Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Najjaći besplatni web hosting - Stranica 2
Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Results 21 to 26 of 26

Tema: Najjaći besplatni web hosting

Al - Karam's Avatar
    Član od
    Oct 2009
    Zahvala
    43
    24 x hvala u 23 postova

Normalno Odgovor: Najjaći besplatni web hosting

Quote Napisao/la: matirx Pogledaj Post
    joj, joj....sve te po 10-20 eura je ništa....

zakupite na mjesec dana...uplodajte vBulletin i pustite 20 usera....sve če vam biti jasno!

čak ni nešto skuplji serveri imaju problema, zato pametno kupujte...>!
    "Bjulit" navodno ima ugrađene module koji obavještavaju programersku kuću o korištenju nelicenciranih verzija ovog foruma nakon čega ovi navodno po osnovama "Copyright"-a traže zatvaranje stranice. Mislim da si negdje napisao kako si "podigao" par "bjulita", pa ako je to točno zamolio bih te da mi pošalješ par takvih linkova na PM jer me baš interesira da li ovaj čovjek laže ili ne.

Glede besplatnih "domena" predlažem co.cc i co.nr .

niko i ništa... matirx's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    13
    30 x hvala u 30 postova

Quote Napisao/la: Al - Karam Pogledaj Post
    "Bjulit" navodno ima ugrađene module koji obavještavaju programersku kuću o korištenju nelicenciranih verzija ovog foruma nakon čega ovi navodno po osnovama "Copyright"-a traže zatvaranje stranice. Mislim da si negdje napisao kako si "podigao" par "bjulita", pa ako je to točno zamolio bih te da mi pošalješ par takvih linkova na PM jer me baš interesira da li ovaj čovjek laže ili ne.

Code:
    000webhost.com
    , evo tu radi vBulletin! no u Tos pravilima ti piše da je zabranjen nuliran software...
    no ovo je prvi forum koji je podigao master i do danas još uvijek radi....sve ostale sam ja radio i išao sam dalje sa tog hostinga jer je to strašno sporo i bla bla...
    ali napominjem da sam tražio dalje i po mjesec dana uzimao kojekakve američke hostinge i sve je to k...c!
    ako želiš stvarno napraviti dobar i kvalitetan forum, da dobro radi...ispod 250,00 mjesečno zaboravi!

eh da....koliko se sječam kad je master digao forum naravno vBulletin na 000webhost uradio je jedan trik no nebi ga sada rekao jer ipak je to njegovo znanje a on kad dođe neka kaže ako želi!
    Editirano od Mademoiselle_; 11.12.09 u 23:46. Razlog: Linkovi koji vode van foruma se stavljaju u code tag..

niko i ništa... matirx's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    13
    30 x hvala u 30 postova

Quote Napisao/la: Al - Karam Pogledaj Post

u nuliranom vBulletinu je sve maknuto i slobodno ga koristiš....

--StarChaser-- Aki's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    574
    130 x hvala u 94 postova

Quote Napisao/la: matirx Pogledaj Post
    Code:
    000webhost.com
    , evo tu radi vBulletin! no u Tos pravilima ti piše da je zabranjen nuliran software...
    no ovo je prvi forum koji je podigao master i do danas još uvijek radi....sve ostale sam ja radio i išao sam dalje sa tog hostinga jer je to strašno sporo i bla bla...
    ali napominjem da sam tražio dalje i po mjesec dana uzimao kojekakve američke hostinge i sve je to k...c!
    ako želiš stvarno napraviti dobar i kvalitetan forum, da dobro radi...ispod 250,00 mjesečno zaboravi!

eh da....koliko se sječam kad je master digao forum naravno vBulletin na 000webhost uradio je jedan trik no nebi ga sada rekao jer ipak je to njegovo znanje a on kad dođe neka kaže ako želi!
    000webhost
    on je sranje živo...malo malo puca konekcija sa FTP serverom i svaki puta kada hocu da sinkronizujem sajt moram prvo sikonekt pa konekt...i tek onda radi....al jbg za sada nema boljeg pa ga moram koristiti...
    Kad bi kisa bila kisa...

Dark Prince NiX's Avatar
    Član od
    Mar 2009
    Zahvala
    262
    1,194 x hvala u 640 postova

Quote Napisao/la: Aki Pogledaj Post
    000webhost
    on je sranje živo...malo malo puca konekcija sa FTP serverom i svaki puta kada hocu da sinkronizujem sajt moram prvo sikonekt pa konekt...i tek onda radi....al jbg za sada nema boljeg pa ga moram koristiti...
    Gle, i nije toliko sranje ako znaš šta ćeš da radiš, i na koji način
    Za početnike, je totalno sranje, no za profesionalce koji znaju šta rade i šta hoće, postaje veoma dobar besplatan hosting...

(U navedenim postovima ja sam ''The Master'' )

dtomich's Avatar
    Član od
    Feb 2009
    Zahvala
    16
    Primljena 2 zahvala u 1 postu

ovdje imaju stvarno jako dobru uslugu i nema niti jedne reklame

Code:
    http://www.000webhost.com/313912.html
    Founded in December 2006, 000webhost.com has a trusted free hosting members base of over 60,000 members and still counting! Offering professional quality hosting, support, uptime and reliability, we have a great community of webmasters, you'd love to be a part of!

Register now and get it all free:
    *** 1500 MB of disk space
    *** 100 GB of data transfer
    *** PHP and MySQL support with no restrictions
    *** cPanel control panel
    *** Website Builder
    *** Absolutely no advertising!

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja