Stranica 4 od 8 PrvoPrvo 12345678 ZadnjiZadnji
Results 61 to 80 of 159

Tema: HPV,CIN....1,2,3,

tonka
    Gost

Normalno Odgovor: HPV,CIN....1,2,3,

Quote Napisao/la: Pandora Pogledaj Post
    jel nakon "uklanjanja" jako boli??
    nisam došla do te faze...još...moramo čekat one koje su to prošle

ma daj...šta je to za tebe, malu hrabricu

misica's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    63
    48 x hvala u 47 postova

Quote Napisao/la: Pandora Pogledaj Post
    jel nakon "uklanjanja" jako boli??
    Ako sam dobro shvatila imaš HPV i moraš na operaciju?

Ja sam imala HPV visokog rizika i morala na operaciju (konizacija). Odrezali (skratili) su mi grlić maternice jer je virus uzrokovao promjene. Boli kao i svaka operacija, dok se sve ne smiri i ne zaraste.
    Inače, rodila sam godinu dana nakon operacije bez ikakvih dodatnih komplikacija, iznjela trudnoću do kraja.

Moja kolegica je imala isto HPV, ali niskog rizika i nestao je u 2-3 mjeseca bez ikakvog traga. Dobila je neke vaginalete i to je to, imala je sreće.
    http://www.AWSurveys.com?R=2881829

Pandora's Avatar
    Član od
    May 2008
    Zahvala
    73
    87 x hvala u 66 postova

Quote Napisao/la: misica Pogledaj Post
    Ako sam dobro shvatila imaš HPV i moraš na operaciju?

Ja sam imala HPV visokog rizika i morala na operaciju (konizacija). Odrezali (skratili) su mi grlić maternice jer je virus uzrokovao promjene. Boli kao i svaka operacija, dok se sve ne smiri i ne zaraste.
    Inače, rodila sam godinu dana nakon operacije bez ikakvih dodatnih komplikacija, iznjela trudnoću do kraja.

Moja kolegica je imala isto HPV, ali niskog rizika i nestao je u 2-3 mjeseca bez ikakvog traga. Dobila je neke vaginalete i to je to, imala je sreće.
    evo dosla ja iz bolnice... imala sam HPV al neznam kojeg stupnja... odstranili su mi to spaljivanjem.. nesmijem se pozalit jer me stvarno ne boli... bar za sada.. nadam se da bude dalje dobro... a i doktor je rekao da se vec dosta i samo povuklo od pregleda..

misica's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    63
    48 x hvala u 47 postova

Bit će sve OK, bitno da se toga riješiš! Drago mi je da si dobro i da te ništa ne boli!

skroz zdrava's Avatar
    Član od
    Aug 2008
    Zahvala
    6
    0 x hvala u 0 postova

Evo me opet.Ja i moj hpv skupa idemo prekosutra u bolnicu a nadam se vratiti bez njega jer mi ga več dosta.U srijedu operacija-konizacija, pa ćemo vidjet šta će biti.Malko me strah ali proći će i to.Samo se nadam da će nalaz poslije operacije biti ok jer mi se više zbilja ne da ić ginekologu svaki treći dan.Jadan čovik će još pomislit da sam zaljubljena u njega.Drago mi je da je stranica napokon osposobljena jer mi zbilja na internetu nema niš bolje nego se družit sa seljacima i čitat njihove lude komentare.Ljudi ste the best.Pozdrav i nadam se da ći bit skoro zdrava!

CruellaDeVil Cicimici's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    600
    1,478 x hvala u 1,003 postova

Quote Napisao/la: skorozdrava Pogledaj Post
    Evo me opet.Ja i moj hpv skupa idemo prekosutra u bolnicu a nadam se vratiti bez njega jer mi ga več dosta.U srijedu operacija-konizacija, pa ćemo vidjet šta će biti.Malko me strah ali proći će i to.Samo se nadam da će nalaz poslije operacije biti ok jer mi se više zbilja ne da ić ginekologu svaki treći dan.Jadan čovik će još pomislit da sam zaljubljena u njega.Drago mi je da je stranica napokon osposobljena jer mi zbilja na internetu nema niš bolje nego se družit sa seljacima i čitat njihove lude komentare.Ljudi ste the best.Pozdrav i nadam se da ći bit skoro zdrava!
    i ja se nadam da ćeš se vratiti bez njega

milka's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    497
    415 x hvala u 268 postova

Želim ti brz oporavak...i da više ne ideš kod njega....mogla si ti i kod ženske ići

Član od
    Sep 2006
    Zahvala
    323
    277 x hvala u 159 postova

"Evo me opet.Ja i moj hpv skupa idemo prekosutra u bolnicu a nadam se vratiti bez njega jer mi ga več dosta.U srijedu operacija-konizacija, pa ćemo vidjet šta će biti.Malko me strah ali proći će i to.Samo se nadam da će nalaz poslije operacije biti ok jer mi se više zbilja ne da ić ginekologu svaki treći dan.Jadan čovik će još pomislit da sam zaljubljena u njega.Drago mi je da je stranica napokon osposobljena jer mi zbilja na internetu nema niš bolje nego se družit sa seljacima i čitat njihove lude komentare.Ljudi ste the best.Pozdrav i nadam se da ći bit skoro zdrava!"

ako sam ja preživjela prije manje od godinu dana operaciju mioma veličine dječje glavice (i to bez komplikacija) pod totalnom narkozom, i ti ćeš draga ovo

želim ti sreću i ne slušaj babske priče po bolnici

aj pa nam se javi kako je prošlo i jesi li se riješila tog govna zauvijek

Editirano od KCN; 16.02.09 u 02:12.

Član od
    Sep 2006
    Zahvala
    323
    277 x hvala u 159 postova

i kad to obaviš, obavezno novi nik

misica's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    63
    48 x hvala u 47 postova

Ajde nije to tako strašno, samo zamisli da ćeš riješiti taj grozan problem i bit će ti lakše
    Držim fige da sve dobro prođe i da se brzo oporaviš!

skroz zdrava's Avatar
    Član od
    Aug 2008
    Zahvala
    6
    0 x hvala u 0 postova

Hvala svima na podršci!Super ste!Milka, išla sam kod tete doktorice 4 godine pa mi nije niš pomogla,ali mislim da to nema veze,jer koliko sam skontala da se te operacije rade tek kad zagusti.I da, kad ozdravim mijenjam nick u potpuno zdrava!

milka's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    497
    415 x hvala u 268 postova

Hvala svima na podršci!Super ste!Milka, išla sam kod tete doktorice 4 godine pa mi nije niš pomogla,ali mislim da to nema veze,jer koliko sam skontala da se te operacije rade tek kad zagusti.I da, kad ozdravim mijenjam nick u potpuno zdrava!
    To ja radi čovika da ne pomisli da si se zaljubila

skroz zdrava's Avatar
    Član od
    Aug 2008
    Zahvala
    6
    0 x hvala u 0 postova

He he ,dobar!!!Ko zna možda doktor čita seljake.Ma prepoznao bi me bez obzira na nick.Dao Bog da dođu vremena doktor free!!Malo sam se danas raspisala jer u bolnici ću krepat od dosade.Ajme!

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759
    1,004 x hvala u 762 postova

držim fige da se tog smrada riješiš zauvijek

btw....otišao stres iz mog života, otišao i HPV nakon 2 i pol godine

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

super
    jer inače (ne znam koliko imaš godina i jesi imala prije poroda) se kod žena koje nisu imale do sada poroda, a žele vrši "krajnje poštedno liječenje" samo redoviti pregledi jer može narušiti reproduktivne sposobnosti...a nitko ne može garantirat da li ćeš moći zatrudniti nakon 2, 3, 4 ili 7 godina

misica's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    63
    48 x hvala u 47 postova

Ma išla sam ja na redovite preglede nekoliko godina i pokušavala sa svim i svačim, ali jednostavno nije bilo bolje, a još se ustanovilo da je HPV visokorizičan i poslali me na konizaciju. Nakon operacije mi je doktorica rekla da sam sam već rodila (do tada nisam rodila), da bi mi izvadila cijelu maternicu ...koma...ali na sreću uspjela sam roditi, za sada jednom, a nadam se barem još jednom ako bude sreće.

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759

Ma išla sam ja na redovite preglede nekoliko godina i pokušavala sa svim i svačim, ali jednostavno nije bilo bolje, a još se ustanovilo da je HPV visokorizičan i poslali me na konizaciju. Nakon operacije mi je doktorica rekla da sam sam već rodila (do tada nisam rodila), da bi mi izvadila cijelu maternicu ...koma...ali na sreću uspjela sam roditi, za sada jednom, a nadam se barem još jednom ako bude sreće.
    i moj je bio visokorizičan, uspjela sam ga se riješit tek nakon terapije interferonom i smanjenjem stresa...ko zna šta je pomoglo, ali važno je da ga nema

misica's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    63
    48 x hvala u 47 postova

Quote Napisao/la: tonkica051 Pogledaj Post
    i moj je bio visokorizičan, uspjela sam ga se riješit tek nakon terapije interferonom i smanjenjem stresa...ko zna šta je pomoglo, ali važno je da ga nema
    Meni interferon nije pomogao...

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759

Meni interferon nije pomogao...
    jesi li uspjela usporit životni ritam uz upotrebu interferona?

btw...ja sam bila spremna na to da ću morat ponovit kuru, tako me dr. pripremila, a i neke poznate sa istim iskustvom

misica's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    63
    48 x hvala u 47 postova

Quote Napisao/la: tonkica051 Pogledaj Post
    jesi li uspjela usporit životni ritam uz upotrebu interferona?

btw...ja sam bila spremna na to da ću morat ponovit kuru, tako me dr. pripremila, a i neke poznate sa istim iskustvom
    usporila i ritam i sve drugo, ali nije bilo pomaka....dugo sam se borila s tim (ako se ne vara cca 7 god.), a kako nije bilo nikakvih pozitivnih rezultata, završila na operaciji.

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja