Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Results 21 to 29 of 29

Tema: Spontani pobačaj

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759
    1,004 x hvala u 762 postova

Normalno Odgovor: Spontani pobačaj

Quote Napisao/la: Mademoiselle_ Pogledaj Post
    Da, da... i dobro sam dijete, uvijek dolazim na vrijeme, uvijek se javim šta kako i gdje...jedino što puno trošim para
    majka te dobro odgojila....i razmazila

Quote Napisao/la: Juditha Pogledaj Post
    jerbo ja ne volim ćakulanja na kavama, i jer ne volim trošit riječi ni vrijeme uzalud-pa kad ih već trošim na nekoga-nek se bar skoncentrira toliko da postavi konkretno pitanje-ka šta smo sad vidli-i nije bilo sročeno konkretno, jer autorica i nije bila sigurna jel oće pričati o dotičnom događaju ili o njima općenito, i viš, da sam opet u pravu.
    A i zna se tončice, da sam ja opaka žena po naravi i da ne volem puno da mi ljudi kukaju, ćakulaju, pričaju, zvrndaju i sve ostalo
    ma to si ti samo umislila.... daleko si ti od opakog
    samo voliš dokaziivat svoju intelektualnu nadmoć čak i na slabijima od sebe

ljudi ne pričaju samo tebi, naročito ne na forumima...najčešće pričaju sami sa sobom, uz pomoć drugih

vidiš da se tema lijepo razvija, razbija forumsku predvidljivost, svak kaže nešto svoje, podijeli misli, iskustva.... A oblačić iščitava ono šta joj paše

Oranča indeed! oblak24's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    182
    124 x hvala u 104 postova

jerbo ja ne volim ćakulanja na kavama, i jer ne volim trošit riječi ni vrijeme uzalud-pa kad ih već trošim na nekoga-nek se bar skoncentrira toliko da postavi konkretno pitanje-ka šta smo sad vidli-i nije bilo sročeno konkretno, jer autorica i nije bila sigurna jel oće pričati o dotičnom događaju ili o njima općenito, i viš, da sam opet u pravu.
    A i zna se tončice, da sam ja opaka žena po naravi i da ne volem puno da mi ljudi kukaju, ćakulaju, pričaju, zvrndaju i sve ostalo
    Pa onda jednostavno nisi trebala svratiti na ovu temu i poštedila bi samu sebe.
    Kada ideš na ćakulanje i kavu sa sobom nećeš povesti ljude koji su ti dosadni, ne?
    Na kraju sam ti samo pojasnila o čemu treba pisati u ovoj temi. Nisam ni u startu rekla da moramo o meni. Napisala sam par rečenica o sebi reda radi jer sa nečim moraš početi, a kako sam to iskusila zašto ne bih onda nešto i napisala? Čemu forum služi nego da ljudi otvaraju teme i pišu?
    Furam se na starce! - babu i deda! Hell yeah

3. oblak24, hvala na tvom postu od seljaka:

tonkica051 (13.08.10)

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,853
    2,092 x hvala u 1,380 postova

to sve što si nabrojala ukratko ...zove se oštrokonđa i nije uopće opako

stranac danijelius's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    565
    440 x hvala u 311 postova

Quote Napisao/la: savakovacevic Pogledaj Post
    milion posto si u pravu...
    i meni je cak smijesno to planiranje...(oprosti oblak ovo je malo mozda izvan teme,al ne mogu presutjet...)

pretpostavimo da su dvoje ljudi razlicitog spola u vezi i zive u nekoj zajednici...
    vole se i vode ljubav i sve ok...i onda pozele imat dijete ...
    -pocmu pisat datume,sate kad je kome termin za sex kad je plodan kad ne, kome je rijetka sperma...pa de jebo te,kakav to sex mora bit kad je sve isplanirano...ok malo se pripazi na neke stvari ,ali zar je toliko vazno ostat trudan u veljaci,a ne u lipnju il sta ja znam...svejedno to na kraju bude kako bude,a ne kako se planira...ili planiraju sina i onda imaju 4-5 kcerki ,a sin nikako da se rodi...neznam ,mozda sam glup,ali meni je to u kurcu totalno i mislim da ne treba tu previse filozofirat...koliko sam skuzio oblacak je sa deckom kojeg voli i sad jbg...mozda bi bilo bolje za koji mjesec,godinu ostat trudan,ali ako se dogodi sad pa sto je tu lose....naravno druga stvar su curice od 15 godina koje ne planiraju trudnocu i ostanu nezeljeno trudne...to je velik problem,ali vjerojatno bi vecina njih ostale trudne i da su planirale kako da ne ostanu posto im je intenzitet zestok...
    i te s petanest godina ponekad naprave nešto dobro

..nije bilo planirano,a abortirat nisam nit bi mogla ikad..al eto sve u svemu momak već veliki,ne znam koliko je on sretan i zadovoljan sa mnom,al ja jesam s njim

nema pravila u takvim stvarima ...i oblačak bi se mogla malo opustit i živit,pustit stvari da idu svojim tokom umjesto što sve analizira i studira
    Quote Napisao/la: tonkica051 Pogledaj Post

jbg...svaka je moja trudnoća bila planirana, željena, smišljena, dio životnog plana o 4-članoj obitelji, pa ćorak

a moji me nekako baš i nisu planirali, pa gle kako sam velika, fina, dobra, skoro pa savršena ispala Nema tu pravila, ni pameti, ni gluposti, samo plodno tlo i dobro sjeme urodi plodom...sve ostalo je mučenje i životna lutrija
    vidiš...i umjesto da naučiš nešto od roditelja ti ideš planirat...pa zar baš sve ,uf

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858
    722 x hvala u 548 postova

Quote Napisao/la: Mademoiselle_ Pogledaj Post
    Žao mi je drage moje žene zbog tih iskustva

Ja na sreću nisam imala takvih iskustava, ali moja mama jest..prvva trudnoća normalno...zatim sljedeće tri spontani i četvrti put ja, morala je preležati čitavu trudnoću, znači strogo mirovanje i rođena sam ranije.
    dođe mi da ju zagrlim!Tako sam i ja preležala..valjda će mi dite reć hvala danas-sutra a ne Sta si me rodila?!!

Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    182

Quote Napisao/la: danijelius Pogledaj Post
    oblačak bi se mogla malo opustit i živit,pustit stvari da idu svojim tokom umjesto što sve analizira i studira
    O daaaaaaaaaaaa....
    Editirano od oblak24; 14.08.10 u 15:54.

Administrator Mademoiselle_'s Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329
    725 x hvala u 570 postova

Quote Napisao/la: Anabela Pogledaj Post
    dođe mi da ju zagrlim!Tako sam i ja preležala..valjda će mi dite reć hvala danas-sutra a ne Sta si me rodila?!!

Ja sam neku noć svojoj rekla što me nisi pobacila... al sam joj odmah zatim rekla, da sam mogla birati bolju mamu ne bih izabrala
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

9. Mademoiselle_, hvala na tvom postu od seljaka:

Anabela (16.08.10)

provincijalka Juditha's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300
    312 x hvala u 230 postova

Quote Napisao/la: oblak24 Pogledaj Post
    Pa onda jednostavno nisi trebala svratiti na ovu temu i poštedila bi samu sebe.
    Kada ideš na ćakulanje i kavu sa sobom nećeš povesti ljude koji su ti dosadni, ne?
    Na kraju sam ti samo pojasnila o čemu treba pisati u ovoj temi. Nisam ni u startu rekla da moramo o meni. Napisala sam par rečenica o sebi reda radi jer sa nečim moraš početi, a kako sam to iskusila zašto ne bih onda nešto i napisala? Čemu forum služi nego da ljudi otvaraju teme i pišu?
    Bit će da sam optimist u duši, pa živim u nadi da ćeš jednom pročitati napisano-i svoje, i razumijeti, sukladno godinama i naučiti, i prestati ponavljati već napravljene greške.
    A osim toga-ja te isprovociram u sekundi. (ne ja, tvoje pogrešno shvaćanje napisanog, ali meni se piše) Pa te onda odmah netko doleti braniti. Pa ti onda odma netko udri zahvalu. Pa onda ti, sretna i spokojna, zaključiš kako si u pravu, kako ima netko tko te ipak razumije, i ostaneš živjeti u svom neznanju.-Što meni odgovara, jer ja ionako volim "dokazivati svoju intelektualnu nadmoć" čak i nad slabijima.
    U tome leži i odgovor na pitanje-zašto sam uopće došla na tvoju temu? Eto, u nadi..

Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    182

Ja si evo sad mislim Juditha kako ti mora da imaš nekih ozbiljnih problema. i time sam sve rekla. NHF

Quote Napisao/la: tonkica051 Pogledaj Post
    A oblačić iščitava ono šta joj paše
    Ma isčitavam ja sve postove iako ne komentiram svaki posebno, nemaš brige.

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja