Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Savršeni muškarac - Stranica 5
Stranica 5 od 8 PrvoPrvo 12345678 ZadnjiZadnji
Results 81 to 100 of 152

Tema: Savršeni muškarac

TheBitchOnTheBeach Bozanstvena's Avatar
    Član od
    Mar 2010
    Zahvala
    726
    580 x hvala u 393 postova

Normalno Odgovor: Savršeni muškarac

Quote Napisao/la: Juditha Pogledaj Post
    E da, i to sam još zaboravila dopisati. Dakle to, plus moje= savršen muškarac.
    I nije on rob. On je rob samo meni. To ga čini potpuno savršenim
    ti lepo na pijacu pa kupi

ima li takve pijace kod nas negde
    marim ja ...

CruellaDeVil Cicimici's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    600
    1,478 x hvala u 1,003 postova

E da, i to sam još zaboravila dopisati. Dakle to, plus moje= savršen muškarac.
    I nije on rob. On je rob samo meni. To ga čini potpuno savršenim
    a bi li ga posudila ponekad prijateljici

provincijalka Juditha's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300
    312 x hvala u 230 postova

Quote Napisao/la: Bozanstvena Pogledaj Post
    ti lepo na pijacu pa kupi

ima li takve pijace kod nas negde
    ma daaaj, pa dođe sam

Cicmic, naravno da bi, s uputama za upotrebu

Lord Turki's Avatar
    Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    479
    812 x hvala u 497 postova

Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300

Iskreno, o savršenim muškarcima. Gledano iz mog kuta u ovoliko godina koliko imam.
    Savršeni muškarci uvijek imaju grešku. Ili su dobri u svemu a za k. su krevetu, ili su u krevetu fantastični a u svemu ostalom u k.
    I ako se dogodi da su baš u svemu odlični, onda imaju neku grdu grešku.
    Imala sam zaručnika u mladosti. Nije imao mane. Budio me ujutro, kuhao kavu, vozio na posao, dolazio po mene, kuhao,prao i peglao-peglao mi košulje za posao, hlače na crtu (ja to i danas ne znam), dolazio bi po mene kad bi mi dosadio izlazak u 3 ujutro (a živjeli smo zajedno), nismo se nikada posvađali, sve godine, ali, moj zaručnik nije htio imati djecu, i ja sam ga ostavila.
    Moj je muž gotovo u svemu bio za k. osim u seksu. Tu je bio savršen. Ali, seks mu je bio previše bitan i njega sam ostavila.
    Moj bivši dečko je bio savršen u svemu i poslušan.Učino bi sve što zatražim, osim u seksu. On se seksao samo kad je on htio. Izvan toga nije bilo načina da ga se dobije. Zalud sve. Kad on nije htio, bio je faktički impotentan. I njega sam ostavila.
    I sad ostaje pitanje: jesu li oni bili savršeni muškarci? Jesu, bez daljnjega. Samo ne meni.

6. Juditha, hvala na tvom postu od seljaka:

mare52 (23.01.12)

ugodno s korisnim Monika_44's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    92
    156 x hvala u 134 postova

jel ima koja lakša tema?

ugodno s korisnim Monika_44's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    92
    156 x hvala u 134 postova

Quote Napisao/la: Turki Pogledaj Post
    pa i nije baš nema dlake i nema bijlu potkošulju

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    765
    972 x hvala u 718 postova

Quote Napisao/la: Monika_44 Pogledaj Post
    jel ima koja lakša tema?
    Ima ona "Opsuj da ti bude lakše".
    Ko procita otpala mu kita!

cloud nine dunya's Avatar
    Član od
    Oct 2009
    Zahvala
    83
    112 x hvala u 97 postova

zar niste do sad naučili da je savršenstvo upravo u tome što su nesavršeni (muškarac, žena...)?!?!
    I'd rather feel good than be right!

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    765

Ja sam po Juditinom gledanju savršen muškarac - znači ujutru ti donosim doručak i kafu u krevet, perem, peglam, izvodim djecu, zarađujem a ti trošiš, imaš solo izlaz tri-četiri dana u sedmici sa društvom, dobar sam u krevetu i zadovoljiću te i kad mi nije do seksa, čak i kad sam bolestan, umoran ili me boli glava.
    Zauzvrat ne tražim mnogo - kreativan seks, malo pažnje i da me u kuhanju poštediš svojih dijeta ... i da motor shvatiš kao člana porodice kojeg moram vikendom voditi u šetnju.
    Da li je to mnogo?

Član od
    Mar 2010
    Zahvala
    726

Quote Napisao/la: Ramzes Pogledaj Post
    Ja sam po Juditinom gledanju savršen muškarac - znači ujutru ti donosim doručak i kafu u krevet, perem, peglam, izvodim djecu, zarađujem a ti trošiš, imaš solo izlaz tri-četiri dana u sedmici sa društvom, dobar sam u krevetu i zadovoljiću te i kad mi nije do seksa, čak i kad sam bolestan, umoran ili me boli glava.
    Zauzvrat ne tražim mnogo - kreativan seks, malo pažnje i da me u kuhanju poštediš svojih dijeta ... i da motor shvatiš kao člana porodice kojeg moram vikendom voditi u šetnju.
    Da li je to mnogo?
    ako je to sve sto kazes istina (a da bi to znali ipak moramo cuti i drugu stranu) onda ... svaka cast
    marim ja ...

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    765

ako je to sve sto kazes istina (a da bi to znali ipak moramo cuti i drugu stranu) onda ... svaka cast
    Je ... je ... sve istina, časna pionirska ... ali ne dobivam onaj minimum koji tražim.
    Mislim na dobar seks ... bar jednom sedmično, ali da bude dobar, a ne nekako mrljavo kao da je sa pakist... ovaj, lešom. I to kuhanje ... jebemga, čitav dan se vuče po kući a nije u stanju napraviti sljedeće - meso, krompiri, malo riže i ubaci u rernu pa gledaj tv kol'ko ti volja.

Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300

Da li je to mnogo?
    Ne. Ti jesi savršen.

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    765

Ne. Ti jesi savršen.

... hoću da kažem da taj minimum ne dobijam ... ... eto, tjera me da budem manje savršen.
    A najiskrenije - teško mi to. Više me privlači ideja da sve štima nego da ono što mi se uskraćuje tražim negdje drugo. Ali dopizdi uvijek jednostrano to pokušavati dovesti na nivo kada sa druge strane nema nikakve inicijative ... kad druga strana misli da je udajom sve završila u životu.

Član od
    Mar 2010
    Zahvala
    726

jebem li ga ramzo ... ocigledno da ipak imas neku falinku, da nisi bas savrsen
    marim ja ...

angel's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

ne postoji savršeni muškarac...ionako ga ne želimo jer bi nam to savršenstvo brzo dosadilo...često mislimo da je to ono što tražimo, a zapravo dobijemo ono što trebamo
    ljubav je jedina i prava karta za raj

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    765

jebem li ga ramzo ... ocigledno da ipak imas neku falinku, da nisi bas savrsen
    E ... da bi muškarac bio savršen i žena mora to biti.

Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300

... hoću da kažem da taj minimum ne dobijam ... ... eto, tjera me da budem manje savršen.
    A najiskrenije - teško mi to. Više me privlači ideja da sve štima nego da ono što mi se uskraćuje tražim negdje drugo. Ali dopizdi uvijek jednostrano to pokušavati dovesti na nivo kada sa druge strane nema nikakve inicijative ... kad druga strana misli da je udajom sve završila u životu.
    da, čini se da svi dođemo do toga, čini se da je jedini razlog da budemo "savršeni" ta udaja , ženidba, i nakon toga, kao da se ljudi prestanu truditi, kao da zaborave sve i što su bili i što su željeli, kao da odrađuju neku kaznu, a zauzvrat onaj drugi treba biti sretan što je ovaj uopće tu.
    I možda je najgore to što je potreban samo mali trud s obje strane da bi i jedno i drugo ostali savršeni (ili postali) u očima onog drugog, ali ne. A ja se pitam-zašto ne? Zašto ljudi odbiju tih jedan posto truda i upropaste ostalih 99 posto dobroga? I da li se uvijek možemo izvlačiti na ono-ne vrijedi taj jedan posto svega toga, pa čovjek prihvati to i živi tako. Meni to ipak izgleda poput kruha prerano izvađenog iz peći. To je i dalje kruh, napravljen je ko kruh, pečen je ko kruh, ima sve što on treba imati, ali, samo izgleda kao kruh. Da bi to bio, trebalo je samo još par minuta, i bio bi savršen....

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,282
    3,355 x hvala u 2,177 postova

po svim mjerilima ja sam vise serona kojeg od savrsenstva dijeli milenij. sa zenom se vidjam u prolazu. djecu predajemo jedno drugom ko titinu stafetu, kad smo malo slobodni pustim je da odspava dulje, ja sam s djecom. onda je ona s djecom a ja na miru kavu pijem. onda treba do ducana skocit, pa malo stan uredit, usisat prasinu, popravit pokoju sitnicu. navecer djeca idu na spavanje a to potraje. kad legne zaspi prije nego jastuk dotakne. o penezima oprezno i zajednicki, vaze se svaki izdatak. i to tako traje godinama, predje u naviku. i postane savrseno, kad shvatis da ti je bolje nego nekima koji peneza vrpu imaju, da ti zavide na onome sto imas a drugi nemaju.

zvjerki's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    392
    83 x hvala u 74 postova

Quote Napisao/la: console Pogledaj Post
    po svim mjerilima ja sam vise serona kojeg od savrsenstva dijeli milenij. sa zenom se vidjam u prolazu. djecu predajemo jedno drugom ko titinu stafetu, kad smo malo slobodni pustim je da odspava dulje, ja sam s djecom. onda je ona s djecom a ja na miru kavu pijem. onda treba do ducana skocit, pa malo stan uredit, usisat prasinu, popravit pokoju sitnicu. navecer djeca idu na spavanje a to potraje. kad legne zaspi prije nego jastuk dotakne. o penezima oprezno i zajednicki, vaze se svaki izdatak. i to tako traje godinama, predje u naviku. i postane savrseno, kad shvatis da ti je bolje nego nekima koji peneza vrpu imaju, da ti zavide na onome sto imas a drugi nemaju.
    Tak mi je nekak i samoj. To ti se zove "volimo se ko dva goluba - kad jedan sleti drugi odleti".
    I nogom u guzicu je korak naprijed.....

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja