Stranica 3 od 3 PrvoPrvo 123
Results 41 to 60 of 60

Tema: Internet zarada

dragica659's Avatar
    Član od
    Feb 2012
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Smile Odgovor: Internet zarada

JSS Tripler je trenutno najlaksi nacin da se zaradi na Internetu.

Kupite pozicije i zaradjujete 2% dnevno (1,5% vikendom) tokom 75 dana. Ukoliko povlacite novac zaradicete 150% od ulozene sume.
    Ukoliko ne povlacite novac vec ulazete u kupovinu novih pozicija zarada ce nakon 75 dana biti vise nego tri puta veca od ulozene sume.
    A za pet meseci? Proverite uz pomoc kalkulatora na sajtu!

http://adv.justbeenpaid.com/?r=3X0M4csHwD
    http://www.myleftclick.com

Član od
    Jun 2009
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Normalno Odgovor: Internet zarada

Golden Battles igraj + zaradi

Trenutno nova igra ove vrste koja se može igrati. Za razliku od predhodnih igara ovog tipa nije potrebno nikakvo početno plačanje i ulaganje da bi mogli nastaviti igrati. Znači, igra je besplatna u potpunosti i veoma zarazna. Koncept igre ja kao kod erepublik ili anno1777 ako je itko igrao.

Dolje se nalazi moj link za registraciju. Ukoliko je netko zainteresiran neka pokuša igrati a za bilo kakve informacije o igri može se obratiti meni u igri ili ovdije. Hvala.

Code:

http://www.goldenbattles.com/referrer/HaQchor
    Editirano od Seljober; 05.08.13 u 11:04.

Član od
    Aug 2013
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Normalno konačno fer ptc site za internet zaradu..OVAJ RADI I ISPLAĆUJE

Pozdrav svima..
    Preporučio bih novi PTC (pay to click) site koji je eto stvoren na našim područjima... Admin je zaista ok i pristupačan, a site je zapravo kombinacija investment sitea i ptc sitea i to mi jamči sigurnost..Zaista se uz malo vremena ( 20-25min dnevno ) i dobro razrađenu strategiju ( ulagati početni zarađeni novac u jača članstva itd. ) može zaraditi fina pinkica...

evo moje današnje, prve, probne uplate nakon otprilike tjedan i pol sa najslabijim članstvom..lova je na paypal računu i po svemu sada bi seve trebalo ići sve brže i brže...

Topla preporuka svima, a također i da što bolje proučite sve na site-u kako bi stvorili što bolju strategiju zarade za sebe...

Znam da svi obećavaju apsolutno sve...i 99% svega je bull..... a ovo nije site koji obecaje da ćete preko noći ne radeći ništa zaraditi 500$ i sutra kupiti jahtu...klikaš i klikaš i zarada raste ali doste brže nega na već poznatim i neka dodatna lovica je tu.. evo link ispod provjerite i youtube kanal od admina gdje otvoreno govori o svemu i čak posta videa sa skype konferecnija sa ostalim korisnicima..

happpy clicking
    Editirano od console; 04.08.13 u 17:03.

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,250
    3,338 x hvala u 2,166 postova

Normalno Odgovor: konačno fer ptc site za internet zaradu..OVAJ RADI I ISPLAĆUJE

Quote Napisao/la: toyotash Pogledaj Post
    Pozdrav svima..
    Preporučio bih novi PTC (pay to click) site koji je eto stvoren na našim područjima... Admin je zaista ok i pristupačan, a site je zapravo kombinacija investment sitea i ptc sitea i to mi jamči sigurnost..Zaista se uz malo vremena ( 20-25min dnevno ) i dobro razrađenu strategiju ( ulagati početni zarađeni novac u jača članstva itd. ) može zaraditi fina pinkica...

evo moje današnje, prve, probne uplate nakon otprilike tjedan i pol sa najslabijim članstvom..lova je na paypal računu i po svemu sada bi seve trebalo ići sve brže i brže...

Topla preporuka svima, a također i da što bolje proučite sve na site-u kako bi stvorili što bolju strategiju zarade za sebe...

Znam da svi obećavaju apsolutno sve...i 99% svega je bull..... a ovo nije site koji obecaje da ćete preko noći ne radeći ništa zaraditi 500$ i sutra kupiti jahtu...klikaš i klikaš i zarada raste ali doste brže nega na već poznatim i neka dodatna lovica je tu.. evo link ispod provjerite i youtube kanal od admina gdje otvoreno govori o svemu i čak posta videa sa skype konferecnija sa ostalim korisnicima..

happpy clicking

pozdrav i tebi makar mislim da te nikad vise ne cu vidjet, voda te nanijela slucajno. prvi post na krivom mjestu i s temom koja se na kurac popela svima. ne sjecam se stranice na internetu koju sam kliknuo a da bar dvije tri reklame nisu skocile. zagadjujete ne samo zagadjeno vec i nekaj kaj bi ljudi normalno htjeli delat. jebite se vi i vase klikanje, nabijam na kurac i vas i klik i reklame. oprosti ivano, znam da citiram ali zaista ne znam nista drugo prigodno

edit

u cilju demokraticnosti i duha foruma ostavljam otvoreno za dodatke. mogu i komentari jel ko zaradil ili nije, jel se isplati ili ne isplati, kolko miseva je poderal i slicno ali molim lijepo bez linkova
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

5. 2 Seljaka kaže: fala console za ovaj post

fenix77 (05.08.13),SavaKovačević (05.08.13)

Član od
    Jul 2013
    Zahvala
    65
    3 x hvala u 3 postova

ZAISTA IH IMA KOJI ZARAĐUJU .....Ali mi niko ne htjede reći sajtove
    ....svakome prema zaslugama!

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,889
    2,099 x hvala u 1,383 postova

Quote Napisao/la: bosniaal Pogledaj Post
    ZAISTA IH IMA KOJI ZARAĐUJU .....Ali mi niko ne htjede reći sajtove
    zato što više ne možeš zaradit ni na naftnoj platformi ,a ne na linkovima...

8. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

peace.off.cake (21.11.13)

Član od
    Nov 2013
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Normalno Odgovor: Zarada preko interneta

Pozdrav društvo!
    Ne postoji brza i laka zarada...nismo Vidoševići, Sanaderi...na internetu radim već neko vrijeme posao gdje trebaš učiti, čitati, nešto i raditi a ISPLATI SE! Postoji ODLIČNA PODRŠKA SA FORUMIMA i sve što nije jasno objasni Vam se!
    Ovo je link...BESPLATNO I BEZ OBAVEZA. Naravno postoji i varijanta sa kupovanjem gdje nešto morate i uložiti da bi Vam se vratilo...
    PROBAJTE...i zapamtite niste prepušteni sami sebi!
    Code:
    http://www.sfi1.biz/12966795
    ili ako hoćete samo klikati i dijeliti
    Code:
    http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=308082

Član od
    Aug 2014
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Horror Odgovor: Internet zarada

Quote Napisao/la: puknuti Pogledaj Post
    Aha, teniski lakat od klikanja
    Probao sam 100 mailova na dan otvarati a nebi doso do min za isplatu! Pa sam bannnere klikao, opet nista. Sve sta sam free probao ju

vec sam neko vreme na ovome i za sada sam zadovoljan. Placam rezije od toga i to mi uplate svaki mesec tocno!

http://bogatiseronja.com

pupoljak kLeMpo67's Avatar
    Član od
    Sep 2014
    Zahvala
    0
    3 x hvala u 3 postova

taj bogati seronja mi je zatrpao inbox sa svojim spam porukama...on i onaj retard Sanjin Frlan...iako imam dojam da je to jedna te ista osoba jer sam čak dobio jedan mail u kojem Frlan na sva usta hvali tog bogatog seronju...neznam jel bogat al seronja sigurno jest...obojica doduše...
    nabijem vas na kurac obojicu (jednog po jednog)...
    ako je tako dobra zarada nek ti mama i tata zarađuju...

flesheater Luigi's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,220
    651 x hvala u 542 postova

ja bi jebo a ne zarađivo!
    My favourite type of sorccery? Lesbomancy!

13. Luigi, hvala na tvom postu od seljaka:

TheSaint (16.01.15)

pupoljak kLeMpo67's Avatar
    Član od
    Sep 2014
    Zahvala
    0
    3 x hvala u 3 postova

spoji ugodno i korisno...jebi se i zarađuj...

pantich's Avatar
    Član od
    Nov 2014
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Klonite se tih gluposti, zarada je u freelancingu i affiliate marketingu.

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,250
    3,338 x hvala u 2,166 postova

Quote Napisao/la: pantich Pogledaj Post
    Klonite se tih gluposti, zarada je u freelancingu i affiliate marketingu.
    evo bas danas ja nesto poceo mutit sa susjedom o partnerstvu i zena mi rashebe koncepciju taj cas ni freelancing nije sto je nekad bil. vise mi se svidja nas izraz - galebe moj
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,889
    2,099 x hvala u 1,383 postova

Quote Napisao/la: console Pogledaj Post
    evo bas danas ja nesto poceo mutit sa susjedom o partnerstvu i zena mi rashebe koncepciju taj cas ni freelancing nije sto je nekad bil. vise mi se svidja nas izraz - galebe moj
    jel to znači isto što i babojebac???mislim taj freelancing...il je i to neko kapitalističko smeće??!!!
    bilo bi lijepo da netko ponudi nešto za radit pa makar i preko interneta,a ne samo smišljat kako zajebat sirotinju

18. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

tarantula (22.11.14)

jenson button's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    11
    6 x hvala u 5 postova

Ja ti mogu ponuditi nesto za raditi preko interneta ako ti nije malo 200$ mesecno za 7-8 sati dnevno jebavanja na kompu :D
    https://www.paidverts.com/ref/ralex95 Trenutno najbolji PTC sajt na svetu

jenson button's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    11
    6 x hvala u 5 postova

Uspesno isplaceno u banci prvih 14000 dinara )) Ili 120 evra kako je kome lakse :D Tako da, mit o online zaradi nije samo mit :D

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    935
    1,190 x hvala u 811 postova

Sve dok se ne izgubimo, ne počinjemo razumijevati sebe.

jenson button's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    11
    6 x hvala u 5 postova

Evo jos jednog extra ptc sajta Oduzima 15 minuta dnevno, zaradu vam donose referali, naime, imate 10 reklama dnevno od 0.01, ali da bi njih otkljucali morate pogledati 10 aktivirajucih reklama, one su po 20 sekundi svaka. Zarada od referala vam je 100%. Znaci, 20 referala + vasih 10 centi = 2 dolara i 10 centi dnevno. Isplate su trenutne i isplacuje se na payza i paypal, sto odgovara korisnicima iz Hrvatske, ako vas jos nesto zanima pitajte ) Inace, sajt provereno isplacuje, ja sve sajtove koje preporucujem prvo proverim jer znam kako boli kada vam neko preporuci neku prevaru, imam losa iskustva, jbg ) https://trafficmonsoon.com/?ref=ralex95

jenson button's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    11
    6 x hvala u 5 postova

Nadam se da je bar neko od vas pokusao pa makar to bilo i sa necijeg drugog link-a jer je sajt napredovao, ne puno, ali jeste, sada dobijam 20 centi dnevno s tim sto ne moram klikati onih 10 reklama da otkljucam placene. Moj plan je da do sledece godine u ovo vreme sakupim 100$ kao neki dzeparac za more Pridruzite mi se, nista ne mozete da izgubite. Srecno!

Član od
    Apr 2018
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Dragi seljaci,

dopustite da Vam prezentiram dodatan način zarade na internetu koji ja koristim (ne trebate ništa uložiti i nije ništa komplicirano, a moguća je dobra zarada).

Pretpostavljam da ste svi čuli za forex, neki po dobrom, a neki po lošem (neopravdano). Na tržištu je ogromna konkurencija i svjedoci ste da su na svakom koraku oglasi brokera putem kojih traže nove klijente. Za traženje novih klijenta koriste i postojeće Klijente i osobe kojima je to jedini posao i za to su dobro nagrađeni (dobivaju određeni postotak od svake transakcije koju napravi Klijent kojeg su doveli i to se naziva forex rebate (rabat po našem jeziku).

Postoji jedna stranica koja traži nove klijente za brokere (njih 50-tak) i navedena stranica svakom Klijentu vraća cca 80% od iznosa kojeg dobije od brokera za tog Klijenta. Na taj način su svi na dobitku, broker ima Klijenta, Klijent ima manje troškove budući da mu se vraća dio novca, a neku zaradu ostvaruje i ta stranica (ima nekoliko desetaka tisuća Klijenata).

Ja tražim Klijente za navedenu stranicu i dobivam 10% od iznosa kojeg Klijent zaradi (dobije natrag). Vaš zadatak bi bio da pronađete Klijente (referrale) za tu stranicu, sami određujete način na koji bi to pokušali napraviti. Bitno ja napomenuti da i već postojeći Klijenti koji trguju mogu koristiti forex rebate. Trgovac i dalje trguje sam na način i pod istim uvjetima kao i do sada.Puno ljudi trguje i ne zna za tu mogućnost i bit će Vam zahvali kada počnu dobivati rebate.

Ako želite pokušati registrirajte se na http://premiumtrading.co/?ref=4596 Kada se registrirate (ili trebate dodatne informacije) javite se da Vam pomognem sa savjetima i iskustvom.

Radi se o poznatoj stranici i stvar funkcionira (možete provjeriti na internetu).

Pozdrav seljaci,

Stranica 3 od 3 PrvoPrvo 123

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja