PDA

View Full Version : Cu ti gatam, dva dinara

Stranica : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Zabludjela
02.10.10, 21:22
Evo meni dosadno, pa ako hocete, pogledat cu vam natalne karte... :vjestica:

NIKITA_ST
02.10.10, 21:23
aj super...samo me uputi šta treba :rofl:

danijelius
02.10.10, 21:26
super naslov :bravo: :rofl:

11.11.1977 u 15.00h

Tuzla Bosna i Hercegovina

http://c.imagehost.org/0956/din.jpg

Zabludjela
02.10.10, 21:30
O, da, zaboravih - bolje da to napisem ovdje odmah na pocetku, jer cu morati svakom pojedinacno pisati:lol:
Dakle, datum, godina i sat rodjenja i mjesto rodjenja - nista vise, nista manje :zubo:
I da ponovim ono sto sam Danijeliuski rekla - nemojte se ljutiti (ili vjesati o prvo drvo) ako vam ne pogledam ISTOG TRENA - em sam lijena, em sam nova pa svrljam po forumu :kava:

NIKITA_ST
02.10.10, 21:30
super naslov :bravo: :rofl:

11.11.1977 u 15.00h

Tuzla Bosna i Hercegovina

http://c.imagehost.org/0956/din.jpg

i još trubica uz naslov http://www.seljacionline-forum.com/images/icons/icon19.gif simpa skroz :rofl:

Zabludjela
02.10.10, 21:34
Hvala, uhvatila me trenutna inspiracija :hipik:
E da sam toliko vrijedna i probitacna u vezi PRAVOG posla, a ne samo pizdarija, di bi mi bio kraj :rofl:
I jos nesto: dame (i gospoda?) koji ne zele odati svoje godine, slobodno mi posalju podatke na PP... naravno, onda cu imati nesto cime cu vas u buducnosti moci ucjenjivati, al jbg, to je rizik :zubo:

NIKITA_ST
02.10.10, 21:36
Hvala, uhvatila me trenutna inspiracija :hipik:
E da sam toliko vrijedna i probitacna u vezi PRAVOG posla, a ne samo pizdarija, di bi mi bio kraj :rofl:
I jos nesto: dame (i gospoda?) koji ne zele odati svoje godine, slobodno mi posalju podatke na PP... naravno, onda cu imati nesto cime cu vas u buducnosti moci ucjenjivati, al jbg, to je rizik :zubo:

zlobnice :zubo:

Zabludjela
02.10.10, 21:40

Nisam, to se ja sad samo malo prenemazem da privucem musterije:rofl:

SavaKovačević
02.10.10, 21:41
sad vam se broj povećao:lol:...ako ,ako:t:

danijelius
02.10.10, 21:41
O, da, zaboravih - bolje da to napisem ovdje odmah na pocetku, jer cu morati svakom pojedinacno pisati:lol:
Dakle, datum, godina i sat rodjenja i mjesto rodjenja - nista vise, nista manje :zubo:
I da ponovim ono sto sam Danijeliuski rekla - nemojte se ljutiti (ili vjesati o prvo drvo) ako vam ne pogledam ISTOG TRENA - em sam lijena, em sam nova pa svrljam po forumu :kava:
i to kažeš sad kad sam ja već javno rekla svoje godine :ceka:

i još i da ću se objesit si im rekla ,de im sad još reci i zašto pa da selim odma :placko:

i još trubica uz naslov http://www.seljacionline-forum.com/images/icons/icon19.gif simpa skroz :rofl:meni rekla da sam psihički nestabilna,zločesta je :placko:

NIKITA_ST
02.10.10, 21:42
sad vam se broj povećao:lol:...ako ,ako:t:

očeš reć da sam ja zlobna :ceka:pa ja ne virujen :rofl:

i još i da ću se objesit si im rekla ,de im sad još reci i zašto pa da selim odma :placko:

meni rekla da sam psihički netsabilna,zločesta je :placko:

ja bi to proslavila nekako :lol:

danijelius
02.10.10, 21:48
očeš reć da sam ja zlobna :ceka:pa ja ne virujen :rofl:

ja bi to proslavila nekako :lol:šta? što sam ja psihički nestabilna ti bi sad slavila? :ceka:

dobro je sava reko :auch: :rofl:

NIKITA_ST
02.10.10, 21:49
šta? što sam ja psihički nestabilna ti bi sad slavila? :ceka:

dobro je sava reko :auch: :rofl:

ma jebte ja pročitala politički nestabilna :lol::lol: sorry :rofl::rofl::rofl:

Zabludjela
02.10.10, 21:49

meni rekla da sam psihički nestabilna,zločesta je :placko:

Za prvu i trecu stavku imam savrseni izgovor - plava sam jadna i to u tolikoj mjeri da cak nisam sposobna naci onaj smajlic koji me definira (tj. kojim me Danijeliusica tako fino definirala :smile:), pa zar je onda cudno sto se nisam sjetila svih uputa odmah na pocetku :angel:
A za trece si se sama odala, nisam spominjala tko se vjesa :zubo:

tonkica051
02.10.10, 21:54
Evo meni dosadno, pa ako hocete, pogledat cu vam natalne karte... :vjestica:

čaraj baraj...igraj se...samo nemoj uteć kao voljena jednom, taman kad sam ja stigla na red :a:

ko zna šta mi vidjela tada, a bilo je strah reć....kao da to sve nisam proživjela i bez nje :hihi:

nego...mene zanima šta si ti po horoskopu :ceka: :ceka:

Plaćam po izvršenoj usluzi....no avans u mojo kući...pa ti kako o'š :raspa:

Zabludjela
02.10.10, 21:56
nego...mene zanima šta si ti po horoskopu :ceka: :ceka:
Bik, u podznaku Lav, s mjesecom u Djevici :arc::zubo:

tonkica051
02.10.10, 21:57
Bik, u podznaku Lav, s mjesecom u Djevici :arc::zubo:

hm.... sada sam zbunjena, ful :a:

mislila sam da si i ti neki jebivjetrasti znak :a: :s::s::s:

danijelius
02.10.10, 21:59
ma jebte ja pročitala politički nestabilna :lol::lol: sorry
ja i politika :auch: ok niki ,idi lezi malo biće bolje :kiss: :rofl:

Za prvu i trecu stavku imam savrseni izgovor - plava sam jadna i to u tolikoj mjeri da cak nisam sposobna naci onaj smajlic koji me definira (tj. kojim me Danijeliusica tako fino definirala :smile:), pa zar je onda cudno sto se nisam sjetila svih uputa odmah na pocetku :angel:
A za trece si se sama odala, nisam spominjala tko se vjesa :zubo:

ti uopšte nisi plava
bar ne u tom smislu
po ovom do sad što sam pročitala,al ima vremena poplaviš s nama sigurno :rofl:

nema veze za vješanje, imam temperaturu , neuračunljiva sam :zubo:

Zabludjela
02.10.10, 22:01
nema veze za vješanje, imam temperaturu , neuračunljiva sam :zubo:
Dobro je, ja se vec prepala da si psihicki nestabilna, a ti samo neuracunljiva :rofl:

danijelius
02.10.10, 22:10
Dobro je, ja se vec prepala da si psihicki nestabilna, a ti samo neuracunljiva :rofl:
:zubo::zubo: da,samo

nema veze,evo ja s obzirom na svoje stanje
sve ostale ozbiljne odgovore bih prepustila svojoj dragoj cicimici koja je upravo stigla :bravo:

Cicimici
02.10.10, 22:15
:zubo::zubo: da,samo

nema veze,evo ja s obzirom na svoje stanje
sve ostale ozbiljne odgovore bih prepustila svojoj dragoj cicimici koja je upravo stigla :bravo:
dobro veče dame i gospodo:seljo:

šta ću sad, a dani?:a:

NIKITA_ST
02.10.10, 22:17
:rofl::rofl::rofl:

danijelius
02.10.10, 22:20
dobro veče dame i gospodo:seljo:

šta ću sad, a dani?:a:
reci niki da nije smješno :rofl:

reci zabludjeloj da sam ja inače jako inteligentna,psihički stabilna,zgodna,lijepa,prekrasna i sve naj naj zna se :zubo:

i ni slučajno joj ne daji pare unaprijed ako bude tražila,ništa neće da radi :ceka:

NIKITA_ST
02.10.10, 22:23
reci niki da nije smješno :rofl:

reci zabludjeloj da sam ja inače jako inteligentna,psihički stabilna,zgodna,lijepa,prekrasna i sve naj naj zna se :zubo:

i ni slučajno joj ne daji pare unaprijed ako bude tražila,ništa neće da radi :ceka:

mogla si mi prije reć to za pare :zid:

šta sad :alkos:

Cicimici
02.10.10, 22:23
niki nije smiješno
zabludjela ti si pravo zabludjela, dani je psihički jako stabilna,zgodna,lijepa,prekrasna i sve naj naj zna se
ne dam ti pare jer ništa ne radiš

jel dobro, a dani:a:

Zabludjela
02.10.10, 22:27
E jeste neke, sto svi uvijek imaju protiv gatara :( i mi jadne za kruh samo hocemo zaraditi... i svojih 10-ak djece nahraniti... ili je to cista ljubomora sto sam ja egzoticna plava ciganka:rofl::rofl::rofl:

NIKITA_ST
02.10.10, 22:34
E jeste neke, sto svi uvijek imaju protiv gatara :( i mi jadne za kruh samo hocemo zaraditi... i svojih 10-ak djece nahraniti... ili je to cista ljubomora sto sam ja egzoticna plava ciganka:rofl::rofl::rofl:

ma nije to,,,,,nego sam sve šta sam imala prebacila na tvoj račun :lol::zubo:

aj plava ciganko,gataj ...slaži mi nešto lipo :rofl:

tonkica051
02.10.10, 22:36

ljubomora, zavist, pohlepa, škrtost... to sam ja :joja:

i istinu molim, jebo laži i celofan :kava:

danijelius
02.10.10, 22:39
mogla si mi prije reć to za pare :zid:

šta sad :alkos: sad joj ne daj ić dok ne odradi :auch:

kolko je tebi uzela ? :ceka:

niki nije smiješno
zabludjela ti si pravo zabludjela, dani je psihički jako stabilna,zgodna,lijepa,prekrasna i sve naj naj zna se
ne dam ti pare jer ništa ne radiš

jel dobro, a dani:a:tako je cici,izvrsno,hvala ..samo tako nastavi :bravo:

E jeste neke, sto svi uvijek imaju protiv gatara :( i mi jadne za kruh samo hocemo zaraditi... i svojih 10-ak djece nahraniti... ili je to cista ljubomora sto sam ja egzoticna plava ciganka

jel tebi Mile Kitić pjeva onu "plava ciganko" ? :a:

:rofl::rofl:

NIKITA_ST
02.10.10, 22:41
sad joj ne daj ić dok ne odradi :auch:

kolko je tebi uzela ? :ceka:

tako je cici,izvrsno,hvala ..samo tako nastavi :bravo:

sve šta sam imala...šmrc :hek:

bemti,ja danas sve krivo pročitam...opet sam pisala o nečemu šta ti nisi napisala uopće:rofl:

Cicimici
02.10.10, 22:42
evo gatam nikiti

nikita, od danas ćešbiti siromašna

Zabludjela
02.10.10, 22:42
Ajde s tonkicom cu lako - po njenom auto opisu cini mi se kao tipicno ljudsko bice :smile: E Nikita, s tobom bi vec moglo biti problema: em trazis da te lazem (sto mi nikad nije islo od ruke, bar ne uvjerljivo), em si toliko naivna, da mi prepises svoje bogatstvo... sva srec za tebe da sam jos naivnija od tebe, pa cu ti lijepo vratiti sve iznad 2 dinara :rofl:
I btw, curkeeee, nisam sigurna da cu ja ikada uopce zapoceti raditi vashe cijenjene karte, a kamoli ih krenuti tumaciti, nastavim li ovako spamati :bla::smile:

danijelius
02.10.10, 22:44
sve šta sam imala...šmrc :hek:

bemti,ja danas sve krivo pročitam...opet sam pisala o nečemu šta ti nisi napisala uopće:rofl::rofl: kažem ja ,aj leć niki ,a ti ne slušaš :rofl:

evo gatam nikiti

nikita, od danas ćešbiti siromašna:rofl::rofl:
ti si vidovita

aj i meni :mala:

Zabludjela
02.10.10, 22:44

Moguce.......... :kava:

danijelius
02.10.10, 22:45
Ajde s tonkicom cu lako - po njenom auto opisu cini mi se kao tipicno ljudsko bice :smile: E Nikita, s tobom bi vec moglo biti problema: em trazis da te lazem (sto mi nikad nije islo od ruke, bar ne uvjerljivo), em si toliko naivna, da mi prepises svoje bogatstvo... sva srec za tebe da sam jos naivnija od tebe, pa cu ti lijepo vratiti sve iznad 2 dinara :rofl:
I btw, curkeeee, nisam sigurna da cu ja ikada uopce zapoceti raditi vashe cijenjene karte, a kamoli ih krenuti tumaciti, nastavim li ovako spamati :bla::smile:
aj ti radi,a mi ćemo spamat :rofl::rofl::rofl:

Cicimici
02.10.10, 22:48
aj meni gataj
cicimici
član od: jan 2008

jel mžeš:cheer:

:rofl: kažem ja ,aj leć niki ,a ti ne slušaš :rofl:

ti si vidovita

aj i meni :mala:ti ćeš postati bogata jer ćeš s nekom zabludjelom osobom podijeliti pare koje su ovoj sjele na račun od neke koja je sad siromašna

mačići će ostati s tobom cijeliiiiii život

Zabludjela
02.10.10, 22:51
aj meni gataj
cicimici
član od: jan 2008

jel mžeš:cheer:

E moja cici, vidi se da si se kasnije ukljucila, ali uopce te ne krivim sto ne znas o cmeu se radi, jer smo u medjuvremenu toliko nadrobile da se pocetak teme negdje izgubio :lol:
Btw, ako stvarno hoces, odscrolaj na pocetak teme, pa vidi moj 1. i 2. post :)

Cicimici
02.10.10, 22:56
E moja cici, vidi se da si se kasnije ukljucila, ali uopce te ne krivim sto ne znas o cmeu se radi, jer smo u medjuvremenu toliko nadrobile da se pocetak teme negdje izgubio :lol:
Btw, ako stvarno hoces, odscrolaj na pocetak teme, pa vidi moj 1. i 2. post :)
ma kužim o čemu se radi
samo se zezam:zubo:
nikad me ne shvataj ozbiljno:zubo:

Zabludjela
02.10.10, 22:59
nikad me ne shvataj ozbiljno:zubo:
A sto ja jadna znam, tek dosla, ko je tu lud, kome noge smrde.....

Bozanstvena
02.10.10, 23:00
A sto ja jadna znam, tek dosla, ko je tu lud, kome noge smrde.....

meni ne smrde noge :a:
luda .. eh sad, na tebi je da otkrijes :zubo:
a sad odoh sa teme da ne spamam ovuda :crta: