Results 1 to 3 of 3

Tema: izbori

fenix77's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    932
    1,182 x hvala u 806 postova

Normalno izbori

Evo dobih pismo nakon 4 godine jedino kad se političari bore za naklonost i kad se sjete običnog puka i najbolje mi je to što me poziva jedan od 2 najveća neprijatelja Hrvata da glasam za (njega) njih.. a to je SDP...
    E nebi za njoh glasao kao ni za one druge (HDZ) jer su i jedan i drugi neprijatelji države i pljačkaši, lažljivci bez obraza..
    Ma da nebi bilo moj glas ne zaslužuje nitko, jer sve su to ista govna bez i malo časti!
    Ima iznimka da im vjerujem i da glasam, a to je jedino za onoga koji potpiše da će ispuniti obećanje i da se neće vračati i osuđivati predhodne, a ako ne ispuni obećanja da mu odrežem obje ruke i jezik i da nema pravo na nikakvu odštetu..
    Sve dok se ne izgubimo, ne počinjemo razumijevati sebe.

The Animal bambikiller's Avatar
    Član od
    Dec 2007
    Zahvala
    935
    797 x hvala u 551 postova

Normalno Odgovor: izbori

u subotu se igrom slucaja vozil pored naseg hr. konzulata. bila guzva ko da su nekaj djelili badava
    minhen bojna (sve junak do junaka) je stajala mirno da obavi zna se svoju patriotsku duznost
    penis bonus pax in domo

subotar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    317
    224 x hvala u 188 postova

Normalno Odgovor: izbori

Najbolji izbori ikad.
    Moglo se lslusajuci, novine, hrt vijesti, srtl-a vidit kako se majmuni grizu.
    dobro je ovi i prosa, da je zivi zid dobija 15 mandata, kako bi objasnia sincic, cija je rakija. cija je bunika.
    Ja san glasa za hdz nakon 14 godina, sad bi za most.i tako, staimau bosni?

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja