Stranica 4 od 4 PrvoPrvo 1234
Results 61 to 64 of 64

Tema: Nervira li vas kad svećenik kaže da je rock and roll sotonina glazba?

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,869
    2,093 x hvala u 1,380 postova

Normalno Odgovor: Nervira li vas kad svećenik kaže da je rock and roll sotonina glazba?

-hm...
    -slažem se da treba ići u crkvu onaj tko želi(ili bilo gdje )radi sebe,a ne zbog svećenika
    -slažem se i da čudnih ljudi ima svugdje pa i u crkvi
    -slažem se da ima prekrasnih ljudi u zajednicama ,kao i izvan njih
    -slažem se da ne treba generalizirati,ali kad idući put budeš išao ,okreni se kad budeš u sred mase i pogledaj sve poglede koji su uprti u tebe,tj...koliko baba je došlo vidjeti kakve cipele imaš i slično...
    -slažem se da smo svi grešni i slabi,ali da li si nekad čuo svećenika ili časnu da prezentira neki svoj grijeh?? ja nisam,ali ovakve bedastoće koje je emica navela,na žalost jesam...
    -slažem se da je crkva zajednica vjernika,ali i da je na njenom čelu svećenik i ako on nije normalan ..??! zar su takvi i ostali članovi???najvjerojatnije ne,ali on ih predstavlja,a ljudi..pogotovo djeca žele da ih predstavlja netko kome mogu vjerovati,a ne netko tko ih plaši ili govori stvari koje ni sam ne čini.
    -imam masu prijatelja koji idu ili ne idu u crkvu i slično(99% ih sluša,svira ili što već...)razne oblike r,n, rolla i moje dijete voli većinu tih ljudi kao svoje prijatelje jer su stvorili takvu atmosferu i zna da su dobri ljudi jer inače se njeni roditelji ne bi družili s njima ...i sad zamisli da joj netko kaže kako su svi ti ljudi s irokezama,dugim,kratkim kosama,ćelavci ovi oni...na strani vraga i da su zli jer slušaju ne znam...ramones npr...,a i samo moje dijete već naginje ka malo žešćem zvuku,što će pomislit to dijete ???

nadam se da razumiješ što sam htio reći i svatko ima pravo da trpi ili se buni protiv onog tko ga predstavlja na bilo koji mogući način...

2. 3 Seljaka kaže: fala SavaKovačević za ovaj post

Bozanstvena (06.03.11),debusy (11.03.11),zvjerki (07.03.11)

subotar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    317
    224 x hvala u 188 postova

Normalno Odgovor: Nervira li vas kad svećenik kaže da je rock and roll sotonina glazba?

Ah, kako su jaki,
    u vinka sanadera, (brata dragog ive), nasli par miliuna, al niko ne pise o tome vec misec dana.
    hehe, kraljevi.

Član od
    Mar 2011
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

heh..kakve su to glupost.. mislim ono...budimo realni u današnje vrijeme najviše sotonizma ima baš u tim današnjim svečenicima...

Član od
    Feb 2012
    Zahvala
    6
    Primljena 1 zahvala u 1 postu

Glazba je nešto što slušamo, i po mom mišljenju to nas ne određuje. Imao sam cimera koji je svašta počeo pričati kad je kod mene našao Nirvanin album. Onda sam bio u toj fazi. Za cimera sam ispao antikrist. Nakon nekoliko godina taj isti cimer slušao je Nirvanu, živio neurednim životom i radio stvari koje ja nikad nisam.
    Znao sam mladog svećenika koji je slušao Metallicu.
    Što se tiče starih, nek pričaju. Tko ih shvaća ozbiljno! Mi znamo da nemaju pojma.
    Da bi nešto komentirali, trebali bi biti s tim upoznati.
    Ja starim svećenicima savjetujem da poslušaju dobar rok kako bi mogli komentirati, pa im se možda i svidi.

Stranica 4 od 4 PrvoPrvo 1234

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja