Stranica 2 od 4 PrvoPrvo 1234 ZadnjiZadnji
Results 21 to 40 of 64

Tema: Nervira li vas kad svećenik kaže da je rock and roll sotonina glazba?

zvjerki's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    392
    83 x hvala u 74 postova

Normalno Odgovor: Nervira li vas kad svećenik kaže da je rock and roll sotonina glazba?

Quote Napisao/la: Jedinstvena Pogledaj Post
    Sotonisti veliš?
    E jebiga ja sve zadnja saznam, još mi i sin to počeo slušat.......
    Niš, sad moram drastične mjere uvest doma. Nema više majci GNR, Stonesa, Metallice, Nightwish. Viš da nisam pročitala ovaj post ja bih i dalje živjela u neznanju i krivo dijete odgajala...
    Nego, može li mi netko sada dati popis grupa i pjevača koje su dozvoljene, ima li netko nekakva saznanja jer ja ne želim više u grijehu živjet....
    Sad ću ja odma njega u ministrante poslat...ne može više doma ta anarhija, a ne, ne

Sotonisti od 13-tak godina? My ass.

13? Ha, ha....
    Moj je prvu od Motorheada dobio s 6 mjeseci...
    Ah, prodali i roditelji i kumovi i svi dušu vragu pa ta djeca nemru dobro ispast ni da listaš...
    Sad mala nosi bracin bodi s natpisom 333 - only half of evil jet

2. zvjerki, hvala na tvom postu od seljaka:

revea (22.05.10)

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,869
    2,093 x hvala u 1,380 postova

Normalno Odgovor: Nervira li vas kad svećenik kaže da je rock and roll sotonina glazba?

kad malo prevrtim film ...moje dete je jos u stomaku bilo na koncertima fugazi,kud idijoti,na festivalima kao sto su monte paradiso,zivjeti kvalitetnije,dirty old,ufo i slicno i sta reci o roditeljima i samom djetetu...nista osim da imam problem jer hoce ic sa mnom na exploited...
    i usput ima 5 iz vjeronauka,a kacunko nek se nasisa dizne i brine se za svoju djecu i" estradne umjetnike".

4. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

Isidora (21.05.10)

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    740
    965 x hvala u 714 postova

Quote Napisao/la: revea Pogledaj Post
    Al me jučer navečer iznerviralo do ludila kad sam na net.hr-u pročitao članak o tome kako je "don" Kaćunko popljuvao Metallicu,meni omiljeni bend,kao i sav rock,kao što reče: to je veličanje sotone,na taj način on vas zaluđuje,navodi na grijeh i zavladava vašim tijelima".
    Halo? Kaj je njemu? Garant mu nije dobro,neko loše vino ili droga il mu mala(mali) nije dala.Znači da su i Beatlesi i Stonsi kao i kralj Elvis bili sotonine sluge. Bez obzira na njihove privatne živote i ponašanje,njihova je glazba grijala srca milijunima kao i dan danas. Jako me rasp.zdi kad tako neki svećenik provali glupost i popljuje nekoga tko je svojim pjesmama pružio ljudima više no što njih 90% neće za cijelog njihova života. Pa svećenici su uglavnom veći grešnici od nas. Trebali bi biti bezgrešni i nama za primjer a ne ovo što rade.
    Ama neka me puste na miru da slušam što hoću,ama ne pjeva kako treba nekog ubit ili protiv Isusa,jer ako on nezna engleski,ima nas koji ga znamo.
    Stoga,neka živi životom svećenika a ne političara ili kritičara,neka se drži svoje propovijedi i misli o tome kako će pridobiti nove vjernike ili u trenutnom slučaju,kako zadržati one stare,jer ljudi su s vremenom inteligentniji i počeli su misliti svojim glavama.
    Hej don Anđelko,drž se Biblije a mene pustite na miru!
    Pa dobro je svećenik i rekao. J..š Metalicu. Motorhead je bolji!

Ko procita otpala mu kita!

Sex Vino & METALL revea's Avatar
    Član od
    Mar 2010
    Zahvala
    116
    25 x hvala u 18 postova

Quote Napisao/la: Ramzes Pogledaj Post
    Pa dobro je svećenik i rekao. J..š Metalicu. Motorhead je bolji!

Svaka čast!

Član od
    Mar 2010
    Zahvala
    116
    25 x hvala u 18 postova

Quote Napisao/la: Aki Pogledaj Post
    Nickleback
    Linkin Park
    i još mnoštvo njih
    Poslušaj Hammer Fall,dosta su melodični,a dobri su mi i Iced Earth

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,869

i ja više volim motorhead,al se dvoumim kaćunko ili baković

provincijalka Juditha's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300
    312 x hvala u 230 postova

Povodom te sotonističke glazbe.-- Ponukana smjernicama popova, odustala sam od slušanja metalaca-jer ja ne želim u pakao, naravno, želim se koturaljkati po raju, pa sam odvrnula do daske video spot Rickia Martina-She Bangs...to svakako nije sotonistička glazba zar ne-video sadržaj se ne računa

Administrator Mademoiselle_'s Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329
    725 x hvala u 570 postova

Možda bih i dala komentar na ovo, ali kad sam pročitala da je to izjavio Kaćunko, definitivno sam odustala!

Valjda mu je krivo što on nije snimio rokersku pjesmu.
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

11. Mademoiselle_, hvala na tvom postu od seljaka:

revea (23.05.10)

--StarChaser-- Aki's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    574
    130 x hvala u 94 postova

Poslušaj Hammer Fall,dosta su melodični,a dobri su mi i Iced Earth
    nah, Nickleback
    mada slusao sam njihovih par pesama..dobri, ali nisu za mene
    Kad bi kisa bila kisa...

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,766 x hvala u 1,224 postova

Djevojčicu iz Zagvozda učiteljica optužila za sotonizam jer voli rock

Vrlo su uzbuđeni bili Ivka i Mijo Čagalj iz Zagvozda, roditelji dvanaestogodišnje djevojčice Mije, kada su navratili u naše dopisništvo. Tvrde, već duže vrijeme njihova kći, koja pohađa šesti razred Osnovne škole u Zagvozdu, trpi uvrede i diskriminaciju nekih svojih nastavnika, a u posljednje vrijeme i nekih svojih kolega koji su pod pritiskom tih istih nastavnika.
    A razlog je više nego zanimljiv. Mala Mia, inače odlična učenica primjerna ponašanja, voli slušati rock i metal glazbu. Istina, ne sluša je u školi, nego kod svoje kuće, a njezin je “grijeh” što je to javno izjavila i napisala u jednom domaćem radu iz engleskog jezika.
    - Odmah je intervenirala njezina nastavnica Mila Lovrinčević, koja joj predaje hrvatski i povijest, i njezino obožavanje te vrste glazbe pred svim učenicima pripisala sotoni i sotonskoj glazbi. Čak je i boravak moje kćeri od prije pola godine u bolnici pripisala slušanju sotonske glazbe - vele Ivka i Mijo.
    - Ja svoje zadatke u školi uredno obavljam, volim pjevati i nekoliko puta sam pjevala i na Prvom glasu Imotske krajine. Meni je rock i metal draga vrsta glazbe i ja je slušam u kući, gdje mi moji roditelji to ne zabranjuju. Idem redovito u crkvu i kada su i mom vjeroučitelju kazali ti isti koji me nazivaju sotonom da slušam tu glazbu, on je kao pametan čovjek samo odmahnuo rukom.
    Primjerice, kada obučem neku majicu s nekim detaljima rocka ili metala, odmah sam sotonski obučena, odmah izazivam. Rekla sam svojoj nastavnici da imam pravo na ono što volim, a da sve svoje zadatke u školi izvršavam uredno i na vrijeme. Nikada nisam ometala nastavu ili nešto pjevala u školi. Pa zar ne smijem nešto voljeti što moja nastavnica ne voli - skoro u suzama kazuje nam mala Mia.
    - Vidio sam da je vrag odnio šalu i intervenirao sam - veli Mijin otac Mijo. - Zatražio sam razgovor s ravnateljem, bili smo nekoliko puta zajedno, no bez ikakva uspjeha. O učiteljici da i ne govorim, neće nikakve kontakte, već se iživljava na mom djetetu. Uputio sam i predstavku pravobraniteljici za djecu Mili Jelavić u kojoj sam iscrpno iznio svoj problem i, koliko čujem, uskoro ću dobiti očitovanje i ja i uprava škole - veli nam ogorčeni otac Mijo.
    - Ja idem do kraja u zaštiti svoga djeteta. Ako nešto loše učini u školi, neka je kazne, ali da će joj neko zabranjivati nešto što ona voli, a meni kao roditelju to ne smeta, stat ću u obranu svoga djeteta - vele Ivka i Mijo Čagalj.(Slobodna Dalmacija)

A evo što kaže ravnatelj:

"Znam za taj problem i nekoliko puta sam razgovarao s ocem djevojčice, no ne bih vam znao ništa konkretno odgovoriti. Učenica Mia je primjerna, tu se nema što kazati, ali, eto, učiteljici smeta, i to je to - bio je nedorečen ravnatelj Osnovne škole ‘Zagvozd’ Mirko Zujić kada smo ga zamolili za objašnjenje o maltretiranju Mije Čagalj."

14. 2 Seljaka kaže: fala Seljober za ovaj post

Aki (23.06.10),revea (07.06.10)

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    740
    965 x hvala u 714 postova

Quote Napisao/la: Juditha Pogledaj Post
    Povodom te sotonističke glazbe.-- Ponukana smjernicama popova, odustala sam od slušanja metalaca-jer ja ne želim u pakao, naravno, želim se koturaljkati po raju, pa sam odvrnula do daske video spot Rickia Martina-She Bangs...to svakako nije sotonistička glazba zar ne-video sadržaj se ne računa
    Pa ti slušaš gay Rickija, to ti je sotonska rabota, taj pederluk ... e sad si nadrapala, uzeo te Sotona pod svoje.
    Ko procita otpala mu kita!

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,869

puj....ako ovo nije za zapitat se tko i sto uci nasu djecu u skoli ,onda neznam sto jest?
    imamo Hrvatsku!!!

Oranča indeed! oblak24's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    182
    124 x hvala u 104 postova

fear of the ..... svećenik
    Furam se na starce! - babu i deda! Hell yeah

murphy's Avatar
    Član od
    Mar 2009
    Zahvala
    476
    284 x hvala u 240 postova

moja mala ima jednu mrknutu iz vjeronauka koja im prijeti paklom ako pričaju kaže da će im se to sve gledat na sudnjem danu da je pričala s duhovima razgovarali smo s razrednicom ali ništa još govori svašta al dica više ne obadaju uvatila je uđir a da mi tako nešto radi ditetu nebih se najavljiva za razgovor ali me nebi mogla izbjeć

19. murphy, hvala na tvom postu od seljaka:

revea (09.06.10)

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,231
    3,334 x hvala u 2,162 postova

Hvala vam svima što ste podijelili s menom svoja mišljenja i koliko vidim,svi ste me podržali. Puno vam hvala na tome i svako vam dobro želim.
    METAL FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    sad kada si dobio oprost grijeha bez moljenja ocenasa odmori se mjesec dana. nemoj paliti ni radio ni televizor. kompjuter pokloni prvom klincu, uhvati dobrog komada pa do splita na rivu

Član od
    Mar 2010
    Zahvala
    116
    25 x hvala u 18 postova

Quote Napisao/la: console Pogledaj Post
    sad kada si dobio oprost grijeha bez moljenja ocenasa odmori se mjesec dana. nemoj paliti ni radio ni televizor. kompjuter pokloni prvom klincu, uhvati dobrog komada pa do splita na rivu
    Ma to te ja pitam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Odo ja do mog barbe u Split!

The Black Contractor Carnivore's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    12
    6 x hvala u 4 postova

ma uvijek ce im nesto novo bit sotonisticki, prije su i za knjige govorili da su sotonisticke u 19 st tko god je citao modernu literaturu, pa ti vidi. Ja vjerujem u slobodu izbora, slusam rock, metal, electro, punk rock, 80s, disco, new bread, post grunge, klasicnu muziku al mi ne smeta ako netko slusa recimo pop ili cajke, posto smo u demokratskom drustvu nek svatko radi sto mu pase dok god ne steti drugima oko sebe

A sto se tice rocka kao sotonisticke glazbe, velika glupost, bilo im je sotonisticko jer su prvi put culi distorziranje gitare, glasnu muziku i sta ja znam sta i bilo je kontroverzno za ono vrijeme, prije 10god je bio sotoisticki harry potter, a danas je zasigurno to lady gaga
    Like reflections on the page, the world's what you create

23. 2 Seljaka kaže: fala Carnivore za ovaj post

Aki (23.06.10),revea (15.06.10)

zvjerki's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    392
    83 x hvala u 74 postova

Sva sreća pa moji još ne idu u školu. Al mislim da mi ne bude nitko imao muda zaj.. dijete, kad vidi mene zeleno ofarbanu, muža s crnim i bijelim pramenovima na bradurini...

Svima ću im sve po spisku ako krenu.

frrrrrrrrrrrrr mags's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    238
    172 x hvala u 154 postova

ma men svećenik nemora niš ni reć, a već me iznerviro

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,869

Quote Napisao/la: zvjerki Pogledaj Post
    Sva sreća pa moji još ne idu u školu. Al mislim da mi ne bude nitko imao muda zaj.. dijete, kad vidi mene zeleno ofarbanu, muža s crnim i bijelim pramenovima na bradurini...

Svima ću im sve po spisku ako krenu.
    hm...nemoj se kladit jer vjerojatno gubish...
    i ja sam tako mislio,no predomislio sam se...no to ne znaci da bih odustao,naprotiv jos jace udaram
    ne dajte zajebavat svoju djecu NIKOME

Stranica 2 od 4 PrvoPrvo 1234 ZadnjiZadnji

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja