Results 1 to 9 of 9

Tema: Kupnja mobitela

Član od
    Sep 2016
    Zahvala
    8
    2 x hvala u 2 postova

Normalno Kupnja mobitela

Pozdrav!
    Mobitel geekovi molim za savjet oko kupnje moba ako imate iskustva s ovim modelima.
    LG G6 ili Huawei P10. Lova nije u pitanju,jednostavno koji bi bio bolji.

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    922
    1,181 x hvala u 805 postova

Normalno Odgovor: Kupnja mobitela

po meni huawei je bolji
    Sve dok se ne izgubimo, ne počinjemo razumijevati sebe.

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,231
    3,334 x hvala u 2,162 postova

bolji je onaj kaj mozes s njim telefonirat normalno. kam to ide
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

fat old fart hoggar's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    252
    137 x hvala u 76 postova

Quote Napisao/la: console Pogledaj Post
    bolji je onaj kaj mozes s njim telefonirat normalno. kam to ide
    Ovaj malac me podsjeća na onog na kojeg sam naletio kad sam ljetos (nažalost) kupoval novi tulivizor.
    Mali se sav uspjenil objašnjavajući mi "smart ovo-smart ono", spajanje na međunož...međumrežje, (volim taj novohrvatski ) a ladica mu je opala do poda kad sam ga tražil da ga uključi kako bih vidio sliku i čuo ton.
    Uglavnom, kad sam odabral tulivizor čija shema boja i ton su mi pri standardnim postavkama najbolje odgovarali, malac me je gledal kak da sam mu pol familije potamanil, jer sam 'propustil priliku da kupim uređaj s najnovijim Androidom, 32 gige rama' i boktepitajkajsvene nepotrebnog.

Za pokretača teme: naj(e)bolji tulifon je onaj s kojim najlakše, najjednostavnije i uz najmanju potrošnju baterije koristiš funkciju zbog koje i postoji - telefonaniranje. Ne zanima li te to, to znači da tražiš igračku, a ne pomagalo.

strasilo's Avatar
    Član od
    May 2008
    Zahvala
    531
    732 x hvala u 459 postova

Ja još uvijek imam televizor kojem je scart priključak vrhunac mogućnosti ...

a bogami sam i sa mobitelom u sličnoj situaciji .. .. bitno mi je da ga ne moram na punjač stavljati više od jednom na dan ... i da mi je omogućeno zvanje i primanje poziva UVIJEK ... sve ostalo je sporedno ....
    Nisam kršten, ali sam zato cijepljen

mpix's Avatar
    Član od
    Sep 2013
    Zahvala
    378
    1,407 x hvala u 579 postova

Quote Napisao/la: hoggar Pogledaj Post
    Ovaj malac me podsjeća na onog na kojeg sam naletio kad sam ljetos (nažalost) kupoval novi tulivizor.
    Mali se sav uspjenil objašnjavajući mi "smart ovo-smart ono", spajanje na međunož...međumrežje, (volim taj novohrvatski ) a ladica mu je opala do poda kad sam ga tražil da ga uključi kako bih vidio sliku i čuo ton.
    Uglavnom, kad sam odabral tulivizor čija shema boja i ton su mi pri standardnim postavkama najbolje odgovarali, malac me je gledal kak da sam mu pol familije potamanil, jer sam 'propustil priliku da kupim uređaj s najnovijim Androidom, 32 gige rama' i boktepitajkajsvene nepotrebnog.

Za pokretača teme: naj(e)bolji tulifon je onaj s kojim najlakše, najjednostavnije i uz najmanju potrošnju baterije koristiš funkciju zbog koje i postoji - telefonaniranje. Ne zanima li te to, to znači da tražiš igračku, a ne pomagalo.
    Potpisujem

Član od
    Nov 2017
    Zahvala
    5
    0 x hvala u 0 postova

Huawei P8 ili P10, imam I jedan i drugi i oba su odlicna.
    Ko se razocara u iPhone uzima ili Samsung ili Huawei.

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,869
    2,093 x hvala u 1,380 postova

Naravno da se slažem sa svim što su napisali starkelje jer i meni ej najvažnije da baterija dura + da nikad ne bih dao milju kuna za mobitel,ali čovjek je tražio savjet az kupnju ,a ne filozofiju pa bih rekao sljedeće...huawei je meni osobno najjači mobitel na tržištu za lovu koju košta vjerojatno najbolji mobitel i to vrijedi vjerojatno az sve modele,ali....
    Dugo godina imao sam neki lg kad sam ag kupio dođem kući ,stavim karticu i ostavim mobitel na regalu i neko me naravno zvao pa se lg od vibracije srušio na pod sa visine oko 1400mm i onda sam ja sa 80 kg u mraku stao na njega pa pošto nisam bio trijezan,dok sam skužio šta mi je pod nogom još malo ga razgazio(sumnjam da bi ajfon to preživio)....sastavio ga i upalio,eno ga radi dan danas kod mog starog i baterija traje par dana s tim da rista ne igra igrice ,a ima sigurno 6-7 godina....ako ne piješ onda ne moraš LG,ali ako nekad znaš zaguzit onda je lg preporuka bez obzira što je huawei brži...

9. SavaKovačević, hvala na tvom postu od seljaka:

erazer (18.11.17)

fat old fart hoggar's Avatar
    Član od
    Nov 2008
    Zahvala
    252
    137 x hvala u 76 postova

A kaj da ti velim, o priručnm tv prijemnicima ne znam baš ništa, a kao škrtac nad škrcima izuzetno sam zadovoljan svojom Nokiom 225 koju sam dobil na poklon od onog kaj mi nanaša internet do doma. Nemam muke Tantalove s ekranom, (touch screen i moje safalade se jednostavno ne vole i tek Samsungovi S7 i S8 kaj mi potomčad rajba koliko-toliko normalno reagiraju na njih) nisam velika korporativna faca da moram u svakom trenutku imati pristup internetu, a poželim li se baš žarko nečim poigrati, u svakom trenutku mogu evocirati uspomene na mlade dane partijom džepnog biljara.

Vidi ovo i sam reci kaj ja braceku mogu trajbati o priručnim tulivizorima.

Edith Piaf: Zabil sam pripomenuti da mi pri normalnoj uporabi bakterija traje i do tri tjedna.

11. hoggar, hvala na tvom postu od seljaka:

SavaKovačević (17.11.17)

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja