Stranica 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji
Results 1 to 20 of 64

Tema: Nervira li vas kad svećenik kaže da je rock and roll sotonina glazba?

Sex Vino & METALL revea's Avatar
    Član od
    Mar 2010
    Zahvala
    116
    25 x hvala u 18 postova

Angry Nervira li vas kad svećenik kaže da je rock and roll sotonina glazba?

Al me jučer navečer iznerviralo do ludila kad sam na net.hr-u pročitao članak o tome kako je "don" Kaćunko popljuvao Metallicu,meni omiljeni bend,kao i sav rock,kao što reče: to je veličanje sotone,na taj način on vas zaluđuje,navodi na grijeh i zavladava vašim tijelima".
    Halo? Kaj je njemu? Garant mu nije dobro,neko loše vino ili droga il mu mala(mali) nije dala.Znači da su i Beatlesi i Stonsi kao i kralj Elvis bili sotonine sluge. Bez obzira na njihove privatne živote i ponašanje,njihova je glazba grijala srca milijunima kao i dan danas. Jako me rasp.zdi kad tako neki svećenik provali glupost i popljuje nekoga tko je svojim pjesmama pružio ljudima više no što njih 90% neće za cijelog njihova života. Pa svećenici su uglavnom veći grešnici od nas. Trebali bi biti bezgrešni i nama za primjer a ne ovo što rade.
    Ama neka me puste na miru da slušam što hoću,ama ne pjeva kako treba nekog ubit ili protiv Isusa,jer ako on nezna engleski,ima nas koji ga znamo.
    Stoga,neka živi životom svećenika a ne političara ili kritičara,neka se drži svoje propovijedi i misli o tome kako će pridobiti nove vjernike ili u trenutnom slučaju,kako zadržati one stare,jer ljudi su s vremenom inteligentniji i počeli su misliti svojim glavama.
    Hej don Anđelko,drž se Biblije a mene pustite na miru!

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,887
    2,099 x hvala u 1,383 postova

Normalno Odgovor: Nervira li vas kad svećenik kaže da je rock and roll sotonina glazba?

krajnje ti je vrijeme da prestanes za ozbiljno shvacat likove kao sto je taj kojeg spominjesh...
    poslusaj si sympathy for the devil -kad vec stonese spominjesh ili ...meni najdrazu njihovu -paint it black...
    uvijek ce netko vjerovat tome sto baljezga kacunko i slicni(u moje vrijeme je bio aktualan don anto bakovic)...
    ali bit ce i dugih kosa,irokeza i svega sto ne izgledai ne razmislja kako bi htio kacunko...pojava takvog svecenika moze stetiti samo crkvi ...nikako nekom tko slusa metallicu jer ljudi nakon njegovih rijeci pocmu promatrat te "cudake"i vrlo brzo primjete da oni nisu lopovi,pedofili,silovatelji,ubojice i slicno isto kao sto unutar crkve ima svega toga kao i izvan nje (ne bih generalizirao)...ma pusti to nemoj se skirat...popij si jednu

provincijalka Juditha's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    300
    312 x hvala u 230 postova

Normalno Odgovor: Nervira li vas kad svećenik kaže da je rock and roll sotonina glazba?

Pa i beatlesi su godinama bili sotonska glazba, a onda im se sam papa ispričavao-ne doslovno al tu negdje...
    Vrijeme čini svoje.
    Mene više živcira kapitalizam crkve od tih nebuloznih izjava

4. 2 Seljaka kaže: fala Juditha za ovaj post

revea (20.05.10),SavaKovačević (20.05.10)

flesheater Luigi's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,220
    651 x hvala u 542 postova

Quote Napisao/la: revea Pogledaj Post
    Al me jučer navečer iznerviralo do ludila kad sam na net.hr-u pročitao članak o tome kako je "don" Kaćunko popljuvao Metallicu,meni omiljeni bend,kao i sav rock,kao što reče: to je veličanje sotone,na taj način on vas zaluđuje,navodi na grijeh i zavladava vašim tijelima".
    Halo? Kaj je njemu? Garant mu nije dobro,neko loše vino ili droga il mu mala(mali) nije dala.Znači da su i Beatlesi i Stonsi kao i kralj Elvis bili sotonine sluge. Bez obzira na njihove privatne živote i ponašanje,njihova je glazba grijala srca milijunima kao i dan danas. Jako me rasp.zdi kad tako neki svećenik provali glupost i popljuje nekoga tko je svojim pjesmama pružio ljudima više no što njih 90% neće za cijelog njihova života. Pa svećenici su uglavnom veći grešnici od nas. Trebali bi biti bezgrešni i nama za primjer a ne ovo što rade.
    Ama neka me puste na miru da slušam što hoću,ama ne pjeva kako treba nekog ubit ili protiv Isusa,jer ako on nezna engleski,ima nas koji ga znamo.
    Stoga,neka živi životom svećenika a ne političara ili kritičara,neka se drži svoje propovijedi i misli o tome kako će pridobiti nove vjernike ili u trenutnom slučaju,kako zadržati one stare,jer ljudi su s vremenom inteligentniji i počeli su misliti svojim glavama.
    FUCK!!! nisam to znao! SOTONE????? okey
    My favourite type of sorccery? Lesbomancy!

Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    884
    699 x hvala u 505 postova

Okupiti 30 000 ljudi kišnoga dana , još k tome platiti 300 kn ulaz . Nakon toga oni osjee da im se stolica ljullja .
    E sad , umjesto da porade na unautarnjoj disciplini i analiziraju neuspjeh oni optužuju druge .To su naućili od političara , prokleti kapitalizam .
    Daj Bog da sva djeca ovoga svijeta imaju miran san .
    Ljudi ... donacije su sad važnije no ikad.

7. puknuti, hvala na tvom postu od seljaka:

SavaKovačević (20.05.10)

Član od
    Sep 2007
    Zahvala
    4
    8 x hvala u 3 postova

A i ti se nerviraš zbog smijurije od čovjeka!

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,767 x hvala u 1,225 postova

Quote Napisao/la: puknuti Pogledaj Post
    Okupiti 30 000 ljudi kišnoga dana , još k tome platiti 300 kn ulaz . Nakon toga oni osjee da im se stolica ljullja .
    E sad , umjesto da porade na unautarnjoj disciplini i analiziraju neuspjeh oni optužuju druge .To su naućili od političara , prokleti kapitalizam .
    Di si našao karte po 300 Kn? Moja s popustom bila 350...

Savršeni marginalac misterNo's Avatar
    Član od
    Jul 2008
    Zahvala
    323
    468 x hvala u 328 postova

Quote Napisao/la: Seljober Pogledaj Post
    Di si našao karte po 300 Kn? Moja s popustom bila 350...
    Pa 300 je bila za obicne smrtnike a ti si za 350 ipak bil u fan pit-u!

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,887
    2,099 x hvala u 1,383 postova

dojdite na the EXPLOITED 9.7 . za 100 kn u prvi red u pogo i bit cete teme kacunku..oni su jos veci antikristi,anarhisti,ovi oni..kak ide ona pjesma od onog poboznog pjevaca???

12. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

revea (22.05.10)

Isidora's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    522
    341 x hvala u 289 postova

300 po 300
    znatel vi kolko je to milodara

14. Isidora, hvala na tvom postu od seljaka:

revea (22.05.10)

frrrrrrrrrrrrr mags's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    238
    172 x hvala u 154 postova

dala je njemu Nives ''milodar''
    prije ću poebat sve rock bendove neg njenu knjigu pročitat

16. mags, hvala na tvom postu od seljaka:

revea (20.05.10)

Jedinstvena's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    420
    584 x hvala u 350 postova

Sotonisti veliš?
    E jebiga ja sve zadnja saznam, još mi i sin to počeo slušat.......
    Niš, sad moram drastične mjere uvest doma. Nema više majci GNR, Stonesa, Metallice, Nightwish. Viš da nisam pročitala ovaj post ja bih i dalje živjela u neznanju i krivo dijete odgajala...
    Nego, može li mi netko sada dati popis grupa i pjevača koje su dozvoljene, ima li netko nekakva saznanja jer ja ne želim više u grijehu živjet....
    Sad ću ja odma njega u ministrante poslat...ne može više doma ta anarhija, a ne, ne

Sotonisti od 13-tak godina? My ass.
    …Naše obilje nije ono što imamo,već ono u čemu uživamo…..

18. Jedinstvena, hvala na tvom postu od seljaka:

revea (20.05.10)

Savršeni marginalac misterNo's Avatar
    Član od
    Jul 2008
    Zahvala
    323
    468 x hvala u 328 postova

Quote Napisao/la: Jedinstvena Pogledaj Post
    Sotonisti veliš?
    Niš, sad moram drastične mjere uvest doma. Nema više majci GNR, Stonesa, Metallice, Nightwish. Viš da nisam pročitala ovaj post ja bih i dalje živjela u neznanju i krivo dijete odgajala...
    Nego, može li mi netko sada dati popis grupa i pjevača koje su dozvoljene, ima li netko nekakva saznanja jer ja ne želim više u grijehu živjet....
    Sad ću ja odma njega u ministrante poslat...ne može više doma ta anarhija, a ne, ne

Neznam za cijeli popis ali ova dvojica su sigurno na njemu(a vjerovatno i na vrhu tog popisa )-kumovi Thompson i Škoro jer oni pjevaju samo o pravim zivotnim vrijednostima a ne ko ovi sotonisti!
    (sad brzo u ducan i kupit njihove majce za sina a ove sotonske polit svetom vodom pa zapalit )
    Editirano od misterNo; 20.05.10 u 20:26.

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,767 x hvala u 1,225 postova

Sotonisti veliš?

Slušaj katolički radio i sve će ti bit jasno

Moderator mariobos's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    247
    949 x hvala u 518 postova

odavno sam shvatio da je crkva jedna firma, i to firma koja ne osjeća ovu krizu. i već je mnogima taj njihov kapitalistički stav trn u oku. a šta oni rade, umjesto da se drže vjere i vjernika i da svojim ponašanjem i djelom nastoje dati ljudima neku nadu, olakšanje, oni ne samo da to nerade već i ljudi kad vide i čuju šta rade crkveni djelatnici, izgube volju za odlaskom u crkvu. šta bi ja sad trebao, otići u crkvu i dati njima da ne kukaju, jadni nebili, nemaju još svi zlatne kvake na vratima
    Nikada se ne laže više nego li prije izbora, za vrijeme rata i nakon lova.

22. mariobos, hvala na tvom postu od seljaka:

Aki (20.05.10)

--StarChaser-- Aki's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    574
    130 x hvala u 94 postova

Sotonisti veliš?

Nickleback
    Linkin Park
    i još mnoštvo njih
    Kad bi kisa bila kisa...

24. Aki, hvala na tvom postu od seljaka:

revea (21.05.10)

Sex Vino & METALL revea's Avatar
    Član od
    Mar 2010
    Zahvala
    116
    25 x hvala u 18 postova

Hvala vam svima što ste podijelili s menom svoja mišljenja i koliko vidim,svi ste me podržali. Puno vam hvala na tome i svako vam dobro želim.
    METAL FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    42
    237 x hvala u 143 postova

zelembać Odgovor: Nervira li vas kad svećenik kaže da je rock and roll sotonina glazba?

Quote Napisao/la: revea Pogledaj Post
    Ne znam kaj se kuriš bez potrebe Ja bi na tvom mjestu poslal sms Kaćunku...otprilike sljedećeg sadržaja: "OK...i kaj sad??"...ili još izvjesnije - ne bi uopće reagiral...
    'Oću reć' sljedeće...il' vjeruješ - il' ne! Ako vjeruješ, onda te u vjeri neće pokolebat niti obični zemaljski griješnici...kakav je i Kaćunko...ali niti tekstovi omiljenih bandova i njihovi stilovi ophođenja s "širokim masama".

Eto, meni je jedan od dražih bandova npr. Thyrane (iako su bivši otprije par godina)...unatoč tome, što se deklariram kao vjernik (iako bi na ispovijed trebal svakih par dana), ja ih slušam...i mogu se oni na bini i u svojim tekstovima pilat protiv Svevišnjega i Jesusa kol'ko god očeju...al' mene se "ne prima"...jer bih i njima mogel poslat sms istog sadržaja kao i Kaćunku...

Dakle - il' jesi il' nisi...
    Ak' jesi - stvari su ti kristalno jasne, i imaš svoj mir
    Ak' nisi - rashebat će te i obični griješnici...kakvi smo svi mi...uključivo i pripadnici štovanog svećenstva.

Ergo - slušaj i nedaj se kurit

27. Cyrrus, hvala na tvom postu od seljaka:

revea (21.05.10)

CruellaDeVil Cicimici's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    600
    1,478 x hvala u 1,003 postova

kod mene po cijeli dan iz dječje sobe trešti sotonska muzika
    štaćusad

sva djeca iz škole u koju idu moje curke, koji su išli na metallicu nisu u ponedjeljak morali u školu
    sve im je bilo opravdano
    nastavnici to odobravaju

a katoličkoj crkvi bi bilo bolje da se pobrine za sotonu koja vlada među njima s obzirom na toliku pedofiliju

29. 2 Seljaka kaže: fala Cicimici za ovaj post

revea (21.05.10),SavaKovačević (20.05.10)

flesheater Luigi's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,220
    651 x hvala u 542 postova

GREŠKA! Nešto krivo radiš
    My favourite type of sorccery? Lesbomancy!

Stranica 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja