Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968
Mobbing - Stranica 2
Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Results 21 to 24 of 24

Tema: Mobbing

HydraGyrum
    Gost

Normalno

Quote Napisao/la: Pure Evil
    jes' prika bogmi,
    ove današnje žene,
    nit' su za jebat,
    nit su za kuć' vod't...
    Jesu za jebat jeba ih ti. Ja san vidija da bi one danas ležale, gonjale se u autin, mazile sa onin koji ima novaca i onda kad joj prne fina popljačkaju ga i unda muški kriv.
    Sve mu izmuzu od tekućine do krutnine, od pokretnina do nekretnina i onda kad je opandrči mobitelom po glavi tuži ga za mobbing a kad on jadan riče ki vol od muke onda kažu da je bullying.
    Jebeno!

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

Normalno

Quote Napisao/la: chupava&dlakava
    ne da mi se čitat sve kaj piše gore..al mobbing nije samo sexualno zlostavljanje...mobbing je kad te šef 'ebe u mozak...a to je kod nas svakodnevica...
    Istina...no kada smo već kod izraza kod nas to nazivaju i "šikaniranjem"

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    10
    10 x hvala u 10 postova

Normalno

Quote Napisao/la: HydraGyrum
    Sve mu izmuzu od tekućine do krutnine, od pokretnina do nekretnina i onda kad je opandrči mobitelom po glavi tuži ga za mobbing a kad on jadan riče ki vol od muke onda kažu da je bullying.
    Jebeno!

eeny,meeny,miny,moe loomi's Avatar
    Član od
    Nov 2009
    Zahvala
    14
    38 x hvala u 35 postova

Normalno Odgovor: Mobbing

Mobbing je moćno oružje u rukama osvetoljubive i poremećene djelatnice a jedini izlaz ka pravdi doista zlostavljanim osobama.

Ovo prvo sam navela namjerno jer sam davno prije (ok, prije cca 4 godine) radila sa jednom kolegicom koja nije imala sve kocke u glavi posložene. Naime, ona je mobing vidjela u svemu ali kao jedan tipičan primjer kojeg se sjećam je bio taj što se nadređeni jednom dotakao njezinih tenisica. Posao je zahtjevao nošenje crne obuće a njezine tenisice su imale neku bijelu crtu na đon. Primjedba je bila u šaljivom tonu ali kakvu buru je izazvala kod nje... Ajme meni...

Dakle, zbog ovakvih, krivo shvaćenih situacija, one ozbiljne možda ne dolaze do izražaja niti se uzimaju za ozbiljno.

Procjeniti je li doista u pitanju mobbing (fizički i psihički) ponekad je vrlo teško.
    - Hey you guy's....

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja