Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Žene ljubomorne na muškarce?!
Stranica 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji
Results 1 to 20 of 74

Tema: Žene ljubomorne na muškarce?!

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

Normalno Žene ljubomorne na muškarce?!

Priča mi kolegica koja ide na filozofski fakultet, da ima kolegij (ne znam točne nazive) "seksualni indentiteti" - tako nešto i mora naučiti knjigu pod nazivom "zavist na igračku"

i sad ju pitam da mi objasni o čemu se radi u toj knjizi i zašto smo zapravo mi žene zavidne na njihov spolni organ

i ona kaže
    da su sve žene zavidne muškarcima na njihovu "igračku" i da je to usko povezano sa položajem u društvu, jer da u prirodi su muškarci stvoreni da daju a žene da primaju.....

što mislite o tome?

Kum svih kumova Odraz's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    195
    337 x hvala u 245 postova

Normalno Odgovor: Žene ljubomorne na muškarce?!

zanimljivo je to kod pitanja lezbijki
    zašto?

jer malo razgovaram sa tom populacijom i sve one imaju dildiće, vibriće i ostalo kod sebe. malo koja da je zadovoljna prstićem i lizom partnerice.

osjeća se ta potreba za kurcem (da zvinete na izrazu)

dakle, one to žele i ga žela, a što je ispod, zašto neće muško...

a što se samog pitanja tiče, to neznam, nisam žensko
    i drago mi da imam podstanara
    BMW i 300 ks meni ne fali- jer mi rođo nije mali

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

Quote Napisao/la: Odraz Pogledaj Post
    zanimljivo je to kod pitanja lezbijki
    zašto?

jer malo razgovaram sa tom populacijom i sve one imaju dildiće, vibriće i ostalo kod sebe. malo koja da je zadovoljna prstićem i lizom partnerice.

osjeća se ta potreba za kurcem (da zvinete na izrazu)

dakle, one to žele i ga žela, a što je ispod, zašto neće muško...
    upravo tako i ja sam par puta o tome razgovarala s nekima,
    nije mi jasno ako te muško ne pali, zašto onda hoćeš k*
    znači ipak nije dovoljna samo ona, bez obzira na sve u ženskoj prirodi je da "prima" od muškarca

dok npr. s druge strane geyeva, oni imaju di gurat, pa im žena ne treba

Član od
    Aug 2007
    Zahvala
    6
    19 x hvala u 9 postova

Pa, sad jesu li žene ljubomorne na igrački ne znam pouzdano, ali ipak se tu nameću neka pitanja i odgovori:
    Zašto žene nakon spavanja trljaju oči?
    Zato što nemaju jaja.
    Zašto su muški uravnoteženi?
    Zato jer imaju utege mešu nogama.

Član od
    Oct 2007
    Zahvala
    7
    6 x hvala u 5 postova

Bolje je biti žena nego muškarac jer...
    1. se za vreme masaže ne moraš crveniti zbog erekcije
    2. ne dobiješ napad epilepsije čim ti padne par dlaka s glave
    3. statistički gledano, šanse da te uhvate u ljubavnoj aferi su veličine makovog zrna
    4. za vreme brodoloma, spašavaju te među prvima
    5. jer frajeri još uvek misle da moraju plaćati tvoje račune, a ti možeš ono ušteđeno investirati, recimo, u novog dečka
    6. bolje je biti tatina curica nego plačljivi mamin dečkić
    7. možeš zadržati vozačku dozvolu i pri najvećim prekršajima (šifra: krokodilske suze)
    8. na kraju krajeva, žene su te koje odlučuju koliko će se ljudi roditi u sledećem milenijumu
    9. postoji Ricky Martin
    10. muškarci mogu Rivalda samo uzdizati u nebesa, a ti bi, teoretski gledano, mogla s njim i u krevet
    11. kada te pitaju da li
    želiš
    da se udaš, dobiješ prsten koji kasnije evenutalno možeš dobro utopiti
    12. ne čekaš dok vas smrt ne razdvoji, već fino na vreme primetiš da je veza otišla do đavola pa je sama prekineš
    13. muškarci ranije umiru, a žene inkasiraju životno osiguranje
    14. daleko je veća fora koristiti vibrator nego imati seks s gumenom lutkom
    15. u ženske časopise stavljaju bolje poklone
    16. žene se u načelu daleko lakše i brže opiju, što se pozitivno odražava na budžet
    17. žene mogu držati rad obrva pod kontrolom
    18. gotovo uvek znaš da li je dete tvoje ili nije
    19. ako baš poželiš, možeš naplatiti seks dok si rekla 'keks'
    20. bog te obdario darom da možeš usrećiti baš svakog prodavača cipela
    21. retko zalutaš, i to uglavnom zato jer ti nije bedak stati i pitati za pravi put
    22. ne moraš uopšte znati kako funkcionišu one stvarčice na benzinskoj jer se uvek nađe neki besposlen i ljubazan muškarac
    23. ne moraš napamet znati imena svih nacionalnih fudbalskih klubova i rezultate od 1980. naovamo
    24. ne moraš mesecima stanovati s nepoznatim tipovima u sobi i nositi iste zelene krpice kao i oni
    25. posledice burne noći mogu se dobro prekriti puderom
    26 nakon vruće noći ne moraš pun straha i strepnje postaviti pitanje: Kakav sam bio?
    27 niko ti se ne smeje ako ne uspeš dohvatiti zadnju policu u supermarketu
    28 možeš raditi više od jedne stvari - i to istovremeno!
    29. ako želiš razmišljati, možeš koristiti samo svoj mozak
    30. ne moraš se odmah baciti na renoviranje kuhinje nakon jednog pripremljenog jela
    31. kada ispeglaš neki odjevni predmet, to se i vidi
    32. ako komšija nabavi bolji auto, ne dobiješ slom živaca
    33. imaš potpuno realističan doživljaj kada ti neko kaže "20 cm"

eto sada pa da vivimo tko treba biti ljubomoran

6. 2 Seljaka kaže: fala bajasokol za ovaj post

danijelius (07.05.08),miaanama (12.12.08)

Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    1
    12 x hvala u 5 postova

Nisam siguran jel ovo prije bilo postavljeno, ali ako nije evo sta mi muski sve prezivljavamo.

Ja u stvari nikada nisam shvatio zašto se seksualne potrebe muškaraca i žena toliko razlikuju. I nikada nisam shvatio sve to s Venerom i Marsom. Takođe, nikada nisam shvatio zašto muškarci razmišljaju glavom, a žene srcem. I na kraju, nikada nisam shvatio zašto gen seksualne želje toliko oslabi kada čuje reci "Da, uzimam".
    Na primer - jedne večeri prošle nedelje, moja žena i ja smo bili u krevetu. Strast se počela rasplamsavati... kad li ona:
    - Ne mogu sada, nisam raspoložena... Htela bih da me samo malo držiš u tvom naručju.
    Rekoh:
    - Šta?!? Šta je sad pa to?
    I onda je rekla reči kojih se boji svaki muž na planeti:
    - Ti jednostavno ne razumeš moje emocionalne potrebe koje imam kao žena, da bih ja zadovoljila tvoje fizičke potrebe koje imaš kao muškarac. Na moj zbunjeni pogled je odgovorila:
    - Zar me ne možeš voleti zbog onoga što jesam, a ne samo zbog onoga što radim s tobom u krevetu?
    Shvativši da te večeri neće biti ništa, okrenuo sam se i zaspao.

Idućeg dana sam nazvao šefa i rekao da uzimam slobodan dan, kako bih proveo vreme s njom. Otišli smo na ručak, a onda sam je odveo u jednu robnu kuću sa ogromnom trgovinom ženske garderobe. Pratio sam je okolo, dok je isprobavala nekoliko vrlo skupih kompleta. Nije se mogla odlučiti koji uzeti, pa sam joj rekao da ćemo ih sve kupiti. Htela je i cipele, koje bi se slagale s tim kompletima, pa sam joj rekao da uzme po jedan par za svaki komplet. Stigli smo i do dela s nakitom gde sam joj uzeo par dijamantskih minđusa. Da vam kažem... bila je taaakoooo uzbuđena. Mora da je mislila da sam na korak do bankrota. Pomislio sam da me testira kada je zatražila i znojnike za tenis iako nikada u životu nije uzela reket u ruke. Sigurno sam je bacio u razmišljanje kad sam joj rekao:
    - Naravno, draga.
    Bila je blizu seksualnog zadovoljstva od silnog uzbuđenja. Smešeći se, konačno je rekla:
    - Mislim da bi ovo bilo sve, hajdemo do blagajne.
    Jedva sam se suzdržavao kad sam joj odgovorio:
    - Ne mogu sada, nisam raspoložen.
    Lice joj je poprimilo bled izgled kada je spustila vilicu i izustila:
    - Moooolim?!?
    Onda sam joj rekao:
    - Samo sam hteo da držiš ove stvari u naručju neko vreme... Ti jednostavno ne razumeš moje finansijske probleme koje imam kao muškarac, da bih ja zadovoljio tvoju želju za kupovinom koju imaš kao žena.
    I baš kad je imala taj pogled (kao) da me želi ubiti, dodao sam:
    - Zar me ne možeš voleti zbog onoga što jesam, a ne samo zbog stvari koje ti kupujem?

Očigledno, ni večeras neće biti ništa...

8. 5 Seljaka kaže: fala mrav za ovaj post

becar (24.06.08),danijelius (07.05.08),miaanama (12.12.08),oblak24 (18.12.08),Ramzes (12.12.08)

Gale's Avatar
    Član od
    Dec 2007
    Zahvala
    6
    12 x hvala u 9 postova

Quote Napisao/la: mrav Pogledaj Post
    Nisam siguran jel ovo prije bilo postavljeno, ali ako nije evo sta mi muski sve prezivljavamo.

Ja u stvari nikada nisam shvatio zašto se seksualne potrebe muškaraca i žena toliko razlikuju. I nikada nisam shvatio sve to s Venerom i Marsom. Takođe, nikada nisam shvatio zašto muškarci razmišljaju glavom, a žene srcem. I na kraju, nikada nisam shvatio zašto gen seksualne želje toliko oslabi kada čuje reci "Da, uzimam".
    Na primer - jedne večeri prošle nedelje, moja žena i ja smo bili u krevetu. Strast se počela rasplamsavati... kad li ona:
    - Ne mogu sada, nisam raspoložena... Htela bih da me samo malo držiš u tvom naručju.
    Rekoh:
    - Šta?!? Šta je sad pa to?
    I onda je rekla reči kojih se boji svaki muž na planeti:
    - Ti jednostavno ne razumeš moje emocionalne potrebe koje imam kao žena, da bih ja zadovoljila tvoje fizičke potrebe koje imaš kao muškarac. Na moj zbunjeni pogled je odgovorila:
    - Zar me ne možeš voleti zbog onoga što jesam, a ne samo zbog onoga što radim s tobom u krevetu?
    Shvativši da te večeri neće biti ništa, okrenuo sam se i zaspao.

Idućeg dana sam nazvao šefa i rekao da uzimam slobodan dan, kako bih proveo vreme s njom. Otišli smo na ručak, a onda sam je odveo u jednu robnu kuću sa ogromnom trgovinom ženske garderobe. Pratio sam je okolo, dok je isprobavala nekoliko vrlo skupih kompleta. Nije se mogla odlučiti koji uzeti, pa sam joj rekao da ćemo ih sve kupiti. Htela je i cipele, koje bi se slagale s tim kompletima, pa sam joj rekao da uzme po jedan par za svaki komplet. Stigli smo i do dela s nakitom gde sam joj uzeo par dijamantskih minđusa. Da vam kažem... bila je taaakoooo uzbuđena. Mora da je mislila da sam na korak do bankrota. Pomislio sam da me testira kada je zatražila i znojnike za tenis iako nikada u životu nije uzela reket u ruke. Sigurno sam je bacio u razmišljanje kad sam joj rekao:
    - Naravno, draga.
    Bila je blizu seksualnog zadovoljstva od silnog uzbuđenja. Smešeći se, konačno je rekla:
    - Mislim da bi ovo bilo sve, hajdemo do blagajne.
    Jedva sam se suzdržavao kad sam joj odgovorio:
    - Ne mogu sada, nisam raspoložen.
    Lice joj je poprimilo bled izgled kada je spustila vilicu i izustila:
    - Moooolim?!?
    Onda sam joj rekao:
    - Samo sam hteo da držiš ove stvari u naručju neko vreme... Ti jednostavno ne razumeš moje finansijske probleme koje imam kao muškarac, da bih ja zadovoljio tvoju želju za kupovinom koju imaš kao žena.
    I baš kad je imala taj pogled (kao) da me želi ubiti, dodao sam:
    - Zar me ne možeš voleti zbog onoga što jesam, a ne samo zbog stvari koje ti kupujem?

Očigledno, ni večeras neće biti ništa...

SVAKA TI CAST NA OVOME!!!

evo par redova publike ti plješće
    If life is a GAME, where the FUC. is the restart button???

miaanama's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    8
    4 x hvala u 3 postova

Kakvo pitanje , ah !

Pišem u svoje ime - NIKAD NISAM BILA LJUBOMORNA NA MUŠKARCE - OBOŽAVAM ŠTO SAM ŽENA

Ali bez muškaraca bilo bi mi dosadno , i oni su tu da me zadovolje , u svakom pogledu .... nema veze što sam udana , ali obožavam muško društvo , kako me gledaju i kako se lome da ispadnu prepametni .... kad ugledaju moje noge ili im uhvatim izbezumljen pogled na mojoj guzi , jao .... OBOŽAVAM SEBE KAO ŽENU .... neki dan sretoh bivšeg momka , otišli na kavu a on se uzvrpoljio da sam prekrasna kao i onda , da sam još ljepša ... zacrvenio se od muke , i u jednom momentu sam ga uhvatila pod ruku i lagano se prislonila sisama na njega , ej ,( kako smo stajali nije mi moglo promaknuti ), diga mu se !!!

Žene ljubomorne na muškarce ?

A zašto ?
    Editirano od miaanama; 12.12.08 u 11:33.
    Sve će to , o ,mila moja , prekriti ružmarin , snjegovi i šaš...

Seljak s dna kace AmADin_gospo's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    27
    133 x hvala u 57 postova

jesu li žene ljubomorne il ne, to samo one znaju, ali ja mogu reči zašto mi je drago što sam muško:
    1. Ne krvarim 7 dana u mjesecu pa neumrem
    2. Netreba mi sat vremena da se spremim izači do prodavnice da kupim cigare, i 2-3 sata da se spremim za izlazak
    3. Ne trošim pare na kojekakve pizdarije za šminkanje
    4. Ne trošim silne pare na markiranu garderobu koju moram da imam, a nikada je neču obuči
    5. Od "dodatne opreme" za izlazak su mi dosta novčanik, mobitel i cigare a ne puna torbetina kapaciteta 30 litara za gluposti koje neznam šta uopšte rade u torbi
    6. Ne trošim pola plate mjesečno na frizuru
    7. Ne trošim 2 kubika vode za kupanje
    8. Operisan sam od gledanja serija i plača "što je Huan Antonio ostavio Esmeraldu"
    9. Pred ogledalom se ne zagledam po 2 sata i nepitam se "jesu li m sise male" i "jeli ovo celulit na dupetu"
    10. Nevidim problem kad mi na licu iskoči neprimjetno mala bubuljica, dok se to ženama čini ko da im je na faci izbio krater vulkana Etna
    11. itd itd itd... ima toga pun kurac... al dosta az sada...

:top:

volim što me čača napravio ko muško

provincijalka Juditha's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300
    312 x hvala u 230 postova

Nisam nikad bila ljubomorna na muškarce, jer sam ja veći frajer od večine.
    Da nisu ženama utuvili u glavu da se razlikujemo od muškaraca po ovome ili onome, tko bi odgajao djecu ako bi se svi kurvali uokolo? To je naučeno ponašanje, najmanje su stvarne odlike našeg spola.
    Što se tiče lezbi, masa ih ne koriste spravice, a to što one izgledaju tako jest iz dva razloga: jer ne bi bilo zgodno gurat nešto kockasto i jer ih večinom rade muškarci-za str8 žene.
    Večina "ljubomore" žena nije na kurac već na činjenici da samo zbog njega masa muškaraca i danas sebe smatraju boljima.
    Editirano od Juditha; 13.12.08 u 12:23.

Član od
    Dec 2007
    Zahvala
    38
    11 x hvala u 10 postova

ljubomorne su...pogotovo kad vide dva gaya i kažu da im se to gadi,a zapravo im se to sviđa....a kažu da im se gade jer žele muške za sebe

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    42
    237 x hvala u 143 postova

Talking Odgovor: Žene ljubomorne na muškarce?!

Quote Napisao/la: miaanama Pogledaj Post
    Kakvo pitanje , ah !

Pišem u svoje ime - NIKAD NISAM BILA LJUBOMORNA NA MUŠKARCE - OBOŽAVAM ŠTO SAM ŽENA

Ali bez muškaraca bilo bi mi dosadno , i oni su tu da me zadovolje , u svakom pogledu .... nema veze što sam udana , ali obožavam muško društvo , kako me gledaju i kako se lome da ispadnu prepametni .... kad ugledaju moje noge ili im uhvatim izbezumljen pogled na mojoj guzi , jao .... OBOŽAVAM SEBE KAO ŽENU .... neki dan sretoh bivšeg momka , otišli na kavu a on se uzvrpoljio da sam prekrasna kao i onda , da sam još ljepša ... zacrvenio se od muke , i u jednom momentu sam ga uhvatila pod ruku i lagano se prislonila sisama na njega , ej ,( kako smo stajali nije mi moglo promaknuti ), diga mu se !!!

Žene ljubomorne na muškarce ?

A zašto ?
    ...a ja bi rekel da si ti jedan gigantski klitoris...ljubomoran na muške jer je njihova glava (ona dolje) veća od tebe samog

OT: ljubomora razara...u svakom pogledu. To je sve kaj bi štel reći

Oranča indeed! oblak24's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    182
    124 x hvala u 104 postova

ispast ću ko bolesna glupača i izdajica ženskog roda ali...

''Bolje je biti žena nego muškarac jer...
    1. se za vreme masaže ne moraš crveniti zbog erekcije

- nikad nisam ni bila na masaži i sumnjam da ću skoro tak da mi je ovo sasvim svejedno

2. ne dobiješ napad epilepsije čim ti padne par dlaka s glave
    - da, dobijem. jer meni kao ženskoj osobi puno ružnije stoji rijetka kosa nego prosječnom muškarcu

3. statistički gledano, šanse da te uhvate u ljubavnoj aferi su veličine makovog zrna
    - jednake su i za muške i za ženske

4. za vreme brodoloma, spašavaju te među prvima
    - doživjet ću brodolom ne. a ionako ako je riječ o nekoj nesreći uvijek se spašavaju prvo bogataši pa je tak svejedno jesi žena ili muškarac

5. jer frajeri još uvek misle da moraju plaćati tvoje račune, a ti možeš ono ušteđeno investirati, recimo, u novog dečka

- baš i nije tako.

6. bolje je biti tatina curica nego plačljivi mamin dečkić
    - i jedno i drugo je totalno bezveze

7. možeš zadržati vozačku dozvolu i pri najvećim prekršajima (šifra: krokodilske suze)
    - možda mogu neke zgodne pičke ali prosječna cura dobije kaznu kao i svatko drugi

8. na kraju krajeva, žene su te koje odlučuju koliko će se ljudi roditi u sledećem milenijumu
    - big deal, ionako rađamo zbog sebe a ne da bismo postigle neku nadmoć nad muškima

9. postoji Ricky Martin
    - ljigav je

10. muškarci mogu Rivalda samo uzdizati u nebesa, a ti bi, teoretski gledano, mogla s njim i u krevet
    - ma zicer

11. kada te pitaju da li želiš da se udaš, dobiješ prsten koji kasnije evenutalno možeš dobro utopiti
    - wtf. kada poslije? nakon razvoda? koji ti to kurac znači ako imaš sjeban život.

12. ne čekaš dok vas smrt ne razdvoji, već fino na vreme primetiš da je veza otišla do đavola pa je sama prekineš
    - kako tko, inače češće cure spuše jer su emocionalnije

13. muškarci ranije umiru, a žene inkasiraju životno osiguranje
    - puno ti to znači kada imaš 70 godina i vučeš lijevu nogu 1km/h

14. daleko je veća fora koristiti vibrator nego imati seks s gumenom lutkom
    - yeah plastika je tako cool, moš mislit

15. u ženske časopise stavljaju bolje poklone
    - big deal..

16. žene se u načelu daleko lakše i brže opiju, što se pozitivno odražava na budžet
    - dok muški ne koriste šminku... pa ti opet dođe na isto

17. žene mogu držati rad obrva pod kontrolom
    - uf jebate što mi to puno znači

18. gotovo uvek znaš da li je dete tvoje ili nije
    - ajde šta je je...

19. ako baš poželiš, možeš naplatiti seks dok si rekla 'keks'
    - da i kasnije se osjećaš ko govno

20. bog te obdario darom da možeš usrećiti baš svakog prodavača cipela
    - ako žena ima 100 kila i facu ko krmača baš i ne

21. retko zalutaš, i to uglavnom zato jer ti nije bedak stati i pitati za pravi put

- pa nije ni muškima

22. ne moraš uopšte znati kako funkcionišu one stvarčice na benzinskoj jer se uvek nađe neki besposlen i ljubazan muškarac
    - yeah... koji te gleda kao da bi ti vrlo rado uvaljao svoju mlohavu čunu pa makar imao i 50+ godina. bljak

23. ne moraš napamet znati imena svih nacionalnih fudbalskih klubova i rezultate od 1980. na ovamo
    - ali moraš znati napamet sve modne marke i marke parfema itd da bi ispala cool u priglupom šminkerskom društvu što je stoput gore nego znati imena klubova

24. ne moraš mjesecima stanovati s nepoznatim tipovima u sobi i nositi iste zelene krpice kao i oni
    - samo što kada ti netkopokaže grbavi prst usereš se ko zadnja plačipička i ne možeš se od nikoga obranit jer si bespomoćnija od malog retrivera

25. posledice burne noći mogu se dobro prekriti puderom
    - ne mogu, uvijek se primijeti

26 nakon vruće noći ne moraš pun straha i strepnje postaviti pitanje: Kakav sam bio?
    - ali si to misliš i kopka te

27 niko ti se ne smije ako ne uspiješ dohvatiti zadnju policu u supermarketu

- big deal...

28 možeš raditi više od jedne stvari - i to istovremeno!
    - koji stereotip

29. ako želiš razmišljati, možeš koristiti samo svoj mozak
    - opet, još jedna glupost

30. ne moraš se odmah baciti na renoviranje kuhinje nakon jednog pripremljenog jela

- ima strašno puno žena danas koje ne znaju ni jaje ispeći tako da bolje nećemo o tome

31. kada ispeglaš neki odjevni predmet, to se i vidi
    ... ma joj... neću ni komentirati ovo

32. ako komšija nabavi bolji auto, ne dobiješ slom živaca
    - da, dobiješ. žene pate na aute. i to dosta

33. imaš potpuno realističan doživljaj kada ti neko kaže "20 cm"

- kako tko

eto sada pa da vidimo tko treba biti ljubomoran ''

ne znam jesam li ljubomorna na muškarce ili nisam. to je tako relevatno. znam samo da mi se sviđa muško tijelo. više od mojega i mislim da je to normalno. mišići su strašno cool na muškarcima, zapravo cijela anatomija... a sad za čunu ne znam... malo bi mi bio neobičan osjećaj da mi nešto visi tako da ipak ...bolje je ovako kako je sad xD
    možda mi se samo čini da je iz nekog segmenta bolje biti muškarac, nekak više poštujem snagu i odlučnost kod muškaraca... ali danas ima tako puno muških 'meduza' kak ih ja nazivam tako da opet... sve to pada u vodu
    Furam se na starce! - babu i deda! Hell yeah

debusy's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    33
    6 x hvala u 5 postova

Quote Napisao/la: AmADin_gospo Pogledaj Post
    jesu li žene ljubomorne il ne, to samo one znaju, ali ja mogu reči zašto mi je drago što sam muško:
    1. Ne krvarim 7 dana u mjesecu pa neumrem
    2. Netreba mi sat vremena da se spremim izači do prodavnice da kupim cigare, i 2-3 sata da se spremim za izlazak
    3. Ne trošim pare na kojekakve pizdarije za šminkanje
    4. Ne trošim silne pare na markiranu garderobu koju moram da imam, a nikada je neču obuči
    5. Od "dodatne opreme" za izlazak su mi dosta novčanik, mobitel i cigare a ne puna torbetina kapaciteta 30 litara za gluposti koje neznam šta uopšte rade u torbi
    6. Ne trošim pola plate mjesečno na frizuru
    7. Ne trošim 2 kubika vode za kupanje
    8. Operisan sam od gledanja serija i plača "što je Huan Antonio ostavio Esmeraldu"
    9. Pred ogledalom se ne zagledam po 2 sata i nepitam se "jesu li m sise male" i "jeli ovo celulit na dupetu"
    10. Nevidim problem kad mi na licu iskoči neprimjetno mala bubuljica, dok se to ženama čini ko da im je na faci izbio krater vulkana Etna
    11. itd itd itd... ima toga pun kurac... al dosta az sada...

:top:

volim što me čača napravio ko muško
    To brate! Da sam žensko poljubio bi te zbog ovakvog razmišljanja. Ma nisam pederčina, ali potpisujem sve tvoje izjave i da ih ti nisi napisao, ja bih sigurno!

nightmareweaver's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    149
    134 x hvala u 113 postova

Pa kad već dizanje starih tema postaje običaj... ako ih ne možeš pobijediti - pridruži im se.

OT
    Uvijek sam bila ljubomorna na muške - išla sam u mušku školu pa na muški faks i ono kaj me uvijek izluđivalo je kaj im niš ne smeta ni kad trče ni kad igraju košarku... Naime moj mi je broj 75B uvijek smetao i uvijek sam smatrala da sam preobdarena. Sad kad sam još obdarenija mi je za izludit. Zavidim im na mnogočemu ali najviše ipak na tome da nemaju ta dva brda koja samo smetaju.

Oranča indeed! oblak24's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    182
    124 x hvala u 104 postova

posudi meni pola. men' fali. hahahahha
    Furam se na starce! - babu i deda! Hell yeah

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    765
    972 x hvala u 718 postova

Quote Napisao/la: nightmareweaver Pogledaj Post
    Pa kad već dizanje starih tema postaje običaj... ako ih ne možeš pobijediti - pridruži im se.

OT
    Uvijek sam bila ljubomorna na muške - išla sam u mušku školu pa na muški faks i ono kaj me uvijek izluđivalo je kaj im niš ne smeta ni kad trče ni kad igraju košarku... Naime moj mi je broj 75B uvijek smetao i uvijek sam smatrala da sam preobdarena. Sad kad sam još obdarenija mi je za izludit. Zavidim im na mnogočemu ali najviše ipak na tome da nemaju ta dva brda koja samo smetaju.
    Ja sam sad ljubomoran na tvog muškarca, a nisam žena.
    Ko procita otpala mu kita!

Aldous's Avatar
    Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    242
    134 x hvala u 92 postova

Ne znam je li već rečeno, ali tu teoriju 'ljubomore na igračku' je postavio S. Freud. Tzv penisoidna teorija. On smatra da se u toj ljubomori krije razlog zbog kojeg žene trebaju muškarce i ulaze u veze s njima. Ima smisla, pogotovo kad pročitate sve njegove argumente.

Ali, kako se priča da je Freud bio homić, ta bi teorija poprimila posve osobni ton i bila bi zapravo nategnuta jer bi on onda njome želio 'degradirati transcedentalnost odnosa muškarca i žene.

nightmareweaver's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    149
    134 x hvala u 113 postova

Quote Napisao/la: Kanižan Pogledaj Post
    Ne znam je li već rečeno, ali tu teoriju 'ljubomore na igračku' je postavio S. Freud. Tzv penisoidna teorija. On smatra da se u toj ljubomori krije razlog zbog kojeg žene trebaju muškarce i ulaze u veze s njima. Ima smisla, pogotovo kad pročitate sve njegove argumente.

Ali, kako se priča da je Freud bio homić, ta bi teorija poprimila posve osobni ton i bila bi zapravo nategnuta jer bi on onda njome želio 'degradirati transcedentalnost odnosa muškarca i žene.
    Meni Freud baš nikad nije sasvim "sjeo". Fromm mi je puno draži i normalniji - ako se to tako može nazvati. Freud je po meni bio jako "betežen". Ne kažem da nije dao veliki doprinos svemu skupa ali neke teorije su mu prestrašne.
    Osobno - nikad mi nijedan muškarac nije trebao. Izlazila sam s njima iz gušta a ne potrebe. Sada mi moj muž treba radi djece odnosno treba njima. Meni je život s njim ugodan, volim ga, ne bi mi bilo drago da ode ali da ga doživljavam kao potrebu - to ne. Kad žena doživi muškarca kao potrebu više mu nije žena, ljubavnica, cura... već kamen oko vrata. Naravno da vrijedi i obratno. Kad je osoba na čisto sama sa sobom nikog ne doživljava kao potrebu i nikoga time ne tlači.

Aldous's Avatar
    Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    242
    134 x hvala u 92 postova

Meni Freud baš nikad nije sasvim "sjeo". Fromm mi je puno draži i normalniji - ako se to tako može nazvati. Freud je po meni bio jako "betežen". Ne kažem da nije dao veliki doprinos svemu skupa ali neke teorije su mu prestrašne.
    Fromm je filozof i drugačije pristupa stvarima od Freuda.

Osobno - nikad mi nijedan muškarac nije trebao. Izlazila sam s njima iz gušta a ne potrebe. Sada mi moj muž treba radi djece odnosno treba njima. Meni je život s njim ugodan, volim ga, ne bi mi bilo drago da ode ali da ga doživljavam kao potrebu - to ne. Kad žena doživi muškarca kao potrebu više mu nije žena, ljubavnica, cura... već kamen oko vrata. Naravno da vrijedi i obratno. Kad je osoba na čisto sama sa sobom nikog ne doživljava kao potrebu i nikoga time ne tlači.
    Prema Freudu (a i Glasseru,a i meni to djeluje smisleno i argumentirano)

Visoki osjećaji prestanu sa zaljubljenošću, (a i sama zaljubljenost nije skrzo benevolentna jer se, naime, javlja zadovoljavanje potrebe za uživanjem - jedna od nagonskih potreba). Sve kasnije je dogovor zbog zadovoljenja potrebe za opstankom iliti preživljavanjem: djeca, koja su sastavni dio i jedna od najvažnijih svrha braka, su garancija da ćeš ti živjeti poslije smrti u njima i time, obimom, najveći manifest potrebe za opstankom.

Da rezimiram, čovjek je 'naravski' samo sebičan i u svemu što netko radi može se pronaći sebičnost.

A žene muškarcima zavide na penisu zbog 2 razloga:
    1. Penis je najbolja 'mašinica užitka', štogod tko rekao! Ta živa je!
    2. Omogućuje im djecu, jamac opstanka i potvrdu afirmacije i ostvarenja na ovom svijetu.

Stranica 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja