Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Results 21 to 24 of 24

Tema: Nikola Tesla

Oranča indeed! oblak24's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    182
    124 x hvala u 104 postova

Normalno Odgovor: Nikola Tesla

ne bi imal struje sad da nije bilo Nikole! znaš!
    Furam se na starce! - babu i deda! Hell yeah

dafi-amd's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    50
    8 x hvala u 8 postova

jedan od zanimljivijih izuma a vjerojatno i jedan od najvaznijih u njegovom zivotu su "stacionarni valovi"

objasnjenje: dokazao je kako zemlja moze posluziti kao vodic,stvorivsi odredenu frekvenciju upalio je 200 zasebnih zarulja na udaljenosti od 40km bez da su medusobno bile spojene zicama
    a u svakom trafou lampe se induciralo toliko energije da su osvjetljavale 41m kvadratni...

e pa sad dragi nas HEP koji ce vam pi.... onoliki stupovi i dalekovodi nije mi jasno dan danas,covjek je to smislio prije 200 godina,a mi udarili po bakru
    izreka mislioca-- moderna matematika je kad u cetiri ujutro vadis korijen iz nepoznate

3. dafi-amd, hvala na tvom postu od seljaka:

markodjorem (25.11.10)

Pure4Eva markodjorem's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    792
    1,954 x hvala u 1,444 postova

Quote Napisao/la: dafi-amd Pogledaj Post
    jedan od zanimljivijih izuma a vjerojatno i jedan od najvaznijih u njegovom zivotu su "stacionarni valovi"

objasnjenje: dokazao je kako zemlja moze posluziti kao vodic,stvorivsi odredenu frekvenciju upalio je 200 zasebnih zarulja na udaljenosti od 40km bez da su medusobno bile spojene zicama
    a u svakom trafou lampe se induciralo toliko energije da su osvjetljavale 41m kvadratni...

e pa sad dragi nas HEP koji ce vam pi.... onoliki stupovi i dalekovodi nije mi jasno dan danas,covjek je to smislio prije 200 godina,a mi udarili po bakru
    jes vala, ali opet pre njega edison nabijo milione stubova sa jednosmernom strujom , verovatno je to sličan promašaj kao i ovi sad sa ovim dalekovodima...
    Tesla im se smije ozga...
    I'm walking dead, but I'm just a talking head, a zombie floating, and i got your mom deep throating

Pure4Eva markodjorem's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    792
    1,954 x hvala u 1,444 postova

GREŠKA! Nešto krivo radiš
    I'm walking dead, but I'm just a talking head, a zombie floating, and i got your mom deep throating

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja