Results 1 to 9 of 9

Tema: Airlive ap60

Gizmo Junior's Avatar
    Član od
    Feb 2009
    Zahvala
    83
    9 x hvala u 5 postova

Normalno Airlive ap60

dan
    imam taj navedeni aparat i primijetio sam da mi je počeo da šteka
    nađe se mreža ali se ne more spojiti,uvik javi neku grešku pa ga iskopčam na par sekunda iz struje i ukopčam i onda proradi
    nekada tako proradi a nekada ne pa onda moram kliknuti na zaboravi,pa me onda prilikom spajanja pita lozinku pa ju upišem i onda se spojim i onda radi,ali opet neko kratko vrijeme
    danas sam isto ga iskopča i nije tilo se spojiti pa sam oza sa čačkalicom pretisnuo na reset i sada sam ga cijeloga resetira
    inače mi ga je jedan frend bio upogonio,ja to neznam nariktati nikako tako da je vjerovatno sada na tvorničkim postavkama jer se mreža nađe i piše air live ali nemogu se spojiti
    treba ga konfigurirati a ja to stvarno neznam
    jel može itko ikako pomoći da ga upogonim
    inače od rutera ide u njega mrežni kabel i on mi pomoću kabela lovi net i dijeli dalje u jednom dijelu kuće jer se nemore spojiti bežično
    pomagajte ako ikako znate
    lijepi pozdrav

Schweißer tarantula's Avatar
    Član od
    May 2008
    Zahvala
    1,619
    5,510 x hvala u 2,587 postova

Normalno Odgovor: Airlive ap60

oće šta pomoć?
    Bravar je bio bolji.

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,247
    3,338 x hvala u 2,166 postova

nisam nikada vidio niti imao u rukama uredjaj ali iz dokumentacije mogu samo kazati da moras paziti na tri stvari. prva je da izaberes u meniu configuriranja acess point, druga je da ga konfiguriras kao infrastructure mode i treca je password kojim se uredjaji spajaju na njega. ukoliko je sve u redu zacas si gotov. ja imam d-link acess sa tri antene i radi fantasticno.
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

Gizmo Junior's Avatar
    Član od
    Feb 2009
    Zahvala
    83
    9 x hvala u 5 postova

kod mene ovaj aparat služi da na jednom kraju kuće imam internet i da ga oko tog mijesta imam...jer od mog stana na taj dio kuće nemogu loviti bežično radi zidova,,hodnika i skalina,zato sam bio njega kupio i od rutera do drugog dijela kuće provukao utp kabel i spojio ga žično...
    danas pokušao ući preko 192.168.100.252 ali nikako nemogu ući,instalira sam i njegov cd i opeta ništa...
    kako uću u njega,više se ne sijećam jer mi to bio jedan frend pravio a njega više nema kod mene...

Quote Napisao/la: console Pogledaj Post
    nisam nikada vidio niti imao u rukama uredjaj ali iz dokumentacije mogu samo kazati da moras paziti na tri stvari. prva je da izaberes u meniu configuriranja acess point, druga je da ga konfiguriras kao infrastructure mode i treca je password kojim se uredjaji spajaju na njega. ukoliko je sve u redu zacas si gotov. ja imam d-link acess sa tri antene i radi fantasticno.

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,247
    3,338 x hvala u 2,166 postova

spojis ga na comp ili laptop direkt, obavis sve sto treba to jest konfiguriras ga a tek onda spojis na router. ja u svoga ne mogu samo tako, imam cd koji stavim kad ga spojim, on ga prepozna i otvori meni za konfiguraciju. ako nema tog cd-a pisi kuci propalo je. mozda je tako i kod tebe. morao bi prouciti dokumentaciju koje ima oho-ho ali to mogu tek sutra malo detaljnije.
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    884
    699 x hvala u 505 postova

ajde da se uguram ovdje u pes u prešeciju , čitam vas pa ne znam jel gozmo shvatio da se za konfiguraciju mora kablom spojiti s Airlive ap60
    Daj Bog da sva djeca ovoga svijeta imaju miran san .
    Ljudi ... donacije su sad važnije no ikad.

Gizmo Junior's Avatar
    Član od
    Feb 2009
    Zahvala
    83
    9 x hvala u 5 postova

pa spojio sam ja airlive sa kompom prvo a iskopča net...ali me hebe opeta
    nemogu ići preko brovsera u njega nikako...
    nemogu ni ući u svoj ruter nikako...

Quote Napisao/la: puknuti Pogledaj Post
    ajde da se uguram ovdje u pes u prešeciju , čitam vas pa ne znam jel gozmo shvatio da se za konfiguraciju mora kablom spojiti s Airlive ap60

Schweißer tarantula's Avatar
    Član od
    May 2008
    Zahvala
    1,619
    5,510 x hvala u 2,587 postova

2014 si pisao da je bila tvornička greška na uređaju, pa si dobio novi koji je radio do danas.
    Vjerovatno je opet nešto riknulo.
    Druga stvar taj prijatelj koji ti je prvi put namjestio jel on umro? Zovi njega.
    Bravar je bio bolji.

Gizmo Junior's Avatar
    Član od
    Feb 2009
    Zahvala
    83
    9 x hvala u 5 postova

da,na prvom je bila tvornička greška...i dobio novog istog koji je radio skoro dvije godine...dok nisam unazad mjesec dana primjetio taj problem...
    frend nije umra nego ne živi više tui kod mene...tako da neznam koga bi zvao da mi to pomogne jer nemam nikoga da se netko u to i razumije...

Quote Napisao/la: tarantula Pogledaj Post
    2014 si pisao da je bila tvornička greška na uređaju, pa si dobio novi koji je radio do danas.
    Vjerovatno je opet nešto riknulo.
    Druga stvar taj prijatelj koji ti je prvi put namjestio jel on umro? Zovi njega.

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja