Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Results 21 to 23 of 23

Tema: Svi sveti

Član od
    Oct 2010
    Zahvala
    48
    2 x hvala u 2 postova

Normalno Odgovor: Svi sveti

Quote Napisao/la: gicko Pogledaj Post
    Evo prošao je blagdan Svih svetih.Opet su groblja puna cvijeća i svijeća.Što mislite,da li su groblja pretjerano okićena?Pokojnici ionako to ne vide.A i da vide što bi im to pomoglo tamo gdje jesu.Da li je bolje za njih platiti misu i pomoliti se,a novac namijeniti siromasima?Ili nije?
    A kako će im to pomoći??

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,243
    3,337 x hvala u 2,165 postova

danas buketa cvijeca i pokoji lampas. vise zbog obicaja nego potrebe. na groblje idem cesce a ne jednom godisnje. teska su vremena i nema rastrosnosti. bez mise, zna ona da ja na nju mislim i bez popa.

s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858
    722 x hvala u 548 postova

jednom davno,negdje u 10-oj godini mog života,prijateljica je sanjala svog pokojnog oca kako se teško penje po stepenicama koje su vodile negdje u nebo i bilo ih je jako puno.Kada je zastao tražio je njenu pomoć..ne sjećam se na koji način.Sutra dan je otišla našem žzpniku da mu to ispriča a on je rekao kako joj je na lijep način Bog posalo poruku kako se za oca mora moraju dosta moliti jer je zapeo u čistilištu.San koji je uslijedio njenoj majci nakon nekog vremena i u jednu ruku čudo umirilo je na tako blažen način cijelu obitelj al to je već duga priča.

4. Anabela, hvala na tvom postu od seljaka:

fenix77 (03.11.13)

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja