Stranica 3 od 3 PrvoPrvo 123
Results 41 to 60 of 60

Tema: Steroidi

إيزيدورا Mimika458's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    91
    321 x hvala u 174 postova

Normalno Odgovor: Steroidi

Quote Napisao/la: Odraz Pogledaj Post
    sve ovisi koliko je genetski osjetljiv
    mogao je isto tako propatiti od "natrena" da je uzimao malo veću dozu
    eto, ja znam ljude koji jedu winny i danabol (ta plava srca) ko bombone (po 10-ak kom dnevno) i sve 5
    relativno je "što aas radi" od jedinke do jedinke
    dok "kako ih podnosimo i probavljamo" je druga priča

mojoj se rodici od aspirina c skoro raspao želudac, pa nije zato štetan
    a i koliki je postotak smrtnosti definiran na svakom lijeku? to je čak i veći problem, pošto ljudi koriste standardnih ljekova više nego aas

a nadam se da je tvom prijatelju bolje, da mu jetra normalno radi, ali neka pripazi, pa ako hoće to malo pročistiti, jedan je jedini TAD 600...
    vrhunska preporuka, ne znam što bi mogao naći bolje

Tako je sve ovisi od osobe do osobe ali isto tako je dokazano da zbog molekule C17 oralni steroid puno opasniji pa stoga smatram za one koji žele uzet aas da stisnu zube i odrade to muški .Jer lako je za prvu kuru, ajde i drugu ali stalno biti na oralnim steroidimaPrika je dobio cirozu jetre i sad ništa ne trenira i hoda po kontrolama.Pije neke tablete šta mu je dao doktor.

Kum svih kumova Odraz's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    195
    337 x hvala u 245 postova

znaš koliko ljekova ima a17 i c17 skupinu u sebi?
    ciroze i tome slično ovisi o tome koliko je zapravo jetra jaka i zdrava.
    ona je reagirala na nešto što teško probavlja.
    uz to, općepoznato je da djeca sa poteškoćama u razvoju, rahitična i sl dobivaju blitz kure metana prilikom lječenja. a to je oko mjesec dana, a doza i po 30 mg...

tablete su okej, ali silimarin, liv52, hepatil i sl su sok od naranče za prave lijekove koji doslovce jetru "rehabilitiraju" u par dana!
    šteta da naši liječnici sa time nisu upoznati, pogotovo što nemaju adekvatnu re-edukaciju i usavršavanje... šteta...
    BMW i 300 ks meni ne fali- jer mi rođo nije mali

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    91

Quote Napisao/la: Odraz Pogledaj Post
    znaš koliko ljekova ima a17 i c17 skupinu u sebi?
    ciroze i tome slično ovisi o tome koliko je zapravo jetra jaka i zdrava.
    ona je reagirala na nešto što teško probavlja.
    uz to, općepoznato je da djeca sa poteškoćama u razvoju, rahitična i sl dobivaju blitz kure metana prilikom lječenja. a to je oko mjesec dana, a doza i po 30 mg...

tablete su okej, ali silimarin, liv52, hepatil i sl su sok od naranče za prave lijekove koji doslovce jetru "rehabilitiraju" u par dana!
    šteta da naši liječnici sa time nisu upoznati, pogotovo što nemaju adekvatnu re-edukaciju i usavršavanje... šteta...
    U redu sve stoji ali zašto ne izabrat ono što je manje štetno a to su anabolici u ampulama.Općenito kod uzimanja ass-a rizik treba svesti na najmanju moguću razinu tj.uz minimalne nuspojave maksimalan dobitak, ako se ass uzima inekcijono i uz pravilno doziranje s kvalitetnim PCT šanse za nuspojave osim onih dobro poznatih su gotovo nemoguće.

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    91

Evo ja bi na ovu temu dodao nešto zanimljivo vezano uz steroide skinuto s foruma teretana.net a dosta je bitno kad je riječ o steroidima.

Steroidi koje bi svako( ko se ne bavi takmicarskim BB-om) trebao da izbjegava u svojim ciklusima su:

1) deca durabolin
    2) trenbolon
    3) winstrol

Steroidi koje bi svako trebao da ukljuci u svoj program:

1) testosteron, u bilo kojoj formi
    2) masteron
    3) anavar
    4) boldenon
    5) proviron

Protiv:

1) deca durabolin bi trebalo izbjegavati, jer je zbog njenog progestogenog dejstva supresija tjelesnog testosterona najveca.
    Pored toga, deca je progestin, oko 60% osobina, ima kao i sam estrogen, strahovito dugo se zadrzava u tijelu, ima negativan efekat na libido.

2) trenbolon, ima slicna svojstva kao i deca, s tim sto ne posjeduje osobine estrogena, a oko 80% posjeduje svojstva progesterona, i poprilicno je tezak za jetru. Ono sto sam zapazio, je da nakon koristenja uz testosteron u kombinaciji, korisnici se brze oporavljaju nego poslije dece, u kombinaciji sa testosteronom. Razlog mi je nepoznat.

3) winstrol, kao derivat DHT, i 17 alfa alikiliran spoj, tezak je za jetru, pogotovo za krvnu sliku i lipide. Ko je genestki predodredjen, moze ocvekivati gubitak kose u rekordnom periodu.

Za:

1) testosteron, kao prirodan hormon, i sastavni dio ljudskog organizma, najlaksi je za podnosenje. Posto se radi o uljanom esteru, nije tezak za jetru, a negativan efekat na HPTA, se mnogo brze povlaci nakon prestanka konzumiranja, narocito ako se uporedi sa progestinima...

2) anavar, iako 17 alfa alikiliran, poprilicno bezbijedan preparat, umjerene androgene snage, i solidnog anabolickog ucinka.

3) masteron je DHT u svom gotovo osnovnom obliku, kakav se nalazi u organizmu. Za razliku od onoga sto mnogi pricaju, masteron nije toksican preparat i ekstremno je bezbjedan. Trebalo bi ga koristiti bilo kad, kad postoji mogusnost nabavke, jer je on jako dobar kao dopuna u bilo kom ciklusu, potpomazuci efekat ostalih steroida koji se konzumiraju.
    Zapazio sam i to, da je opravak znatno brzi ako se ovaj steroid ukljuci u ciklus.

4)boldenon je jedan od najboljih steroida za muskarce. Vrlo bezbjedan i blag androgen, s tim sto ne bi trebalo pretjerivati sa duzinom konzumacije, jer drasticno povecava broj crvenih krvnih zarnaca sto u duzem vrem. periodu moze dovesti do neugodnog zgusnjavanja krvi, i otezavanja zdrave cirkulacije.

5) proviron, sve manje ili vise, sto vazi za masteron, vazi i za proviron. S tim, sto je odradjena mala modifikacija na strukturi provirona koja mu smanjuje androgenu, i anabolicku moc, a samim tim i bioiskoritivost. U teoriji, posto smanjuje nivo SHBG, ostavlja mjesto za vise slob. testosterona. da li je tako nisam siguran, ali sudeci izjavama korisnika, ne bi trebalo da je mit.

Sam izbor preparata, kad je u pitanju supresija HPTA, nije toliko bitan, jer SVAKI AAS, dovodi prije, ili kasnije, do potpune supresije HPTA.
    Pretpostavljam da je kljucni period za konacnu supresiju izmedju 8. i 11. nedjelje konzumacije. Nakon tog perioda vise nije bitno koji se preparat konzumirao, i kakve kvalitete posjeduje, jer je supresija vec postignuta. Ono, na sta mislim da bi trebalo obratiti paznju je da se izbjegavaju progestini, jer ionako zatvorena HPTA, imace dodatne probleme za oporavak, pored suvisnog estrogenih, androgenih, imace problem i sa progestogenim nivoima.

Sta od antiestrogena koristiti u ciklusu, je vrlo skakljivo pitanje. Tim vise, sto ne reaguje svako na isti nacin kada je aromatizacija u pitanju. Previse, kao i premalo estrogena dovodi do novih problema.

U principu, ako ciklusi traju duze od 8 nedjelja, trebalo bi ukljuciti male doze HCG-a, koje bi trebalo da imitiraju prirodan LH, i na taj nacin podsticu testise, i odrze ih u funkcionalnom stanju. Doze ne bi trebalo da su vece od 200-250IU svakih 2-3 dana. Sve vise od toga, daleko je vise od prirodnog LH, a kako se to moze odraziti na leydig celije, jos uvijek ne znamo.

Nakon ciklusa, klasican PCT sa nolvadexom, ili clomidom, je najsigurnija i najprovjerenija opcija.

Vecina korisnika se zali na clomid u vezi nus pojava koje dozivljavaju. U tom slucaju moze, i trebalo bi ukljuciti nolvadex, koji je mg/mg potentniji preparat, i na taj naci dolazi do manjih, gotovo nikakvih nuspojava.
    Clomid, mjesec dana po 50 mg je sasvim dovoljno za potpun oporavak hipofize.
    Nolvadex 20 mg dnevno, takodje je sasvim dovoljno uzimati u periodu od mjesec dana.
    E, sad postoji neko emprijsko zapazanje. Par mojih poznanika je probalo kombinacju od 25mg clomida/20mg nolvadexa dnevno, i ispostavilo se da su za 20 dana imali poptun oporavak od ciklusa koji je trajao skoro godinu dana, a da je nolvadex navodno smanjio, maskirao nuspojave clomida.

Kakva ce biti hormonlna slika korisnika, nakon ciklusa oporavka 2-3 mjeseca od kraja kure, je sasvim individualna stvar. Neko se oporavi za mjesec ili dva, nekom treba pola godine, nekom godinu dana. Medjutim ono na sta bi trebalo obratiti paznju je, da bi vrijednosti Testosterona trebalo da budu u gornjoj trecini referentnih vrijednosti svake skale za mjerenje nivoa hormona.

Ono sto se smatra Evropskim prosjekom za mlade muskarce, u dobi izmedju 25-40 godina starosti, a takvih je najvise na forumu, je oko 650 ng/dl, ili 6,5 ng/ml, ili izrazeno u vrijednostima nmol/L je 22nmol/L. Estradiol bi trebao da je u okviru optimalnih vrijednosti, otprilike negdje na polovini ref vrijednosti. To vazi za veliku vecinu muskaraca, samo sto je svaka jedinka individua za sebe, i ne moze se odrediti univerzalni obrazac. Najvaznije je znati kojim vrijednotima treba teziti. I, kao zadnje, ali ujedno najvaznije, prije svakog polaska na steroidnu kuru, svaki korisnik bi trebao da izmjeri svoj hormonski status, na taj nacin ce znati za ubuduce, dodje li do kakvih komplikacija, kojim vrijednostima treba teziti.

Kalašnjikov's Avatar
    Član od
    Jun 2009
    Zahvala
    11
    23 x hvala u 13 postova

lijepo mimika....
    Brz na okidačččču !!!!

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    195

dobro kaže kolega Enanthator

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    91

Enanthator je legenda malo tko zna o ass kao on a mene je dosta naučio i uputio sele 137 s foruma exyu-fitness.com ništa manje ne zaostaje po znanju od Enanthator-a

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    195

ima puno legendi koej znaju mnogo o aas
    a zamisli kada se družiš s njima povremeno
    čak nešto i naučiš

Član od
    Jan 2011
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Pozdrav veliki!Imam 23 godine i treniram najmanje 4 godine u gym-u,nisam nikad imao preko 84 kg i zadnje dvije godine bavim se obaranjem ruke,uglavnom po takmicenjima u Hrvatskoj.Koristio sam svakakve moguce suplemente i bili su mi od pomoci ja mislim jer sam i sto se tezina koje dizem tice i definicije dosao daleko.Prilicno sam i uspijesan u obaranju,ali mislim da sam blizu svoga makismuma kad je prirodni nacin u pitanju.Nikad nisam uziamo steroide ali zelja mi je probati jer bih htio nastaviti da napredujem.Da li je moguce da ostanem u 80 kg kategoriji u kojoj se takmicim a dobijem snage,jer mi je tesko naci neki steroid koji ne govori da daje masu,svi su ugl za masu ili definiciju itd,znaci zanimalo bi me ako imate neki savjet za mene koji bi prvi put uzeo sta i kako da ne dobijam masu(ak je moguce) a da dignem snagu,i da je sve to naravno u granicama normale da minimaliziram sporedne efekte.!?

Član od
    Jul 2011
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

pozz clanove foruma novi sam na forumu i u svijetu body byldinga zanimam me koji je najefikasni steroid sa minimalnim nuspojavama....zahvaljujem

Kalašnjikov's Avatar
    Član od
    Jun 2009
    Zahvala
    11
    23 x hvala u 13 postova

hormon rasta !!
    Brz na okidačččču !!!!

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    758
    972 x hvala u 718 postova

Quote Napisao/la: Kalašnjikov Pogledaj Post
    hormon rasta !!
    A kako i iz koga da ga nacijedim? Najbolje nekog košarkaša ufatit' pa isfaširat' i onda cijediti hormone?
    Ko procita otpala mu kita!

Kalašnjikov's Avatar
    Član od
    Jun 2009
    Zahvala
    11
    23 x hvala u 13 postova

hahaha da... tako nekako ...ma nis se ne brini samo ako imas mnogo parići parići ...sve se moze riješit ...
    Brz na okidačččču !!!!

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    758
    972 x hvala u 718 postova

Moj frend ih nabavlja iz turske ... bukne pred ljeto k'o da je napunjen kvascem, a dobije i na snazi i samo bi da se bije sa nekim. Ali čim zima dođe, ispuše k'o dušica. Mlad je, još momak, a na početku ljeta nakon te pauze kad nije uzimao steroide ima tijelo Švarcenegera. Sadašnje, ono izduvano, ne kad je glumio Konana.
    Ko procita otpala mu kita!

15. Ramzes, hvala na tvom postu od seljaka:

Gizmo Junior (09.03.13)

Kalašnjikov's Avatar
    Član od
    Jun 2009
    Zahvala
    11
    23 x hvala u 13 postova

a za mene je to vise potez očajnika ...uzimanje steroida ...ako se amaterski bavis vjezbanjem ... druga stvar ako si profesionalni bodybuilder... onda ok ...jer nemas druge alternative ako zelis bit konkurentan ....
    Brz na okidačččču !!!!

Član od
    Oct 2012
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Pozdrav svima, nadam se da mogu upitati da li mi itko na private moze reći otprilike cijenu za anavar kada bih htio nabaviti ?

Pozdrav!

Član od
    Nov 2012
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Pozdrav svima,ovako mene samo zanima odkuda ili od koga da nabavim ass? ako mozete javite mi na email ( lukafcutler@gmail.com ) ili neznam vec kako,znam sve o tome pa necu dosadivat dosadnim pitanjima samo me zanim kako doc do njih i gdje,jer vec trazim 1 mj i nikako da nekog nađem unaprijed hvala

Član od
    May 2013
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Eee ovako da pitam samo tko sta misli o ovome i preporuke.
    Ovako visok sam 190cm , a bio sam imao 110 kg i smrsavio sam 15kg i krenuo u teretanu godinu dana 6 puta tjedno ali to je sve super samo jbg imam jaca prsa a slabija ramena i to je tako genetski (po izgledu) . Pa to me je*e sada zesce kad sam sve to sredio htio bi i ramena sjacat da sve izgleda normalno .
    E pa sad me zanima sta mislite o deca durabolin i testesteronu jer bi to koristio 2 mjeseca i malo vise bi ramena radio .
    Btw bavim se MMA sada i ukljucio bi i teretanu i jedno i drugo po 4 puta tjedno , a od hrane cu jesti ta dva mjeseca samo jaja , piletinu , posni sir , ribu . Znaci imam 95 kg , visina 190cm , a u sedmom cu mjesecu 24 godine . (sutra cu da dobijem robu i odma cu je koristit tako da odgovarajte :D )
    Editirano od Johnny007; 03.05.13 u 21:23.

Gizmo Junior's Avatar
    Član od
    Jan 2009
    Zahvala
    83
    9 x hvala u 5 postova

interesira me dali netko zna pa da mi se javi na pm kako nabaviti danabol i pošto...

Član od
    Jan 2019
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Evo, pošto je već ova tema skoro zaboravljena, da je obnovim. Znači uzeo bih ciklus sa testosteronom, sve je uredno posloženo, ali bi me zanimalo da li se uz ciklus može ubaciti Anavar? Hvala na odgovoru.

Ovako bi mi izgledao ciklus sa testosteronom.

TESTOSTERON SUSTANON 250
    (2X TJEDNO U JEDNAKIM RAZMACIMA)
    - PONEDJELJAK, ČETVRTAK

ANASTROZOL (POLA TABLETE SVAKI 3X DAN ZA VRIJEME CIKLUSA)

1. TJEDAN 500MG (2 ml) TESTOSTERON (PON – ČET)

2. TJEDAN 500MG (2 ml) TESTOSTERON (PON – ČET)
    3. TJEDAN 500MG (2 ml) TESTOSTERON (PON – ČET)
    4. TJEDAN 500MG (2 ml) TESTOSTERON (PON – ČET)
    5. TJEDAN 500MG (2 ml) TESTOSTERON (PON – ČET)
    6. TJEDAN 500MG (2 ml) TESTOSTERON (PON – ČET)
    7. TJEDAN 500MG (2 ml) TESTOSTERON (PON – ČET)
    8. TJEDAN 500MG (2 ml) TESTOSTERON (PON – ČET)
    9. TJEDAN 250MG (1 ml) TESTOSTERON (PON)

HCG

1. TJEDAN HCG 0.25 ML (1X)
    2. TJEDAN HCG 0,25 ML (1X)
    3. TJEDAN HCG 0,25 ML (1X)
    4. TJEDAN HCG 0,25 ML (1X)

Stranica 3 od 3 PrvoPrvo 123

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja