Results 1 to 5 of 5

Tema: Cijene mobitela - tko ovde koga...

Pure Evil, Pure Good FrEaK_IP's Avatar
    Član od
    Dec 2007
    Zahvala
    298
    1,574 x hvala u 954 postova

Angry Cijene mobitela - tko ovde koga...

Malo mi mob ostario pa reko da povirim šta ima novog, Samsungov Note 7 mi zapeo za oko pa otišao pogledat kakva je ponuda za njega
    I sad u čudu gledam, il sam ja lud il neko nekog tu lagano...

Pogledam malo po online shopovima i dućanima koji prodaju ovaj mobitel, da vidim kakva je ponuda
    I cijena skroz ok, naravno previše svakako (ko i svaki drugi flagship), al mislio sam da će i veća bit

6699kn s time da se kod ove prednarudžbe dobija i Gear VR.

Odo pogledat što operatori nude, trenutno na preplati u TELE 2 pa da vidimo
    Uz dodatni popust za vjernost postojećih korisnika koji su na pretplati kod njih a istekla ima je UO (što inače kod TELE2 barem u mom slučaju vrijedi 100-200kn)

Cijena 5,5k kn (i ne mijenja se s promjenom tarife, kolika god pretplata bila to je cijena). Razmišljam malo, pa i nije neki popust da budem iskren, očekivao sam negdi između 3 i 4k kn uz preplatu na 2godine

Al ajde, ima i drugih operatora, nešto će izletit bolje.
    Otvorim Vip i u čudu se krstim
    Uz tarifu L+ (160kn mjesečno) cijena mobitela je 24*130 = 3120 + 2899 = 6019kn?
    Znači ako se ja obvežem da ću iduće 2 godine bit na toj mreži i plaćat mjesečno 175kn (160+radijske frekvencije i mobilna mreža) vi ćete mi dat mobitel za nešto preko 6k kn?

Izgleda da je sve ostalo na HT-u (obzirom da tomato i bon bon ne nude flagship mobitele), a tamo tek kreće iznenađenje

Ako potpišem ugovor na 2 godine uz pretplatu od 59kn oni mi nude mobitel po cijeni od 7460kn? Što je gotovo punih tisuću kuna skuplje nego što sam mobitel bez ikakve pretplate košta? I to je još s popustom u web shopu?
    A ako ću recimo uzet tarifu od 139kn i potpisan ugovor na 2 godine prodat ćete mi ga malo skuplje nego što košta sami mobitel bez pretplate?

Pa tko je ovde lud???
    Jesam ja jedini kojem ovo nema smisla nikakvog?

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    922
    1,181 x hvala u 805 postova

Normalno Odgovor: Cijene mobitela - tko ovde koga...

Čudiš se ko pura dreku, a znaš da su kod nas teleoperateri najveće gulikože i uvijek možeš jeftinije proći u nekom dućanu!
    Sve dok se ne izgubimo, ne počinjemo razumijevati sebe.

Pure Evil, Pure Good FrEaK_IP's Avatar
    Član od
    Dec 2007
    Zahvala
    298
    1,574 x hvala u 954 postova

Pa svjestan san toga i očekiva san da je u dućanu jeftinije uzet mob nego u HT-a uzet slobodan aparat bez ugovora.
    Ali da je jeftinije nego uzet ga s pretplatom od 150kn na 2 godine, e to moram priznat nisan očekiva, ni u ludilu

Zna li neko imaju li djelatnici Tele 2 (njihova ponuda mi najbolja odnosno najmanje loša) mogućnost pregovora oko cijene odnosno mogu li ako žele dat nekakav popust, ili je to što piše to, pa ko voli nek izvoli?

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,231
    3,334 x hvala u 2,162 postova

kolko ja znam to je to i nema pregovaranja. za dvije godine to je stari srot a ti ga i dalje moras placat
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

5. console, hvala na tvom postu od seljaka:

fenix77 (22.08.16)

Član od
    May 2008
    Zahvala
    2
    9 x hvala u 2 postova

Quote Napisao/la: FrEaK_IP Pogledaj Post
    Pa tko je ovde lud???
    Jesam ja jedini kojem ovo nema smisla nikakvog?

Naravno da nema nikakvog smisla. Pa i sama cijena tih uređaja nema smisla. Debelo precijeneno.
    Bolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromašan, džaba ti što si bolestan

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja