Stranica 11 od 13 PrvoPrvo ... 78910111213 ZadnjiZadnji
Results 201 to 220 of 248

Tema: Štikle ili?

balerina u mirovini First Lady's Avatar
    Član od
    Feb 2009
    Zahvala
    1,094
    802 x hvala u 556 postova

Normalno Odgovor: Štikle ili?

Quote Napisao/la: Tresnja Pogledaj Post
    O ukusima se ne raspravlja, to nam poznato svima... Namjera i nije bila, da se svida , nekome , tema je " stikla"...a najmanje volim copirati i lijepiti ..ko hoce , ono sto neka trazi sam sebi !
    ok, ok....znam sto si tila postom...onako bezveze sam iskomentirala cipele/sandale.
    Quote Napisao/la: Tagore Pogledaj Post
    Ako smijem malo uskočiti na temu i reći svoj ukus. Ništa nije sexy kao lijepa žena sa crvenim štiklama. Ove gore lijepe na slici su najbolji primjer kako trebaju izgledati, prelijepe su u svakm pogledu, ali ko sam ja da bilo šta kažem o tome, jer po defaultu muškarci nemaju filing za žensku modu, posebo što se obuće tiče, ali eto meni se ove cipele fakat sviđaju. Još koji zgodan detalj koji na sebe smije staviti hrabra žena za potpuni ugođaj , jer kažu samo hrabre žene nose crveno
    Sve stoji....slazem se....ovim cipelama nije ruzna boja,imam nekoliko pari crvenih cipela/sandala...kod ovih mi se ne svidja mi stil.....

Ispricavam se sto sam bila iskrena i rekla svoje misljenje
    If you think that something small cannot make a difference - try going to sleep with a mosquito in the room

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,943
    2,134 x hvala u 1,402 postova

jebale vas štikle

3. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

Jedinstvena (19.02.13)

lejla's Avatar
    Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    4,778
    4,598 x hvala u 4,222 postova

Quote Napisao/la: Tresnja Pogledaj Post
    O ukusima se ne raspravlja, to nam poznato svima... Namjera i nije bila, da se svida , nekome , tema je " stikla"...a najmanje volim copirati i lijepiti ..ko hoce , ono sto neka trazi sam sebi !
    Slažem se, o ukusima se po pravilu ne raspravlja, ali se, bez obzira na to pravilo uvijek raspravljalo i u tome da neko iznese svoje mišljenje, koje se kosi s nečijim, ne vidim ništa loše.
    I da, mislim da si kontradiktorna kad kažeš da najmanje voliš kopirati i lijepiti jer samo na ovoj temi si kopirala i zalijepila najmanje 4 fotke, mislim čak više nego pojedinačno i jedan drugi forumaš, koji je učestvovao na ovoj temi.

OT:

Štikle svakoj nozi (naravno ženskoj) daju poseban šarm i ljepši izgled nego ravne cipele. Ja ih ipak ne nosim često, osim u nekim prilikama i uvijek dajem veću prednost ravnim cipelama ili onim sa manjom štiklom, jer su mi udobnije.
    Gdje raste nada procvjetaju čuda!

lejla's Avatar
    Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    4,778

Quote Napisao/la: savakovacevic Pogledaj Post
    jebale vas štikle
    A što, ba Savo!?

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,943

Quote Napisao/la: lejla Pogledaj Post
    A što, ba Savo!?
    onak....ne bih o ukusima ,al pročitaj svoju zadnju rečenicu i to je otprilike to što mislim i ja

7. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

lejla (18.02.13)

Administrator Mademoiselle_'s Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329
    725 x hvala u 570 postova

To si nosio štikle i ti Savo, pa znaš da su udobnije?

P.S Mrzim bijele štikle i čizme, nikako mi lijepo ne izgledaju. Sandale volim, ali zatvorene bijele...nosi ih od mene
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

9. Mademoiselle_, hvala na tvom postu od seljaka:

lejla (18.02.13)

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,943

moro sam probatal nije mi po ćeifu
    ma inače me briga ko šta nosi,ak je njemu dobro i meni je,al evo sad za ozbilje malo
    jučer vidim u gradu jednu lujku s takvom cipelom da ne da je dignuta peta nego joj je peta izravnata(mislim na petu na nozi ne na cipeli)
    nešto poput ovoga samo krem,nebitno ,al čini mi se još strmije od ovoga...

ne da se pati nego joj se na licu vidi očaj zbog svakog novog koraka i tako gledam i pokušavam skužit u čemu je tajna?!u čemu je čar sveg toga...da li ju je netko natjero da u tome nabada i čeka kad će uganit članak...naravno da ćete reći kako treba znat hodat i ovo i ono,ali jako malo sam vidio onih koje stvarno bezbrižno hodaju u tim cipelicama,a puuuuno onih koje svakog trena prijete da frknu na patos i onda se opet upitam...ako je ugodno tako hodat onda ja loše vidim,a s druge strane da li je nekom frajeru privlačno kad vidi da je ženska nestabilna??moguće,ako zagondžija čeka da padne pa da je zaskoči i kao pritrči u pomoć....još samo jedan detalj u vezi štiklica....nešto što me odbija od njih naravno....većini žena iskoči mišić na potkoljenici(nemam pojma kak se taj zove)i meni to ne izgleda ni malo privlačno ni ženstveno....jbg ima mišić ko Safet Sušić u najboljim danima....nemojte mi šta uzet za zlo ,al moro samnije ovo ništa osobno ,a i ne shvaćajte me previše ozbiljno pošto inače imam čudan ukus (preciznije alternativan)

CruellaDeVil Cicimici's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    600
    1,478 x hvala u 1,003 postova

vidi mene šta lepršam

12. 2 Seljaka kaže: fala Cicimici za ovaj post

lejla (18.02.13),SavaKovačević (18.02.13)

e-majlo's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    288
    508 x hvala u 374 postova

ne stoji svakoj ženi
    ja bi to dozvolio samo vitkim ženama,ali.....sve ste vitke sa vaše točke gledišta
    a onda svatih na prepad da te volim ko nekad........

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329

Quote Napisao/la: savakovacevic Pogledaj Post
    moro sam probatal nije mi po ćeifu
    ma inače me briga ko šta nosi,ak je njemu dobro i meni je,al evo sad za ozbilje malo
    jučer vidim u gradu jednu lujku s takvom cipelom da ne da je dignuta peta nego joj je peta izravnata(mislim na petu na nozi ne na cipeli)
    nešto poput ovoga samo krem,nebitno ,al čini mi se još strmije od ovoga...

ne da se pati nego joj se na licu vidi očaj zbog svakog novog koraka i tako gledam i pokušavam skužit u čemu je tajna?!u čemu je čar sveg toga...da li ju je netko natjero da u tome nabada i čeka kad će uganit članak...naravno da ćete reći kako treba znat hodat i ovo i ono,ali jako malo sam vidio onih koje stvarno bezbrižno hodaju u tim cipelicama,a puuuuno onih koje svakog trena prijete da frknu na patos i onda se opet upitam...ako je ugodno tako hodat onda ja loše vidim,a s druge strane da li je nekom frajeru privlačno kad vidi da je ženska nestabilna??moguće,ako zagondžija čeka da padne pa da je zaskoči i kao pritrči u pomoć....još samo jedan detalj u vezi štiklica....nešto što me odbija od njih naravno....većini žena iskoči mišić na potkoljenici(nemam pojma kak se taj zove)i meni to ne izgleda ni malo privlačno ni ženstveno....jbg ima mišić ko Safet Sušić u najboljim danima....nemojte mi šta uzet za zlo ,al moro samnije ovo ništa osobno ,a i ne shvaćajte me previše ozbiljno pošto inače imam čudan ukus (preciznije alternativan)
    E sad, ako smo se dobro skužili ti si mislio na platforumu..to je ta sada moda unazad možda 2-3 god i kapa do poda onome tko je to izmislio..tako te prsti ne zabole i možeš dugo stajati na štiklama. Neki dan probala štikle sa ravnom platformom, bila u njima 2-3 sata i odmah me zabolili prsti, još ako su na špic štikle

I meni je jako ružno vidjeti kako netko nabada u štiklama...ja da ne znam hodati u njima, ne bih ih ni nosila...ali čak i trčim u njima po potrebi

I da, ja ne znam plesati ako nisam u štiklama..valjda navika, a ako sam kojim slučajnom u ravnom malo se propinjem na prste
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

lejla's Avatar
    Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    4,778

Quote Napisao/la: Mademoiselle_ Pogledaj Post
    E sad, ako smo se dobro skužili ti si mislio na platforumu..to je ta sada moda unazad možda 2-3 god i kapa do poda onome tko je to izmislio..tako te prsti ne zabole i možeš dugo stajati na štiklama. Neki dan probala štikle sa ravnom platformom, bila u njima 2-3 sata i odmah me zabolili prsti, još ako su na špic štikle

I meni je jako ružno vidjeti kako netko nabada u štiklama...ja da ne znam hodati u njima, ne bih ih ni nosila...ali čak i trčim u njima po potrebi

I da, ja ne znam plesati ako nisam u štiklama..valjda navika, a ako sam kojim slučajnom u ravnom malo se propinjem na prste
    K'o Nives Odak iz "Ruža vjetrova".

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329

Al' dobro, ona čini mi se ne zna hodati ni u ravnom

Ali super usporedba inače...tako hodaju.

17. Mademoiselle_, hvala na tvom postu od seljaka:

lejla (18.02.13)

lejla's Avatar
    Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    4,778

Quote Napisao/la: Mademoiselle_ Pogledaj Post
    Al' dobro, ona čini mi se ne zna hodati ni u ravnom

Ali super usporedba inače...tako hodaju.
    Ma ona je meni mrak i takva sigurno ni u ravnom ne zna hodati! Ja tu seriju zbog nje gledam!

Jedinstvena's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    420
    584 x hvala u 350 postova

evo jedne zanimljivosti:
    tikle loše za stopala i mozak
    Visoke potpetice pogubne su ne samo za noge, već i za kičmu, a najnovija istraživanja pokazuju da su odgovorne i za slabljenje mentalnih funkcija
    Lječnici upozoravaju da 80 posto žena ima problematična stopala, što je posljedica nošenja neodgovarajućih cipela, a visoke potpetice navode kao glavnog krivca. Posebno je opasno ako se počne sa nošenjem visokih potpetica u ranim godinama, prije formiranja svodova stopala, kičme i kičmenog stuba.
    Stručnjaci za stopala ukazuju na petostruko povećanje broja slučajeva deformacije zglobova palca na stopalu, što je posljedica nošenja veoma visokih peta koje savijaju nogu u vrlo neprirodan ugao.

Iako su svjesne opasnosti i svakodnevno trpe bolove, mnoge žene jednostavno ne žele da se odreknu cipela sa visokom štiklom jer su uvjerene da im dodatni centimetri na cipeli daju seksepilniji izgled.

Ove deformacije se u ranoj fazi korigiraju nošenjem uložaka i ortopedskih cipela, pa je, nažalost, pravo rješenje uvijek operacija. Više od polovine tih deformacija stopala su direktna posljedica nošenja cipela sa visokom štiklom, a više od trećine žena koje su iskusile bol u stopalima suočava se s trajnim oštećenjima."

/sad će me ljubiteljice štikli ubiti/ .....no eto, doživjela sam već neke godine, a da ih nisam nikad nosila, niti kupila, čak....no uvažavam da ih je lijepo vidjeti - na tuđoj nozi, na slici...
    …Naše obilje nije ono što imamo,već ono u čemu uživamo…..

Tresnja's Avatar
    Član od
    Mar 2012
    Zahvala
    104
    114 x hvala u 68 postova

Kako biti atraktivnija suprotnom spolu? Znanstvenici kažu – uz pomoć visokih peta

Drage naše dame, ako ste jedva dočekale riješiti se visokih peta nakon blagdanske sezone fešti i zabava, možda biste morale preispitati tu svoju odluku i ponovo ih izvaditi iz ormara (doduše, možda nakon što se otopi ovaj dosadan snijeg).

Zašto? Zbog toga što, unatoč povremenom žulju i bolnim stopalima, žene zaista izgledaju atraktivnije u visokim petama nego li u niskim cipelama ili patikama. Istraživanje su proveli znanstvenici da Sveučilišta Portsmouth, a zaključak je da visoke pete pomažu "naglasiti ženstvenost" skretanjem pozornosti na ženstvene dijelove tijela.

Istraživači su snimali grupu od dvanaest žena dok su hodale na pokretnoj traci i u ravnim cipelama i u visokim petama. Žene, svaka u dvadesetim godinama, svaka je imala između četiri i 25 pari cipela s visokim petama, koje su nosile barem jednom tjedno.

Drugoj grupi muškaraca i žena prikazani su 30-sekundne snimke hodanja žena u visokim i niskim cipelama. Apsolutno svi sudionici koji su pogledali film zaključili su da te žene izgledaju atraktivnije u visokim petama.

Znanstvenici su koristili takozvani "point-light display" (PLD) proces u kojem su svjetleći markeri (svjetleće točke) postavljene oko tijela na videu. To znači da se tijelo i lice sudionica eksperimenta nije vidio, te da je grupa muškaraca i žena koja je gledala video vidjela samo uzorke svjetlećih točaka.

U drugom eksperimentu ta je skupina gledatelja bila zamoljena da ocijene prikazuje li video muškarca ili ženu koja hoda prema njima. Kad su žene imale obuvene ravne cipele za polovicu njih grupa koja ih je gledala rekla je da je riječ o muškarcima.

Znanstvenici su također mjerili razliku u koracima kada su žene nosile pete i ravne cipele.

Zaključili su da žene izgledaju ženstvenije u petama, jer su zbog njih morale raditi manje korake i jače zibati kukovima.

U svom zaključku, objavljenom u nekoliko znanstvenih časopisa, napisali su: "Mislimo da visoke pete pomažu naglasiti ženstvenost i seksipil ženskog hoda što može uzrokovati seksualno uzbuđenje kod muškaraca, a žene pak postaju svjesnije svojih potencijalnih suparnica kod muškaraca.

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    770
    972 x hvala u 718 postova

Svakako štikle da ne moram kriviti noge za ulet ozada.
    Ko procita otpala mu kita!

P I Z D O H A N Kokuz's Avatar
    Član od
    Jan 2012
    Zahvala
    145
    233 x hvala u 182 postova

Quote Napisao/la: Ramzes Pogledaj Post
    Svakako štikle da ne moram kriviti noge za ulet ozada.
    Ne kontam, pa zar ti nosis stikle?
    http://youtu.be/YXJZhijWxWs

Jedinstvena's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    420
    584 x hvala u 350 postova

Quote Napisao/la: Kokuz Pogledaj Post
    Ne kontam, pa zar ti nosis stikle?
    ...pa zar nisi znao da Ramo nosi štikle??? pa to svi znaju....samo što mu je malo teže motor voziti s njima, pa ponekad i tenisice obuje, no za izlazak su štikle obvezne...
    …Naše obilje nije ono što imamo,već ono u čemu uživamo…..

CruellaDeVil Cicimici's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    600
    1,478 x hvala u 1,003 postova

a opet postoji razlika u tome kako ko nosi štikle
    diana to jako lijepo nosi

a maja ovako

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    770
    972 x hvala u 718 postova

Quote Napisao/la: Jedinstvena Pogledaj Post
    ...pa zar nisi znao da Ramo nosi štikle??? pa to svi znaju....samo što mu je malo teže motor voziti s njima, pa ponekad i tenisice obuje, no za izlazak su štikle obvezne...
    Uvijek oblačim štikle na tenisice.
    Ko procita otpala mu kita!

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja