Stranica 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Results 1 to 20 of 26

Tema: app Disk

Gizmo Junior's Avatar
    Član od
    Jan 2009
    Zahvala
    83
    9 x hvala u 5 postova

Normalno app Disk

večer
    imam jedno pitanjce
    radi se o aplikaciji Disk koja je na androidu i ja sam tu spremao slike koje su na mobitelu,i sada vidim da mi svako malo izbacuje da nema dosta memorije na mobitelu...zanima me dali to što spremam na tu aplikaciju zauzima prostor koji je na mobu...
    odem na google drive,a komp i tamo isto imam te slike...znači na mobu samo mogu spremiti kolko mob ima memorije jel tako...
    ma pitam jer me zanima di da spremams like koje slikam sa mobitelom i foto aparatom...da ih imam negdi spremljeno kad mi zatrebaju...
    aj pomagajte...
    lipi pozdrav

Moderator console's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,238
    3,335 x hvala u 2,163 postova

Normalno Odgovor: app Disk

slike koje slikas redovno pospremaj u komjuter i sa fotoaparata i sa mobitela. kad se toga malo prikupi zaprzis na dvd. obicno se slike prenose eksternim medijem, usb stikom ili diskom. disk je sigurniji ali vazi pravilo da ga najprije treba odjaviti. posebno treba paziti na spajanje diska na razlicite sisteme. spremanje, tj kopiranje slika s mobitela zna ponekad biti veliki problem, narocito ako se ima nokia sa windows sistemom.
    s titom sam imao buducnost a ovi su mi ukrali i proslost

Moderator SavaKovačević's Avatar
    Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,879
    2,099 x hvala u 1,383 postova

ako imaš aplikaciju google disk i pomoću nje "spremaš" ona ti sprema i na virtualni disk ,a bogami i na pravi ..to ti vrijedi i na androidu tj mobitelu,ali i na windozi tj kompu...
    dakle,ako koristiš virtualni google disk ne vidim potrebu da na mobitelu imaš i aplikaciju..jednostavno otvoriš google ,logiraš se i otvoriš bilo koju od usluga koje nude pa tako i navedeni disk i na njeg spremaj šta ti drago

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,767 x hvala u 1,225 postova

Stari latinjani su govorili: "repetitio est pas mater studiorum" - ili u prijevodu - "Bekap je majka mudrosti"

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,238

Quote Napisao/la: Seljober Pogledaj Post
    Stari latinjani su govorili: "repetitio est pas mater studiorum" - ili u prijevodu - "Bekap je majka mudrosti"
    sad mi je jasno zakaj se moj stari svako vecer vracal doma

Gizmo Junior's Avatar
    Član od
    Jan 2009
    Zahvala
    83
    9 x hvala u 5 postova

pa imam ja to na google disku,na kompu...ali me zanima kako da iz aplikacije na mobu izbrišem te slike sve...a imam ih na google drive...
    jer kad odem u aplikaciju disk na mobu i kad obrišem slike ili cijelu datoteku tako mi to nestane i na kompu...to me muči...
    sve što obrišem na mobu nestane i sa google diska na netu...

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,238

Quote Napisao/la: Gizmo Junior Pogledaj Post
    pa imam ja to na google disku,na kompu...ali me zanima kako da iz aplikacije na mobu izbrišem te slike sve...a imam ih na google drive...
    jer kad odem u aplikaciju disk na mobu i kad obrišem slike ili cijelu datoteku tako mi to nestane i na kompu...to me muči...
    sve što obrišem na mobu nestane i sa google diska na netu...
    to ti je zato sto ti je mobitel sinhroniziran sa virtualnim svijetom. tako sam ja izbrisao nekoliko brojeva i nakon dizanja sistema ponovo su se pojavili. od tada nista ne sinhroniziram niti ospremam. iskljucivo preko laptopa prebacujem.

Gizmo Junior's Avatar
    Član od
    Jan 2009
    Zahvala
    83
    9 x hvala u 5 postova

što nemogu ja sada ove slike koje imam u aplikaciji na mobitelu izbrisati nekako a da mi te slike ne nestanu sa google drive...jer mi non stom izbacuje na mobu da imam malo memorije...o tome se radi...

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,879

pa ..ajd se vrati unazad pa pročitaj što sam ti napisao..dakle deinstaliraj aplikaciju google drive i problem riješen...ostat će ti na google disku,a nemaš ih na mobitelu...dakle nakon svega kad hoćeš koristit google drive odeš na google i odabereš svoj google drive,logiraš se i radiš šta ti treba bez onog programa ,drito ....sve što obrišeš ili dodaš bit će tu ...ako ideš preko tog programa ,a ne drito on ti stavlja i tamo i vamo ..bez obzira radi li se o mobitelu ili o kompu...

Gizmo Junior's Avatar
    Član od
    Jan 2009
    Zahvala
    83
    9 x hvala u 5 postova

ma nemogu je deinstalirati sava jer je došla sa mobitelom...mislim na njemu već...pokušavao ja to...

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,879

ak nemoš deinstalirat,možeš ju isključiti...dakle..postavke/aplikacije/disk/onemogući i to je to... a taman da ju i ostaviš ..ubuduće nemoj ić preko toga nego kako sam ti rekao i nećeš imat u duplo

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,238

Disconnect your computer from Drive

If you'd like to stop Drive from syncing to a computer, you can disconnect your computer from Drive. This might be desirable if, for example, your computer is stolen. Here's how:

Sign in with the account you use with Google Drive.
    Go to your account's "Authorized Access" page.
    Under the heading "Connected Sites, Apps, and Services," look for "Google Drive," and then click the Revoke Access button next to it.

Once you've clicked the "Revoke Access" button, Drive will stop syncing with all of your devices. To restart syncing on any of your computers, sign in to Drive on those computers.

Gizmo Junior's Avatar
    Član od
    Jan 2009
    Zahvala
    83
    9 x hvala u 5 postova

Treba si barem na naši napisati...bolje bi skužija...

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,238

Quote Napisao/la: Gizmo Junior Pogledaj Post
    Treba si barem na naši napisati...bolje bi skužija...
    pa koristi tu tehnologiju kaj ti google nudi. veli google translator ovako:

Isključite računalo iz Drive

Ako želite da se zaustavi vožnje od sinkronizaciju s računalom, možete odspojiti računalo s diska. To bi moglo biti poželjno ako, primjerice, računalo je ukradeno. Evo kako:

Prijavite se s računom koji koristite s Google Drive.
    Idite na "autorizirani pristup" stranici korisničkog računa.
    Pod naslovom "Connected stranice, aplikacije i usluge," tražiti "Google Drive", a zatim pritisnite gumb Onemogući pristup do njega.

Nakon što ste kliknuli na gumb "Onemogući pristup", pogon će se zaustaviti sinkronizaciju sa svim vašim uređajima. Da biste ponovno pokrenuli sinkronizaciju na bilo kojem od svojih računala, prijavite se za pogon na tim računalima.

Papa Štumpf Seljober's Avatar
    Član od
    Jul 2007
    Zahvala
    641
    1,767 x hvala u 1,225 postova

Možeš otvorit google disk sa Chrome browserom (aplikacija google disk). Sortiraj si fotke kako želiš, premjesti u foldere i slično.
    A fotke na mobitelu briši sa file managerom, ne sa aplikacijom, jer te vjerojatno buni gdje se fotke u stvari fizički nalaze.

Gizmo Junior's Avatar
    Član od
    Jan 2009
    Zahvala
    83
    9 x hvala u 5 postova

ma meni su sve slike sortirane...svaka pod svojim naslovom na google drive...to je sve posloženo...
    samo mene muče slike koje su na aplikaciji Drive na mobitelu...te slike moram izbrisati jer mi javlja svako malo da nemam memorije na mobitelu...
    ali problem je kad ja uđem u aplikaciju drive na mobitelu i obrišem neku datoteku sa slikama ta datoteka nestane i na google drive na kompu...
    me kužite...

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    1,879

pa kužimo te,al ti očito ne kužiš nas...pročitaj šta ti je seljo rekao..otprilike isto što i ja...dakle nemoj koristit tu aplikaciju nego otvori pretraživač koji imaš i na njemu otvori google i odaberi si taj drive i to ej to..odatle radi ,a aplikaciju odjebi jer aplikacija ti to sve odradi na google drive,ali i na samoj aplikaciji tj na tvom mobitelu tako da imaš uduplo....

Član od
    Oct 2008
    Zahvala
    2,238

Quote Napisao/la: savakovacevic Pogledaj Post
    pa kužimo te,al ti očito ne kužiš nas...pročitaj šta ti je seljo rekao..otprilike isto što i ja...dakle nemoj koristit tu aplikaciju nego otvori pretraživač koji imaš i na njemu otvori google i odaberi si taj drive i to ej to..odatle radi ,a aplikaciju odjebi jer aplikacija ti to sve odradi na google drive,ali i na samoj aplikaciji tj na tvom mobitelu tako da imaš uduplo....
    ma ima ti kod tog gugla proble, tolko je bedasto i tolko zadiru iprivatnost da nije normalno, a kod nokie sa windowsima su to usavrsili. na primjer, novi mobitel sa obaveznim androidom, lokacija i sinhronizacija ukljuceni i mislis da je sve 5. nakon toga obrises par kontakata i dodas nove i gle cuda, drugi dan ti vrati sve kaj je prvi put povlekal sada kada delam promjenu u imeniku snimim ga u bckup onda on vrati stari, ja novi i sinkronizacija se zblesira. cudo od tehnologje. a kod nokije ti je to savrsenstvo, narocito sa win10 sistemom. moram priznat da je microsoft otisao korak dalje i sve uglazbio kako treba i dela puno bolje od androida. i koristil bi nokiu da nije problem spojit je na linux ( starije generacije ) i stare sisteme ala xp a ni na win7 to ne ide sjajno i bez poteskoca, a enkripcija je drugi problem, skinem slike s nokie sa won 10 a onda to prebacim na stik i nemam nista. muka isusova

mpix's Avatar
    Član od
    Sep 2013
    Zahvala
    386
    1,445 x hvala u 594 postova

Da koristiš fotoaparat za slikanje ne bi imal uopće problema.
    Uz to kaj bi imal bolje fotke, imal bi i kontrolu nad njima i ne bi napunio memoriju telefona.
    Mobitel za slikanje je samo nužno zlo. Za fotografiranje služi fotoaparat, bilo kakav.

20. mpix, hvala na tvom postu od seljaka:

SavaKovačević (12.09.15)

Gizmo Junior's Avatar
    Član od
    Jan 2009
    Zahvala
    83
    9 x hvala u 5 postova

ma koristim ja inače i fotoaparat i mobitel mpix...i prebacivao ja sve uredno to na hdd na komp ali sam imao nešto slika još na mobu pa sam to išao prebaciti u tu aplikaciju i sada to mene hebe...ovo kad slikam ja to prebacim na komp u foldere...to nije bed ili sa fotoaparata...
    mene muči ove slike na ovoj aplikaciji na mobu...
    neznam kako da ja njih možda još jedan puta prebacim na komp pa obrišem,ali znam da će mi se sa google drive opeta izbrisati sve...a radi se o par foldera slika...

Stranica 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja