Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Posao u inozemstvu
Results 1 to 8 of 8

Tema: Posao u inozemstvu

icos's Avatar
    Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    60
    14 x hvala u 13 postova

Normalno Posao u inozemstvu

Dakle dali netko zna, ima iskustva s time, ili zna nekoga tko je išao raditi u inozemstvo. Pa ako moze napisati preko koga je isao (koja agencija i tome slicno)

Mene zanima prvenstveno rad u inozemstvu (recimo Kanada ili neka druga di se govori engleski) za studente. Ako tko zna za neku internet stranicu ili tome slično?

d0ctor's Avatar
    Član od
    Mar 2009
    Zahvala
    12
    Primljena 8 zahvala u 1 postu

Normalno Odgovor: Posao u inozemstvu

imas nesto u americi..radis kao dadilja i druge poslove za koje se prijaviš..išao je moj bratić, i obišao je cijele SAD, ali kaže da je vrijedno iskustva,ali da od novaca baš tako kao student se nimalo neisplati...išao je preko neke agencije, i plaća mu je bila oko 1000$, živio je kod obitelji kojoj je čuvao djecu, koristio je sve što je mogao naći u kući..za druge poslove ti neznam, ali mogu reći da mi se čini da nije baš nešto extra i da mi se čini da svi novci koje zaradiš tamo i potrošiš..

icos's Avatar
    Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    60
    14 x hvala u 13 postova

Quote Napisao/la: d0ctor Pogledaj Post
    imas nesto u americi..radis kao dadilja i druge poslove za koje se prijaviš..išao je moj bratić, i obišao je cijele SAD, ali kaže da je vrijedno iskustva,ali da od novaca baš tako kao student se nimalo neisplati...išao je preko neke agencije, i plaća mu je bila oko 1000$, živio je kod obitelji kojoj je čuvao djecu, koristio je sve što je mogao naći u kući..za druge poslove ti neznam, ali mogu reći da mi se čini da nije baš nešto extra i da mi se čini da svi novci koje zaradiš tamo i potrošiš..
    jeli ga mozes pitati priko koje je to agencije isao

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    765
    972 x hvala u 718 postova

Ako si student idi prostituiši se po Holndiji i Norveškoj, tamo babe dobro plaćaju a za jezik te ne pitaju. Pitaju za drugi jezik.
    Jedan naš poznanik je to radio u Holandiji, ćaća mu ima autopraonu, crnčio u njoj godinama, a sina se odrekao kao kurve ... dok sin nije došao, otkupio praonu od ćaće i dao mu veliku penziju, poslao na putovanje u Egipat, kupio mu auto. Sad ćaća ponosan, veli nije mu sin muška kurva nego svjetski jebač.
    Ko procita otpala mu kita!

icos's Avatar
    Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    60
    14 x hvala u 13 postova

Quote Napisao/la: Ramzes Pogledaj Post
    Ako si student idi prostituiši se po Holndiji i Norveškoj, tamo babe dobro plaćaju a za jezik te ne pitaju. Pitaju za drugi jezik.
    Jedan naš poznanik je to radio u Holandiji, ćaća mu ima autopraonu, crnčio u njoj godinama, a sina se odrekao kao kurve ... dok sin nije došao, otkupio praonu od ćaće i dao mu veliku penziju, poslao na putovanje u Egipat, kupio mu auto. Sad ćaća ponosan, veli nije mu sin muška kurva nego svjetski jebač.
    Dobra ponuda Ali idem čisto radiv razgledavanja, nije zbog novaca

Član od
    Jun 2009
    Zahvala
    14
    Primljena 2 zahvala u 1 postu

Ne znam sta studiras, ali ako je elektrotehnika, uci njemacki i trazi posao gore! Dvoje mojih kolega se vec zaposlilo; nisu imali radnog iskustva, tek diplomirali, aplicirali i dobili posao! Plata, 40000€/godisnje (brutto)! ;)

Član od
    Jun 2014
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

pozdrav svima
    jedno pitanje ako moze-ako neko zna coveka koji uglavnom dovodi kamiondzije u Kanadu,ime mu je Kajgo Ljubisa(Mostar)-u Kanadi je u Montrealu...ako neko zna nekog da je otisao preko njega neka pise...hvala

Član od
    Sep 2015
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

pozdrav preko nego sto idete najbolje je da se raspitate sta i kako. sto se nemacke tice slobodno mi pusti pm mogu ti reci po neku informaciju posto sam i sam dosao ovde da radim i zivim. kad su u pitanju druge zemlje ja sam clan internations zajednice ljudi koji zive u drugim zemljama. tu mozete pristupiti forumu ljudi koji zive tamo gde hocete da se preselite, a kasnije i uzivo da ih upoznate na skupovima koje organizuju. primer je zajednica u bostonu, sad, ali naravno ima ih daleko vise.

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja