Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Results 21 to 23 of 23

Tema: Sezonske alergije

Jedinstvena's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    420
    584 x hvala u 350 postova

Normalno Odgovor: Sezonske alergije

Mi smo probali svašta. I alternativu i homeopatiju i medikamente. Uvijek u proljeće završimo na Aeriusu i na Singulairu od 10mg (kad je napad i Ventolin)
    No najviše mu pomaže kad je u Zagrebu najjače cvjetanje breze da odemo u Crikvenicu na tjedan dana i u Thalasoterapiji uzmemo na uputnicu sve inhalacije, vježbe disanja i korektivne vježbe (sve traje od 9 ujutro do podne) i nakon toga šetnje kraj mora. Ništa tako ne pomogne, kad se vratimo u Zagreb više ne koristimo ništa osim možda spreja za nos. U Thalasoterapiji se sve može na uputnicu HZZO.

(uskoro će ići sa curom na šetnje kraj mora )
    …Naše obilje nije ono što imamo,već ono u čemu uživamo…..

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    932
    1,182 x hvala u 806 postova

Quote Napisao/la: Jedinstvena Pogledaj Post
    Mi smo probali svašta. I alternativu i homeopatiju i medikamente. Uvijek u proljeće završimo na Aeriusu i na Singulairu od 10mg (kad je napad i Ventolin)
    No najviše mu pomaže kad je u Zagrebu najjače cvjetanje breze da odemo u Crikvenicu na tjedan dana i u Thalasoterapiji uzmemo na uputnicu sve inhalacije, vježbe disanja i korektivne vježbe (sve traje od 9 ujutro do podne) i nakon toga šetnje kraj mora. Ništa tako ne pomogne, kad se vratimo u Zagreb više ne koristimo ništa osim možda spreja za nos. U Thalasoterapiji se sve može na uputnicu HZZO.

(uskoro će ići sa curom na šetnje kraj mora )

Koliko mi je poznato da se najbolje alergičari osjećaju van svog doma a onda je pitanje i zašto!
    Najbolje mjesto za talergije i jesu mjesta uz more i bez ikakvih kemikalija a najviše pacijenata je bilo u malom lošinju gdje je posebna klima..
    iako više nisam alergičar tamo mi je bilo najbolje, a i sad kad odem na more više me ne bole ni stare kosti

PGSP Šime:Pizdun No1 pex's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    566
    513 x hvala u 303 postova

nema nam druge nego u borbu svim sredstvima
    I like long walks, especially when they are taken by people who annoy me.

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja