PDA

View Full Version : Nevinost

Stranica : [1] 2 3

Mrs. T
11.12.06, 07:59
Koliko vam je važna nevinost kod cure i da li gledate na to kao da ste vi onaj kojem se prvom dala i tome slično.
....kao što i većina već zna, postoji lagani kirurški zahvat kojim se vraća nevinost "himenoplastika", te da ne pišem mnogo, dođe 4.000kn.
Zanima me:
koliko vam je važna nevinost kod cure?
Da li biste ikada otišli "vratiti nevinost" ili biste voljeli da vaša cura ode na operaciju kako bi ste joj vi bili prvi?

AmADin_gospo
11.12.06, 10:08
volio bi da oženim nevinu, iako to ne prestavlja nikakav uvjet niti je "pod moranje"...

fino je al nemora...

Buba
11.12.06, 12:33
Pofukas se sa cijelim selom pa si vratis nevinost :lol:.........Kao, ono prvih 55 puta je bilo samo da vidim kako je to - sad se cuvam za pravog......... :lol:

Mrs. T
11.12.06, 13:23
Pofukas se sa cijelim selom pa si vratis nevinost :lol:.........Kao, ono prvih 55 puta je bilo samo da vidim kako je to - sad se cuvam za pravog......... :lol:

Istina 8-) i još ni cjena vraćanja nije toliko velika. Dragi želiš nevinu, plati i razdjeviči :rofl:

Buba
11.12.06, 13:26
A muskarci su licemjerni. Svi bi htjeli ozeniti djevicu a kad se docepaju koje ne stede..........pa nemos i ovce i novce.

Odraz
11.12.06, 13:59
Koliko vam je važna nevinost kod cure i da li gledate na to kao da ste vi onaj kojem se prvom dala i tome slično.
....kao što i većina već zna, postoji lagani kirurški zahvat kojim se vraća nevinost "himenoplastika", te da ne pišem mnogo, dođe 4.000kn.
Zanima me:
koliko vam je važna nevinost kod cure?
Da li biste ikada otišli "vratiti nevinost" ili biste voljeli da vaša cura ode na operaciju kako bi ste joj vi bili prvi?

Volio bi da je nevina, ali di je to danas moguće? U Indiji?
Danas još klinke od 12, 13 ostkrivaju svoju seksualnost i eksperimentiraju mnogo.
Tako da je i pitanje što je nevinost? Himen? Ili ako nije kurca dobila?

Jednom mi je to bilo i važno i interesantno, ali više nije. Jer normalno je da ima i moderna žena više partnera kroz život. Kada sam ja s njom nije me briga ni skim je spavala ni kako.
Jer ionako primijećujem u zadnje vrijeme da su čak ženske one koje započinju temu vezenu za sex za jednu noć i bio iznenađen što im je to postala normalna tema, ali ne samo tema.

Ramzes
11.12.06, 14:49
Jebeš nevinu. :kava:

teta
11.12.06, 18:33
ja bi vol'la nevinu provat.

Mrs. T
12.12.06, 07:02
Al mene sad zanima, ako ste u vezi i da li biste se dogovorili sa curom/dečkom da cura ode vratiti nevinost, pa da joj je vi možete oduzet? :corn:

ajs
12.12.06, 07:06
vecu glupost necu cuti danas :kava:

Mrs. T
12.12.06, 07:09
vecu glupost necu cuti danas :kava:

zašto? :misli:

Pa to je vrlo interesantna tema :corn:

small
17.01.07, 20:09
jebote, stvarno interesantna tea

da mi je upoznat takav par da mi ostanu u trajnom sjećanju
posli bi njemu npr. vratit pupčanu vrpcu za 12000 kn
tako da i ona dobije nešto netaknuto
deder ako čuješ za takve javi mi molim te

Mademoiselle_
17.01.07, 20:10
jebote, stvarno interesantna tea

ko je tea?:misli:

small
17.01.07, 20:31
"tema", jebemtećoravu
šta ako fali jedno slovo, jebeš slovo

Buba
17.01.07, 20:32
posli bi njemu npr. vratit pupčanu vrpcu za 12000 kn
tako da i ona dobije nešto netaknuto

Bravo! :bravo::lol:

Mademoiselle_
17.01.07, 20:48
"tema", jebemtećoravu
šta ako fali jedno slovo, jebeš slovo

:a:

ok tema:smile:

Mrs. T
18.01.07, 00:56
ok. al još uvijek nitko nije rekao, što misli o vraćanju nevinosti i da li bi ju sama vratila ili nagovorio curu da ju vrati? :corn:

Odraz
18.01.07, 08:42
Jebeš to.
Jednom kad je probušena, zna ona šta je kurac. Sa himenom niti će stenjat ni niš, još će smetat... Jer ionako je kurca već osjetila i zasitila se. Taj himen je neće vratiti u početno stanje. :smile:

small
18.01.07, 10:51
al još uvijek nitko nije rekao, što misli o vraćanju nevinosti
kako nije
je

da sam žensko vratija bi je sigurno onoliko puta koliko puta naiđem na papka koji misli da je to to. I svaki put bi iznova bila nevina
Kad bi već svako drugi muškarac u gradu priča o tome kako me baš on razdjevičio, e ond abi već bila frka pa bi morala mijenjat grad
Al gradova ima i više nego mogućih umjetnih himena pa ni to nije problem.
Naravno - mora bi se zvat Marija
al ni to nije problem

agathaa
01.02.07, 14:22
Naravno - mora bi se zvat Marija
al ni to nije problem
ova ti je dobra:joja:

milka
01.05.08, 00:29
Nevinost je kao nacionalnost,zastarjeli koncept kojem je misto u 19 stoljeću

Freeza-san
01.05.08, 16:41
U arapskim zemljama sjeku glave ženi ako ima seksualni odnos prije braka.Nije da volim radikalni islam,ali nije ni loš taj zakon.Žena mora biti vjerna mužu,žena je da rađa djecu i da brine o kući i ne znam što će tražiti muškarca van kuće ni što će započinjati vezu ako se ne želi udati.

Također mi se sviđaju oni velovi,jer žena treba da je lijepa samo svom mužu i da ne pokazuje epitete na ulici,jer to je vrijeđanje muža.

A što se tiče muškaraca,muškarci moraju barem jednom prevariti ženu,jer muškarac ne razmišlja mozgom,već zna se čime,a žena kad to uradi,uradi sa namjerom.Muškarac je prirodno daleko uspaljeniji i teže se kontrolira,dovoljno mu je da ejakulira na sami pogled na ženu koja mu se svidi i zato je muškarcu to više tolerirano.

Mogu reći da sam ponosan što se je moja majka udala za mog oca u svojoj 17. godini i to je moj otac osobno došao da je isprosi.

Ne bih nikad oženio ženu koja je imala nekog prije mene.Nisam ja blesav pa da doživim da neki smrad može reći za moju ženu nešto.A ako me poslije prevari,sama je kriva za ono što bi je čekalo od mene.

Mademoiselle_
01.05.08, 16:43
U arapskim zemljama sjeku glave ženi ako ima seksualni odnos prije braka.Nije da volim radikalni islam,ali nije ni loš taj zakon.Žena mora biti vjerna mužu,žena je da rađa djecu i da brine o kući i ne znam što će tražiti muškarca van kuće ni što će započinjati vezu ako se ne želi udati.

Također mi se sviđaju oni velovi,jer žena treba da je lijepa samo svom mužu i da ne pokazuje epitete na ulici,jer to je vrijeđanje muža.

A što se tiče muškaraca,muškarci moraju barem jednom prevariti ženu,jer muškarac ne razmišlja mozgom,već zna se čime,a žena kad to uradi,uradi sa namjerom.Muškarac je prirodno daleko uspaljeniji i teže se kontrolira,dovoljno mu je da ejakulira na sami pogled na ženu koja mu se svidi i zato je muškarcu to više tolerirano.

Mogu reći da sam ponosan što se je moja majka udala za mog oca u svojoj 17. godini i to je moj otac osobno došao da je isprosi.

Ne bih nikad oženio ženu koja je imala nekog prije mene.Nisam ja blesav pa da doživim da neki smrad može reći za moju ženu nešto.A ako me poslije prevari,sama je kriva za ono što bi je čekalo od mene.

:lol::lol::lol::auch:
Sva sreca nema puno ovakvih muskaraca:kava:

Freeza-san
01.05.08, 17:39
:lol::lol::lol::auch:
Sva sreca nema puno ovakvih muskaraca:kava:

Točno,sve je više mlakonja,a sve manje muškaraca.:joja:

Ja kad moja kćerka završi fakultet,odmah ću je udati za dobrog muža.A do tad,ima da uči,a ja ću uvijek biti tu da pazim što radi.:seljo:

Mademoiselle_
01.05.08, 17:44
Ti ces je udati?

Ma nemoj ni cekati,odmah je sa 12 god udaj,da ne bi imala vremena spavati s nekim drugim osim sa svojim muzem:bicedobro:

vekia
01.05.08, 17:57
Točno,sve je više mlakonja,a sve manje muškaraca.:joja:

Ja kad moja kćerka završi fakultet,odmah ću je udati za dobrog muža.A do tad,ima da uči,a ja ću uvijek biti tu da pazim što radi.:seljo::a: :a: :a: i kad zakasni kući:arc: očeš provjerit jeli nevina
mislim da je to najgluplji događaj u mom životu:rofl: i umrem od smjeha kad ga se sjetim...ustvari neželim ga se sječat
i nakraju krajeva niste svi u krevetu isti...kako birate vi tako bi i mi...a ako se nađu dva nevina:s: onda dobro

Freeza-san
01.05.08, 18:52
Ti ces je udati?

Ma nemoj ni cekati,odmah je sa 12 god udaj,da ne bi imala vremena spavati s nekim drugim osim sa svojim muzem:bicedobro:

A ne,prvo da stekne obrazovanje.:kava:

Naravno,pod mojom kontrolom.Što znači,nema izlazaka nikad,osim kad je sa bratom,majkom ili sa mnom.

Mademoiselle_
01.05.08, 19:06
A ne,prvo da stekne obrazovanje.:kava:

Naravno,pod mojom kontrolom.Što znači,nema izlazaka nikad,osim kad je sa bratom,majkom ili sa mnom.

:lol::lol::lol:

Sva sreca pa imam normalne roditelje:s:

Freeza-san
01.05.08, 19:11
Nije to u pitanju,nego ja ne bih mogao dupustiti da netko ispira usta sa mojim djetetom.Zato smatram da je patrijarhalno odgajanje za ženu najbolje,jer joj štiti čast.Kao što kažu stari-čast je važnija od života.

Mademoiselle_
01.05.08, 19:15
Odmah da ti kazem da ti to najvjerovatnije nece uspjeti:mig:

Jer to je bilo prije,sad je potpuno drugaciji nacin zivota.Ne mozes biti tako strog i staromodan i nedati djetetu sa 19 god(primjer ti dajem)da izlazi van:arc:
Sigurna sam da ce se usprotiviti,jer ce tada sve njene prijateljice izlaziti,setati...a ona ce morati biti kuci i gledati vas.A sta ako pokusa pobjeci od kuce?
Po meni to nije nimalo dobro odgajanje za dijete,kojem se brani izlasci,pa ono mora upoznavati druge ljude...

Ne znam,ja tako nikad ne bih mogla zivjeti niti bi tako odgajala svoju djecu...međutim sto ljudi sto cudi,svatko ima pravo da odabere svoj zivotni put:t:

Kotacic
01.05.08, 19:16
@ Freeza-san Čekaj, patrijarhalan odgoj ne mora nužno biti i tipa "može izlaziti samo sa mamom,bratom,sestrom...:zbunjeni:

Freeza-san
01.05.08, 19:19
@ Freeza-san Čekaj, patrijarhalan odgoj ne mora nužno biti i tipa "može izlaziti samo sa mamom,bratom,sestrom...:zbunjeni:

Nema drugog načina.Samo tako se može sačuvati obraz žene.Strog odgoj.Kako u arapskim zemljama cure ne smiju progovoriti....to je dokaz da se sve može kontrolom.To je kao kad vladaš carstvom-ako car nije strog i ne kontrolira narod,propade mu carevina.

Mademoiselle_
01.05.08, 19:21
Ali vi ne zivite u Arapskim zemljama,vec na Balkanu:mig:

Kotacic
01.05.08, 19:21
Nema drugog načina.Samo tako se može sačuvati obraz žene.Strog odgoj.Kako u arapskim zemljama cure ne smiju progovoriti....to je dokaz da se sve može kontrolom.To je kao kad vladaš carstvom-ako car nije strog i ne kontrolira narod,propade mu carevina.

vjerujem ti da želiš svome djetetu sve najbolje,ali zar se nisi zapitao kako će ona to sve prihvatiti i da li ju možda takva tvoja ljubav guši?

Freeza-san
01.05.08, 19:25
vjerujem ti da želiš svome djetetu sve najbolje,ali zar se nisi zapitao kako će ona to sve prihvatiti i da li ju možda takva tvoja ljubav guši?

Jednog dan će to shvatiti.Kad vidi iz primjera svojih prijateljica kako se partneri ponašaju bezobzirno prema njima i kako poslije veze ispiraju usta sa njima po cijelom gradu i blate ih pred društvom,bit će mi zahvalna.

Kao što sam i ja bio bijesan na majku kad me je tjerala da učim,a danas sam joj zahvalan za sve,jer je žrtva ipak urodila plodom.

Kotacic
01.05.08, 19:35
Ajd onda jedno pitanje: ako kćer bude izlazila samo pod kontrolom mame ili nekog u koga imaš povjerenja,kako češ ti znati da smije izlaziti i nadalje sa tim dečkom, tj. kako procijenjiti jel ta veza ima budućnost i da je taj onaj pravi?

Što se tiče učenja tu ti skidam kapu, treba ih što više tjerati jer o tome ovisi njihova budućnost:t:

Freeza-san
01.05.08, 19:47
Ajd onda jedno pitanje: ako kćer bude izlazila samo pod kontrolom mame ili nekog u koga imaš povjerenja,kako češ ti znati da smije izlaziti i nadalje sa tim dečkom, tj. kako procijenjiti jel ta veza ima budućnost i da je taj onaj pravi?

Što se tiče učenja tu ti skidam kapu, treba ih što više tjerati jer o tome ovisi njihova budućnost:t:

Mislio sam na tradicionalan brak,sa time što će ona sama imati pravo da bira za koga se želi udati,a ja ću samo ugovoriti brak.Mora se reći da sam ipak slobodan u nekim shvaćanjima.:joja:

Mademoiselle_
01.05.08, 19:55
A kako ce birati,ako ne smije izlaziti?

Gledat kroz prozor i uperit prstom?:zubo:

morat ce izlazit s njim,da vidi da li joj odgovara:mig:

Kotacic
01.05.08, 19:59
Mislio sam na tradicionalan brak,sa time što će ona sama imati pravo da bira za koga se želi udati,a ja ću samo ugovoriti brak.Mora se reći da sam ipak slobodan u nekim shvaćanjima.:joja:

A što ako se tebi neće svidjeti njen odabranik?:smile:

lampion
01.05.08, 20:02
Ili ako cak bude druge vjeroispovijesti? To nije mogucnost za odbaciti, dosta su ceste takve situacije:devil:.