Stranica 8 od 8 PrvoPrvo ... 45678
Results 141 to 159 of 159

Tema: HPV,CIN....1,2,3,

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858
    722 x hvala u 548 postova

Normalno Odgovor: HPV,CIN....1,2,3,

iš!!!!!!!!!

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

da smao nadodam nekih novosti..papa test već godinu dna savršen al cin me ne napušta nikako....al nije to ništa..htjedoh samo reć kako je stanje.

CruellaDeVil Cicimici's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    600
    1,478 x hvala u 1,003 postova

jel još uvijek cin1

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

sad sam na testiranju ...čekam nalaze do kraja mjeseca...nema tu nikakve smetnje kod "onih stvari" il tako nešto ,samo što 4 puta godišnje pretrneš od straha da ne raste i što si kod ginekologa češće neg kod zubara!

CruellaDeVil Cicimici's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    600
    1,478 x hvala u 1,003 postova

ma tako i meni bilo
    2,1,1 pa ništa pa opet 1 pa stalno tako
    dok nisam posložila sebi stvari u glavi, prestala se zbog svega nervirati, poslala sve u pm i tako i cin otišao
    dr mi je i rekla da je od stresa

nadam se da će ti biti dobar nalaz

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759
    1,004 x hvala u 762 postova

Quote Napisao/la: Anabela Pogledaj Post
    sad sam na testiranju ...čekam nalaze do kraja mjeseca...nema tu nikakve smetnje kod "onih stvari" il tako nešto ,samo što 4 puta godišnje pretrneš od straha da ne raste i što si kod ginekologa češće neg kod zubara!
    joj belka, držim fige da bude sve OK ovaj put

no stres, no ginekološki problemi
    Još se uvijek kontroliram 2 puta godišnje i svaki put mi nije svejedno dok ne dođu nalazi A dobri su, već dugoooo

✿ ℒℴѵℯ ❤ NIKITA_ST's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    3,335
    3,723 x hvala u 2,807 postova

Uvik sam išla redovno u ginekologa.
    Tako prije 5 godina papa nalaz uredan kao i uvik.
    Nakon mjesec dana zbog neke sitnice odem opet u ginekologa i kad sam već tamo,napravim opet papu.
    Kad vidi vraga , CIN 3
    Ginekolog mislio da su zamjenjeni nalazi,pa mi ponovio....i opet CIN3.

Napravim biopsiju i pokažu se kancerogene promjene koje galopirajuće napreduju.
    Odma odem na konizaciju i od tad pa do sad,svaki nalaz je savršen,bez greške.

Ne treba se bojati cina dok se redovno ide na kontrole,to je najbitnije
    Jedino šta od tad svaki put platim 100 kuna tako da nalaz dobijem u par dana,pa sam mirna i ne razmišljam o tome sljedećih godinu dana.
    Sad mi je rečeno da je dovoljno jednom godišnje se pregledat kad je sve u redu.
    Vjerijem da će tako i ostat i uopće više ne razmišljam o tome šta je bilo i moglo bit.
    Adio selo.Živi i zdravi bili.

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,887
    2,099 x hvala u 1,383 postova

uf eto malo ja provirio ovdje pa me sve neka jeza prosla prije nego sam procitao ove postove...iako nisam zensko ,imao sam blizak susret sa svim tim i ovo zadnje sto je niki napisala je otprilike to sto i sam mislim...jedina stvar u koju sam jako siguran je da je glavni uzrok svemu tome u vecini slucaja stres....i onda kad se osvrnemo malo iza i pogledamo zbog cega se sve prozdiremo ...bez veze nije to vrijedno zdravlja...zato stjerat sve sto se moze u 3pm i bit cemo zdraviji...naravno ne zaboravite na redovne kontrole i sretno svima

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759

Quote Napisao/la: savakovacevic Pogledaj Post
    uf eto malo ja provirio ovdje pa me sve neka jeza prosla prije nego sam procitao ove postove...iako nisam zensko ,imao sam blizak susret sa svim tim i ovo zadnje sto je niki napisala je otprilike to sto i sam mislim...jedina stvar u koju sam jako siguran je da je glavni uzrok svemu tome u vecini slucaja stres....i onda kad se osvrnemo malo iza i pogledamo zbog cega se sve prozdiremo ...bez veze nije to vrijedno zdravlja...zato stjerat sve sto se moze u 3pm i bit cemo zdraviji...naravno ne zaboravite na redovne kontrole i sretno svima
    hvala savo

ponekad te stres jednostavno samelje, a nisi ni svjestan ni kako ni zašto S vremenom čovjek/žena shvati šta je bitno, a šta nebitno i otjera sve nebitno tamo di mu je i mjesto...u mp3

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

je..ma ne sekriam se ja koliko sam prije znala za pop...sad već jedem govna ak moram od dice a muž "našu "prepirku rješi lako;odma me okrene dok me ne iscrpi! zato ćkomim!!!!nEGO KAKO JADNO:u ČEKAONI KOD JEDNOG DRUGOG DOKTORA(NE PITAJTE OĆE ME OVE GODINE)(AL NIŠT STRAŠNO,JOŠ MI UŠI NE OPADAJU )ova velika slova mi se ušetala...dakle;pričaju par baba kako je neka tamo "zaražena:HPV-om ,a ova druga kaže;Ma ne,ima cin2..!A ova će na to:Ma to ti je isto!Ko i sida jebla majku.To sve dobiješ što mjenjaš često partnere!Kako god okreneš kurva!Neupućenost ljudi je gadna stvar al ponekad i medicinsko osoblje maltene tako objasni .

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    759

jbt, jadne one curice koje žive u nekim zatucanim sredinama Odmah je okarakteriziraju kao kurvu A možda se zarazila i na neki drugi način

Ma...hebo selo i šta ono priča...to nikome još nije kruha dalo, babske priče

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

Da li se može dobiti HPV ako nije došlo do "potpunog" spolnog odnosa?
    Kako se humani papiloma virus nalazi u stanicama kože i/ili sluznica, to se prenosi izravnim dodirom kože i/ili sluznica. Za prijenos ove infekcije nije nužan potpuni spolni odnos, već je dovoljan i kontakt kože vanjskog spolovila, a spominje se čak i prijenos infekcije preko plahte i kožnih ljuspica . Pri tome uopće nije bitno da li je virus "aktivan" (prisutne manifestacije infekcije na koži u smislu kondiloma) ili je "neaktivan" (uopće nema promjena na koži vanjskog spolovila).

Pčelicaa's Avatar
    Član od
    Dec 2011
    Zahvala
    194
    314 x hvala u 261 postova

Curke vi koje ste imale probleme sa HPV-om i CIN-ovima prije, kakvo vam je stanje sada?

Naime uslijed ogromnog stresa pao mi je imunitet do kraja, manjak svih vitamina, infekcija mokraćnih kanala i eto ode ja papu radit kao ono HPV, i ACUS-H, dijagnosticiran i niski i visoki tip hpva, i sad za koji dan na kolposkopiju idem. inače sam na piluli, al sad kako sam to saznala koristimo kondom.

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

cin 1,HPV kolposkopijom i dodatnim pregledima isključen..zasad pod normalom sve.Sretno!

Pčelicaa's Avatar
    Član od
    Dec 2011
    Zahvala
    194

eto mene danas sa kolposkopije. ima nekakih sitnih promjena tj manji mozaik, al drugo ok. pitam jel to cin1, kaže da niti to nije. da bi se samo trebalo povući od sebe. neka imunitet jačam. kupila sam imunosal tablete ( sadrže beta glucan plus razne vitamine).

ako nije bed, kad ste to prolazile sve, jel ste prakticirale oralni sex ili ne?

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

nije bed..ne znam kakve bi to veze imalo s tim ..kolposkopija se izvodila oko grlića maternice a do tamo dug je put

Pčelicaa's Avatar
    Član od
    Dec 2011
    Zahvala
    194

joj draga nisam na to mislila
    nego sam mislila na one koje su ispale pozitivne na HPV dal su prakticirale oralni? netko kaže da može, netko kao da ne.
    i odnos sa kondomom, da ili ipak ne, ako je u pitanju stalni partner. i dokad bi se kao trebao koristiti.?

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    858

ako je u pitanju stalni partner i pozitivna si na HPV onda mislim da i partner treba na pretragu pa se dobije nesto. Nee znam točno kako to ide samo znam da se liječi.

Pčelicaa's Avatar
    Član od
    Dec 2011
    Zahvala
    194

koliko sam ja sad skužila, to je "moderna bolest", i svi ju imaju, imali su, ili će imati. odnosno svaka spolno aktivna osoba je barem jednom u doticaju bila. samo šta se većinom tijelo obrani samo. a ukoliko padne imunitet eto vraga
    ima slučajeva da se bilo pozitivno i kroz nekoliko mjeseci sve normalno. tijelo se izborilo samo. lijek je jačanje imuniteta.
    Za testiranje muških nema nekih pouzdanih metoda, kod njih bude nekad prisutan a da se ne može dokazati. sad na prvu ginička je rekla koristit kondom. i pridržavamo se toga. mene samo zanima dal netko bio u istoj situaciji.
    pupam imunitet pa se nadam da će kroz nekoliko mj biti bolje, i da se neće cin-ovi pojaviti.

Stranica 8 od 8 PrvoPrvo ... 45678

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja