Results 1 to 4 of 4

Tema: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Član od
    Nov 2011
    Zahvala
    0
    3 x hvala u 3 postova

Normalno Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Obveza takozvanih osoba na registraciju tzv. motornih vozila za sudjelovanje u tzv. prometu i plaćanje privilegije za tzv. upravljanje istima, uvjerenje je kojemu se povinuje najveći dio ovdje najinteligentnije životne vrste. Stvari se međutim drastično mijenjaju kad je u pitanju...

Obavijest Suverenog O Putovanju Planetom Zemljom Vlastitim Privatnim Putnim Pomagalom

Član od
    Nov 2011
    Zahvala
    0
    3 x hvala u 3 postova

Normalno Odgovor: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Pozdrav svima,
    nakon što mi je Glas Istre jučer, kao slobodnom suverenom čovjeku na planeti Zemlji, posvetio cijelu naslovnicu te još 5-6 stranica unutar tih novina (uključujuči podugački eksplozivni intervju), odmah su mene i još neke ljude kompletno izbrisali s Facebook-a. Na donjem linku sam upravo javno objavio cijeli taj intervju, pa koga zanima može pročitati:

Glas Istre 07.03.2018: Slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji, Aljoša iz obitelji Đurić

Član od
    Nov 2011
    Zahvala
    0
    3 x hvala u 3 postova

Podsjećajući da je na web sajtu 'cromalternativemoney' javno objavljena već čitava masa nepobitnih dokaza o konspirativnim zločinačkim pothvatima protiv mene, počinjenim od strane ljudi zaposlenih između ostalog u tzv. Hrvatskoj Policiji, tzv. Hrvatskoj Pošti i tzv. Hrvatskom Sudstvu, navedenoj bogatoj kolekciji dodajem sljedeći današnji (26.11.2018) video na kojem sam u samoobrani zabilježio kako je čovjek koji me je, s neprihvaćenom tragikomičnom isprikom da je to njegov posao, tvrdoglavo nastojao u “teoriji” izčarobirati u tzv. OSOBU RH ALJOŠU ĐUIĆA - na kraju ipak odustao od provođenja tog svog umobolnog nauma, isključivo stoga što se na planeti Zemlji našao preda mnom nenaoružan i jedan na jedan a ne s pištoljčinom i u pratnji barem nekolicine gorila:

VIDEO: 26.11.2018, Pula - Propali Sudski Pokušaj Krivotvorenja Stvarnosti

Član od
    Nov 2011
    Zahvala
    0
    3 x hvala u 3 postova

Suvereni platni instrument SOVRO kojeg slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji Aljoša iz obitelji Đurić inače izdaje u raznorazne svrhe već poduže vrijeme još od 2015-e godine, sad početkom 2019-e našao se predmetom sudskog financijskog vještačenja naloženom od strane Općinskog suda u Rijeci. Punovaljano materijalno pokriće kojeg pri izdavanju svakog pojedinačnog platnog instrumenta SOVRO svojim vlastoručnim potpisom i pečatom odgovorno garantira dakle čovjek Aljoša iz obitelji Đurić, najvećim dijelom čini njegov neotuđivi proporcionalni dio cjelokupne društvene imovine iz bivše tzv. Socijalističke Federativne Republike Jugoslavije. Tijekom spomenutog vještačenja, stalni sudski financijski vještak nije uspio pronaći nijedan valjani dokaz koji bi čak i minimalnoj mjeri eventualno ugrozio punovaljanost platnog instrumenta SOVRO:

Platni Instrument SOVRO: Sudsko Financijsko Vještačenje, 2019

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja