Results 1 to 6 of 6

Tema: Knjige

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    918
    1,181 x hvala u 805 postova

Normalno Knjige

Raznorazne od kuharica do knjiga za mladu majku poklanjam al se mora doći po knjige.
    Sve dok se ne izgubimo, ne počinjemo razumijevati sebe.

cloud nine dunya's Avatar
    Član od
    Oct 2009
    Zahvala
    83
    112 x hvala u 97 postova

Normalno Odgovor: Knjige

Imaš popis? Pošalješ mi.
    I'd rather feel good than be right!

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    918

Quote Napisao/la: dunya Pogledaj Post
    Imaš popis? Pošalješ mi.
    eh draga moja u svoj ovoj zbrci samo mi još treba da popisujem knjige znam da ima henry miler cijeli tom i neke hit ima i kuharica nekih i za djecu neke bajke i basne i neke romane...ima svega ako hoćeš i o astrologiji...iako sam dosta i pobacao

Član od
    Oct 2009
    Zahvala
    83
    112 x hvala u 97 postova

Veliki sam knjigoljubac. Zasto bacas knjige? Pokloni ih ili odnesi u vrtic, skolu, knjiznicu....

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    918

Quote Napisao/la: dunya Pogledaj Post
    Veliki sam knjigoljubac. Zasto bacas knjige? Pokloni ih ili odnesi u vrtic, skolu, knjiznicu....
    Gle kad ponudiš dječjem selu lekenik knjige i oni ti odgovore da ih dovezeš toj bahatosti nema kraja i kad ih slijedeći put vidim u lidlu da prose onda ću ih poslati u neku stvar. vrtićima ne treba a bome mi se ne nosi 50kg nikuda. Uza sve probleme sa bi trebao uz poklanjanje nekom i odvesti i možda još i posložiti i napraviti popis po žanru... jednostavno pročitao sam nudio sam ako nikome ne trebaju cige će provaliti u kontejner i možda oni krenu čitati!

Član od
    Oct 2009
    Zahvala
    83
    112 x hvala u 97 postova

Quote Napisao/la: fenix77 Pogledaj Post
    Gle kad ponudiš dječjem selu lekenik knjige i oni ti odgovore da ih dovezeš toj bahatosti nema kraja i kad ih slijedeći put vidim u lidlu da prose onda ću ih poslati u neku stvar. vrtićima ne treba a bome mi se ne nosi 50kg nikuda. Uza sve probleme sa bi trebao uz poklanjanje nekom i odvesti i možda još i posložiti i napraviti popis po žanru... jednostavno pročitao sam nudio sam ako nikome ne trebaju cige će provaliti u kontejner i možda oni krenu čitati!
    Uh, to je zaista nečuveno
    Ne znam u kakvom susjedstvu živiš, jesi li u zgradi ili kući, no sad mi pada napamet da odabereš sunčani i jednostavno izneseš knjige van, napišeš velikim slovima TRAŽIMO NOVI DOM i to je to. Učiteljica ti može pomoći.
    Tak ja mojim susjedima ostavljam časopise na polici ispod poštanskih sandučića. Svi nestanu u rekordnom roku

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja