Pogledaj rezultate Ankete: Želite li Hrvatsku kao članicu EU

Glasača
241. Ne možet glasati u ovoj Anketi
  • DA

52 21.58%
  • NE

148 61.41%
  • Jebe se meni

41 17.01%
Stranica 3 od 18 PrvoPrvo 123456713 ... ZadnjiZadnji
Results 41 to 60 of 347

Tema: Ulazak u EU - za ili protiv

Black Bear
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    16
    231 x hvala u 131 postova

Normalno Odgovor: Ulazak u EU - za ili protiv

Quote Napisao/la: plavi_andeo Pogledaj Post
    naravno da sam za EU...samo neznalci nisu za nju,koji misle da možemo bez europe.....reci Da europi,a NE balkanu
    bili mi u EU ili ne uvijek ćemo biti na Balkanu i to se ne može promijeniti....
    jasno i glasno sam protiv EU
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Kakva bi samo tišina nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Na Vrh  

dinek's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    11
    0 x hvala u 0 postova

definitivno nisam za ulazak u uniju. i velika većina ljudi s kojima sam o tome pričala. uopće ne vidim neke dobre razloge za ulaz u tu umjetnu tvorevinu. ali ne bi se čudila da ako nas i uzmu u obzir to bi se onda brzo raspalo.jer tamo gdje naš čovjek dođe ... (ok, ovo zadnje je bila šala)

stvarno, zašto nema referenduma?
    Na Vrh  

schuster's Avatar
    Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    70
    26 x hvala u 25 postova

jebe se meni...sam glasao
    -"covek je bice kojem moze bog da se obraduje ali i djavo da se postidi" NJSPS PAVLE
    Na Vrh  

Jebac na baterije becar's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    503
    377 x hvala u 241 postova

Eh ta unija ja sam za jer i ovako smo u krizi...pa hajdemo je podjeliti s ostalima. Kockarskog sam duha uvjek bio i ostao...pa ak popusimo ulaskom i boravkom u takvoj zajednici to ne moze biti strasnije od danasnje situacije. A ono kak smo sjebali bivsu jugoslaviju hehe mi rvati smo jeben narod...bumo mi i zapadu pomrsili racune sam nek nas budu vukli za cunu...jedino mi se ne sviđa sto smo tada u istom kokošinjcu s janezima i hehehe kako stvari stoje, mozda opet i sa srbima...
    P.S. ovo je razmišljanje onak od zajebancije...kada bi po šablonu išli i nabrajali prednosti i nedostatke onda bi to bilo epsko poglavlje...
    Bećar bio dok se nisam oženio.Možda opet,jednom,nekad...
    ...legende nikad ne umiru,Pure Evil.
    Na Vrh  

qqruz's Avatar
    Član od
    Dec 2007
    Zahvala
    100
    36 x hvala u 27 postova

U vrijeme austro-ugarske napravljena je željeznica, izgrađene su rive i uglavnom što je tada pokrenuto i napravljeno to i danas ima funkciju. I bez tih temelja zapadne industrije teško da bi se i razvilo naše visoko školstvo i još bi se dalo nabrajat što nas sve čini djelom europe. Jedino našim političarima i
    muljatorima (kao što su bankari i veletrgovci) ne odgovara ulazak u EU, mada su im puna usta iste.
    Na Vrh  

poro's Avatar
    Član od
    Dec 2007
    Zahvala
    36
    3 x hvala u 3 postova

Po meni je eu samo ime za uzimanje najboljega od malih drzava. Jer sa europskom unijom vladaju drzave koje imaju sve i još su pohlepne. Nasa drzava je u velikim dugovima a kad udjemo u eu opet cemo biti u još vecim dugovima a sta se tice EU zasto su sel judi toliko borili za slobodu kad opet eu namece svoja pravila i zakone. Ali to je samo moje misljenje. Ja sam da uglavnom ne udjemo u EU!
    ...live or die...
    Na Vrh  

Član od
    May 2008
    Zahvala
    1
    0 x hvala u 0 postova

Apsolutno sam protiv ulaska hrvatske u EU
    Mi znamo da je Hrkljuš uvijek u pravu! Tako piše u Njegovom Pismu, a i Osobno nam je to rekao.
    Na Vrh  

Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    9
    18 x hvala u 15 postova

i ovakosmo samo brojevi sve više rasprodani, a na vlasti nam stoje stranci pa prema tome svejedno nm j...
    Ja protiv!!
    Kada bi na Zemlji sve izgorilo, ostala bi voda i u vodi iskra novog Ĺľivota.
    Na Vrh  

qqruz's Avatar
    Član od
    Dec 2007
    Zahvala
    100
    36 x hvala u 27 postova

Ponavljam se, ali u čemu je razlika za nas kmetove
    izrabljuje li nas Hans ili Rojs ?

Što prije u Europu po mogućnosti ne u paketu.
    Na Vrh  

Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    14
    30 x hvala u 15 postova

NE ! tj protiv ulaska.
    Na Vrh  

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    0
    Primljena 1 zahvala u 1 postu

NE HVALA......
    Na Vrh  

Lav25's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    48
    33 x hvala u 33 postova

protiv
    Na Vrh  

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    31
    0 x hvala u 0 postova

Jebeš ovakvu Europu. Bio sam u petak u Sloveniji. Janezi mi se žale, otkad im je uveden euro cijene su narasle cca 60% plaće su ostale na istoj razini...... Tu sam priču prije četiri godine slušao do Talijana i Njemaca. S tim da otkad je Bugraska u EU, talijani imaju problema sa najezdom Bugara koji su trenutno najmnogoljudnija manjina u Italiji. Za bogataše je definitivno dobro kada uđemo u EU pošto svoje poizvode i radnu snagu mogu plasirati po cijeloj Europi, te lakše mogu prodavati Hrvatska prirodna bogatstva, za nas male definitivno nije dobro.... Što se mene tiće, zašto ne bi kao Švicarci ostali neutralni, imamo dovoljno prirodnih ljepota i neiskorištenih resursa koji bi se dobrom ekonomskom politikom mogli kvalitetnije eksploatirati.... Samo kod trenutno nema te face koja bi svoje interese stavila u drugi plan i podmetnula kičmu za dobrobit naše zemlje....
    Na Vrh  

Fich031's Avatar
    Član od
    May 2008
    Zahvala
    49
    31 x hvala u 23 postova

Štogod mi mislili, EU nam je neizbježna! Samo bi se zemlja trebala bolje pripremiti do konačnog ulaska. Stranci će nas ionako pokupovati tj. kupiti će sve što je likvidno, sve na čemu se može zarađivati.
    Banke su pokupovali, telekomunikacije, najveći diskonti su u njihovim rukama, naftna industrija, uskoro i brodogradnja koja grca u dugovima zbog lošeg vođenja...
    Država bi trebala, u ovih par godina što nam je preostalo, poticati razvoj malog poduzetništva, olakšati ulaganja domaćim tvrtkama u nekretnine na obali, poticati kredite za otvaranje obrta, seoskih gospodarstava... uglavnom, poduzeti sve mjere da naši državljani imaju bolju startnu poziciju do trenutka ulaska!
    Najgori je stav: kako bude, bit' će! Svaki od nas može poduzeti neke mjere kako bi bolje prošao ubudućnosti! Npr.: ako imaš neku nekretninu - srediti papire, uložiti u obnovu iste, kako bi postigla bolju cijenu...
    Ukoliko ste u mogućnosti, kupite nekretninu ili ako imate građ. zemljište izgradite nešto... Ako se bavite poljoprivredom povećajte površine pod kulturom za koju se dobiju najveći poticaji...
    Ako ništa od toga, barem pokušati u svom poslu steći što više znaja i iskustva jer kada dođu strane tvrtke, menadžeri stranci će trebati najviše one najsposobnije i najkvalificiranije i ti će čak i profitirati ulaskom u EU!
    Ispada da ja tu kao sve znam i da puno serem, ali i sam se pribojavam što će sve biti i zbog toga mislim da treba pod svaku cijenu iskoristiti sve što se može!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Na Vrh  

Kum svih kumova Odraz's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    195
    337 x hvala u 245 postova

kako bude bit će
    to nije najgori stav
    to je jedini stav, pošto ionako mi (narod) o ničemu ne odlučujemo
    da li biramo plavo ili crveno, svejedno, jer crno nam se piše
    BMW i 300 ks meni ne fali- jer mi rođo nije mali

Na Vrh  

Fich031's Avatar
    Član od
    May 2008
    Zahvala
    49
    31 x hvala u 23 postova

Quote Napisao/la: Odraz Pogledaj Post
    kako bude bit će
    to nije najgori stav
    to je jedini stav, pošto ionako mi (narod) o ničemu ne odlučujemo
    da li biramo plavo ili crveno, svejedno, jer crno nam se piše
    Mi ne biramo hoćemo li u EU ili ne, tu se slažem!
    Ali nemo'š reći da će svima biti gore ili bolje pa kako bude! Biti će kako se tko snađe. Dakle treba poduzeti nešto da ti bude bolje ili da bar da ne bude puno gore!
    E pa sada šta će tko napraviti... Htio sam reći da se nemo'š prepustiti pa što bude, bude!
    I našaje država upropastila pretvorbom stotine tisuća radnika, Europa će na s još manje maziti.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Na Vrh  

Kum svih kumova Odraz's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    195
    337 x hvala u 245 postova

sve to stoji
    ali netko tko nema uslove u jednoj usranoj Hrvackoj i di se bori sa 1200 kn mjesečno da prehrani 4 bolesna i sebe, mislim da nema šta tražiti u Europi.
    Jer jednako kao i u Europi, tako će i kod nas stopa kriminala porasti, krađe, prostitucija, dilanja...
    Postoje točni podaci koliko je čega od prvog EU ustava.

Jebiga, mi možemo pričati kako će se ko snaći, ali jao onome koji nema ili imam malo... a takvih je većina u Hrv.
    BMW i 300 ks meni ne fali- jer mi rođo nije mali

Na Vrh  

Fich031's Avatar
    Član od
    May 2008
    Zahvala
    49
    31 x hvala u 23 postova

Slažem se. Tko nema imati će još manje, tko ima možda i poveća... možda i propadne, a najkrupniji će okrupniti...
    Jeb'ga, sada je kasno...
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Na Vrh  

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,766 x hvala u 1,224 postova

Jebo Evropu, pogotovo ako u Hercegovini ima nafte kao što se tvrdi...

.

Na Vrh  

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    9
    8 x hvala u 5 postova

I jesam za i nisam. Tu čovjek ne može biti pametan. Ulaskom u EU će mo imati više prilike za rad u drugim državama (naravno ko zna jezike tu mu je prednost) i nećemo se više morati mučiti s tim šugavim radnim dozvolama i šta ti ja znam, a opet s druge strane eto ti poskupljenja i sto drugih nameta, a plače će biti di su tu su čak još i manje nego sad. Mi bi trebali kao i švicarska sami za sebe, al surađivati sa EU. Mi samo zemlja kakvu se nemože izmisliti! Predivna Slavonija u kojoj ima toliko hrane za sve stanovnike naše lijepe i još da možemi i izvesti iz zemlje. Pa ostali dijelovi naše prekrsne zemlje sa raznim kulturama i sadržajima, a da se ne spominje Dalmacija i naše predivno more na koje cijeli svijet ima želju doći, a i dolaze. Ali kad mi to ništa neznamo iskoristiti nego dajmo sve to EU koja će nam sve to izvesti, a nama vraćati sve ono jadno. Ali šta će mo mi tu mali građani nemožemo ništa osim ćekati šta će se destiti i nadati se da nam neće biti gore nego sad ako već nemože biti bolje. Ipak ja nisam za tu EU.
    Na Vrh  

Stranica 3 od 18 PrvoPrvo 123456713 ... ZadnjiZadnji

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja