Stranica 1 od 13 1234511 ... ZadnjiZadnji
Results 1 to 20 of 250

Tema: Naši snovi - Što ste sanjali?

Avlijaner Pure Evil's Avatar
    Član od
    Dec 2005
    Zahvala
    79
    3,506 x hvala u 1,988 postova

Normalno Naši snovi - Što ste sanjali?

Znate li šta ste sanjali?
    Da li se uopće sanjate?
    Znate li što znače vaši snovi?

Ja ne znam...ne znam što znače...
    nekad se ne mogu ni sjetiti što sam sanjo' mada znam da jesam...

no bilo kao bilo,ako želite saznati što znače vaši snovi
    napišite što ste sanjali ovdje...
    valjda će nam netko doć' protumačit' naše snove...

usput,sinoć sam sanjo da rastavljam Eiffel-ov toranj s padobranom i gedorom 22"

Moderatorska nadopuna (dijana26 ): Ovdje možete upisivati što ste sanjali
    Editirano od Angie; 17.08.08 u 18:27.

Anonymous
    Gost

Normalno

Većinom se sjećam šta sam sanjala a većinu od tih snova sanjam da s Voljenim vodim ljubav.
    Ne vjerujem u tumačenje snova tipa "čula-rekla-kazala"

mudarator small's Avatar
    Član od
    Sep 2006
    Zahvala
    19
    468 x hvala u 142 postova

Normalno

Kvotam Pura:

Hm
    da
    taj san meni govori o tvojoj neodlučnosti, nedoumicama i u krajnjoj liniji podvojenoj ličnosti
    (možda je samo akutna pojava a možda pak ocrtava i kompletan karakter
    jer...
    Padobran je govorio kako ti smatraš ajfelov toranj velikom grdosijom s koje se možeš (u slučaju strmopižđivanja, jel) spasit samo padobranom. Tako i jest, velik je u pičku materinu
    A s druge strane, njegovo rastavljaje gedorom 22 kaže da ga istovremeno snatraš jednom običnom malom skelom, dakle - cijev dva tri cola i matice, štajaznam 15 ice-16 ice, dakle u tom dijelu sna si ga minimalizirao i sveo na jednu sasvim običnu svakodnevnu građevinu.

Preporučam xanaxe 3 puta po dvije dnevno, pivo uvečer prije spavanja i jogurt na tašte. Gledanje BB-a tri puta tjedno uz redovne kontrole

Ne sanjam
    Uglavnom ne sanjam. Od 300 spavanja, sanjam jedan ili da puta. Dakle ne sanjam.
    (ne računam period od nekih 7,8,9 mjeseci kad sam svaku noć isto sanjao (hm, još uvijek) jer to spada u drugu priču a ne u opis mog lika i djela)

O tome kako sanjaš i kad nesanjaš... truć, srać, bla bla... ćemo kad se vratim i kad budem imao vremena

Administrator Mademoiselle_'s Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329
    725 x hvala u 570 postova

Normalno

Ja najcesce sanjam kako ljudi umiru,i to najcesce meni drage osobe.A za to kazu da im produzujem zivot
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

Normalno

Kao što je i teta rekla standardno tumačenje snova ne spada pod parapsihologiju tipa "ako si sanjao ovo to ti znači to"...ali općenito mnogi znanstvenici i istraživači smatraju da je spavanje razdvajanje astralnog i fizičkog tijela s ciljem da se iz neznanih izvora prikupi životna energija za funkcioniranje našeg organizma...

Isto tako se smatra da svaki čovjek doživljava ili je u stanju da doživi astralno putovanje. U tome vrlo važnu ulogu ima spavanje. Ono nije neophodno samo za obnavljanje fizičke vitalnosti. Naprotiv, njegova uloga je također i da obnovi vitalnost astralnom tijelu. Za vrijeme spavanja niti koje povezuju astralno i fizičko tijelo lagano se opuštaju, ali nerijetko znaju omogućiti da nakratko isklizne izvan fizičkog tijela.

Naravno, većina ljudi ostaje nesvjesna tih događanja, ali snivanje sna - teoretičari parapsihologije smatraju -najbolji je dokaz da se astralno tijelo “šetalo” uokolo.

Samim time se npr. gleda na to da sresti u snu osobu koja se nalazi daleko, možda čak s druge strane oceana, to je nešto što je vjerojatno svako doživio”...
    - Može se desiti da je upravo tada prenijeta neka poruka i čovjek se pri buđenju nađe pod veoma snažnim utiskom: postoji nešto čega se treba sjetiti.
    - Ponekad se sjetimo da smo sreli prijatelja ili rođaka koji žive veoma daleko, ili nismo iznenađeni kad neko vrijeme iza toga primimo vijest od njih. Sjećanje onih koji nisu izvježbani često je "deformirano" i iz toga proizilaze nelogični snovi more tj. košmari.

No u Tibetu često putuju posredstvom astralne projekcije, tehnike koju su potpuno savladali.

Eto na taj način tumačenje snova ima veze sa parapsihologijom...

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    0
    Primljena 1 zahvala u 1 postu

Normalno

ja sam jutros sanjala jednu osobu s druge strane oceana..

Kum svih kumova Odraz's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    195
    337 x hvala u 245 postova

Normalno

Quote Napisao/la: Mrs. T
    Kao što je i teta rekla standardno tumačenje snova ne spada pod parapsihologiju tipa "ako si sanjao ovo to ti znači to"...ali općenito mnogi znanstvenici i istraživači smatraju da je spavanje razdvajanje astralnog i fizičkog tijela s ciljem da se iz neznanih izvora prikupi životna energija za funkcioniranje našeg organizma...

Isto tako se smatra da svaki čovjek doživljava ili je u stanju da doživi astralno putovanje. U tome vrlo važnu ulogu ima spavanje. Ono nije neophodno samo za obnavljanje fizičke vitalnosti. Naprotiv, njegova uloga je također i da obnovi vitalnost astralnom tijelu. Za vrijeme spavanja niti koje povezuju astralno i fizičko tijelo lagano se opuštaju, ali nerijetko znaju omogućiti da nakratko isklizne izvan fizičkog tijela.

Naravno, većina ljudi ostaje nesvjesna tih događanja, ali snivanje sna - teoretičari parapsihologije smatraju -najbolji je dokaz da se astralno tijelo “šetalo” uokolo.

Samim time se npr. gleda na to da sresti u snu osobu koja se nalazi daleko, možda čak s druge strane oceana, to je nešto što je vjerojatno svako doživio”...
    - Može se desiti da je upravo tada prenijeta neka poruka i čovjek se pri buđenju nađe pod veoma snažnim utiskom: postoji nešto čega se treba sjetiti.
    - Ponekad se sjetimo da smo sreli prijatelja ili rođaka koji žive veoma daleko, ili nismo iznenađeni kad neko vrijeme iza toga primimo vijest od njih. Sjećanje onih koji nisu izvježbani često je "deformirano" i iz toga proizilaze nelogični snovi more tj. košmari.

No u Tibetu često putuju posredstvom astralne projekcije, tehnike koju su potpuno savladali.

Eto na taj način tumačenje snova ima veze sa parapsihologijom...
    Ne smatraju znanstvenici da se duša odvaja od tijela, već iliti mislioci, ezoteričari, metafizičari... Znanstvenici snove vide kao dio mozga, odnosno projekciju moždane svijesti, tj. naši strahovi, fobije, djela i nedjela... Sve to utječa po njima na san...
    Parapsihologija uključuje parapsihološke pojave, ako ćemo se držati snova, to može biti da se oni u stvarnosti događaju u našim životima, najčešće u kratkom vremenu od kad smo ih sanjali. Ili kontakti sa mrtvima gdje od njih tražimo savjete ili sl., a oni nam kažu nešto za budućnost i to se obistini.

Već kad govorimo o tumačenju snova i onoga što sanjamo, u metafizici je to podijeljeno na više razina. Ona kada stvarno "sanja mozak" i sanjamo i dovodimo na površinu neke emocije, fobije, djela i sl., i onaj duhovni dio, gdje zna doći do "odvojenja" duše od tijela.
    Astralna projekcija iliti astralno putovanje nema čvrste veze sa snovima. I ne rade to samo budisti na Tibetu, već i mnogi zapadni ezoteričari, a to ne ovisi ni od religije ni naroda, već od osobe do osobe. I do astralne projekcije ili astralnog putovanja, ne dolazi samo snovima, već i svjesnim stanjem našeg tjela.
    BMW i 300 ks meni ne fali- jer mi rođo nije mali

imported_Pure Evil
    Gost

Normalno

izgleda da seljaci ne sanjaju

Jahacica Apokalipse
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    4
    9 x hvala u 8 postova

Normalno

Ma sanjamo svi.. samo ko ce to sve pamtit.
    Ja svasta sanjam.. naravno zapamtim samo one bizarne..
    Nema ih nesto u zadnje vrijeme, tak da nemam nish za prijavit.

Jahacica Apokalipse
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    4
    9 x hvala u 8 postova

Normalno

Ja sam nocas sanjala:

1. da je drmnuo jak potres
    2. da me oshishalo na bob (ono.. do brade)

.. mislim, ako se dobro sjecam iz babskih tumacenja, da oshishana kosa nije dobar znak. A potres mi isto bas ne zvuci obecavajuce..

Any ideas?

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    0
    Primljena 1 zahvala u 1 postu

Normalno

morat ćemo nabavit sanjaricu

Mrs. T's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    42
    121 x hvala u 86 postova

Normalno

Quote Napisao/la: teta

.. mislim, ako se dobro sjecam iz babskih tumacenja, da oshishana kosa nije dobar znak. A potres mi isto bas ne zvuci obecavajuce..

Any ideas?
    KOSA
    Vidjeti kosu - dobit ćete glas o smrti. Lijepa kosa - bogatstvo. Zapuštena i neuredna kosa - patnja i bol. Sijeda kosa - bit će vam ukazane počasti i priznanja i poboljšat će vam se materijalno stanje. Crna kosa - sreća i ljubav. Obojena kosa - bili ste neiskreni prema prijateljima. Ženska kosa - pokušavaju vas prevariti. Duga kosa - donijeli ste dobru odluku. Raspletena - posvađat ćete se s prijateljima. Češljati sebe - bit ćete bolesni. Češljati drugoga - dobar znak za posao. Šišati kosu - očekujte velike brige, poniženja, nesreću, pa čak i glas o smrtnom slučaju. Ispadanje kose - ostat ćete bez prijatelja.

POTRES
    Gledati potres - očekujte posjet osobe koja vam nije draga. Osjetiti potres - nakon mukotrpnog rada doživjet ćete neuspjeh u poslu. Vidjeti rušenje prilikom potresa - predznak velikih patnji.

Preparirana Kitty
    Član od
    Dec 2007
    Zahvala
    305
    243 x hvala u 103 postova

Normalno Odgovor: Naši snovi - Što ste sanjali?

Ja često sanjam... Ponekad su to snovi koji su strašnji, ponekad gluposti...

Najzanimljivije od svega je da se mi se neki snovi znaju i ostvariti (vrlo često ). Za neke jednostavno ne mogu dokazati da su povezani s mojim snom (napr. Sanjam poplavu ili vulkan), dok za druge nisam svjesna da će se dogoditi - više - manje (saobračajne nesreće...). Imam isto tako i jaku intuiciju

Inače sam normalna osoba i volim sve što vole mladi

Administrator Mademoiselle_'s Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,329
    725 x hvala u 570 postova

Nocas sam svasta sanjala,imala sam nocne more,tako da sam jedva cekala kad cu se probuditi.

Sanjala sam jednog luđaka iz mog mjesta,kojeg se svi boje jer je maloi proganjao me je citavu noc,a ja sve bjezim i nikako da pobjegnem..bas sam se izmorila
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

brun@'s Avatar
    Član od
    Sep 2007
    Zahvala
    227
    539 x hvala u 323 postova

da sam dobila na lotu(bez zajebancije) na žalost samo san
    Čuvaj me Bože ''prijatelja'' jer neprijatelja se sama čuvam!

Biliæ
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    47
    52 x hvala u 46 postova

Nemojte mi se sad smijati kada ovo kažem:
    Jučer navećer sam sanjao san u kojemu sam Seljoberu i draganu88 napravio nešto nažao,da pravo kažem ne znam ni ja što ali nešto je bilo,i pokušao sam im se ispričati ali nisu prihvatili ispriku,el sam ih kao sa tom davnom odlukom jako pogodio u srce i toga se uvijek bolno sječaju,pa sam onda išao u vojsku (pazi sad ovo) u domovinskom ratu,i išao sam braniti Hrvatsku i ja sam skoro poginuo,pa sam došao kući a obitelj mi je pobio serijski ubojica,jednoga je ostavio živoga,išao sam njega spasiti i sa dobrom isplaniranom akcijom ja sam ga spasio,a otmičare i ubojice sam ubio.
    Eto nemojte se smijati molim vas,ovo sam stvarno sanjao i ne znam što bi to sada trebalo da znači.

Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Ne znam kakva ste vi iskustva imali sa snovima, ali ja sam imao nevjerovatna....

Prije, dok sam rješavao zadatke iz matematike po 5-6 sati dnevno prije ispita, i nakon što sam otišao spavati, sanjao sam oko pol noći da ležim u bolnici i da ne mogu micati nogu.........i ležim u krevetu, gledam doktora nešto mi priča (nisam ga prije vidio nikad), ali ga ne slušam jer probavam pomakniti nogu....... al ne ide i probudim se, i dalje ne mogu pomakniti nogu, tek skontam da mi se deka upetljala u nogu i stvarno ju nisam mogao pomaknuti......i sve bi ostalo na tome da nisam za 6 mjeseci imao nesreću u kojoj sam razvalio koljeno.......i onda scena se ponavlja ležim u bolnici u krevetu, isti doktor (kojeg do tada nisam vidio) iz sna piše nešta na karton TOČNO se sve odvija kako sam sanjao, točno sam znao svaki pokret i svaku riječ (deja vu), naravno razvalio sam isto to koljeno

Od tada sam obratio pozornost na snove, jer mi se često puta dogodilo da nakon sam vremenski dugo učio, sanjao sam svakakve situacije koje su se obistinile i puno puta sam doživio deja-vu
    Jel još netko imao takvih iskustava?

Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    3
    8 x hvala u 6 postova

ja često sanjam ali ujutro kad se probudim nemogu se sjetiti nekih snova !!!
    Bolje izgubiti trenutak u Ĺľivotu , nego Ĺľivot u trenutku

Oranča indeed! oblak24's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    182
    124 x hvala u 104 postova

sanjala sam sinoć da me netko oće koknut u dnevnom boravku a ja se od njega skrivam iza fotelje

Jebac na baterije becar's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    503
    377 x hvala u 241 postova

Moje snovi nemaju smisla...jucer sam sanjao da sam na strugalici hrvatske lutrije ostrugao auto...kupim i mauna. Jutros se probudim i sjetim se sna u kojem moj dekan s faxa pece pomesfrites kod moje bake...u drugom djelu sam pogađao 10x zaredom košarkaški koš a da prije toga nisam mogao ubaciti ni jednu...sve besmisleno i daleko od stvarnosti, ne može se tu nikakva poveznica obrazložiti...
    Snove zamjenjuju drugi snovi i to je to...
    P.S. dobra tema...za ispašu
    Bećar bio dok se nisam oženio.Možda opet,jednom,nekad...
    ...legende nikad ne umiru,Pure Evil.

Stranica 1 od 13 1234511 ... ZadnjiZadnji

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja