Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Results 21 to 29 of 29

Tema: Menopauza (grupa za samopompri susretu s oboljelima ili pak oboljeli - umjereni chat)

Crazy Bitch dijana25's Avatar
    Član od
    Jun 2008
    Zahvala
    97
    26 x hvala u 24 postova

Normalno Odgovor: Menopauza (grupa za samopomoć pri susretu s oboljelima ili pak oboljeli - umjereni chat)

Najnoviji doživljaji obitelji NoName

1.

oSOBA A: Imam 26 godina, želim na tsan... Što onda ako nemam stalan posao, pa uskočiti će nešto... Ne možeš mi naređivati!!!
    OSOBA B: Ako otiđeš iz ove kuće, ne vračaj se više!!!
    OSOBA A: Aaaaaaaaa

2.

Jednog prekrasnog ljetnog jutra, baka obitelji NoName se počela gubiti. Članovi su počeli šaputati među sobom da se možda radi o staračkoj sklerozi (ili ti ga zaboravljanju). Jednina nesreća je ta što to još nije shvatila baka (tvda je ona, stara koka) i njezina kčer, dotična menopauzerka...

3. Sin Miladin, poznat pod nadimnkom lumen ili ti ga genijalac študent, u vlastitom stanu gleda utakmice Eura 2008. Baš pri takvoj jednoj utakmici procurila je vijest od njemu nekog bliskog da mu je upatan prolaz godine. Sva sreća da je informacija došla od zlonamjernog i nevjenčanog supruga (ili ti ga dragogaa ili dečka) od moje malenkosti, koja (ja jel) , da napomenem živi s roditeljima u 26 godini života, pa je samim time informacija nevažeča i poprilično bezobrazna i neodgovorna.

4.

Od prije neko0liko dana s djedom se ne razgovara u kući. To je normalno, što bi se razgovaralo sa pijancom ili ti ga po književnom alkoholičarom... To su bedaki... Sami su si krivi... Osim toga, ako njemu nije stalo biti doma svakog božjeg dana, zašto bi to dotičnoj skleroznoj gospoji i njezinoj kčerki bilo stalo... Seljak, bedak, kaj se tu more...

5. Ja se inače osječam dobro... Ponekad imam nalete bjesa, još mi nije jasno od čega... A primječujem da imam i glavobolje te lagane mućnine... Dobra je viojest što nisam trudna, nego samo možda hm... Što mi je onda?

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
    Editirano od dijana25; 18.06.08 u 20:50.

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858
    722 x hvala u 548 postova

Normalno Odgovor: Menopauza (grupa za samopomoć pri susretu s oboljelima ili pak oboljeli - umjereni chat)

ojdi si cica ili ćeš popucat

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759
    1,004 x hvala u 762 postova

Quote Napisao/la: dijana25 Pogledaj Post
    Najnoviji doživljaji obitelji NoName

1.

oSOBA A: Imam 26 godina, želim na tsan... Što onda ako nemam stalan posao, pa uskočiti će nešto... Ne možeš mi naređivati!!!
    OSOBA B: Ako otiđeš iz ove kuće, ne vračaj se više!!!
    OSOBA A: Aaaaaaaaa

2.

Jednog prekrasnog ljetnog jutra, baka obitelji NoName se počela gubiti. Članovi su počeli šaputati među sobom da se možda radi o staračkoj sklerozi (ili ti ga zaboravljanju). Jednina nesreća je ta što to još nije shvatila baka (tvda je ona, stara koka) i njezina kčer, dotična menopauzerka...

3. Sin Miladin, poznat pod nadimnkom lumen ili ti ga genijalac študent, u vlastitom stanu gleda utakmice Eura 2008. Baš pri takvoj jednoj utakmici procurila je vijest od njemu nekog bliskog da mu je upatan prolaz godine. Sva sreća da je informacija došla od zlonamjernog i nevjenčanog supruga (ili ti ga dragogaa ili dečka) od moje malenkosti, koja (ja jel) , da napomenem živi s roditeljima u 26 godini života, pa je samim time informacija nevažeča i poprilično bezobrazna i neodgovorna.

4.

Od prije neko0liko dana s djedom se ne razgovara u kući. To je normalno, što bi se razgovaralo sa pijancom ili ti ga po književnom alkoholičarom... To su bedaki... Sami su si krivi... Osim toga, ako njemu nije stalo biti doma svakog božjeg dana, zašto bi to dotičnoj skleroznoj gospoji i njezinoj kčerki bilo stalo... Seljak, bedak, kaj se tu more...

5. Ja se inače osječam dobro... Ponekad imam nalete bjesa, još mi nije jasno od čega... A primječujem da imam i glavobolje te lagane mućnine... Dobra je viojest što nisam trudna, nego samo možda hm... Što mi je onda?

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
    depra na rubu ludila

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759

Quote Napisao/la: vekia Pogledaj Post
    moja prošla menopauzu čini mi se da je u pubertetu sad šta da radim
    pusti babu da uživa....vidi kako je meni dobro

Član od
    Jun 2008
    Zahvala
    97
    26 x hvala u 24 postova

Biseri iz zadnjih klupa obitelji NoName:

Biser 1: El ste vi svjesni da vi sa 6 i pola tisuća kuna mjesečno ne možete živjeti kad sve uvjek potrošite... Ovaj tvoj pogotovo... Gdje mu je plača? (Napomena: ima plaču 2000 - 2500)

Biser broj 2: A zašto tako veliki stan (dvosoban). Vi ste mladi, bolje vam je manji stan... ( osim što se bližimo tridesetoj, mladi smo u duši, ako nigdje drugdje)

Napomena: Po svrsi, bisere ću nadopunjavati
    Editirano od dijana25; 19.06.08 u 07:56.

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759

Biseri iz zadnjih klupa obitelji NoName:

Biser 1: El ste vi svjesni da vi sa 6 i pola tisuća kuna mjesečno ne možete živjeti kad sve uvjek potrošite... Ovaj tvoj pogotovo... Gdje mu je plača? (Napomena: ima plaču 2000 - 2500)

Biser broj 2: A zašto tako veliki stan (dvosoban). Vi ste mladi, bolje vam je manji stan... ( osim što se bližimo tridesetoj, mladi smo u duši, ako nigdje drugdje)

Napomena: Po svrsi, bisere ću nadopunjavati
    ne slušaj "dobronamjernike"....nestani šta prije od njih

Član od
    Jun 2008
    Zahvala
    97
    26 x hvala u 24 postova

Hvalaa!!!

Ova pjesma je prebolesnaaa ali prigodna

http://www.youtube.com/watch?v=hhN6y...eature=related

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759

Hvalaa!!!

Ova pjesma je prebolesnaaa ali prigodna

http://www.youtube.com/watch?v=hhN6y...eature=related
    sve mame su takve i dok je god imaš bit će tako ...uvijek si njeno dijete, a tebi je jedini lijek da se odseliš i pokažeš joj da si samostalna i velika

skroz zdrava's Avatar
    Član od
    Aug 2008
    Zahvala
    6
    0 x hvala u 0 postova

Normalno Odgovor: Menopauza (grupa za samopompri susretu s oboljelima ili pak oboljeli - umjereni chat)

Svekrva je u menopauzi već 10 godina(toliko sam i ja sa njezinim sinom).Vanka 20 ispod nule,a ona ugasi centralno,mi se bunimo a ona kaže "obucite jakne".Kako sam je tada mrzila!Međutim,sbog mnogima poznatih problema na mom južnom dijelu i meni hormoni ošli u ku..c pa sad i meni stalno vruće pa i ja gasim centralno.Sad se gledamo sa razumijevanjem u očima i skupa se borimo protiv onih kojima je hladno u kući kad se usred zime zatvori grijanje.Muž i svekar već počeli lagano šizit.Ali pronašla sam spas u obliku tableta za kontracepciju koje totalno uklanjaju simptome kravljeg ludila!
    ...ja nećem više da budem čemer ,plač i jad...

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja