Stranica 2 od 17 PrvoPrvo 12345612 ... ZadnjiZadnji
Results 21 to 40 of 332

Tema: Treba li crkva dozvoliti vjenčavanje istospolnih zajednica

jasmina's Avatar
    Član od
    Aug 2007
    Zahvala
    517
    924 x hvala u 619 postova

Normalno Odgovor: Treba li crkva dozvoliti vjenčavanje istospolnih zajednica

Quote Napisao/la: revea Pogledaj Post
    Gledao sam ovo kaj je bilo u Splitu,šteta kaj ih je murja tolko zaštitila.
    Ovak stvari stoje: bolesni su,traže i seru po svemu normalnome,ludnica.
    De jarane,deri se u šupak,živi s njim,al nemoj mene jebavat,nametat mi svoju volju,je..t me u glavu sa svojim glupostima. Kad mi normalni,zdravi il kak već hoćete paradiramo gradom,vičemo kak smo OK,tražimo nekog vraga i bacamo naše pare uplaćene kroz porez da nas neko štiti jer namećemo neke svoje glupe ideale nekom na nos. Pa oni su ko kakva sekta,zapnu i nedaju ti mira,pa gori su od jehovaca. Za 7 dana je opet to sr..nje u Zagrebu,pa za koju godinu i u svakom gradu a mi ćemo rintat i plaćat poreze na zrak koji udišemo da bi oni mogli vikat kak su pederčine i kak je to super!
    I ta naša glupa vlast,kad dozvoljava takva sranja.nek sve sami plate,pa i štetu nastalu,bolnička liječenja i sl, pa kad ih se dobro odere po džepu,neće im više to past na pamet.
    Bolje da je jaca uzela te pare pa obnovila neki dječji vrtić,školu il napravila igralište za djecu,da se bave nečim a ne da vise po birtijama.
    Tu mi se crkva jako dopada jer je još uvjek protiv toga i neda se pokleknut bez obzira na sve te pritiske koje joj nameću,nedaju da to bude normalno(jer i nije),bez obzira na Europu i svijet,drže se svoga i ne odustaju. Ja ih u potpunosti podupirem jer sve suprotno se kosi s načelima normale :idite i množite se i td,da ne nabrajam sve te ostale dobre i pozitivne stvari koje nas crkva uči,bez obzira vjerovali mi u Njega ili ne.
    Dajte mi vi svoje mišlenje,kako vi na to gledate,koji je vaš stav o svemu tome,treba li crkva popustiti i sl.
    Slobodno me smatrajte zaostalim i šašavim ama zaboli me k...c,a njima navikanim pederčićima i lezbačama za kraj poručujem samo ovo:
    ..."bolesni su" kažeš.....ne bih koristila tu riječ.
    Moje mišljenje je da ni u kojem slučaju ne smijemo dozvoliti da se nastrana i protuprirodna spolnost proglasi vrstom bolesti.
    Koliko ja znam za sada ne postoji šifra bolesti koja bi označavala homoseksualnost kao bolest, i nadam se da se to nikada neće ni desiti.

Dijagnoze nekih bolesti, same po sebi dobivaju određena prava, ustupke, novčane naknade ili neke olakotne okolnosti. Zamislite da je homoseksualnost bolest koja bi se u medicini i zdravstvu svrstala u neku grupu recimo seksualnih ili hormonskih poremećaja. Tu bi onda u tu grupu morali svrstati i sve siledžije, prostitutke pa čak i pedofile, jer to su sve vrste ponašanja koja ne spadaju u normalne i zdrave spolne odnose.

I sad malo ću karikirati, ali zamisli pedofila na sudu koji se brani bolešću kao olakotnom okolnošću za svoja učinjena zlodjela. Sud mu po zakonu ne smije izreći kaznu zatvora nego liječenje. Taj pedofil odlazi na liječenje recimo u neke toplice ili neku drugu ustanovu predviđenu za tu vrstu bolesti. Nakon što je obavio to svoje liječenje on je navodno zdrav, ali svi znamo da nije i da će ponovno to i učiniti.
    Recimo da on to ponovo učini i opet završi na sudu koji ga šalje na kojekakva medicinska viještaćenja gdje mu ovi dijagnosticiraju trajni poremećaj (bolest).
    Takav čovjek više ne odlazi na sud jer je on bolestan trajno, on je sad invalid stopostotni koji se nakon više pokušaja liječenja nije uspio izliječiti. On sad odlazi u zavod za mirovinsko osiguranje i traži svoju mirovinu na osnovu svoje "neizlječive bolesti".

Možda Vam se sad ovaj moj scenarij može činiti smiješnim i glupim, ali ja doista mislim da bi oni bili nagrađeni a ne diskriminirani sa statusom bolesnika. Dapače status bolesnika bi im bio pravdanje za sva grešna ponašanja.

Po meni koja ne želim ni jednu vrstu ljudi osuđivati, niti imam na to pravo, pa tako niti homoseksualce.
    Mislim da te ljude nije zahvatila nikakva bolest, nego napast ili kako god je nazvali.

Oni pate od jedne vrste ajmo reći "bolesti" ali ne fizičke ili psihičke, dakle ne u one koje bi se svrstale u medicinske okvire.

Njihov duh je u nekom smislu blago rečeno, "bolestan" da ne kažem zao i njega treba liječiti, a svi mi dobro znamo tko jedini liječi naš duh i vraća nas na pravi put.

CruellaDeVil Cicimici's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    600
    1,478 x hvala u 1,003 postova

Quote Napisao/la: revea Pogledaj Post
    Gledao sam ovo kaj je bilo u Splitu,šteta kaj ih je murja tolko zaštitila.
    Ovak stvari stoje: bolesni su,traže i seru po svemu normalnome,ludnica.
    De jarane,deri se u šupak,živi s njim,al nemoj mene jebavat,nametat mi svoju volju,je..t me u glavu sa svojim glupostima. Kad mi normalni,zdravi il kak već hoćete paradiramo gradom,vičemo kak smo OK,tražimo nekog vraga i bacamo naše pare uplaćene kroz porez da nas neko štiti jer namećemo neke svoje glupe ideale nekom na nos. Pa oni su ko kakva sekta,zapnu i nedaju ti mira,pa gori su od jehovaca. Za 7 dana je opet to sr..nje u Zagrebu,pa za koju godinu i u svakom gradu a mi ćemo rintat i plaćat poreze na zrak koji udišemo da bi oni mogli vikat kak su pederčine i kak je to super!
    I ta naša glupa vlast,kad dozvoljava takva sranja.nek sve sami plate,pa i štetu nastalu,bolnička liječenja i sl, pa kad ih se dobro odere po džepu,neće im više to past na pamet.
    Bolje da je jaca uzela te pare pa obnovila neki dječji vrtić,školu il napravila igralište za djecu,da se bave nečim a ne da vise po birtijama.
    Tu mi se crkva jako dopada jer je još uvjek protiv toga i neda se pokleknut bez obzira na sve te pritiske koje joj nameću,nedaju da to bude normalno(jer i nije),bez obzira na Europu i svijet,drže se svoga i ne odustaju. Ja ih u potpunosti podupirem jer sve suprotno se kosi s načelima normale :idite i množite se i td,da ne nabrajam sve te ostale dobre i pozitivne stvari koje nas crkva uči,bez obzira vjerovali mi u Njega ili ne.
    Dajte mi vi svoje mišlenje,kako vi na to gledate,koji je vaš stav o svemu tome,treba li crkva popustiti i sl.
    Slobodno me smatrajte zaostalim i šašavim ama zaboli me k...c,a njima navikanim pederčićima i lezbačama za kraj poručujem samo ovo:
    a svi oni svećenici pedofili
    to je normalno?
    opaliti kamermana kamenom u glavu
    to je normalno?
    mrziti ljude koje ne poznaješ
    to je normalno?

3. Cicimici, hvala na tvom postu od seljaka:

Jedinstvena (14.06.11)

ftw Klc Skunk's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    694
    1,154 x hvala u 797 postova

Quote Napisao/la: Cicimici Pogledaj Post
    a svi oni svećenici pedofili
    to je normalno?
    opaliti kamermana kamenom u glavu
    to je normalno?
    mrziti ljude koje ne poznaješ
    to je normalno?

Ici paradirati i kurciti se svojim pederstvom tamo gdje znas da ces zbog toga dobiti po glavi
    to je normalno?

Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola.

5. Skunk, hvala na tvom postu od seljaka:

Luigi (15.06.11)

imjura's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    143
    57 x hvala u 8 postova

crkva treba definitivno zabranit takve bolesne zajednice,probajte zamislit da dva pedera posvoje muško djete

TheBitchOnTheBeach Bozanstvena's Avatar
    Član od
    Mar 2010
    Zahvala
    726
    580 x hvala u 393 postova

Quote Napisao/la: Skunk Pogledaj Post
    Ici paradirati i kurciti se svojim pederstvom tamo gdje znas da ces zbog toga dobiti po glavi
    to je normalno?

ici paradirati, demolirati, tuci i kurciti se svojim negejstvom, svojim strejtstvom i normalstvom
    to je normalno?

marim ja ...

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    740
    965 x hvala u 714 postova

Moje mišljenje - zaboli me.
    Više me nervira tolika neinformiranost - iza tih skupova je velika lova koju beru organizatori a takve parade samo čine štetu homoseksualnoj zajednici. Mislim da je previše buke oko toga i da ne treba toliko bučno reagirati, mislim da je bolje reći im - "Ma jebe mi se sa kim se jebeš, nemoj me sa tim maltretirati, imam previše svojih problema da se i sa vama bavim. Šta, parada? Ma idi paradiraj. Ali ako te vidim da pokazuješ dupe ideš ti u pržun jer te djeca gledaju. Ako te vidim da mi prilaziš djetetu i pričaš da je super kad primiš u dupe napraviću te invalidom. Ako te vidim blizu vrtića odsjeću ti testise. E da, nemoj ni da mi paradiraš po prometnoj ulici, smetaš saobraćaju ... idi na stadion, napravi humanitarni koncert, malo para potroši na pomoć djeci sa posebnim potrebama, daj donaciju slijepima, budi koristan društvu pa ću i ja doći na taj koncert i kupiti ulaznicu makar ne volim tehno. Budi ba normalan i sve će biti OK."
    Ko procita otpala mu kita!

provincijalka Juditha's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300
    312 x hvala u 230 postova

Quote Napisao/la: Ramzes Pogledaj Post
    Moje mišljenje - zaboli me.
    Više me nervira tolika neinformiranost - iza tih skupova je velika lova koju beru organizatori a takve parade samo čine štetu homoseksualnoj zajednici. Mislim da je previše buke oko toga i da ne treba toliko bučno reagirati, mislim da je bolje reći im - "Ma jebe mi se sa kim se jebeš, nemoj me sa tim maltretirati, imam previše svojih problema da se i sa vama bavim. Šta, parada? Ma idi paradiraj. Ali ako te vidim da pokazuješ dupe ideš ti u pržun jer te djeca gledaju. Ako te vidim da mi prilaziš djetetu i pričaš da je super kad primiš u dupe napraviću te invalidom. Ako te vidim blizu vrtića odsjeću ti testise. E da, nemoj ni da mi paradiraš po prometnoj ulici, smetaš saobraćaju ... idi na stadion, napravi humanitarni koncert, malo para potroši na pomoć djeci sa posebnim potrebama, daj donaciju slijepima, budi koristan društvu pa ću i ja doći na taj koncert i kupiti ulaznicu makar ne volim tehno. Budi ba normalan i sve će biti OK."
    Da, čak se i ja slažem i često govorim da parade nisu način da se postigne išta. Iz dva razloga: ljudi uopće ne znaju što se tim paradama želi postići, oni smatraju da im se nabija na nos tko tu koga guzi, što nije tako. A drugo, jer smo mi po prirodi kaprican narod i što god nam se pokušava nametnuti, mi idemo kontra.
    Ali, pravo je svakoga da čini kako smatra da je najbolje. To je njegov izbor, njegova sloboda. To je ono što se zaboravlja u takvim pričama. Ne moramo se mi slagati s tim, ali ne, nemamo pravo gađati čovjeka kamenjem. Ako nam se ne sviđa, okreni se i svojim putem. Ne sviđa se ni meni kad navijači cijele noći paradiraju uokolo, pa, ne gađam ih kamenjem. Makar većina i zasluži.

CruellaDeVil Cicimici's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    600
    1,478 x hvala u 1,003 postova

to je normalno?

meni nije normalna tolika mržnja
    oni su došli paradirati u miru

tako meni i mužu počeo neki tip srati kako bi ih on sve pobio blablabla
    a kaže moj muž, pa nemoj tako, šta ti to smeta, pusti ljude da žive
    baš sam bila ponosna na njega

Jedinstvena's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    420
    584 x hvala u 350 postova

Kad se već rasprava zahuktala, mada je tema nešto malo drugačija, no vidim da je tema u vezi gey-pride-a, u stvari.
    Ima ovdje svakakvih stavova. Općenito sam protiv bilo kakvog nasilja, čak i verbalnog....malo je to ispod nivoa rasprave, ako netko ima mišljenje drugačije od mojeg, ajmo lijepo argumente, a ne psovke, zabrane ili kamenje...zaboga.

To što oni hodaju sa šarenom zastavom nikome ne daje pravo da ih gađa kamenjem ili da baca na njih petarde. Zato što su drukčiji? Tko nije drukčiji? Za svakog od nas bi se moglo reći da je u nekom segmentu svog života "drukčiji" za nekoga.
    Ne volim ljude koji su isključivi, samo crno-bijelo. I ovako mislim da je život uvijek nekako između, znači uglavnom se sastoji od nijansi sive.
    Nisam pobornik nekih kolona u kojima se nose transparenti zato da se dokaže ...što? Da voliš ljude svog spola, O.K. voli, budi sklon, ne vidim razloga da zbog toga šećeš gradom, imalo bi mi smisla da oni žele ostvariti neko svoje pravo, da protiv nečega demonstriraju, e onda bih bila uz njih. Ovako, ne razumijem što žele, moraju neke zahtjeve imati ako idu na ulice. Ja nisam razumjela, možda mi se potkralo, možda imaju neke zahtjeve, žele mijenjati neke propise ili zakone?
    Ja poštujem svačiju raznolikost, homoseksualnost ne smatram bolešću, zadrte poglede Crkve iovako ne odobravam niti na jednom planu, na njih neću trošiti riječi.

Divljaci koji bacaju kamenje u ime Boga, (neki imaju i mačeve na koncertima u ime Boga ) koji svoje mišljenje izražavaju nasiljem, primitivizmom i sl. pokazuje kakvi su oni.
    Jer opet se vraćamo na to da biti drugačiji u bilo kojem pogledu na ovim našim prostorima je zlodjelo.
    Proganjat ćemo homoseksulace, crnce, židove, arape, ne-katolike, kineze, indijance......ma svakoga koji ne ide nedjeljom u katoličku crkvu na misu, ne klanja se nekom lokalnom HDZ-ovcu i ne sluša Thompsona.
    Kakvi su to ljudi na tribinama stadiona ili na ulicama koji divljaju, koji nikada ne obrazlažu svoje stavove nekim argumetima osim "ubij, zakolji, zatuci...i sl."
    Jadne li zemlje.....
    …Naše obilje nije ono što imamo,već ono u čemu uživamo…..

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    740

Quote Napisao/la: Juditha Pogledaj Post
    Ne moramo se mi slagati s tim, ali ne, nemamo pravo gađati čovjeka kamenjem. Ako nam se ne sviđa, okreni se i svojim putem. Ne sviđa se ni meni kad navijači cijele noći paradiraju uokolo, pa, ne gađam ih kamenjem. Makar većina i zasluži.
    E, e, e ... to je to. Poređenje sa navijačima je na mjestu. Nekako bi mi više leglo da njih gađam kamenicama kad počnu rušiti poslije utakmice. Ali parada ... parada je parada. Zna se šta je parada. To je paradiranje. Izvedeš ergelu prelijepih konja pa paradiraju i lijepo ih vidjeti. Izvedeš vojsku na paradu, oni se utegnu, marširaju i vuku željezne topove, tenkove, pokretne poljske kuhinje i to je parada, podignu nacionalni ponos kod onih koje to pali. Mažoretkinje izađu na paradu, pa uniformisane, mašu tojagama i paradiraju, lijepo ih gledati uz pleh muziku.
    Parade treba da nas uveseljavaju, podižu nam raspoloženje. Zbog toga gay-parada ne može biti parada. To je pokazivanje i provokacija. Drugo su prosvjedi. Tada se ljudi kojima su uskraćena prava, a nakon što kao registrovana organizacija građana nisu uspjeli da ih ostvare zakonskim putem, NORMALNO OBUČENI izađu na prosvjede sa parolama na kojima su istaknuti njihovi zahtjevi. I to je OK. Mada sam ja sve više pristalica komunizma, upravo zbog tih prevelikih sloboda koje svi svojski kako ko stigne zloupotrebljavaju, dok vrijednosti kao što su porodica, ljubav, poštenje, skromnost, humanost propadaju.

Moderator mariobos's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    247
    949 x hvala u 518 postova

ta parada je provokacija i zašto se čudit ako se odgovori na provokaciju.
    a Crkva (mislim na katoličku) od svog postanka propagira određena pravila i zašto bi sad trebala nešto mijenjati.
    zašto si ta grupacija ljudi ne organizira neku svoju posebnu vjeru, jer je očito da ne poštuju pravila koja nameće sadašnja Crkva i kao takvi nemogu ni biti pripadnici iste, ni tražiti da se Crkva prilagodi njima
    Nikada se ne laže više nego li prije izbora, za vrijeme rata i nakon lova.

14. mariobos, hvala na tvom postu od seljaka:

SisA (14.06.11)

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    740

Quote Napisao/la: mariobos Pogledaj Post
    Crkva (mislim na katoličku) od svog postanka propagira određena pravila i zašto bi sad trebala nešto mijenjati.
    zašto si ta grupacija ljudi ne organizira neku svoju posebnu vjeru, jer je očito da ne poštuju pravila koja nameće sadašnja Crkva i kao takvi nemogu ni biti pripadnici iste, ni tražiti da se Crkva prilagodi njima
    E i ta stoji.

ftw Klc Skunk's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    694
    1,154 x hvala u 797 postova

Quote Napisao/la: Bozanstvena Pogledaj Post
    ici paradirati, demolirati, tuci i kurciti se svojim negejstvom, svojim strejtstvom i normalstvom
    to je normalno?

kao prvo nisu paradirali nego prosvjedovali
    i kako cudno zvucalo da to je normalno ( nije da odobravam ), ali ako se igras vatrom najvjerovatnije ces se opeci

Quote Napisao/la: Cicimici Pogledaj Post
    meni nije normalna tolika mržnja
    oni su došli paradirati u miru
    dosli su izazivat nerede, da su dosli u miru nebi ih cuvalo onoliko policije
    Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola.

TheBitchOnTheBeach Bozanstvena's Avatar
    Član od
    Mar 2010
    Zahvala
    726
    580 x hvala u 393 postova

a Crkva (mislim na katoličku) od svog postanka propagira određena pravila i zašto bi sad trebala nešto mijenjati.
    ne vidim zasto je parada bilo koje vrste pa i gej parada provokacija
    provokacija je samo onima koji su puni mrznje i obesti, koji ne gledaju i ne ciste smece ispred svojih vrata (u svojim zivotima, da pojasnim onima koji mozda nece shvatiti tu metaforu ) nego su zaboga zabrinuti sto ce njihovim gradom, njihovom drzavom, javno prosetati nekolicina ljudi koji zele da ih ljudi prihvate onakvim kakvim jesu.
    zar mi svi ne zelimo da budemo prihvaceni bas onakvi kakvi jesmo? sa svim svojim manama, vrlinama, dobrim delima i gresima???

kazete, strejt osobe ne paradiraju gradom dokazujuci da su strejt??? hahaha, kakva gnusna laz ... ne paradiraju u grupama, al paradiraju pojedinacno. muskarci se sepure gradom, merkajuci svaku ribu koja prodje, kurce se svojom muskosti i sexualnim poduhvatima, dobacuju, izbacuju svoju licnu paradu iz sebe. isto tako i zene, doterujuci se, nadajuci se da ce ih neko pogledati, prici itd itd itd. ne govorim da je svaka osoba takva (da se neki ne bi slucajno pronasli u ovome) ali 99% paradira svakodnevno, kako na poslu, u kuci, i na ulici.

dalje, crkva propagira odredjena pravila i ne treba da ih menja ... kazes. aj molim te samo mi reci gde to crkva propagira pedofiliju pa se zaboga tako cvrsto i pridrzava nje???

kao prvo nisu paradirali nego prosvjedovali
    i kako cudno zvucalo da to je normalno ( nije da odobravam ), ali ako se igras vatrom najvjerovatnije ces se opeci

dosli su izazivat nerede, da su dosli u miru nebi ih cuvalo onoliko policije
    i dalje ne vidim zasto su se igrali vatrom ... jedina greska je to sto zive u ovakvim jebenim drzavama gde su primitivizam i zadrtost i dalje na snazi, od takvih koji misle kao ti, kao moj suprug, i mnogi drugi.

a to sto ih je policija cuvala ... cuvala ih je od kretena, majmuna, idiota, retardiranih osoba itd itd itd da ne vredjam i dalje

marim ja ...

18. Bozanstvena, hvala na tvom postu od seljaka:

Kotacic (14.06.11)

Super Moderator Kotacic's Avatar
    Član od
    May 2007
    Zahvala
    691
    838 x hvala u 676 postova

a od kuda crkvi pravo da odredjuje tko ce sa kime zivjeti u braku, tko koga smije voljeti i sl.?
    i sad ispada da homoseksualci nisu dobri vjernici, ili da uopce nisu vjernici?
    kako to mislis da ne mogu biti pripadnici crkve?
    ako si homoseksualac onda te crkva izbaci iz svojih redova?
    bas zbog ovakvih nazadnih shvacanja mi je i drago sto nisam vjernik.
    cini mi se da crkva govori nesto kao..."pred bogom su svi jednaki"

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    740

Quote Napisao/la: Bozanstvena Pogledaj Post

a to sto ih je policija cuvala ... cuvala ih je od kretena, majmuna, idiota, retardiranih osoba itd itd itd da ne vredjam i dalje

Ma ne, ista je to ekipa. Milo im držati pendrek u ruci, ne bi ga pustili nema šanse.

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,231
    3,334 x hvala u 2,162 postova

... evo gledam malo teme po forumu i jednostavno nemrem sebi doc. pederi na sve strane. pitam se, zar su zavrijedili da se o njima tolko cita, pise i govori. ovo im je bolja reklama nego sve pride parade zajedno. vec sam na jednoj temi govorio da svaka budala ima svoje veselje i ne smeta me dok to radi u svom dvoristu. podsjecaju me na sanco pansu i don kihota, dvije budale koje su lutale svijetom u potrazi za batinama. svaki neka shvati kako hoce.

Moderator mariobos's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    247
    949 x hvala u 518 postova

de što ste navalile,
    nevidim svrhu tih gejparada nigdje pa ni kod nas. zašto se uopće prave te parade. netko je gej netko nije i to je to, tog je bilo i prije i bit će opet. šta se uopće postiže tim izlaskom na ceste. zar je gej populacija ugrožena, po čemu su oni zakinuti u odnosu na ostalu populaciju pa da oni moraju tražiti neka posebna prava.
    meni osobno je totalno svejedno za nečije sexualno opredjeljenje. vjerujem da oni sami nisu digli toliku graju oko sebe samih da ih nitko ne bi drugačije gledao. jedini problem kod gej populacije je potomstvo, što vjerujte mi nije problem samo kod gej populacije.

Crkva ne određuje tko će koga voljeti i tko će skime živjeti, samo ne dozvoljava takvo, kao i neka druga crkvena vjenčanja. pa ima i vjenčanje kod matičara pa zašto se ne koristi ta opcija, taj brak ima istu vrijednost kao crkveni brak i zašto forsirati crkveni brak. osim ako nije u pitanju inat.
    a pedofiliju se nemože vezati samo uz svećenstvo, toga ima svagdje i optužiti Crkvu za djela pojedinaca nije ispravno. isto se tako može optužiti ministar prosvjete za pedofile nastavnike, itd.
    da ne bi ispalo da sam neki crkvenjak, naprotiv ni ja ne podržavam crkvu ovakvu kakva je sad, monetarna ustanova kojoj je stalo samo do love i ničeg više
    Nikada se ne laže više nego li prije izbora, za vrijeme rata i nakon lova.

23. mariobos, hvala na tvom postu od seljaka:

zupo (14.06.11)

murphy's Avatar
    Član od
    Mar 2009
    Zahvala
    476
    284 x hvala u 240 postova

koji vam je kurac skoro pa svima dole potpisanima koji praid koje pizdarije pišete pa pročitajte naslov teme

kakve veze imaju vaši odgovori s naslovom
    NEZAVISNA REPUBLIKA DALMACIJA

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,231
    3,334 x hvala u 2,162 postova

Quote Napisao/la: mr. murphy Pogledaj Post
    koji vam je kurac skoro pa svima dole potpisanima koji praid koje pizdarije pišete pa pročitajte naslov teme

kakve veze imaju vaši odgovori s naslovom
    naslov je jedno a napisano drugo. procitaj dobro jos jednom uvod u temu. i ja sam tek sad dole potpisani. prije ovoga bio sam gore

edit

zaboravih napisat na temu samog naslova - besposlen pop i jarice krsti. da ne zaboravimo topove i slicno.

Stranica 2 od 17 PrvoPrvo 12345612 ... ZadnjiZadnji

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja