvala
    6
    3 x hvala u 2 postova

Ja sam isto peder VOLIM MUŠKARCE!

Seljak Online daze's Avatar
    Član od
    Jun 2007
    Zahvala
    135
    167 x hvala u 138 postova

Nek im dozvole, ionako ne mogu da se množe.

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    749
    971 x hvala u 717 postova

Quote Napisao/la: daze Pogledaj Post
    Nek im dozvole, ionako ne mogu da se množe.
    E ... što da samo mi hetero nadrapamo.
    Ko procita otpala mu kita!

ŽIVADINKA's Avatar
    Član od
    Jun 2008
    Zahvala
    6
    3 x hvala u 2 postova

Quote Napisao/la: Ramzes Pogledaj Post
    E ... što da samo mi hetero nadrapamo.
    Je imaš prav,ispo izrupe ,cijeli život živiš za rupu,ondak i skončaš u njoj
    jedino ak te ne kremiraju

Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,220

Quote Napisao/la: ŽIVADINKA Pogledaj Post
    Ja sam isto peder VOLIM MUŠKARCE!
    oš da te razuvjerim? :D

Stranica 4 od 17 PrvoPrvo 1234567814 ... ZadnjiZadnji

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja