Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

AZIL - pomozite, udomite, nahranite, zavolite...
Results 1 to 9 of 9

Tema: AZIL - pomozite, udomite, nahranite, zavolite...

Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    0
    Primljena 6 zahvala u 1 postu

Normalno AZIL - pomozite, udomite, nahranite, zavolite...

vidim da se tu pise o svakakvim zivotinjama, tko sto ima itd.... ali nitko jos nije otvorio ovakvu temu. ja osobno volontiram u azilu u osijeku (tj nemetinu) i pozivamo sve koji su blizu i u mogucnosti neka nas posjete. ako vec ne mozete udomiti nekog psa, mozete ih prosetati do Drave koja je u blizini. njima je potrebna ljudska ljubav i paznja!

2. 6 Seljaka kaže: fala anchy1111 za ovaj post

anita_ (03.04.09),cubanrastaman (02.08.11),danijelius (05.04.09),Kotacic (07.04.09),mags (07.04.09),SavaKovačević (03.04.09)

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,931
    2,130 x hvala u 1,399 postova

Normalno Odgovor: AZIL

Quote Napisao/la: anchy1111 Pogledaj Post
    vidim da se tu pise o svakakvim zivotinjama, tko sto ima itd.... ali nitko jos nije otvorio ovakvu temu. ja osobno volontiram u azilu u osijeku (tj nemetinu) i pozivamo sve koji su blizu i u mogucnosti neka nas posjete. ako vec ne mozete udomiti nekog psa, mozete ih prosetati do Drave koja je u blizini. njima je potrebna ljudska ljubav i paznja!

ne znam koliko dugo si tamo(u svakom slučaju kapa dolje)..moji su prijatelji od tamo usvojili ćukca prije nekoliko godina ...bio je to najtužniji pas kojeg sam ikad vidio,ali nakon nekog vremena postao je vezeli zajebant...i još uvijek je takav.Ne znam što reći ,a da ne zvuči ofucano,ali ljudi su puno okrutniji nego li to izgleda.

dream hunter onem's Avatar
    Član od
    May 2008
    Zahvala
    156
    73 x hvala u 49 postova

ja bi da sam bliže , obožavam životinje
    God is busy right now.May I help you?

Član od
    Mar 2007
    Zahvala
    154
    228 x hvala u 187 postova

ja sam moju belu uzeo u azilu kao jednoipomjesečno štene

ne volim one koji se kurče sa rodovnicama svojih pasa

6. Wasp, hvala na tvom postu od seljaka:

mags (16.04.09)

nightmareweaver's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    149
    134 x hvala u 113 postova

I ja sam svoga Paddingtona uzela u azilu, imao je tri tjedna i bio je tak mali i pun glista da smo mislili da neće ni preživjeti. Nije znao ni sam jesti ali... malo njege, malo više veterinara, puno ljubavi i pažnje i poživio je dvanaest godina sretnog života. Bio je i ljepši i inteligentniji od mnogih pasa s rodovnikom a i od nekih njihovih "gospodara" bojim se. Naime, puno njih me gledalo s podsmijehom i rugalo mi se što toliko brige i novaca ulažem u pesa koji nije rasni.

Član od
    Oct 2009
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Srćeko Odgovor: AZIL

a vidim da neko siri informacije o azilu osijek :D

blackbird's Avatar
    Član od
    Jan 2009
    Zahvala
    16
    11 x hvala u 7 postova

Quote Napisao/la: anchy1111 Pogledaj Post

Tako mi je zao sto u blizini nemamo nikakvog azila
    Ne samo da bih volontirala-vec bih tu potrosila svaku paru.
    .......

zbrčk Kaiax's Avatar
    Član od
    Mar 2009
    Zahvala
    361
    255 x hvala u 168 postova

Azilu u Nemetinu - skloništu za stotine pasa beskućnika, bolesnih, napuštenih, zlostavljanih - prijeti zatvaranje u slučaju neispunjenja uvjeta rada propisanih Zakonom ! Donirajte! Svojom, i najmanjom donacijom pomažete u žurnoj nabavci materijala neophodnog za obnovu infrastrukture - i spas više stotina čovjekovih najboljih prijatelja ! Svaka Kuna je transparentna !

GREŠKA! Nešto krivo radiš

11. 2 Seljaka kaže: fala Kaiax za ovaj post

cubanrastaman (02.08.11),Luigi (02.08.11)

zbrčk Kaiax's Avatar
    Član od
    Mar 2009
    Zahvala
    361
    255 x hvala u 168 postova

Azilu u Nemetinu - skloništu za stotine pasa beskućnika, bolesnih, napuštenih, zlostavljanih - prijeti zatvaranje u slučaju neispunjenja uvjeta rada propisanih Zakonom ! Donirajte! Svojom, i najmanjom donacijom pomažete u žurnoj nabavci materijala neophodnog za obnovu infrastrukture - i spas više stotina čovjekovih najboljih prijatelja ! Svaka Kuna je transparentna !

GREŠKA! Nešto krivo radiš

13. 2 Seljaka kaže: fala Kaiax za ovaj post

cubanrastaman (02.08.11),Luigi (02.08.11)

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja