Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

posao kod kuće - Stranica 5
Stranica 5 od 7 PrvoPrvo 1234567 ZadnjiZadnji
Results 81 to 100 of 137

Tema: posao kod kuće

Jahacica apokalipse
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    4
    24 x hvala u 19 postova

Normalno Odgovor: posao kod kuće

Belka moj komentar nie bijo vezan za tvog sina. To sam s Mrst raspravljala...Sad jos da ju morem na cugu odvest da sve to zacementiramo....
    A neznam Belka, ako nakon ovog svega ne odlucis da otvoris igraonicu...

A da izradjujes cestitke pa prodajes po papirnicama itd? Ili torbice?

Ja sam se uvijek trudila gledati "izvan kutije".....
    If I had a star for every time you brightened my day, I'd be holding the galaxy

Član od
    Dec 2006
    Zahvala
    6
    2 x hvala u 2 postova

Quote Napisao/la: Anabela Pogledaj Post
    ne znam jel tko vec spominjao to, ali ono sto bi po meni upalilo je nesto u stilu day care-a sto imaju firme koje na filmovima gledamo. nije vrtic, nisu jaslice, nije igraonica, ne moras provoditi neke obrazovne programe, bez tlaka za klince... ko odlagaliste za klince
    s dijelom ko BB boravak di usamljene mame mogu popit kavu dok se dijete umori ako ne zele negdje vani nesto obavljati.
    jedna teta koja ce se baviti klincima, bez ikakve hrane i pizdarija, cista igra.KAŽE MONA A JA KAŽEM NA TO:pa O TOME I JE RASPRAVA ŽENO!!!
    jebga, ofrlje sam citala topik

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

ja bi ful izrađivala zahvalnice, čestitke, konfete za svadbu i one poklončiće, samo šta kad ako hoćeš sam ti para treba za to...

Jahacica apokalipse
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    4
    24 x hvala u 19 postova

Evo gledam cijene materijala i cini mi se skupim....ako je bubamara 4.20 kn za koliko onda moras prodati cestitku?

http://www.hobbyart-chemaco.hr/katal...&lang=hrvatski

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

ali mislim da bi to bio ok posao za vaša područja budući da su tamo svadbe velike

a što se tiće jeftinijih materijala, ma čovjek se mora snać, ja sam neko vrijeme izrađivala nakit: naušnice, ogrlice, narukvice, ali je stvar u tome da je nakit postao ful jeftin, a jedne malo bolje perlice znaju doć po 30 kn i dobiješ ih jako jako malo, (evo imaš ih i tu pa da vidiš cijenu, a ja sam tražila one bolje "elitnije" koje su dosta skupe http://www.hobbyart-chemaco.hr/katal....asp?IDCat=153) i sad da ti nemaš dućan gdje ćeš moć stavit neku malo veću cjenu ti se to ne isplati....dosta sam dobro zarađivala na tome, ali nakit je postao jako jeftin a dosta se troši za materijale

- često sam ove koristila, ali za jednu bogatiju ogrlicu ti nije dosta jedan paketić (na početku) http://www.hobbyart-chemaco.hr/katalog/default.asp?IDCat=96〈=hrvatski
    - a za ove koje sam baš htjela najviše, vidi cjenu po komadu http://www.hobbyart-chemaco.hr/katalog/default.asp?IDCat=230〈=hrvatski

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

što se tiće ovoga što si ti Buba komentirala, to je super stranica za "pokrast ideje" ovu bubamaru možeš bez problema sama doma napravit samo kupiš malo žice, super ljepilo i ova dva materijala kojih bi ti rest došao nekih 30-tak kuna

i ko po šabloni, izrežeš donji dio, gornji, napraviš od žice ticala i samo lijepiš i radiš

i što se tiće ovoga

to su stakleni kamenčići koje možeš naći na svakom vrtnom odjelu za duplo manju cijenu, imaš i plastičnih koje sam ja koristila za izradu ogrlica jer se mogu probušiti s iglom

malo se raspitaš i nađe se sve za jeftinije

Jahacica apokalipse
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    4
    24 x hvala u 19 postova

Istina...
    Ak ces sama raditi ove pizdarijice opet moras misliti koliko ce ti to vremena i truda uzeti. Koliko uopce kosta unikatna rucno radjena cestitka u HR?

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

a nemam pojma, gle potrudiš se oko nakita i sve pet, ali u jednoj galeriji u Ri, taj nakit je i skup zato jer je ručni rad, e sad treba "se probit" da bi netko izložio taj tvoj nakit i da bi imao cijenu, jer ovako ga opet moraš prodat ispod cjena u dućanima, kako bi im bio konkurencija

meni je recimo, budući da ja jesam umjetnički malo udarena, za jednu ogrlicu trebalo oko 2 sata, i još kad ti se desi da nanizaš sve pa slučajno ti se izvuče iz ruke pa ti se sve rastrese, pa kako sam ja znala držat i zubima "najlon" na koji nižeš, pa sam zagrizla jednom tu perlicu pa si odkrhnula zub, ma svašta, samo na kraju se znalo desit da nisam imala love za kupit materijal, a najviše mi je žao što sam sve prodala, ama baš sve, jer mi trebala lova i najsmješnije je to što se ja baš i ne volim kitit, rijetko kad ću stavit neki nakit, a izrađivala ga

al u svemu tome ti je najvažnije da se snađeš, nađeš jeftinije materijale i slično, meni recimo je odlazilo previše na žicu, a puno je potrošiš, pa mi ju je tip donosio iz firme gdje je ima na tone, svih vrsta, debljina itd.. soba mi je bila prava radionica

Jahacica apokalipse
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    4
    24 x hvala u 19 postova

Opet ebay.......Sigurna sam da bi postali i u Hr....Racunaj da je £1 oko 10 kn
    http://search.ebay.co.uk/search/sear...fsoo%3D1&fgtp=

naprosto neodoljiva agathaa's Avatar
    Član od
    Jan 2007
    Zahvala
    316
    136 x hvala u 101 postova

ovo je rucni rad, pletena zica....koliko potrosis, a koliko zaradis, za npr ovakav komad nakita?!

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

Quote Napisao/la: agathaa Pogledaj Post
    ovo je rucni rad, pletena zica....koliko potrosis, a koliko zaradis, za npr ovakav komad nakita?!
    hm pa što se tiće ovoga tu treba imati malo finiju žicu u dvije boje, to je zapravo najdeblja srebrna

Žica debljine 2mm, pogodna za ukrase od žice. Lako se oblikuje i zadržava željeni položaj. U pakiranju je 5 metara.
    cijena: 30.65 kn

i ova zlatna mislim da je tanja

nije komplicirano za napravit ove naušnice, samo trebaš imati tu ideju i na taj način oblikovat ovo zlatno, srebrno je najlakše, jer ono samo drži sve to, što se tiće modela najlakše su za napravit zbog malo materijala (ne trebaju ti razne perlice) ali isto tako i najteže jer trebaš žicu znat tako lijepo oblikovat (bez greške) i to dva puta ponovit, a ovako perlice ti je najlakše samo nanizat

i za u uho

0.46 kn/kom

no što se tiće samog modela u nekom butiku mogu dosta doć

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

Quote Napisao/la: Buba Pogledaj Post
    Opet ebay.......Sigurna sam da bi postali i u Hr....Racunaj da je £1 oko 10 kn
    http://search.ebay.co.uk/search/sear...fsoo%3D1&fgtp=
    vidiš vani su skuplje kopče nego same perle
    a što se tiće Hrvatske, ono što znam da su u Zg-u u pola cijene jeftinije perlice i ostali materijali nego u Ri

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858
    723 x hvala u 549 postova

pa ja nisam radila sa žicom al mislim da je utrošeno dvadesetak kuna(kliješta nek već imaš)a naplatila bi ih 50kn.

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

ovisi kolike su veličine, jer dosta žice se potroši, dok kažeš keks, pogotovo za ovo "pleteno"

nego Bela, jel znaš šivat? šivaj kostime za maškare
    il izrađuj torbice, pa ću ih ja od tebe kupovat

Administrator Mademoiselle_'s Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329
    725 x hvala u 570 postova

Ja napisao pjesmu,a nitko nista

Bleka,ako si raspolozena,dodi,pa mi pazi dedu,imat ces smjestaj,citavu kucu za sebe,ako hoces povedi i djecu.Plus,dolazit cu ti ja,pa cemo piti
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

kad sam ja krenula u to kod nas nije bilo ni ovih vragova za uho,pa sam ih sama improvizirala,ni kopči...ni perli pa sam ih sama radila..Kakav kalup za fimo masu...Čak sam i crtala po fimo masi ...ma ručni rad sto posto ali:Dam rodici da proda u butiku a ona onda zgrabi sebi pola,pa ne plati...Onda dam na drugu stranu pa kučke od ljubomore,ko da prosiš,stale se cjenkat!E pa pušite!
    Sad imam jedan rođoš i žena me iznenadila poslala je muža da kod mene naruči neki lančić,po mom izboru,da joj muž kupi...A ja nemam kad od ovih mojih..Al morat ću!

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

Quote Napisao/la: Mackica Pogledaj Post
    Ja napisao pjesmu,a nitko nista

Bleka,ako si raspolozena,dodi,pa mi pazi dedu,imat ces smjestaj,citavu kucu za sebe,ako hoces povedi i djecu.Plus,dolazit cu ti ja,pa cemo piti
    volem dide

Administrator Mademoiselle_'s Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329
    725 x hvala u 570 postova

Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

Quote Napisao/la: Anabela Pogledaj Post
    kad sam ja krenula u to kod nas nije bilo ni ovih vragova za uho,pa sam ih sama improvizirala,ni kopči...ni perli pa sam ih sama radila..Kakav kalup za fimo masu...Čak sam i crtala po fimo masi ...ma ručni rad sto posto ali:Dam rodici da proda u butiku a ona onda zgrabi sebi pola,pa ne plati...Onda dam na drugu stranu pa kučke od ljubomore,ko da prosiš,stale se cjenkat!E pa pušite!
    Sad imam jedan rođoš i žena me iznenadila poslala je muža da kod mene naruči neki lančić,po mom izboru,da joj muž kupi...A ja nemam kad od ovih mojih..Al morat ću!
    svaka čast, znam kako je to
    i ja sam kopče sama improvizirala i slikala po perlicama

naprosto neodoljiva agathaa's Avatar
    Član od
    Jan 2007
    Zahvala
    316
    136 x hvala u 101 postova

Quote Napisao/la: Mrs. T Pogledaj Post
    hm pa što se tiće ovoga tu treba imati malo finiju žicu u dvije boje, to je zapravo najdeblja srebrna

Žica debljine 2mm, pogodna za ukrase od žice. Lako se oblikuje i zadržava željeni položaj. U pakiranju je 5 metara.
    cijena: 30.65 kn

i ova zlatna mislim da je tanja

nije komplicirano za napravit ove naušnice, samo trebaš imati tu ideju i na taj način oblikovat ovo zlatno, srebrno je najlakše, jer ono samo drži sve to, što se tiće modela najlakše su za napravit zbog malo materijala (ne trebaju ti razne perlice) ali isto tako i najteže jer trebaš žicu znat tako lijepo oblikovat (bez greške) i to dva puta ponovit, a ovako perlice ti je najlakše samo nanizat

i za u uho

0.46 kn/kom

no što se tiće samog modela u nekom butiku mogu dosta doć
    pa evo ti posao...ja mislim da bi tolijepo mogla naplatiti

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja