Pogledaj rezultate Ankete: Želite li Hrvatsku kao članicu EU

Glasača
241. Ne možet glasati u ovoj Anketi
  • DA

52 21.58%
  • NE

148 61.41%
  • Jebe se meni

41 17.01%
Stranica 6 od 18 PrvoPrvo ... 234567891016 ... ZadnjiZadnji
Results 101 to 120 of 347

Tema: Ulazak u EU - za ili protiv

Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    1
    Primljena 1 zahvala u 1 postu

Normalno Odgovor: Ulazak u EU - za ili protiv

Ja sam protiv ulaska u EU,zašto???? Mi smo Europi zanimljivi zbog prirodnih bogastava (zemlja, izvori pitke vode, šume, otoci, obala), što mi nismo dovoljno sve razvili jer ne mamo love, a niti volje. Mi zapoćinjemo poglavlje o poljoprivredi koje smo predali 80 stranica, onda si možete zamisliti kako stojimo u ostali dijelovima pregovora, za kvote, za industriju,promet,itd............ Eu je globalno tržište gdje velike ribe jedu male, a mi smo za njih mala riba koju oni mogu progutati kada kažeš "keks". Naše gospodarstvo nije spremno za takav tip natjecanja jer su oni imali više vremena na prilagodbu nego mi mislim na 15 zemalja članica koje su osnivači Eu,a ovih 12 što se je priključilo nije vrijedno spomena jer oni sišu uniju ko kada "tele siše kravu" ne daju se odbiti od te sise. Hrvatskoj treba vremena da ojačamo gospodarstvo, riješimo korupciju i osnažimo poljoprivredu, brodogradnju(ona ima spasa samo treba vremena),cestovni, željeznički, pomorski i riječni promet itd....
    Na Vrh  

Član od
    Nov 2007
    Zahvala
    8
    14 x hvala u 7 postova

Ma trebali smo se dovoljno razviti da bi mogli uci u uniju...ovo je katastrofa.....
    If you want blood, you've got it!! AC/DC
    Na Vrh  

subotar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    317
    224 x hvala u 188 postova

Quote Napisao/la: timi666 Pogledaj Post
    Ja sam protiv ulaska u EU,zašto???? Mi smo Europi zanimljivi zbog prirodnih bogastava (zemlja, izvori pitke vode, šume, otoci, obala), što mi nismo dovoljno sve razvili jer ne mamo love, a niti volje. Mi zapoćinjemo poglavlje o poljoprivredi koje smo predali 80 stranica, onda si možete zamisliti kako stojimo u ostali dijelovima pregovora, za kvote, za industriju,promet,itd............ Eu je globalno tržište gdje velike ribe jedu male, a mi smo za njih mala riba koju oni mogu progutati kada kažeš "keks". Naše gospodarstvo nije spremno za takav tip natjecanja jer su oni imali više vremena na prilagodbu nego mi mislim na 15 zemalja članica koje su osnivači Eu,a ovih 12 što se je priključilo nije vrijedno spomena jer oni sišu uniju ko kada "tele siše kravu" ne daju se odbiti od te sise. Hrvatskoj treba vremena da ojačamo gospodarstvo, riješimo korupciju i osnažimo poljoprivredu, brodogradnju(ona ima spasa samo treba vremena),cestovni, željeznički, pomorski i riječni promet itd....
    Može li se o ovoj temi,
    ikako da se priča bez spominjanja prirodnih bogatstava.
    Pa nije evropa sahara,
    u evropi ima stvarno prekrasne prirode, da ti stane dah.
    Niko neče odnit naše otoke,
    usput ja sam za EU,
    bar dok se ne predomislin.

Na Vrh  

Freeza-san's Avatar
    Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    8
    8 x hvala u 7 postova

Zadovoljan sam rezultatima ove ankete. Drago mi je da je većina ljudi svjesna koliko je ta bolesna imperijalistička pedersko-narkomanska tvorevina opasna za naše društvo, za naš moral, za našu djecu, za buduće naraštaje. Utjecaj te američke vjerne služavke Europe se već osjeća u Hrvatskoj i Srbiji. E pa dragi moji, ako uđemo u EU, tek ćete onda vidjeti što znači zapadnjački imperijalistički pakao. Kad se debeli Ameri budu širili ovdje, krali nam zemlju, otimali i pljačkali i koristili naše žene za liječenje svoje impotencije i kad nam djeca ne budu smjela izići na ulicu od terorista, pedera i narkomana, kad sve više i više djevojaka bude podleglo prostituciji zbog nepogodnih uvjeta za život, onda će biti PREKASNO. Osvijestimo se sad i odjebimo tu američku sluganjsku tvorevinu.

[marquee]Bolje spriječiti nego liječiti![/marquee]
    Dan Dan kokoro hikareteku,sono mabushii egao ni.Hatenai yami kara tobidasou Hold my hand.
    Na Vrh  

ljakse_zg's Avatar
    Član od
    Jul 2008
    Zahvala
    1
    3 x hvala u 3 postova

a kaj čemo u EU....i kaj se opče stim zamarate,zemlja smo za kurac i u kurcu smo totalnom...ko ludi su za nama.....i ko ih u ostalom jebe.....jebeš EU
    Na Vrh  

Freeza-san's Avatar
    Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    8
    8 x hvala u 7 postova

Koja je inače politika SDP-a glede Europe? Ako su oni neokomunisti, trebali bi se boriti protiv ulaska u EU. Koliko ja znam, sve komunističke i neokomunističke stranke u Europi su protiv EU. Za EU su jedino zapadnjačke demokratske struje.
    Dan Dan kokoro hikareteku,sono mabushii egao ni.Hatenai yami kara tobidasou Hold my hand.
    Na Vrh  

7. Freeza-san, hvala na tvom postu od seljaka:

plavi_andeo (17.09.08)

Član od
    Dec 2007
    Zahvala
    38
    11 x hvala u 10 postova

Quote Napisao/la: Freeza-san Pogledaj Post
    Koja je inače politika SDP-a glede Europe? Ako su oni neokomunisti, trebali bi se boriti protiv ulaska u EU. Koliko ja znam, sve komunističke i neokomunističke stranke u Europi su protiv EU. Za EU su jedino zapadnjačke demokratske struje.
    SDP je više demokratskiji od HDZ.....mislim ako to još neznaš

Na Vrh  

Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    1

Protiv sam ulaska u EU. Eu nas treba radi naših prirodnih bogatstava koja pojedujemo (zemlju,vodu,otoke,obalu i šume) to oni znadu da nam mogu oduzet kupnjom jer mi novaca ne mamo da to kupimo i zaštitimo. Ako ste pratili po vijestima krizu u Gruziji vidjeliste kako je Eu riješila to, nikako Rusima su se prodali za naftu i plin, a Gruzija ko te šljivi dobićeš neke papire naše potpore i to je to. Sjetimo se kako su uspjeli riješiti rat kod nas isto nikako, bilo je snađite se i još su zagovarali Yugoslaviju i pokušavali su ju spasit. Zato ne Eu, neka oni ostanu na zapadu, a mi ćemo radije biti Balkanci ali imati ćemo svoje, a ne da budemo ponovo robovi strancima kako smo bili zadnjih 1000godina.
    Na Vrh  

qqruz's Avatar
    Član od
    Dec 2007
    Zahvala
    100
    36 x hvala u 27 postova

Hrvatskom vladaju nezasitne zvjeri.
    Zato treba razmišljati o ponovnom okupljanju nas proletera
    kako bi smo jednog dana bili spremni jebat majku ovim prodavačima Hrvatske.
    Krleža je bio u pravu, ovdje će zauvjek vladati "Balkanska krčma"
    ćim se zagase svijetla, vade se noževi i poćinje opče klanje.
    Zato spremte se bračo kmeti!!!
    Na Vrh  

11. qqruz, hvala na tvom postu od seljaka:

SavaKovačević (24.04.09)

Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    1

Jebeš EU dobor je nama biti na BALKANU. Mi EUROPI trebamo pustit pjesmu od grupe AZRA MOJ BALKANE i to je to...........Život je lijep..................
    Na Vrh  

Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    0
    6 x hvala u 2 postova

Oduvijek sam bio protiv tog famoznog ulaska al sad, hm, kad realno gledaš vec su nam naši lopovi sve maznuli i uništili pa nam ni europa nebi mogla naškodit više. Pitanje hoce li nas uopce i primit kad dolazimo praznih ruku.
    Na Vrh  

subotar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    317

Eto tesko ce mo u EU 2009,i jos koju godinu.
    Izgleda da je lakse bilo izrucit Gotovinu, nego nekakve topnicke dnevnike.
    Il se to samo neko zaigra pred izbore.
    Sveusvemu ovi sta su glasali protiv mogu bit mirni jos koju godinu.
    Na Vrh  

Inspector Inquisitor skeletor's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    13
    21 x hvala u 16 postova

Nećemo mi vidit EU po mojoj procjeni prije 2014g.,i to je ono odoka i optimistična procjena,a u stanju kakvom smo trenutno,ja čisto iz dišpeta nebi ni ulazija, jebeš to kad mi kao država nisamo u stanju zauzeti stav i držati ga se,a ne idemo na sud u Haag,e neidemo nego će neka komisijica odlučit oko naše granice,prejebu nas na svakom koraku a mi se uvijek vračamo po još.Slovencima odjeb totalni,u stilu zatvaramo granicu,vi odjebite kad se dođete pameti javite nam se.
    Što se tiče topničkih dnevnika u mojoj su konobi pa neka gospodin Brammertz svrati do mene pa ću mu ih dati.

Lacrimosa dies illa, qua resurget ex favilla.
    Na Vrh  

Aldous's Avatar
    Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    242
    134 x hvala u 92 postova

Tko uopće kaže da mi trebamo ući u EU!

Mi smo imali razvijenu kulturu i primili kršćanstvo i tekovine zapada (tekovine čak nismo ni primali, njih su naši značajni ljudi dobrim dijelom i stvarali) dok je polovica novovjekih razvijenih zemalja (mahom članica EU-e) još uvijek lovilo kuniće drvenim kopljem i sulicama i mislilo da će im se nebo prevrnuti na glavu!
    Na Vrh  

subotar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    317

Quote Napisao/la: Kanižan Pogledaj Post
    Tko uopće kaže da mi trebamo ući u EU!

Mi smo imali razvijenu kulturu i primili kršćanstvo i tekovine zapada (tekovine čak nismo ni primali, njih su naši značajni ljudi dobrim dijelom i stvarali) dok je polovica novovjekih razvijenih zemalja (mahom članica EU-e) još uvijek lovilo kuniće drvenim kopljem i sulicama i mislilo da će im se nebo prevrnuti na glavu!
    Nešto ka super ljudi. Bolje da su ljudi i na ovin prostorima lovili kunice, bolje nego jedni druge.
    Na Vrh  

Roksi's Avatar
    Član od
    May 2008
    Zahvala
    23

EU nas nije dostojna
    Na Vrh  

Il Brutto cubanrastaman's Avatar
    Član od
    Aug 2008
    Zahvala
    515
    416 x hvala u 248 postova

Da te pitam? Odgovor: Ulazak u EU - za ili protiv

Je`l se može ispisat iz Eu npr. ako ti dosadi pa ne želiš više biti u njoj, ako vidiš da to nije ono što si očekivao
    When you have to shoot, shoot! Don't talk.
    ____Tu nema čestitih građana za zaustavljane zločina____
    Na Vrh  

Lav25's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    48
    33 x hvala u 33 postova

bilo je jasno čim su se naše pizde od političara počele uvlačit u guzu ovima u EU odustajanjem od ZERP-a i slanjem generala u HAAG da mi nećemo ući u Eu kako su oni obećavali,jer niko ne voli dvolične ljude-što naši jadnici svakako jesu,a pošto sam protiv zahvaljujem Sloveniji blokadi,jer sam mišljenja kad je Sanader skužio da neće ući da je sve namješteno da na Slovenci blokiraju,tako se može opravdati pro populo za još jednu od svojih laži
    Na Vrh  

Član od
    Mar 2009
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

EU je zlo za članice koje nisu u predpristupnim pregovorima zaštili svoje interese. Kako će nam biti ovisi o pregovorima. Kažu da u žurbi nije dobro ni dicu pravit, a našoj vladi se jako žuri.
    Na Vrh  

niko i ništa... matirx's Avatar
    Član od
    Apr 2009
    Zahvala
    13
    30 x hvala u 30 postova

...zarati pa vladaj...
    htjeli mi to ili ne, to je neizbjezno...
    Na Vrh  

Stranica 6 od 18 PrvoPrvo ... 234567891016 ... ZadnjiZadnji

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja