Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Desavanja u vasem gradu - Stranica 3
Stranica 3 od 23 PrvoPrvo 123456713 ... ZadnjiZadnji
Results 41 to 60 of 455

Tema: Desavanja u vasem gradu

Član od
    Sep 2006
    Zahvala
    323
    277 x hvala u 159 postova

Normalno Odgovor: Kuda večeras [CZO - Centar Za Obavjesti]

di je nestalo ono što je agata napisala o vip inmusic festivalu?
    ja bila oba dana
    oganizacija očajna
    čekaš pola sata da kupiš bonove kojima kasnije ideš na drugo mjesto kupovat piće... na što opet naravno čekaš pola sata... ako se naravno prije nisi zajebo i kupio bonove za hranu (koje je više nebilo nego bilo...)
    vina niti prvi niti drugi dan nije bilo (što je zapravo bilo dobro jer je sve bilo puno murje pa ne bi valjalo da sam morala puati u ono sranje)

preklapanje bendova... e jebi ga, nisam bila na dovoljno događanja sličnog tipa da mogu reći da li je to uobičajeno
    žao mi je bilo što su se izvrsni NYD poklopili sa SY
    jer iako su prvi dali izvrstan koncert s puno energije, volje i iskrenosti, a drugi su ipak odradili posao (kvalitetno da se razumijemo) bilo bi lijepo da smo mogli vidjeti i jedne i druge, a ne letjeti s vip stejđa na nokiju i obratno
    na M malo zakasnili (što mi je žao premda sam ih vidjela n puta...)
    bare živ... mada ne izgleda tako... nemam što reći jer, i da su bili loši, a nisu, vežu me za neka vremena koja su mi užasno draga
    IP iznad mojih očekivanja
    na krku neke godine mi je beskrajno išao na kurac, ali sam zato ove oduševljena
    apsolutna pozitiva i optimizam
    predobro... meni naj izvođač ovog festivala
    i na kraju KS (pjur zna o čem pričam... neki iz moje ekipe užasno razočarani a drugi oduševljeni... ukusi, ukusi...)

sreću imali s vremenom
    kažu novine "rokeri otjerali oblake" (ili tako nekako)
    i stvarno jesu
    počelo padati drugi dan na samom kraju, mada je cijelo vrijeme visilo nad glavama
    hvala onom gore što je to tako fino složio... ima ukusa jebat ga

eto... tko je bio, bio je, tko nije... a kurac, ni neće
    ajte zdrao

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    10
    10 x hvala u 10 postova

Normalno Odgovor: Desavanja u vasem gradu

SPEKTAKL U NAJAVI

Ekskluzivni intervju sa jednim od origanlnih članova i basistom Riblje Čorbe, Mišom Aleksićem, povodom održavanja koncerta Riblje Čorbe u Londonu, 8. Oktobra 2007.

EXER Events, poznati organizatori domaćih zbivanja u Londnu, najavljuju dugo očekivani koncert Riblje Čorbe. Čorba je poslednji put gostovala 2002. u klubu Hippodrome, ali ovaj put najavljuje se pravi spekatakl. Riblja Čorba je poznata po specifičnim koncertima, po bliskom odnosu sa publikom i po sjajnoj atmosferi, tako da se može očekivati sjajan provod. Po mnogima najbolja domaća grupa, gostovace u Londonu 8. oktobra, a koncert će biti održan u
    klubu Sound, na samom Leicester Square-u. O tome smo razgovarali sa jednim od glavnih začina Riblje Čorbe, basistom Mišom Aleksićem.

Kakvi su tvoji utisci pred prvi koncert u Londonu, posle punih 5 godina?

Čorba je nastupala u Londonu već nekoliko puta, i svaki put je koncert bio fenomenalno posećen. Krajem devedesetih smo nastupali dva puta u klubu Zlatni Papagaj, i jednom 2002. u klubu Hippodrome. Svaki put je bilo prepuno i mi po pravilu u Londonu imamo sjajnu i vernu publiku. Meni je London jedan od najomiljenijih evropskih gradova za koncerte ove vrste, a posebno volim londonsku publiku koja ume da napravi pravu atmosferu, na kakvu je Čorba navikla. Nikola i njegovi saradnci iz EXER Events-a, su se potrudili da ovaj nastup organizuju što bolje, i cela Čorba se veoma raduje ponovnom druženju sa publikom u Londonu.

Nastupate na potpuno novom mestu, u klubu Sound…

Da. Ja sam pre nekoliko meseci bio u Londonu, i Nikola me je odveo u Sound, gde smo detaljno pogledali kakve sve mogućnosti pruža ovaj klub. Mesto je pravljeno baš za koncerte, i prilično je “rokersko”, što se meni jako sviđa, a bina je postavljena tako da je bend u vrlo bliskom kontaktu sa publikom. To je u Čorbinom fazonu, zato što mi važimo za “narodski” bend, koji je blizak sa svojim obožavaocima. Takođe, ozvučenje u klubu je prvoklasno, bolje od svih mesta gde smo do sad u Londonu nastupali. Prilično je veliko, mislim da prima oko 700 ljudi....

(original post by Exer Events)

posaljem fotkice

naprosto neodoljiva agathaa's Avatar
    Član od
    Jan 2007
    Zahvala
    316
    136 x hvala u 101 postova

obavezno

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    10
    10 x hvala u 10 postova

cekam da mi frend posalje, pa ako sam dobro ispala stavim tu

OT- Day after tomorow: Vlatko Stefanovski u Ealing Broadway-u (a di me nadje -- mogu i pjehe do tamo)

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    10
    10 x hvala u 10 postova

Re - nastup Corbe (jer i nije koncert u klasicnom smislu, vise kao private party)

Fenomenalno, neponovljivo, covjeceee tako dobro se nisam provela odavno.

Ekipa top, shtimung ludilo... event orginazer

Bora slomija nogu (pao sa bine u Backoj Palanaci, tako nesto) ali uspio se dopeljat do Londre na stakama i vratio se u kolicima...

Ludilo od 10 PM do 3 ipo ujutro...a onda smo otisli na peti kat na r&b party....

Boro

Administrator Mademoiselle_'s Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329
    725 x hvala u 570 postova

Dernek party u Oxygenu,sljedeci petak...
    Idem
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

Jebac na baterije becar's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    503
    377 x hvala u 241 postova

U Osijeku...
    Evo pa tko ima priliku....pun kufer grupa nikad cuo i piva tako-tako kvalitete...

Od 2. do 12. listopada na lijevoj obali Drave kod amfiteatra posjetitelje u večernjim satima očekuje zabava uz nastup mnogih izvođača: Let 3, KUD Idijoti i Zabranjeno Pušenje samo su neki od njih.

Program:

Četvrtak, 2. listopada
    Darkwood Dub
    Praxitens
    Roadkillfarm

Petak, 3. listopada
    ST!llness
    Samostalni Referenti
    Off Duty

Subota, 4. listopada
    ST!llness
    Instinkt
    Progress

Nedjelja, 5. listopada
    Soulfingers
    Dogo Argentino
    DJ Umbo

Ponedjeljak, 6. listopada
    We Come One
    Wasted Generation
    Nomen
    Apstinencija

Utorak, 7. listopada
    Elemental
    Ajs Nigrutin & Timbe
    3ki Stil

Srijeda, 8. listopada
    Zabranjeno Pušenje
    Tattoo
    Subkultura

Četvrtak, 9. listopada
    Partibrejkers
    Sheitans
    Perpetuum Mobile

Petak, 10. listopada
    KUD Idijoti
    Septica
    The Rock Flock

Subota, 11. listopada
    Let 3
    T.H.P. Grupa
    Round About
    Apel-Fenomen
    Bećar bio dok se nisam oženio.Možda opet,jednom,nekad...
    ...legende nikad ne umiru,Pure Evil.

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,931
    2,130 x hvala u 1,399 postova

bećarino poslušaj malo više i vidjet ćeš da to nisu baš -nikad čuo grupe nego totalno suprotno...a nemoj tako o lokalnom pivu ,,kruva ti ...e da ima pored i šator u kome piče tamburaši usporedo sa svim ovim ,svaki dan...pa ko voli??!!

Jebac na baterije becar's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    503
    377 x hvala u 241 postova

Soulfingers, Elemental, Zabranjeno Pušenje,,, ebiga kulturno sam zaostao, znam samo nabrojane
    Eh šator...ti su mi najpoznatiji
    Ma ajd dobro...Osiječko se popravilo od kada imaju novi bunar...ali je ipak jedino pivo od kojeg sam sutradan mamuran...e moj lega...
    Joj zaboravi Let3...
    Bećar bio dok se nisam oženio.Možda opet,jednom,nekad...
    ...legende nikad ne umiru,Pure Evil.

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,931

nemoj mi reć da ne znaš ko je SEPTICA???!!!

chuxy's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    254
    2,185 x hvala u 1,023 postova

Alicia Keys,... koncert
    meni seka ide

skroz zdrava's Avatar
    Član od
    Aug 2008
    Zahvala
    6
    0 x hvala u 0 postova

Ja sam se preselila iz velikog u mali grad gdje vladaju narodnjaci i niš se ne dešava.Jedini rock klub koji postoji okupirali klinci od 12-15 godina tako da bi se među njima osjećala ko bakica.Da bar ima koji bikerski klub pa da svira malo Metallice i ostale rock ,punk i metal ekipe,ali nema pa nema.A morat ću dobit na lotu i otvorit.

naprosto neodoljiva agathaa's Avatar
    Član od
    Jan 2007
    Zahvala
    316
    136 x hvala u 101 postova

Promocija novog Massimovog albuma u Stereo dvorani

U riječkoj Stereo dvorani u četvrtak navečer održat će se pretpremijerna koncertna promocija novog Massimovog albuma na kojoj ćete prvi moći doživjeti live izvedbe svih novoobjavljenih pjesama. Naime, novi Massimov album pod nazivom „Sunce se ponovo rađa” je objavljen početkom listopada.

Nakon uspješnih albuma obrada „Vještina” (2004.) i „Vještina II” (2006.), na kojima je Massimo predstavljao svoje viđenje popularnih klasika, album „Sunce se ponovo rađa“ donosi novi materijal koji podjednako potcrtava obrade i autorske pjesme.

„Traži me“, Massimu omiljenog Renata Zera, i „Indija“ slovenskog kantautora Jana Plestenjaka, dvije su pjesme koje su na ovom albumu dobile novo ruho. Uz posebne goste, Nenu Belana i Edina Karamazova, Massimo izvodi pjesme Arsena Dedića, Aljoše Šerića, Jana Plestenjaka, Lee Dekleve, Kaliopi, Ines Prayo, Eni Kondić, Zorana Predina i Renata Zera.

Dobar dio novog albuma nastao je u ozračju novonastale suradnje Massima i Aljoše Šerića iz grupa Ramirez i Pavel. Aljoša je napisao čak tri pjesme uvrštene s albuma, među kojima i ”Ljubav!” koja je imala ulogu najavnog singla s albuma.

Cijena ulaznice je 70 kuna.

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,931

od ovog gore nabrojanog hodočastio:
    -Zabranjeno pušenje-nisam gledo nikad bez Neleta ,al ti su ljudi tolko jaki da im ni netreba
    -Partibrejkers-standardno dobra svirka...pomalo rutinski,al nijh dođu gledat oni koji ih vole i to uglavnom bude lijepo..meni bilo odlično
    -darkvud doob-meni to dosadno ,al bilo puno ljudi koji to slušaju..kapa dolje
    -We come one-ovo nek poslušaju svi koji vole trubu i vidjet će da truba nije samo u ska poskočicama i u Dragačevu(e da zaboravih legendarni laibach)
    -septica-septica ko septica,dovoljno se sjetit da ih pokreće Bog Stripa-DUBRAVKO MATAKOVIĆ i znači da mora bit zanimljivo..pet,šest pjesama ud 20 minuta u kojima izgovori par miliona riječi...bili su mi dobri,al to sam i očekivo
    -KUD IDIJOTI-ovo je koncert odrađen u punom smislu riječi..ljudi su odsvirali valda sve što znaju..vraćali se na bis nekoliko puta i još bi al nisu smili zbog ograničenja,murije itd...ko sluša stare pizde zna o čemu govorim...nisam dugo bio tako sretan jer u mom kraju toliko ljudi voli i poštiva rad tog benda...odrastao sam na tome,a oni i dalje piče svoje i nikad se nisu prodali...gomila energije ..predivno...
    pošto sam se svako veče pomalo zapio i ujutro u 7 išo na poso ...radio do 17 na kraju sam bio mrtav umoran i nisam bio na let3,al njih sam vidio milion puta,a mogli bi za promjenu i snimit nešto novo..

stranac danijelius's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    565
    440 x hvala u 311 postova

Dubioza kolektiv večeras u Bih
    tačnije

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329

Sljedeći petak 14.11 u diskoteci The Bridge Željko Joksimović!!!!
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    140
    9 x hvala u 8 postova

u brodu se niakd nista ne dogada

From shadows I watch
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

RI Rock 05-06.12 naravno u Rijeci

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329

Večeras u diskoteci The Bridge Željko Samardžić

alensb's Avatar
    Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    146
    171 x hvala u 117 postova

Slavonski Brod večeras - Valinor - Severina
    When I get sad,I stop being sad and be AWESOME instead

Stranica 3 od 23 PrvoPrvo 123456713 ... ZadnjiZadnji

Tags for this Thread

Bookmarks