Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Zdravlje pasa - Stranica 2
Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Results 21 to 26 of 26

Tema: Zdravlje pasa

Il Brutto cubanrastaman's Avatar
    Član od
    Aug 2008
    Zahvala
    515
    416 x hvala u 248 postova

Normalno Odgovor: Zdravlje pasa

Quote Napisao/la: Kotacic Pogledaj Post
    Meni se cini da brljavi sa suhom hranom jer je okusio nesto finije...meso, slaninu i slicne kerefeke. Ja isto sa svojim muku mucim, nece pa nece samu suhu hranu vec mu obavezno u porciju dodam jednu konzervu. E onda govno jede ko veliki! Jednom tjedno (to obicno bude nedjelja) potpuno izbacujem njegovu hranu i dobija kuhana pileca ili pureca prsa sa zelucima, srcima i jetricama, u sve to umijesam kuhanu rizu i mrkvu i tada mu je praznik
    Tak smo nekako nasli kompromis i furamo iz dana u dan. Naravno da bih voljela da jede samo suhu hranu ali opet si pomislim, pa psi su mesojedi i mora tu i tamo okusiti meso pod zubom. A to zafrkavanje je pocelo ljetos kad je imao jaki proljev pa mi je veterinar rekao da ga hranim iskljucivo sa kuhanim mesom i mrkvom i rizom....eto, od tada se natezemo i tu smo gdje jesmo. No dobro, navikla sam vec, sretna sam da uopce i hoce jesti jer jede jako malo i samo jednom dnevno pa je i ovo pozitivno. Pokusavam mu ujutro uvaliti da popije barem jogurta, ponekad hoce a vecinom nece
    Quote Napisao/la: Zabludjela Pogledaj Post
    Draga Kotacicka, potpuno se slazem s tobom-psi su kao mala djeca, jednom kad popustis, gotovo... cim probaju nesto finije, pocnu birati... uuu cubane, sto te ceka
    Nisam baš siguran da je to što vi kažete, jer Aston od kada je kod mene jede i meso, kuhano, a nekad i krvavo, jede baš raznoliko, čak i kruha starog 4-5 dana, nikad nije odbio ono što mu ponudim...znači da je već kušao tu kao "finu" hranu i prije, ali nije odbijao suhu hranu....ali ipak, možda i je to što ste navele, znam ja kako ću se nositi sa tim, ako treba neka ne jede ništa dva dana, ali treći dan će jesti sigurno, čak i kamenje ako treba...to sam već prošao s njim kad sam ga tek dobio, dok ga nisam sredio na ovaj način i od tada je jeo sve u slast...sve do sada

Mogu ja biti tvrdoglaviji od njega ako treba, ali ću još koji dan pratiti kako se ponaša, ako ne bude promjena prelazimo na "vojni" režim ...

Danas nisam stigao odvesti ga veterinaru, ali trebao bih sutra pa ću vidjeti šta će mi on reći
    When you have to shoot, shoot! Don't talk.
    ____Tu nema čestitih građana za zaustavljane zločina____

2. cubanrastaman, hvala na tvom postu od seljaka:

Zabludjela (10.03.11)

Super Moderator Kotacic's Avatar
    Član od
    May 2007
    Zahvala
    691
    838 x hvala u 676 postova

Quote Napisao/la: cubanrastaman Pogledaj Post
    Nisam baš siguran da je to što vi kažete, jer Aston od kada je kod mene jede i meso, kuhano, a nekad i krvavo, jede baš raznoliko, čak i kruha starog 4-5 dana, nikad nije odbio ono što mu ponudim...znači da je već kušao tu kao "finu" hranu i prije, ali nije odbijao suhu hranu....ali ipak, možda i je to što ste navele, znam ja kako ću se nositi sa tim, ako treba neka ne jede ništa dva dana, ali treći dan će jesti sigurno, čak i kamenje ako treba...to sam već prošao s njim kad sam ga tek dobio, dok ga nisam sredio na ovaj način i od tada je jeo sve u slast...sve do sada

Mogu ja biti tvrdoglaviji od njega ako treba, ali ću još koji dan pratiti kako se ponaša, ako ne bude promjena prelazimo na "vojni" režim ...

Danas nisam stigao odvesti ga veterinaru, ali trebao bih sutra pa ću vidjeti šta će mi on reći
    Imas ti pravo sto se tice vojnickog rezima, znam da bi tako trebalo napraviti, ostavit ga pa dok shvati da drugo nece dobiti. Znam da bi nakon toga jeo sve u sesnaest, makar to bilo i peti dan...ali...ebi ga kad ja to ne mogu i gotovo, zao mi ga i znam da me vrti oko malog prsta...ufff

4. Kotacic, hvala na tvom postu od seljaka:

Zabludjela (10.03.11)

Super Moderator Kotacic's Avatar
    Član od
    May 2007
    Zahvala
    691
    838 x hvala u 676 postova

Hugo ima jaku upalu grla, sve mu crveno, kaslje i hroplje...
    Sad je na tabletama i injekcijama, nema trcanja, samo lagane setnje jer cim malo krene trcati odmah ga hoce ugusit kasalj.
    A mi mislili da mu je nesto smeta u grlu pa da ce iskasljati i tako dva tri dana. Onda ga odveli veterinaru a ovaj pao u nesvjest kako mu je grlo crveno...jadan, ne smije jesti ni krutu hranu da ga ne grebe.

Slucajna prolaznica Zabludjela's Avatar
    Član od
    Oct 2010
    Zahvala
    469
    493 x hvala u 406 postova

Sad je na tabletama i injekcijama, nema trcanja, samo lagane setnje jer cim malo krene trcati odmah ga hoce ugusit kasalj.
    A mi mislili da mu je nesto smeta u grlu pa da ce iskasljati i tako dva tri dana. Onda ga odveli veterinaru a ovaj pao u nesvjest kako mu je grlo crveno...jadan, ne smije jesti ni krutu hranu da ga ne grebe.
    malom Hugu da sto prije ozdravi!
    Life is a game.

7. Zabludjela, hvala na tvom postu od seljaka:

Kotacic (12.04.11)

Il Brutto cubanrastaman's Avatar
    Član od
    Aug 2008
    Zahvala
    515
    416 x hvala u 248 postova

Astona opet safatao krpelj i zarazio ga, ali ovaj put sam jako brzo primijetio da nešto s njim nije kako treba pa sam i odmah reagirao, našao krpelja i onda injekcija protiv piroplazmoze. Prvo što me zabrinulo je kad sam mu dao kost, koju bi inače odmah zdrobio, samo je ponjušio i ništa, a i bio je nekako umrtvljen. Simptomi isti kao i prvi put pa sam znao o čemu se radi .
    Sad je sve OK i opet je onaj stari.
    When you have to shoot, shoot! Don't talk.
    ____Tu nema čestitih građana za zaustavljane zločina____

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    765
    972 x hvala u 718 postova

Daj mu rakije neka ispere grlo.
    Ko procita otpala mu kita!

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja