Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

National Geographic Istru uvrstio u najbolja odredišta 2011.
Results 1 to 6 of 6

Tema: National Geographic Istru uvrstio u najbolja odredišta 2011.

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    765
    972 x hvala u 718 postova

Normalno National Geographic Istru uvrstio u najbolja odredišta 2011.

National Geographic Istru uvrstio u najbolja odredišta 2011.Časopis National Geographic preporučuje Istru kao jednu od deset najatraktivnijih turističkih destinacija u svijetu za ljetovanje u 2011.
    Više od 40 plaža 500 kilometara duge obale Istre zaslužilo je Plavu zastavu za kvalitetu mora i očuvanje okoliša, obrazložio je National Geographic u svom prilogu na svojim internetskim stranicama.

Medulinska rivijera na jugu Istre za istraživanje nudi sedamdesetak kilometara obale, srednjevjekovna naselja na brdima, drevne ruševine a južno od Medulina nalazi se Rt Kamenjak, piše National Geographic ističući prirodne ljepote tog područja. National Geographic u kratkom prilogu preporučuje i posjet Puli i pulskoj areni.

Pored Istre urednici rubrike putovanja National Geographica preporučuju okrug Muskoka kanadske države Ontario, argentinsku Patagoniju, otoke San Juan u američkoj državi Washington, Minneapolis, nacionalni park Glacier Bay na Aljasci, posjetu Cardiffu u Walesu i štokholmskom arhipelagu u Švedskoj, portugalskim Azorima i honduraškom Roatanu.

Čestitam, eto me ...
    Ko procita otpala mu kita!

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    765

Normalno Odgovor: National Geographic Istru uvrstio u najbolja odredišta 2011.

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    765

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    765

Ovo ljeto ljetujem u Vrsaru.

subotar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    317
    224 x hvala u 188 postova

jebenti standard. Evo po zivota, a jos nisan u istru otisa.
    necu ni ove godine.
    volia bi otic malo po unutrasnjosti, morske destinacije me bas ne zanimaju, mozda 2013.

zvjerki's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    392
    83 x hvala u 74 postova

Quote Napisao/la: kutije Pogledaj Post
    jebenti standard. Evo po zivota, a jos nisan u istru otisa.
    necu ni ove godine.
    volia bi otic malo po unutrasnjosti, morske destinacije me bas ne zanimaju, mozda 2013.
    Definitivno me istarska obala ne privlači, s jedne strane more, s druge kukuruzi, jednostavno to meni ne miriši na more. Za mene je more južno od Zadra. Ali je unutrašnjost Istre nešto fenomenalno. Bila, obišla jako puno toga, 15 dana studentske prakse Motovun, Momjan, pa kasnije nekoliko izleta s mm, seosko gospodarstvo u Roču i cjelodnevna obilaženja unutrašnjosti. Osim što nakon nekog vremena skontaš da svi ti istarski gradići izgledaju isto - svaki je na brdu, ima zidine i crkvu. Ali zaista predivno.
    I nogom u guzicu je korak naprijed.....

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja