Results 1 to 10 of 10

Tema: Budva

Administrator Mademoiselle_'s Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329
    725 x hvala u 570 postova

Normalno Budva

Zanima me kakvo je to turističko središte? Ove godine planiram da idem tu na godišnji odmor, malo da promjenim Hrvatsku... Zanima me koje su cijene smještaja, kakav je noćni život, da li je skupo?

Čula sam da se ne može ući ni u jedan kafić/club ispod 15 eura? I da, kakva je to redukcija vode, nije mi to jasno?

I da može li se sa bih osobnom tamo?

Eto...falaaa

TheBitchOnTheBeach Bozanstvena's Avatar
    Član od
    Mar 2010
    Zahvala
    726
    580 x hvala u 393 postova

Normalno Odgovor: Budva

Budva ... jako skupa
    smatra se najvecim turistickim letnjim centrom, puno para se ulozilo u taj grad i zato sada deru sa cenama. smestaj privatno mozda i moze da se nadje povoljno ali ne blizu obale, nego iznad magistrale. sto se tice izlazaka, cene su dignute u toku sezone tako da jedna normalna pijanka ne moze da bude ispod 100 eura. nocni zivot je dosta dobar ko voli narodnu muziku jer uglavnom po kaficima to pustaju i takvi likovi gostuju. e priznanje odajem za plaze. imaju predivne, dugacke, pescane plaze. redukcija vode postoji samo ne znam tacno kako to ide u budvi.
    i da, moze se sa licnom kartom.
    marim ja ...

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329

e da, mi volimo narodnu...

to sam čula, u biti da je ulazak u bilo koji klub 15 eura, ne računajući piće i to.....kolike su cijene pića ako znaš? Da usporedim

Član od
    Mar 2010
    Zahvala
    726

hm, ne znam za klubove (to za ulaz) uglavnom ima jako puno lokala gde se ne placa ulaz koji su na samoj obali (tipa sank pubovi, ulaz se placa samo ako neko gostuje), a cene pica su recimo duplo nego sad. znaci pivo dodje od 3-5 eura, sokovi oko 3, kafa 2, rakije 3, skuplje rakije (vodka itd) od 3-5 i tako.
    to su bile proslogodisnje cene a vrlo moguce da ovde godine bude jos i skuplje ... kako je krenulo
    marim ja ...

5. Bozanstvena, hvala na tvom postu od seljaka:

Mademoiselle_ (01.06.11)

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329

Hvala ti puno, ako ništa u apartmanu se malo pripremiti, pa nastaviti tamo...čini mi se da je tako povoljnije

Član od
    Mar 2010
    Zahvala
    726

e pa to je recimo najbolja varijanta, nacnete se u apartmanu i dovrsite u kafani

ako hoces, ja ti se mogu raspitati sve sto te interesuje
    marim ja ...

cloud nine dunya's Avatar
    Član od
    Oct 2009
    Zahvala
    83
    112 x hvala u 97 postova

ne znam za cijene jer sam bila prije dosta godina, mjesto je ful sređeno i lijepo, no meni se nije dopala gužva... tolika da ne mozes hodati! osim toga ja ne volim narodnjake.
    mi smo bili u kotoru (koji je nevjerojatan grad), pa smo djirali posvuda... ima toliko zaista divnih mjesta za posjetiti. i ljudi su jako gostoljubivi klopa fenomenalna (najbolja teletina ispod peke koju pamtim ikad negdje uz jezero, i palacinke u kotoru), jedino sto se nadam da se promijenilo su ceste... uzasne! nadam se da su zavrsili onaj tunel od kotora prema budvi
    plaze su divne, moj favorit je sv. stefan i kraljeva ili kraljicina... no znam da je bio prilicno skup ulaz na njih.
    i da... zene su zaista predivne, ne sjecam se da sam igdje vidjela toliko lijepih i sređenih žena... no frajera nigdje, sve neki sitni, bezvezni skroz... domaćini su nam rekli da su svi crnogorci pomorci i da ih ljeti nema...
    od mjesta koje sam posjetila preporučam cetinje (fenomenalan muzej i reljef cg koji su napravili jos u austrougarskoj) i naravno lovćen... do tare nismo nazalost bili stigli, ali planiram ponovno tamo!
    I'd rather feel good than be right!

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,924
    2,125 x hvala u 1,397 postova

isto ko i dunya bio nekad davno i sjećam se gužve...meni je isto kotor zanimljiviji...

Član od
    Nov 2015
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

budva je super

strasilo's Avatar
    Član od
    May 2008
    Zahvala
    550
    743 x hvala u 467 postova

meni osobno je Bar zanimljiviji ... nešto manja sredina, ali jako puno sadržaja i primjetno manje cijene ...

nas 5 nismo mogli potrošiti 100€ za veče..... a pričam i o večeri i o cugi u restoranu i poslije tog fešta do ujutro ... a provod ludilo ...
    Nisam kršten, ali sam zato cijepljen

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja